Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) .LnB válasza consono (#3150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én megnéztem. Abban nem volt benne. Levágták a fejét, az igen. De, hogy hogy került a doki mellé, az nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3152) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ehhez a SHORTBREHD release-hez istenért sem találtam feliratot. :(
Így megcsináltam magam az időzítést a teljes évadra. A release-hez tartozó angol sub idejéhez igazítva. Ezred másodpercre pontosan. :) Beküldtem feliratok.info-ra, remélem majd kiteszik, hogy esetleg másnak ne kelljen majd ennyit szenvednie.

(És úgy látom, hogy majd az S12-t is csinálhatom.)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3153) consono válasza .LnB (#3152) üzenetére


consono
nagyúr

A 12-höz mintha lett volna pár részt leszámítva normálisan időzített felirat, talán az opensubtitlesen, vagy a fordító saját oldalán... De lehet, hogy rosszul emlékszem és angol felirattal néztük, mióta az asszony is jobb angolból már nem tudom megmondani :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#3154) .LnB válasza consono (#3153) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már néztem előre a 12.évadét is. Openen nincs, feliratok.info-n nincs, és Cicmax-ék se ehhez csinálták. A release-ekből elnézve meg csoda lenne ha passzolna a SHORTBREHD-hez. Mert S11-ben sem passzolt egyik sem. Szóval úgy készülök, hogy majd csinálom, max kellemes meglepetés ér ha nem kell.
Ma reggel fel is töltötték az S11 időzítést feliratok.info-ra. Gyors volt, azt hittem napokat kell majd várni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3155) consono válasza .LnB (#3154) üzenetére


consono
nagyúr

Menő! Lehet akkor le is húzom, ki tudja mikor jön rá az asszonyra az újranézés :D

"In God we trust. All others must bring data"

(#3156) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lement a 11. évad. és az újévi rész is.
Elég felnőttek vagyunk itt, úgyhogy mondjuk ki, ez szar. :D Az új doki szerep idegen. A kisérő "pack" teljesen nulla. Se karakterük, se értelmük, se semmi. Még talán az öreg nagypapa esetében fellelhető egy 2-3 soros mélység a karakternél, na de hát az se sokat számít.

Folyamatos epizódokus, nulla sztorik. Átívelő szál az nincs. Vagyis a készítők azt hitték, hogy van, de az első és az utolsó rész közti kapocs, az semmi. Itt is megjelent a fogas, meg ott is, és ennyi. Ez nem átívelő szál.

A legeslegnagyobb probléma az, hogy a sorozat, elvesztette azt a bájos gagyiságát, amitől szerethető. Elkezdték modernizálni az effekteket, az ellenségeket, de ez visszás. Mert hiába a modernebb külső, ha a cselekmény gagyibb mint valaha.

Az a szerencséje a sorozatnak, hogy nem idegesítően rossz. Vagy én vagyok jobb passzban. Megnézem még az utolsó évadot, meglepetés már nem fog érni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3157) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Doctor Who: The Edge of Reality | Launch Trailer
Sírni tudnék... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3158) PhilBrick válasza .LnB (#3149) üzenetére


PhilBrick
őstag

S10E6, 14.perc - River kuldte a Doctor utan.
Nardole kuldetese Missy es a Vault. Nem companion, csak eppen van egy kozos ugyuk.

(#3159) consono válasza PhilBrick (#3158) üzenetére


consono
nagyúr

Köszi, ez nekem is kimaradt :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3160) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

12. évad - The Timeless Child

Hűha, Chibnall odabaszott rendesen. Ha a 11. évad mondjuk legyen 2 pontos, akkor ez háromszor jobb volt, minimum 6 pont. :D Mármint tényleg óriási javulás van a két évad között. És tegnap teljesen elégedetten, pozitívan fejeztem be a 12. évadot. Nem hibátlan, nagyon messze van még a korábbi jobb évadoktól. És sajna látszik rajta a kapkodás, hogy Chibnall-nak bizonyítania kellett. És bizonyított is, mert rendesen belecsapott a lecsóba. Ennyire merész lore bővítés még talán sose volt a sorozat történetében. Brutálisan felfrissítette a sorozatot. Innen aztán megint lehet menni bármerre. Ez a jövőre nézve nagyon kecsegtető.

Érdekes, hogy Chibnall a 11. évadban próbált új ellenfeleket, új lendületet ültetni a sorozatba, felpezsdíteni azt. Ami óriási baklövés volt. És amint elővett ismerős ellenfeleket, elemeket és azokat kezdte csavargatni, máris helyére került a sorozat. Frissesség is volt az évadban, nosztalgia is, és baromi jó cselekmény. Csakhogy! Ez a cselekmény, elég durván megtapossa a lore-t! Hihetetlen, hogy Chibnall-ék ennyire nem figyeltek arra, hogy mik történtek korábban. :( Mert sok a logikátlanság. Sajnos már önmagában az évadban is voltak logikátlanságok, mint Ruth Tardis-a. És ez a legkevesebb. Mert ahova most kifutott a sztori, az nem igazán passzol ahhoz, amit eddig tudtunk. :U
És valószínűleg ez az a pont, ahol sokaknak elegük lett a sorozatból, vagy ebből az évadból is. Én (meglepő módon) most pozitív tudok maradni, még ennek ellenére is. Úgy vagyok vele, hogy ezeket még megmagyarázhatják.

Chibnall azért biztosra ment. A Doctor Who lore egy olyan aspektusát kezdte el "birizgálni", ami bár az utóbbi években szépen érintve volt, kaptunk szépen lassan új információkat, de azért mindig is egy kellően misztikus aspektusa volt a lore-nak. Gallifrey, az Idő Lord-ok, a múltjuk. Mostanra lassan Gallifrey menetrend szerinti járat jár a sorozatban, annyiszor fordult ott meg a Doktor. :) Mostanában kicsit sokat kaptunk a Cyberman-ekből. És ez az évad is körülött(e)ük bonyolódik. De most az évad végén legalább jogosnak mondható, mert ez a cselekmény leginkább velük volt ilyen formában megvalósítható. Ez sokkal jobban klappolt, mint Bill Potts, Cybermanné válása.

És kaptunk egy új Mester-t. És te jó ég! Még milyet! Sacha Dhawan előtt én térdre borulok. Jó, azt a plothole-t most hagyjuk, hogy mi történt vele a Capaldi story óta, miért lett ilyen... Missy is egy nagyon jó Mester volt szerintem, és szép ívet is kapott a karaktere, de meghalt. De ez a csávó! Megjelenik a képernyőn, és mindent elmos, mindenkit elhomályosít az alakítása. És utána, minden rész előtt azért imádkozol, hogy fel-feltűnjön az adott részben. Biztos van olyan, akinek ez sok. Nekem meg inkább "még-még"! A karakterében a játékában felsejlik Heath Ledger (isten nyugosztalja) Joker-e. És lehet azt mondani, hogy túljátssza. De ebben a langyos f*sban, amit a többiek letesznek az asztalra körülötte, színészkedés címszó alatt, ez a faszi brillírozik! A legjobb dolog a 12. évadban az ő.

És akkor eljutottunk a langyos fo... érdektelenség mezejére. A "főszereplők"-höz. Na jó, kezdem Jodie Whittaker-rel. Mert ő még a kisebbik gond. Ő még mindig nem Doktor karakter. Nem igazán találja ő a helyét. Töredezett, egységtelen a karaktere. Mert látszik, hogy próbál ő mindent, merít innen-onnan, de még csak nem is a korábbi Doktor karakterekből, hanem inkább előadásmódokat, érzelmi megnyílvánulásokat váltogat, hadar, kapkod.. Az amikor a saját elméjével erőlködik állandóan.. Az baromi unalmas már. Olyannak hat, mintha a Doktor egy szenilis hülye lenne, elég kemény demencia problémákkal. És oké, a regeneráció után a dokival szoktak gondok lenni fejben. De az ő karakterére, ez végig igaz. :( Ennek ellenére, és szerencséjére, nem irritál ha látom a képernyőn.

Na de a companionok.. Ha ennyire jó Mester-t még nem láttam. Akkor le kell írnom, hogy ennyire SZAR kisérőket sem. Akkora nullák, mint a "ház". És három van. Így -> 000 három nulla. :D Bazdki.. se karakterünek, se "jelenlétük", se értelmük nincs ebben az egészben.
És kristály tisztán látszik, hogy a készítők nem tudnak velük mit kezdeni. Szinte mindig félre vannak téve, messze a Doktor-tól. Hiába vannak, a Doktor szinte végig le van választva tőlük, és külön tevékenykedik. Ezeknek meg van írva egy ilyen mellékszál, hogy miért nincsenek vele. De full jelentéktelen, oda nem illő, időhúzó szálak ezek (legtöbbször). A 11. évadban még Yaz-zal annyira próbálkoztak, hogy kapott egy különálló részt is. Mostanra teljesen parkolópályára lettek téve. Pedig Mandip Gill még lehetne legalább egy eyecandy karakter, mert amúgy csinos. De nem, őt inkább egy Józsefvárosi petárda árus lányára makeup-olják mindig, mer' az jó.. Kinek? Azt nem tudom. Graham valószínűleg jó színész, itt viszont semmi szükség a tudására. Ryan-t meg tudjuk miért van ott... díszlet. "Színesíti" a felhozatalt.
Ezek hárman, ha nem lennének benne a 13. évad első részében, a nézők nagy részének fel sem tűnne! Akinek meg feltűnne, azoknak meg tuti nem hiányoznának. Borzasztó gyorsan el kellene engedni őket.

Most, hogy így az írásom végre érek, lehet sok is az a hat pont, amit az elején írtam. :D Mert van baj bőven. De van egy marha jó átívelő szál. Egy full fanfiction sztori. Ami hát olcsó húzás, de engem megvettek vele kilóra. :) Meg hát akkora a kontraszt a 11. és a 12. évad között, hogy annak is örül az ember, hogy nem annyira rossz ez mint a 11. Még ha ingoványos talaj is az, amit tettek a lore történelmével. Azért rendesen megküldték most, ezt az amúgy igen komótosan, szép lassan kibontakozó, múltat boncoló, lore szálat.

Elég komoly cliffhanger az évad vége, szóval várom a folytatást.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3161) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Doctor Who: Flux (S13) trialer

Október 31.-én lesz.
Úgy nézem se Graham, se Ryan. Egyedül Yaz maradt.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3162) .LnB válasza .LnB (#3161) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És 6 részes lesz az évad. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3163) consono válasza .LnB (#3161) üzenetére


consono
nagyúr

Hát a fiúk elköszöntek az évad végén... Vagy az már a special volt? A 6 rész nem sok, de ha jól lesz... Jodie is elköszön, kíváncsi leszek ki lesz az új Doktor.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3164) Aucor válasza .LnB (#3162) üzenetére


Aucor
senior tag

Hát, lehet ebből elég ennyi is. :))

Imádom(tam???) a sorozatot, de ezt most annyira nem várom már, Chibnall miatt. A következő évadot, amit már Russel T. Davies visz majd, na azt már várom.

Mondjuk azért kicsit kíváncsi vagyok, mit hoznak majd ki a Timeless Child dologból... Remélem nem marad ennyiben, ha már így szembeköpték az eddigi lore-t, akkor már mondják el végig az ő verziójukat a történetnek.

(#3165) .LnB válasza consono (#3163) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mire leírtam, eszembe jutott, hogy elképzelhető, hogy a special-ban volt valami. Azt még nem néztem meg tegnap, ma fogom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3166) .LnB válasza Aucor (#3164) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem hagyhatják ennyiben. Főleg, hogy cliffhager az évad vége. Ezt muszáj rendbe tenniük. És ha hibáztak is (mármint, hogy nem előre tervezett a dolog) azzal, hogy logikátlanságok vannak a lore-ban most. Amit én simán el tudok képzelni. Akkor az offseason-ben ez csak eljutott hozzájuk, és kötelesek lennének ezeket korrigálni.

SJ winnie azt írta, hogy a Covid miatt lett 6 rész. Arra rá lehet fogni. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3167) consono válasza .LnB (#3166) üzenetére


consono
nagyúr

Hehe, ezt komolyan gondolod :"kötelesek lennének ezeket korrigálni" :D Mikor foglalkoztak ilyennel a sorozatokban, úgy őszintén... Jó lenne, de én nem nagyon bízok benne, hogy foglalkoznak vele. Mondjuk én nem szeretem ezt az egész vonulatot, tényleg zárják le 6 rész alatt és térjünk vissza a rendes Doctor Who-hoz...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3168) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétfőn, miután megnéztem a 12. évad utolsó részét, direkt elindítottam a special részt, hátha meg tudom, hogy mi lett a doktorral. Aztán láttam az első pár percben, hogy a korábbi, Dalek-os témát folytatja az a rész. Ezért nem is néztem aznap tovább.

Ezért én nem tudtam, hogy ebben a speciálban feloldják a cliffhangert, amivel vége lett az évadnak. Ráadásul elég egyszerűen kijut onnan a Doktor. Nem volt egyébként egy jó speciál ez a Revolution of the Daleks. Nagyon felejtős volt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3169) consono válasza .LnB (#3168) üzenetére


consono
nagyúr

Jah, olyan töltelék rész volt... Persze ha kell a nézettség Harkness kapitányt mindig előrántják :D

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#3170) Narxis


Narxis
nagyúr

S13E01-E02

Elég jó lett, talán hallgatnak a rajongókra. Nagyon remélem, hogy a 2 csávó nem csatlakozik a Doktorhoz úgy hogy marad Yaz is, hogy aztán szét legyen cseszve az évad mert nem lehet a sztorira koncentrálni hanem a 3 társ lesz főszerepben, annak örülnék a legjobban ha Yaz búcsúzna és a brit csávó csatlakozna.

Thanos was right.

(#3171) consono válasza Narxis (#3170) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, a companion az a Doktor regenerálódásakor maradni szokott, fura lenne, ha Yaz, aki már egy ideje vele van eltűnne és egy tök új arc lenne ott. Mondjuk majdnem mindegy :) Én csak arra várok, hogy kiderüljön ki lesz a Doktor Jodie után...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3172) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hugh Grant lehet a következő doki, a pletykák szerint. Az úgy nem rossz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3173) racskobalazs válasza .LnB (#3172) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Ez valóban érdekesen hangzik.

Amúgy, én az első amcsi évad óta feladtam, mert szerintem eléggé mellé mentek az átvétellel, lényegében a kérdésem az lenne, hogy "magukhoz tértek"? Van már / lesz már olyan jó, mint anno volt?

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#3174) consono válasza racskobalazs (#3173) üzenetére


consono
nagyúr

Wait, what? Milyen amcsi évad????

"In God we trust. All others must bring data"

(#3175) racskobalazs válasza consono (#3174) üzenetére


racskobalazs
senior tag

Bocsánat, úgy gondoltam, hogy a "Moffat era" után, mmint 11. évadtól. Valahogy nem hozta a várt dolgokat, azóta nem is néztem, a kérdés arra irányulna, hogy a 12, 13. évadok jobbak-e már.

Az elmélet az, amikor mindenki tudja, de semmi sem működik. A gyakorlat az amikor minden működik, de senki se tudja miért. Az informatika az, amikor semmi nem működik és senki se tudja miért.

(#3176) consono válasza racskobalazs (#3175) üzenetére


consono
nagyúr

Jaaaa, értelek :) Én már a 11-et sem néztem végig, az asszony még megnézte, meg a a 12-t is, de igazán nem élvezte, annyira, hogy a 13. évadot el sem kezdte nézni...

Mi nagyon várjuk, hogy milyen lesz az új évad, de már csak kevéssé hiszünk abban, hogy olyan lesz a sorozat, mint régen.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3177) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hölgyeim és Uraim:

[link]

Live-Die-Respawn

(#3178) VIPowER válasza oriic (#3177) üzenetére


VIPowER
senior tag

Úgy tűnik már mindenkinek elvette az eszét a covid meg a háború.

(#3179) hkaroly


hkaroly
csendes tag

ez hiányzott innen b+. taps.

(#3180) consono


consono
nagyúr

De remélem legalább nem ilyen designnal megy majd a sorozatban...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3181) VIPowER válasza consono (#3180) üzenetére


VIPowER
senior tag

Dehogy is, hova gondolsz. Valószínűleg nőnek lesz öltöztetve. :D

(#3182) eldrah válasza VIPowER (#3181) üzenetére


eldrah
aktív tag

Épp írni akartam,hogy remélhetőleg trans szerepben lesz😂🤦 agybaj mar ez valljuk be...Nincs bajom a borszinnel, de a sorozat lényege mindig az volt, angol, Férfi, fehér a doki...Vagy rosszul tudom? :U

(#3183) PhilBrick válasza eldrah (#3182) üzenetére


PhilBrick
őstag

Ha szerinted ez volt a sorozat lényege, akkor rosszul tudod. :)

(#3184) eldrah válasza PhilBrick (#3183) üzenetére


eldrah
aktív tag

Nem pont úgy ertve a lényege :D Bár szerintem elég egyértelműen egyféle karakter volt a doki eddig, es jo is volt úgy számomra...(A régi részeket nézve, méginkább kiutkozik ez az alapfelallas számomra legalabbis) Mondjuk a Női doki sem volt annyira vészes nekem mint sokan szidjak...Sajnos nem a színésszel van a gond, nekem elég jól hozta a szerepet, a történetek voltak olyanok amilyenek...

(#3185) consono válasza eldrah (#3184) üzenetére


consono
nagyúr

Igen, Jodie Whittakert eléggé megszívatták az írók, mert színésznek tényleg jó... Gatwa-t eddig csak fél szemmel a Sex Education-ben láttam (az asszony nézte), ott nem volt rossz, kicsit talán túljátszotta a szerepét, de nekem sem ő lett volna az első jelöltem Doktornak. Túl fiatal hozzá.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3186) .LnB válasza oriic (#3177) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És onnan indultunk, hogy Hugh Grant-tet pletykálták. :U Ahhoz képest.... :DDD :O

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3187) oriic válasza .LnB (#3186) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na majd a következő. ;]

Live-Die-Respawn

(#3188) consono válasza .LnB (#3186) üzenetére


consono
nagyúr

Az is csak ilyen április 1-i tréfa volt szerintem :) Mondjuk Hugh Grant szerintem túl híres Doktornak.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3189) VIPowER válasza oriic (#3187) üzenetére


VIPowER
senior tag

Nem hiszem hogy lesz következő.

(#3190) consono válasza VIPowER (#3189) üzenetére


consono
nagyúr

Azt most még nehéz eldönteni, lehet, hogy a sorozat legjobb évadjait kapjuk meg a következő években...

"In God we trust. All others must bring data"

(#3191) Cyber_Bird válasza consono (#3190) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

A sex educationben nagyon birtam a sracot, de nehezen tudom elkepzelni egy fiatal dokinak.
Meglatjuk, ha jo storyt irnak neki, en elegedett leszek, most az utolso special epizodot ugyse fogom mar nezni, majd az uj evadba belenezek

(#3192) bambano válasza consono (#3190) üzenetére


bambano
titán

teljesen esélytelen. Capaldinál még próbáltak jó sorozatot csinálni, de JW kiválasztásával megmutatták, hogy nem jó sorozatot akarnak ezentúl csinálni, hanem "megfelelőt".
de van pozitív oldala is: ennyi szabadidőm lesz pluszban.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3193) consono válasza bambano (#3192) üzenetére


consono
nagyúr

OK, de most visszatért a régi showrunner, Russell T Davies, én adok neki egy esélyt, hogy gatyába tudja rázni újra a sorozatot. Végül is 2005-ben is ő lökte be újra.

[ Szerkesztve ]

"In God we trust. All others must bring data"

(#3194) bambano válasza consono (#3193) üzenetére


bambano
titán

néha jó optimista hozzászólásokat olvasni még akkor is, ha alaptalanok :)
nem az a problémám, hogy a sorozatnak egyes részei vagy évadjai jók vagy nem jók, hanem az a problémám, hogy scope-ot váltottak (nem tudom szebben magyarul). 2005-ben a bbc-nél is nagyon más világ volt. 2022-ben RTD sem fog tudni olyan sorozatot csinálni, mint amilyet saját maga csinált 2005-ben. vagyis nem fogják hagyni, hogy olyan sorozatot csináljon...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3195) consono válasza bambano (#3194) üzenetére


consono
nagyúr

Hát, majd az idő megválaszolja ezt a kérdést :)

"In God we trust. All others must bring data"

(#3196) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Hogy valami pozitívot is írjak...

They're back! David Tennant and Catherine Tate return to Doctor Who
One of the most loved pairings in Doctor Who’s history have reunited and are filming scenes that are due to air in 2023 to coincide with the show’s 60th anniversary celebrations.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3197) Cyber_Bird válasza ElektrikusDE (#3196) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Catherine Tate return

Ez mondjuk nekem inkabb negativ :)

(#3198) consono válasza Cyber_Bird (#3197) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is :) Donnát sem szerettem :D Sokak kedvelték az ismerősi körömben, mert hogy vicces, de nekem túl sok volt.

"In God we trust. All others must bring data"

(#3199) ElektrikusDE


ElektrikusDE
senior tag

Új trailer:

[The Power of the Doctor]

2022.10.23.

Egy korszak vége.

Talán van még remény...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#3200) Cyber_Bird válasza ElektrikusDE (#3199) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Ez a trailer egesz jo volt, de en mar nem merek remenykedni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.