Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) brownus


brownus
veterán

nekem ez a sorozat 10/10:)
furcsa, hogy ezidáig nem volt dokis topik...

én most kezdtem el a 2. évadját, szóval óvatosan a spoilerekkel!:)

[ Szerkesztve ]

(#3) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is nagy kedvencem. Épp most néztem meg az új részt (S06E08), és elég biztató az új fél-évad. Úgy tűnik lassan felgöngyölítik az S05E01-től bogozott fonalat.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#4) kmisi99


kmisi99
addikt

Hát ez a topic aztán pang. Számomra ez a Doctor Who életem sorozata. Imádom 2011 februárja körül kezdtem nézni és amint befejeztem azonnal kezdtem újra nézni az első évadtól ezt 3. játszottam el. Ezután volt kb 2 hó szünet majd megint elkezdtem immár 4. látom az első 4 évadot és nem unom mert hihetetlen alkotás.

(#5) ducducduc


ducducduc
tag

Úgy tűnik ez a topic halott... :DD

Kár pedig, tegnapelőtt ment le a 7. évad első része. Elég ütősre sikeredett szerintem...

:D

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#6) rt06


rt06
veterán

holnap jon az uj resz

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7) greenity válasza rt06 (#6) üzenetére


greenity
aktív tag

Eeeeez.... :C :C :C :C :Y :Y :Y :Y nah majd holnap :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Tardis:(

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) #40351744


#40351744
törölt tag

Na nehogy már....tényleg ennyire kihalt ez a topic? :F Reméltem hogy több 1000 oldalas topicra lelek rá ha DW-t keresek...csalódtam. :O

(#10) rt06 válasza #40351744 (#9) üzenetére


rt06
veterán

sorozatos topic-ban szokott meg rola szo esni

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11) greenity válasza #40351744 (#9) üzenetére


greenity
aktív tag

körülbelül én is így éreztem mikor megtaláltam... huh ma este új rész, azaz holnap már mi is nézhetjük :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#12) rt06 válasza greenity (#11) üzenetére


rt06
veterán

mar nezheto, ugy 3 oraja

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#13) greenity válasza rt06 (#12) üzenetére


greenity
aktív tag

akkor valahogy rossz helyen keresem..

"Egy mosolynál jobb a több"

(#14) rt06


rt06
veterán

tegnap a bbc-n egy feloras show keretein belul bejelentettek, ki lesz a kovetkezo doktor
az alabbi linkre csak az kattintson, aki nem birja ki a karacsonyi reszig
[link]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#15) cattus


cattus
őstag

Ejj, megérdemelne ez a topik egy feltámasztást. De ahogy látom sanszos, erre nem sok esély van. :(

Do the thing!

(#16) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Legjobb sorozat ever! Amelyik rész nagyon tetszett (a sok közül :) ) az az amikor a doktor emberré válik. Bár az sem rossz amikor a Mester újra Mester lesz, meg a 4. évad különkiadásában amikor visszahozzák a halálból :) ! Bár az Amy-s részek is tetszettek. Ti mit gondoltok melyik doktor volt a legjobb? Szerintem David Tennant. Ráférne egy újraélesztés a topicra, hát gyerünk, írjatok!

+1 Nem most jön a doktor utolsó élete? Ez a doktor után lehetséges, hogy megszűnik a sorozat?

Üdv. Johnny

(#17) cattus válasza jonnyjoker01 (#16) üzenetére


cattus
őstag

Nekem amikor David volt, nagyon megkedveltem. Tetszett az az eléggé őrült viselkedése, meg hát amilyen arcokat tudott vágni, az hatalmas!
Mikor Matt Smith először megjelent, eleinte nem tetszett - megszoktam és megszerettem akkorra a Tizediket,,meg a szinkron sem sikerült olyan jóra - de úgy az ötödik évad felére megszoktam. A hatodik évadtól meg már nagyon jól ment neki.

Hát mondják így meg úgy, hogy lehet hogy papíron ez lesz az utolsó élete, de szerintem túl jól megy a sorozatnak, hogy elkaszálják. Meg River ha jól emlékszem neki adott pár inkarnációt a Let's Kill Hitler-ben, szóval biztos megoldják valahogy.

Kíváncsi vagyok az új dokira is - messze még a karácsony :((( . Spoiler: érdekes, hogy az eddigi fiatalítások ellenére most megint egy öregebb színész került a szerepbe.

Do the thing!

(#18) jonnyjoker01 válasza cattus (#17) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Arra kíváncsi vagyok, hogy fog viselkedni az új doki, mivel az utolsó rész végén (amikor a saját idővonalában volt a doktor és a lány, nem ugrik be most a neve) azt mondta Matt, hogy a doktor név egy fogadalom, de ezt a tizenkettedik doktor megszegte :-) :) Vagyis meg fogja szegni. Lehet, hogy visszatér a pusztító módszeréhez? Ahj, nem bírok várni karácsonyig! :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#19) greenity válasza jonnyjoker01 (#18) üzenetére


greenity
aktív tag

A lányt Clara Oswin Oswaldnak hívják, remélem jól írtam :D

Én is kíváncsi vagyok :D én még az 50. évfordulós részt is alig bírom kivárni, nem hogy a karácsonyt :D :D

A kedvencem az új Doktorok között nekem is Tennant és az a rész amikor ember lesz belőle. Főleg azokat a részeket szeretem, amikor Donnával van.

Math Smithnek megvan a maga varázsa, de persze nem ugyanaz, mint David Tennantnek.

Aki unatkozik, annak ajánlom az eredeti sorozatot elkezdeni, kicsit furcsa lesz, de legalább lefoglalja az energiáinkat :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#20) jonnyjoker01 válasza greenity (#19) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Köszi a nevet! Így nekem is beugrott! Én csak azt nem értem , amikor elmennek a doktor sírjához, és ott a haldokló tardis. A doktor azt mondta, hogy lassan megszűnik a belülről nagyobb dolog, viszont egy korábbi epizódban (amikor elmennek a tardis szívébe) azt mondta, hogy végtelen méretű. Akkor viszont az egész világot bekebelezné a halott tardis, mivel a végtelenségekig nőne a mérete.

Btw, van egy barátom aki doctor who fan, és pont akkor lesz a szülinapja, amikor megjelenik az 50. évfordulós rész. Jó kis szülinapi ajándék, mondhatom. :DD

Kitűzzük célként a topik felélesztését?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#21) greenity válasza jonnyjoker01 (#20) üzenetére


greenity
aktív tag

Én benne vagyok :)

Boldog szülinapot neki előre is :)

Tulajdonképpen ezt el is felejtettem, majd újranézem a részt ha lesz egy kis magamhoz való eszem, mert az most nincs :)

Mondjuk nem biztos hogy teljes következetességet kell elvárni a sorozattól...

"Egy mosolynál jobb a több"

(#22) jonnyjoker01 válasza greenity (#21) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Én csak azt nem bírom, hogy mindig olyat mond, hogy nem tehetjük meg ezt meg azt, mert felbomlik az univerzum, felszakad az időfolyam meg ilyenek, Roryért is ilyen hülyeségek miatt nem mentek vissza.

Üdv. Johnny

(#23) jonnyjoker01 válasza jonnyjoker01 (#22) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mármint a doktor ilyeneket mond. Így mégegyszer átolvasva kissé érthetetlen ez a hsz.

Üdv. Johnny

(#24) cattus válasza jonnyjoker01 (#23) üzenetére


cattus
őstag

Na igen. A Doki szerint is az idő egy olyan "Wibbly Wobbly Timey Wimey Cucc". Szóval nem mindig kell magyarázatot keresni a dolgokra - mondjuk én az ilyen szinte ki nem állhatom, de ezt megbocsátom a sorozatnak.

Kedvenc rész nálam talán a Doctors's Wife. De annyi jó epizód van, hogy nagyon nehéz lenne egyet választanom. Az évadzáró viszont nekem eléggé csalódás volt. Valahogy nagyobb kaliberű, dolgot vártam, valami igazán zseniálisat, ami nekem lemaradt. Lehet azért, mert túl sok "morzsát" hintettek ele az előző részekben pl. Clara-ról.

Do the thing!

(#25) jonnyjoker01 válasza cattus (#24) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen, én is valami katarzisra számítottam az évadzáró résznél, de sajnos ez lemaradt. Amúgy szerintetek Rose még visszakerül valaha a sorozatba? Vagy Donna? Nagyon szívesen viszontlátnám őket, nagyon szuperek voltak.

Üdv. Johnny

(#26) cattus válasza jonnyjoker01 (#25) üzenetére


cattus
őstag

Rose szinte biztos, hogy nem lesz. Maximum az évadzáróban. De huzamosabb ideig nem hinném, mert már akkor is volt egy kis fanyalgás, amikor visszatért (már nem emlékszem, asszem amikor Donnával utazgatott). Donna meg nem is tudja, ki a Doktor, mert kitörölte az emlékeit róla (mármint a Doktor a Donnáét). Donnát mondjuk én is szívesen látnám viszont, de nagyon kicsi rá az esély.

Do the thing!

(#27) jonnyjoker01 válasza cattus (#26) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Valamit csak ki tudnának találni, hogy donna mégsem halna bele abba, hogy visszaemlékezik :-)

Btw, kedvenc szörnyetek? Nekem a Csend tagjainak a szörnyei tetszenek, akikről ha elnézel, elfelejted, hogy láttad őket.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#28) cattus válasza jonnyjoker01 (#27) üzenetére


cattus
őstag

Nemtom, régi útitársakat visszahozni lehet már kissé unalmas lenne. Persze voltak jók, de nem baj az, ha frissülnek a szereplők. Egy férfi partnert, aki nem zúg bele a Doktorba (remélhetőleg :D ) viszont megnéznék.

Az igen, nagyon ötletes. Nekem a favoritok a Sító Angyalok. Főleg a The Angels Take Manhattan-ben, a Szabadság-szobor nagyon durva volt. :Y Meg a Blink című részt is nagyon jól megírták.

Meg hát az Örök Sótartók, a Dalekek a maguk kinézetével, hát, először inkább viccesek voltak, de meg van bennük a jó kis kegyetlenség meg zéró könyörület.

Do the thing!

(#29) jonnyjoker01 válasza cattus (#28) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ó tényleg a síró angyalok, az összes rész, amihez közük volt, tök jól sikeredett. Talán ez volt az egyetlen ilyesztőbb szörny. Ami tetszett még (sorra jutnak eszembe :-) ) az élő víz, amikor az emberekből folyik ki mindenhol a víz. 4.évad különkiadásai között van. De az sem rossz amikor megtalálják a sátánt :)

Üdv. Johnny

(#30) cattus válasza jonnyjoker01 (#29) üzenetére


cattus
őstag

Bakker, tényleg, mennyi jóság van ebben a sorozatban! Látszik, hogy már rég láttam a korábbi évadokat. Annyi minden van benne, hogy azt már tényleg csak egy Idő Lord tudja észben tartani. :D

Do the thing!

(#31) tDr1v3r válasza jonnyjoker01 (#16) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Matt bácsi. :P A regenerációra nincs limit, ezt asszem' a Torchwood-ban vagy a Sarah Jane's Adventures-ben mondták.

Most az 50.-ben nagyon remélem hogy meglesz a csúcspontja a tizenegyes karakterének... Tennant-é megvolt és elég jó is lett (a Marsos részre gondolok), de Matt-é még várat magára.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#32) cattus válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


cattus
őstag

Ó, az az 50.évfordulós rész nagyon-nagyon várós. Remélem leadja egyenesben a BBC Entertainment (szokott lenni néha pár rész).

A szörnyekhez még egy kedvenc: a Vashta Nerada. Az a duparész felejthetetlen számomra.

Do the thing!

(#33) jonnyjoker01 válasza cattus (#32) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Így névről nem ugrik be a szörny kinézete, melyik részben volt(ak)?

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#34) tDr1v3r válasza jonnyjoker01 (#33) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az az árnyékos dolog, a könyvtáras részben volt.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#35) jonnyjoker01 válasza tDr1v3r (#34) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ja, igen az nagyon klassz dupla volt.

Üdv. Johnny

(#36) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

A sorozat mikor fog elindulni a BBC-n? Mármint nem az 50th year anniversary, hanem a rendes 8. évad. Általában sosem tvn néztem a sorozatot, hanem online, szóval az ilyen megjelenési dátumokat nem vágom.

Üdv. Johnny

(#37) tDr1v3r válasza jonnyjoker01 (#36) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jövő tavasz asszem', de az évfordulós rész után lesz a szokásos karácsonyi rész is.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#38) greenity válasza tDr1v3r (#37) üzenetére


greenity
aktív tag

hogy fogjuk addig bírni....

"Egy mosolynál jobb a több"

(#39) jonnyjoker01 válasza tDr1v3r (#37) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ah, köszi. Én meg már reméltem, hogy novemberben elkezdődik.

Üdv. Johnny

(#40) greenity válasza jonnyjoker01 (#39) üzenetére


greenity
aktív tag

Sajnos nem :( de majd eljön az az idő is :D

"Egy mosolynál jobb a több"

(#41) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

Hallottam a Ki vagy doki videójátékról. Az epizódok alapján csinálták meg, vagy teljesen új dolgokkal van dolgunk?

Na ezt jól leírtam :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#42) cattus válasza jonnyjoker01 (#41) üzenetére


cattus
őstag

Szerintem a sorozattól független szálak vannak benne.

Do the thing!

(#43) jonnyjoker01 válasza cattus (#42) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A hangokat honnan szedték össze? Télleg felkérték Mattet? Vagy összevágták?

Üdv. Johnny

(#44) oriic válasza jonnyjoker01 (#41) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Videójátékok

Amúgy hell yeah, elmentettem a topicot, kár hogy sokáig új dologról nem tudunk írni majd. :(

Live-Die-Respawn

(#45) cattus válasza oriic (#44) üzenetére


cattus
őstag

Nem baj, volt annyi rész eddig, hogy akár évekig is el lehetne róluk csevegni. :)

Do the thing!

(#46) jonnyjoker01 válasza cattus (#45) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Amit még nem értek, hogy a klónozós részben, amikor egy vegyi üzemben dolgoztak az emberek klónjaik, (asszem élő húson vagy valami ilyesmi) egy napkitöréstől meghülyült a rendszer és a klónok megakarták ölni az embereket, mert teljes életet akartak élni. A doktor is lemásolódott, de ő miért nem lett hataloméhes/tudjam is én mi? +spice lett volna az epizódban :-)

Üdv. Johnny

(#47) cattus válasza jonnyjoker01 (#46) üzenetére


cattus
őstag

Az úgy volt, hogy az "eredeti" emberek "hús" testeket használtak, amihez egy "hevederen" keresztül csatlakoztak, átvive a tudatukat. Na most a napkitörés miatt a tudatuk is "lemásolódott" a "hús"-ba. Az "eredetiek" meg ugye nem akarták, hogy még egy létezzen belőlük (mondjuk ugyanez igaz a másolatokra is - meg ugye ők nem érezték magukat másolatoknak, mivel ugyanúgy volt személyiségük/emlékeik), de a doki "jóban volt önmagával". Azért nem lett a doki klónja hataloméhes, mert maga a doktor sem volt az. :)

Do the thing!

(#48) jonnyjoker01 válasza cattus (#47) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ah értem... Köszi! Nektek volt olyan epizódotok, amit ki nem állhattok?

Üdv. Johnny

(#49) greenity válasza jonnyjoker01 (#48) üzenetére


greenity
aktív tag

első körben az Are you my Mummy?-s részek. Sokadszorra már megszerettem :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#50) jonnyjoker01 válasza greenity (#49) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Oh hát attól én besz@rtam egy picit. Főleg amikor elkezde mondani, hogy hol a mami? és az összes elektronikus berendezés bekapcsolt. De tetszett! :) Nekem most nem jut eszembe olyan rész, ami nem tetszett... Talán a boszis :(

Üdv. Johnny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.