Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2951) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2. rész

Hello új Tardis. Simán tetszett, de ezt a 4 fős utazágatást egyelőre nehezen tudom elképzelni hosszú távon.

Live-Die-Respawn

(#2952) bambano


bambano
titán

megtették nekünk azt a szívességet, hogy a tardis nem rózsaszínű lett...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2953) bambano válasza bambano (#2952) üzenetére


bambano
titán

még a tardis is szégyelli magát, elbujdokolt volna a doki elől :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2954) Syl


Syl
nagyúr

Húha! Valaki nagyon utálja a női főszereplőket :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2955) bambano válasza Syl (#2954) üzenetére


bambano
titán

nem, nem utálom a női főszereplőket, ha az vagy eredetileg is nőre írt szerep volt, vagy a történetvezetésből következik, hogy nőnek kell lennie.

azt viszont utálom, mikor a politikai korrektség látszata miatt kínos erőlködéssel tolnak bele női meg egyéb dolgokat csak azért, mert azt hiszik, a "közvélemény" ezt várja el tőlük. Miután ez a doki a harmadik női időlord, sok újat nem tud hozni, de legalább irracionálisan viselkedik. Például mit tett hozzá az előző évadhoz, hogy Bill leszbikus volt? Semmit, fél évad alatt bedarálták, meghalt, stb. és vége volt. és azok a borzalmas öltözékek, amikben járt...

azt is utálom, mikor folyamatosan jár a szája egy szereplőnek és túlbeszél mindent :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2956) #54715584 válasza bambano (#2955) üzenetére


#54715584
törölt tag

Mint pl. te ezt a témát?

(#2957) Syl válasza #54715584 (#2956) üzenetére


Syl
nagyúr

:DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#2958) qfm


qfm
senior tag

Kicsit erőltetett, hogy csavarhúzót épít, meg teleportot, de egy napelemhez segítség kell neki. :U Legalább legyen már következetes a karakter. Ez a sok ember körülötte is inkább zavaró egyelőre, mint segít a történeten. Az a fegyveres kirohanás és visszafutás is olyan volt, mintha viccnek szánták volna, le kellett volna lőniük a robotoknak a srácot, legalább a sok emberrel se lenne gond. :))

[ Szerkesztve ]

(#2959) Aucor válasza qfm (#2958) üzenetére


Aucor
senior tag

Hát igen, ott legalább egy lött sebet megért volna a dolog, mint a versenyzö csávónál, ez így túl komikus kicsit, hogy majd ö ott Call of Duty-t játszik élöben.

(#2960) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

2. rész

Nekem nagyon tetszett. Tele van plotholeokkal, de ezt már elengedem :D Vicces, a sztori alapkoncepciója érdekes, szerintem simán megvan a DW feeling.

A CGI is sokkal jobb mint a korábbi évadokban. Az az intró pedig szerintem a legjobb az összes eddigi évad közül, le a kalappal :C :R Teljesen visszaadja a dimenziókon és időkön való átutazást.

Ami nagyon tetszett: az arab csávó aki az egész versenyt irányította, nagyon nagy forma volt :D "Now will you take us out of here?" "Yes." "And them." "No" - és csettint egyet azzal a legendás arckifejezéssel :DDD Az érdekes volt, hogy a doktor elkezdte egy olyan nép nyelvét olvasni, akit nem is ismert, no de mindegy :DDD Viszont az egész rész, a misztikája, az itt-ott elhintett poénok, a tanulság levonása stb... nagyon igazi ki vagy dokisnak hatott. Nagyon tetszett :K Jodie pedig lassan bekerül a kedvenc dokik közé, én nagyon imádom a stílusát :DDD

Üdv. Johnny

(#2961) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

3. Rész

Ez már komolyabb volt, és jééé elég értelmesen megírták, nem vettem észre plotholet :D Tetszett a rész témája, PC ide vagy oda, ez most jó volt.

Üdv. Johnny

(#2962) SQX_Barto válasza jonnyjoker01 (#2961) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Nekem kicsit erőltetettnek hatott, főleg a végén a magyarázkodás, mintha töri órán lennénk... :U

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2963) oriic válasza jonnyjoker01 (#2961) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit túl amcsi rész volt, de amúgy hja, nekem bejött a témája is. :C

Live-Die-Respawn

(#2964) Zoli133 válasza jonnyjoker01 (#2961) üzenetére


Zoli133
őstag

Ryan nem igazán tudom hogy tudta használni az alien fegyvert, pláne beállítani az időt rajta, de nah, ez a legkisebb :D

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#2965) qfm


qfm
senior tag

Szörnyen szenvedős egy rész volt. A néger srác megint felelőtlen, és agyatlan volt. Mikor a kuka mögött voltak, tényleg úgy beszélt magáról mintha állat lenne a felesleges agressziójával. A csajnak a világon semmi szerepe nem volt, mégis mennyire fontos dolgokat csinált folyamatosan, pl. a tervezgetéssel. A buszos csávónál meg elengedhetnék már ezt a busz meg okoskodás vonalat, mert úgy tűnik ő buszvezetőnek született, és csak arról tud beszélni is. A történet unalmasságáról, meg a rengeteg drámáról nem is beszélve. Alig vártam a végét. Sci-fit szeretnék, nem időhúzós drámázást nézni.

(#2966) qfm


qfm
senior tag

Nem tudom amúgy ti hogy látjátok, de szerintem eléggé túltolták ezt a dolgot. Csináltak egy női dokit, csináltak egy dögunalmas részt a négerekről, beraktak egy retardált néger srácot, egy tök unalmas agyilag gyengécske csávót, meg egy átlagos kísérőt. Lehet az a cél, hogy egy átlagos buszsofőr, vagy egy kislány is tudjon azonosulni a szereppel, de engem nagyon idegesít, hogy eltűnt az intelligens ember a sorozatból. Azzal, hogy nő a doki, nincs bajom, de állandóan hülyének is állítják be. Az előző részekben is a napelemmel, meg hogy triviális dolgokban kellett segíteni, most is a semmiségekről jegyzeteléssel, meg hogy a csajra bízza a nagy tervet, aminek utána értelme sincs, stb. Eddig általában volt egy értelmes doki, egy érdekes kísérő, és megváltották a világot. Most meg van egy csapatnyi mindenféle rétegnek megfelelő ember, aki érdekesség helyett idegesítő lett, az állandó retardáltsággal.

(#2967) bambano válasza qfm (#2966) üzenetére


bambano
titán

ne irkálj ilyeneket, mert kiutálnak innen...
egyébként mennyire ért hozzá a doki, aki 14 próbálkozásból se tudja hazavinni a buszsofőrt?
az előző évadhoz képest egy pozitívum van: a kompániánál legalább a csöcsfaktor bejött...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2968) Armahun


Armahun
addikt

A második részben említett időtlen gyermek szálat vehetnék fel az írók.

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2969) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Szoval Rap zenevel lehet pokokat idomitani. ;]

Live-Die-Respawn

(#2970) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x05

Bírom az űrhajós részeket, szóval nekem ez bejött. Viszont a rész végére nagyon elfelejtették, hogy valamit látott Astos a Doktoron. (Aztán lehet hogy csak annyit hogy más mint a többiek)

Live-Die-Respawn

(#2971) Aucor válasza oriic (#2970) üzenetére


Aucor
senior tag

Ez nekem is fura volt, hogy ennyiben maradt, igazából a halála is olyan hirtelen volt, azt vártam volna, hogy megmentik valahogy.

Egyébként nagyon gyakori lett a halál a doki mellett, most is ketten egy rész alatt...

(#2972) bambano válasza Aucor (#2971) üzenetére


bambano
titán

de már szülni is elkezdtünk, ráadásul mindenféle "célzatosság" nélkül pasi szült, pasi bábákkal... rotfl.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2973) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

11x06

Nekem tetszett a rész. :)

Live-Die-Respawn

(#2974) bambano


bambano
titán

S11E06: no, elértük az Avatar szintjét.
a gond, hogy lefelé menet.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2975) abridabri


abridabri
veterán

Nekem bejon ez a PC vonal (e03/ e06 ) meg ha eroltetett is ,de sajnos nagy szukseg van ra a mai vilagban .

(#2976) SQX_Barto válasza abridabri (#2975) üzenetére


SQX_Barto
addikt

En az utolso reszt mar vegig se neztem, szerintem nekem kaszaerett a sorozat. Pedig a noi dokival semmi bajom nem lenne, csak ezek a sztorik eleg gazok...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#2977) salapp


salapp
addikt

Állati, hogy már hány rész lement, és micsoda borzalom lett az egész.
Jodie szuper lehetne...talán, sose tudjuk meg, pocsék sztorik, erőltetett PC szarságok.
Ez NEM Doctor Who, ez valami szutyok.
Nincs az egyes részeknek tétje, értelme, semmi.
Dinamikája sem.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2978) bambano válasza salapp (#2977) üzenetére


bambano
titán

lehet, hogy ugyanezt Capaldiról is el lehetne mondani... rosszabb doktor lett, mint ami lehetett volna.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2979) Cyber_Bird válasza bambano (#2978) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

El is lett mondva rola is.

Az evadbol volt azert egy ket resz ami tetszett, de ez az indias, ez eleg szutyok volt szerintem is :(.

(#2980) salapp válasza Cyber_Bird (#2979) üzenetére


salapp
addikt

Még ha el is tekintek az erőltetett PC-től, a háttérbe becsempészett szabadkőműves, okkult, stb. jelképektől, a döcögős történetvezetéstől, a fájdalmas közhelyekben tucsogó párbeszédektől, na meg attól, hogy indokolatlanul válik a mellekszál főszállá (már Rose apjánál is necces volt, de ott jól írták meg, működött), akkor sem menthetőy hogy a DW-nek nincs DW-hangulata, illetve, hogy egyáltalán nem hiszem el erről a doktorról, hogy akárcsak a Capaldi doktorral azonos tudásanyaggal bír, egyszerűen inkompetensnek hat a saját történetében.
Különösen fájdalmas ez azért is, mert Jodie remek színész, Tannent szintű doktort hozhatna.
De úgy néz ki, ez zajlik tovább a világban.
Mindent ki kell üresíteni, herélni és propaganda célokra kurvásítani.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2981) qfm


qfm
senior tag

Az űrhajós résznél azt hittem végre megint kezdődik valami a sorozatban, erre előkerült megint a néger gyerek, meg a drámája, a sztori meg elhalt egy "elképesztő" megoldással. Jó, hogy legalább szülni elküldték azt a két borzalmat, kevesebb ideig kellett őket nézni. A doki is megéri a pénzét, nem tudja elolvasni a feliratot az ajtóknál, de kikapcsolja magától a vészjelzőt és meghamisítja az útvonalat.

Ezt az indiai részt is nagyon túltolták. Egy régi részben már attól pánik lett volna, hogy meglátja a nagyanyja az unokáját, most meg ott bohóckodnak, jönnek az idegenek és minden pont jól alakul.

(#2982) Aucor


Aucor
senior tag

Végülis ez az Indiás rész egész jó volt, ha a PC-ségtöl eltekintek, ami végülis a témáját adta. Bár az zavart, hogy az idegenek végül "jófiúk" lettek, elötte egyáltalán nem úgy viselkedtek: "Akadályozod a munkánkat." Azért hasonló kaliberü részeket el tudnék nézni, de remélem a PC témáról kicsit leakadnak majd, eddig még mondjuk elviselhetö, de az egész évad minden része ne legyen már PC témájú. Ja, és bármennyire illik Jodie-nak a szerep, remélem a kövi doki férfi lesz, nem kezdödött egy újabb 13 dokis ciklus csak nöben... Kipróbálták ezt is, végülis müködik, de na...

Azt viszont továbbra is fent tartom, hogy feltünöen sok a halál a doki körül, mintha eddig nem lett volna ennyi. Ezzel akarják megadni a kötelezö drámát? Most az indiai részben ez müködött, de az elözöekben kicsit sok volt.

[ Szerkesztve ]

(#2983) Armahun válasza qfm (#2981) üzenetére


Armahun
addikt

Én legalább azt vártam, hogy mikor visszatérnek a nagyija mondja, hogy na mostmár elég idős vagy megbeszélhetjük mi történt.

Az nagyon zavar, hogy nincs semmi fő szál, csak össze vissza epizódok, lement az évad fele és még semmi se történt a sorozatban.

Nagyon sok lehetőség lenne a dokinak a női létével való ismerkedésében, de mintha fel sem tűnne neki, hogy nemet váltott.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2984) qfm válasza Armahun (#2983) üzenetére


qfm
senior tag

A fő szál szerintem az, hogy néhány kevésbé értelmes földi ember túrázgat meg drámázik, miközben a doki rohangál, és néha egy-két természetfeletti dolog jelenik meg, de szerencsére nem zavarja őket túlzottan a drámában. :U

Egyébként én is vártam volna, hogy a nagyi utal a találkozásukra.

[ Szerkesztve ]

(#2985) janos666 válasza Armahun (#2983) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Én is csalódott vagyok eddig az évaddal kapcsolatban.

Igaz, hogy gyakran szidtam már évek óta a sorozatot, hogy állandóan csak ugyan azokat a témákat (100+1 dalek, cyberman invázió, 10+1 Master reinkarnálódás, stb) és egyetlen lelki drámát (a doki nem mindig hiszi el teljesen a saját magyarázatait arra nézve, hogy tényleg helyesen cselekszik-e) veszi elő újra és újra és újra és újra..., amik közül inkább utóbbinál zavart, hogy igazából sohasem bontakozik ki teljesen, mert végül mindig csak legyint egyet, átmenetileg elhessegeti a gondolatait, de nem jut messzebbre a problémáival. Nem is akar, nem is fog, viszont nekem százszor is újra elmeséli.

Szóval most nagyon pozitívan álltam hozzá a férfiból nőbe váltáshoz, mert reméltem, hogy ez hoz egy valódi megújulást a sorozatba. Felborzolta a fantáziám, mit eredményez mindez. Személy szerint kicsit színesebb világképet reméltem új story-kkal.
De egyelőre csak azt látom, hogy az egyetlen változás egy nemétől függetlenül gyengébb előadóművész (bár nem tudom, hogy nem akar / nem tud beleszellemülni, vagy direkt ilyenre írják most a karaktert).
Még csak a szokásos dekorációváltás sem lett szerintem se kifejezetten nőies, se önmagában izgalmas, inkább visszafejlődésnek látom (a bejárat pl. egy nagyon sötét, motívumokban szegény fémburkolatú fal, régen mint ha világosabb/színesebb lett volna). Egy középpontjában kristályokból építkező design ezerszer komplexebb geometriából és/vagy színekben gazdagabb, csillogóbb felületekből is állhatna, nem csak ilyen matt papírmasé szerű barlangi képződmény, körbefonva egy fémhüvellyel (amúgy bassz... az is komoly "vicc", az új csavarhúzó, amin valahogy nem nevettem).

Aztán nem csak hogy közel nulla story, vagy akár csak olcsó izgalom volt eddig minden részben, de szerintem nem is próbálnak most foglalkozni a hihetőséggel. Minden szereplő csinálja a maga kis dolgát, és teljesen vakok a többiek a fura, kilógó aspektusokra nézve.
Olyan most az univerzumuk, mint egy korai alpha verziós videójáték, ahol még nincs leprogramozva az interakció a játékvilág egyes elemei közt. Úgy viselkedik, mint ha kimehetnék egy szál ruha nélkül késsel a kezemben ugrálni egy szabadtéri szökőkút alá mindenkinek azt kiabálni, hogy megerőszakoltam az anyjukat, és mindenki nyugodtan sétálna tovább, nem hív senki rendőrt, nem fordítja el a fejét, nem bámul meg, nem üt le, tényleg észre sem vesz senki.

Ugyan így túl van erőltetve már azt is, hogy a Doctor sohasem használ lőfegyvert (~szerű tárgyat, beleértve lézerpuska), de egy EMP-et azt büszkén elsüt, ami a robotok nézőpontjából kb. egy könnygázgránátnak felelt ott meg (átmenetileg kiütötte őket). Ez így nagyon kinyírja a mögöttes tartalmat, ha ennyire szembeötlő (hogy mi lenne a határ erőszakos és békés fegyverek, támadás és védekezés közt). Ez visszaforgatva olyan, mint ha azt mondaná: "nem az emberek, akik elsütik a gonoszok, hanem maguk fegyverek".

Na meg mivel kong az ürességtől, így lassú is.

Ja, és felirattal kell néznem, mert anélkül ritkán értem meg a fekete gyereket, vagy az apját se. Tudom, hogy a story szerint vannak neurológiai problémái, és lehet hogy részben ezért beszél helytelenül, de attól még rossz nekem figyelni. De a doki sem artikulál túl jó (ha angol lennék biztos nem zavarna, de így igen).

Bár ha visszagondolok, talán a legutóbbi Doctor csere után is kellett jó pár rész, mire belejöttek a dolgukba. De egyelőre kár volt visszajönni.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#2986) jonnyjoker01 válasza janos666 (#2985) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Capaldis évadokkal kezdve nagyon esett a színvonal a sztori terén. Engem ez zavart a legjobban. Aztán hallom új rendező lesz, ráadásul női dokival, hát rengeteg potenciált láttam benne. Jodie Whittakert is szeretem mint színész, az új évadban is tetszik ez a hülyéskedő, de ha kell komoly karaktere.

Viszont a sztori és ahogyan megírják a részeket szerintem soha nem volt rosszabb, mint most. Már csak kaja mellé nézem, elvesztettem az érdeklődésem a sorozatban. :(

Üdv. Johnny

(#2987) salapp válasza jonnyjoker01 (#2986) üzenetére


salapp
addikt

Hát ez az, egy vállaltan trash szórakozást kínáló Z nationban komolyabb történetvezetés, ötletek vannak, mint ebben a nemistudommiben, amit DW címén kiböfögnek.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2988) jonnyjoker01 válasza salapp (#2987) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Nemrég kezdtem újra az egészet az első évadtól, habár a régi részek se voltak tökéletesek, de ég és föld a különbség a mostani részek között.

Szerk. Mármint a doctor who-ról beszélek nem a Z nationről :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#2989) salapp válasza jonnyjoker01 (#2988) üzenetére


salapp
addikt

Fiammal gyakran nézünk újra a Tennant-Smith érából részeket.
Raxacoricofallapatorius. It has a twin planet. Clom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#2990) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na az új rész? :D Csak engem idegesített a robotok mosolya? :D

Live-Die-Respawn

(#2991) Cyber_Bird válasza oriic (#2990) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Nekem vegig olyan meh volt.

(#2992) Armahun válasza oriic (#2990) üzenetére


Armahun
addikt

Talán ez volt az évad első doktoros hangulatú része. Egy egyszerű dolog ami nem az aminek látszik. Pukifólia nagyot pukkan
Vicces volt a gép is ami felméri az ember képességeit és a szerint ossza be az embereket, a doki mint takarító. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2993) qfm válasza Armahun (#2992) üzenetére


qfm
senior tag

Szerintem is ez volt az első nézhető rész, bár még ezen is lett volna mit javítani. Szerintem direkt osztotta takarítónak, hiszen a gép kért segítséget, és tudta, hogy a takarítóval van gáz. Csak a doki nem vette a lapot. :))

[ Szerkesztve ]

(#2994) bambano válasza Armahun (#2992) üzenetére


bambano
titán

engem meg grammatikanácinak osztott be :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#2995) Aucor válasza Armahun (#2992) üzenetére


Aucor
senior tag

Egyetértek, ez most olyan rendes Doctor Whos rész volt, ha nem is a legjobb, azért nézhetö volt. Még több ilyet!

Egyébként csak engem zavar, hogy mintha hiányozna a részeken átívelö apró kis "történet darabka", amiröl majd az évad utolsó része fog szólni? Gondolok itt elözö évadokból a Torchwoodra, Capaldinál a regeneráció halogatására vagy Gallifrey megtalálására. Mintha valahogy most itt nem függenének össze a részek és az eddigiek csak töltelékrészek lettek volna.

(#2996) oriic válasza Aucor (#2995) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ativelo szal lehet nem is lesz.

Live-Die-Respawn

(#2997) janos666 válasza Aucor (#2995) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig annyi tűnt fel, (bár nem tudom én hagytam-e figyelmen kívül a magyarázatát vagy lezárását,) hogy az 5. részben csak a dokinak voltak többször is erős fájdalmai a mentőhajón ébredés után, bár a rész végére látszólag elmúlnak. Mint ha egyszer elkezdett volna erről beszélni az orvosuk, csak nem hagyta szóhoz jutni (de ez se volt egyértelmű).

Lehet, hogy az évad végén kiderül, hogy a Doctor csak álmodott/hallucinált pl. egy földre zuhanás utáni agyrázkódás miatt, és ezért olyan fura (következetlen és irracionális) az egész világ (kicsit mint a Tideland, csak nem annyira elborultan és mesterien éljük meg nézőként). ;]

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#2998) Armahun válasza janos666 (#2997) üzenetére


Armahun
addikt

Igen elég magasról ugrott a elején.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#2999) janos666 válasza Armahun (#2998) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Azt már az új sorozatban is láttuk, hogy akár egy végtagot is gond nélkül újranöveszt ilyen állapotban, ezért nem kérdőjeleztem meg túlzottan a dolgot. Ugyanakkor olyan is rémlik, hogy ilyenkor egyszer alaposan szét volt zuhanva (az rémlik, hogy attól épült fel, mikor kiömlött a tea a Tardis-ban, de az nem, hogy eredetileg mi váltotta ki). Ha a kettőt összeadjuk (zuhanás/agyrázkódás + némi általános fiziológiai zavar regeneráció után), akár lehet is belőle valami (de nem hiszem, csak viccből írtam, avagy szeretném az eddigiek miatt, de tudom, hogy úgyse...).
Egyetértek az aláírásoddal + ugyan ez a nyálát nyeldeső tüsszögőre. :))

(#2995) Ebben a részben az a gondolat nem tetszett, hogy "minden embernek szüksége van a munkára", még egy olyan világban is ami ~99% robotszálható (meg van rá a tech.) és azokra a munkákra is, amik alapvetően nem kívánatosak az embereknek (nem évezhető, abszolút ismétlődő, nulla intellektualistást, fantáziát, vagy empátiát/stb igénylő alja-melók). Ezt értem miért erőltetik a legtöbb helyen, de itt nem akartam hallani ilyet. Ettől még a SouthPark is messzebb tud gondolkodni a kérdésben.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3000) janos666 válasza janos666 (#2999) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jah, és [link]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.