Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2) Phobion


Phobion
őstag

Ez mind szép és jó, de az, hogy kormány nélkül felejtsem el, hát kösz CM tényleg... :W

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#4) Ventur@ válasza Phobion (#2) üzenetére


Ventur@
senior tag

Assetto topikból: [link]

Ebből az jön/jöhet le, hogy bill./gamepad-el is el lehet terelni majd, bár biztos hogy nem fog olyan élményt adni, mint kormánnyal :) .

Sonja: Kösz a videókat. Egyre jobban akarom a játékot :DDD . Az az utolsó éjszakai gyorsos, na az komoly :C .

Más:

Viszont az nagyon tetszik, hogy PC only a játék. Legalábbis én így tudom :) . Remélem így is marad ;) !

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

szerintetek van rá sansz hogy be tudjam üzemelni a Logitech Momo kormányomat a játékban? :B

(#6) Strezi válasza bacsis (#5) üzenetére


Strezi
őstag

Az standard DX kormany. Be tudod allitani egyedileg, ha magatol nem is ismerne fel.

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#7) Ventur@ válasza Strezi (#6) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ez jó hír, mert akkor majd izzítom be alá én is a Momo-t :) .

Egyébként meg jöhetnek a spéci belsős CM-es infók. Ne tartsd magadban :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#8) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Jónak ígérkezik :K Még egyenlőre várok, jó lenne tudni, hogy kontrollerrel mennyire lenne esélyem..

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#9) bacsis válasza Strezi (#6) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Az zsír köszi :R
csak azért kérdezem mert pl a Grid autosport-ban és az Assetto Corsaban már egyáltalán nem tudtam beállítani :(
nyahh akkor aszem beruházok erre a játékra én is :B
Dobozos verzió vajon lesz belőle a későbbiekben? úgy, mint anno a Dirt(1)-nél, hogy még ajándék kulcstartót is adtak hozzá :DD

(#10) kiszi07


kiszi07
senior tag

Juhu, már régóta várok egy jó autós játékot. A Dirt szériát mindig is szerettem :D

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Az idei a rali éve, 3 ilyen játék is jön. :) Ezt is megveszem még az akcióban, csak várok még, hátha jön be lóvé a kártyákból. :D A gameplay videók alapján nagyon bejövős. Május végén meg jön a Pikes Peak hillclimb, júniusban pedig a német ralipályák, ha jól értesültem. :R

szerk.: Látom van megjelenési tervezet is, köszönet érte SwitcX kollégának. :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) #78687232 válasza Csapoati (#11) üzenetére


#78687232
törölt tag

Nincs mit!
Hálistennek csak augusztusban jön a multi, addig talán sikerül feltornáznom magam. Egy kicsit. :D
DiRT vásárlók bejelölhetnének, így legalább látom, kinek hogy megy az adott map. Köszi!

(#13) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Jól sejtem, hogy ez a cím is AMD partnerprogram keretein belül készül? Igaz a trailer végén semmi AMD logót nem látok, valamint nem tudom az előző két GRID rész is AMD-s volt-e.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14) Csapoati válasza Bjørgersson (#13) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Gridek intelesek voltak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) SpongyaBob válasza Csapoati (#14) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szerintem a videókártyára gondol.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#16) Csapoati válasza SpongyaBob (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy is intelesek voltak. Volt is cikk a PH-n erről, keressétek meg. Egyes effekteket csak inteles integrált VGA-kon lehetett bekapcsolni, amiket viszont azok jó eséllyel nem bírtak el FHD-ben (lol). :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) SpongyaBob válasza Csapoati (#16) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Na erről nem is tudtam :D De jó nagy marhák az tuti :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#18) Bjørgersson válasza Csapoati (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aj nemár, így nem lesz AMD-s kupon ötezeré'. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#19) Csapoati válasza Bjørgersson (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

AMD Gaming Evolved felirattal indul a jatek, az elobb vettem meg. :)
Ja az en gepemmel 1280x1024-ben 50+ fps Ultran (valami 48 volt a minimum), ugyhogy nem veszes a gepigenye sem talan. Viszont amig early accesses, addig szerintem nem lesz kuponozhato sem.

#17: A penz ugyebar...

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) #48967168


#48967168
törölt tag

Teljesen el vagyok ájulva tőle, 10 éve vártam egy ilyen játékra! Döbbenet grafika, iszonyatos hangok és remek irányítás! Tényleg szimulátorra hajlik, de nem RBR-es!

Minden maxra húzva 60+ fps-t tud egy erős konfin! (i7 4790, 780ti, 16GB) picit butítva 100 fölötti, úgyhogy már egy közepes géppel is bőven játszható lesz!

Gratula Coddy!

(#21) Shodan válasza Bjørgersson (#13) üzenetére


Shodan
addikt

Még AMD-s festésű Ford is van benne ;)

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#22) szente


szente
addikt

Az irányítása (fizikája) milyen? A Dirt3-hoz hasonló, vagy annál szimulátorosabb?

[ Szerkesztve ]

(#23) #78687232 válasza szente (#22) üzenetére


#78687232
törölt tag

Utóbbi.

(#24) Bjørgersson válasza Csapoati (#19) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Akkor még akármi is lehet belőle. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) szente válasza #78687232 (#23) üzenetére


szente
addikt

Akkor gondolom az analóg karos gamepaddal való irányítást felejtsem el.

(#26) #78687232 válasza szente (#25) üzenetére


#78687232
törölt tag

Jó kérdés. :F Én mindenesetre klaviatúrán rendesen zongorázok a nyilakon. Durva, mert néha még így is jó köröket megyek. Ezek szerint nem csak én vagyok béna :D

(#27) szente válasza #78687232 (#26) üzenetére


szente
addikt

Kiadhattak volna egy demót, hogy egyáltalán az egyszeri ember tudja e irányítani vagy sem. A Dirt 3-nak, meg a Grideknek szimpatikus az irányíthatósága, pont annyit kell benne küzdenem a vassal, hogy ne legyen egyszerű, de azért lehessen terelgetni. Persze minden segítség off.
Nem vagyok nagy szimulátoros, pedig valszeg tetszene, csak félek 10ezreket kiadni egy normális kormányra.

(#28) #78687232 válasza szente (#27) üzenetére


#78687232
törölt tag

Én sem vagyok nagy szimulátoros. Eddig leginkább NFS játékokkal játszottam. :) Nálam tényleg a Grid Autosport volt az első olyan játék, ami piszkosul izzasztott. Csak kitartás kell hozzá :)
Azért durva, a napi eventben összetörtem a lámpámat kb. a map felénél és onnantól már csak össze-vissza borultam. Ennek ellenére jelenleg a 309. helyen állok, mögöttem van még 70 olyan, akinek sikerült 30 perc alatt beérnie. Gondolom rengeteg DiRT 2-3 játékos jött át, elsőre meg nagyon izzasztó a dolog :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Shodan


Shodan
addikt

Azért tud szép lenni ;)

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#30) oriic válasza Shodan (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

SZerintem jól néz ki nagyon.

Live-Die-Respawn

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Hát ez egy kicsit nehéz lett... Billentyűzettel mentem eddig 3 szakaszt, két defekt és egy totálkár a mérlegem. Valahogy nem elég reszponzív billel, majd kipróbálom kormánnyal is, mert ez így nem oké. Az fps-re is gyanakodtam, hogy azért késik a reakció, de stabil 60-70 körüli.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) Ventur@ válasza Shodan (#29) üzenetére


Ventur@
senior tag

Ezek ingame képek, vagy kicsit meg vannak dolgozva képszerkesztővel :) ?

Azért az a 3. kép komoly :Y . Nehezen mondaná meg az ember, hogy ez most játék vagy valós rally kép. Durva, hogy az EGO-ból még mit ki lehet hozni.

(#31) Csapoati: Ennek kifejezettem örülök, hogy ha bill.-el megy az ember, akkor küzdős lesz ;) . DiRT 2-3 nem volt egy nagy nehézség bill.-el - szerintem :) . Végre az első DiRT lesz akkor, ahol kormánnyal is fogom tolni :C .

Csak lenne már május 5. Akkor lesz sok guba a számlán és esélyes, hogy meglepem magamat ezzel a játékkal. Mert megérdemlem :D ! Meg gyakorolni kell, hogy kovy29 nehogy lealázzon :DDD .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#33) szente


szente
addikt

Mondjuk ha tényleg a Dirt1-hez hasonló az irányítása, akkor azt én is ki tudnám próbálni. :U
SwitcX: Meg tudod erősíteni ezt?

[ Szerkesztve ]

(#34) Csapoati válasza szente (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Totál nem Dirt 1-es. Ott sokkal könnyebben lehetett irányítani billel, ráadásul piszok erősek voltak a fékek, most meg inkább gyengébbek.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) D.Va


D.Va
senior tag

Többektől hallom hogy kormány támogatás rossz... Bővebben? Mi ennek az alapja?
Bár ha most rossz is, gondolom csiszolnak még rajta sokat a visszajelzések után...

(#36) szente válasza Csapoati (#34) üzenetére


szente
addikt

Szomorú, akkor nem tudom megnézni, hogy élvezhető e számomra az irányítás. :(

Nem tudom, hogy mennyire etikus, de nála kicsit olcsóbb a játék:[link]

[ Szerkesztve ]

(#37) Csapoati válasza D.Va (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az az alapja, hogy hivatalosan csak kevés kormány van még támogatva (de több is lesz persze). Viszont a DXinputos (ha jól tudom) kormányok elvileg simán jók hozzá. Este kiderült, a DFGT-m sem támogatott egyelőre, de kipróbálom azzal is.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) D.Va válasza Csapoati (#37) üzenetére


D.Va
senior tag

Értem... nekem G27 van remélem azzal nem lesz gond... bár még úgyis 1 hónap múlva tudom csak beszerezni a játékot... mert most erre a hónapra itt lesz a Project Cars... :D
Kíváncsi vagyok 1 hónap alatt mennyit csiszolnak a Dirt-ön... remélem a visszajelzések szimulátoros irányba terelik majd még jobban a fejlesztést a következő hónapokban...

(#39) bognar110


bognar110
őstag

És persze hogy ez nem jön ki onera, nyomorultak minden szart ki adnak konzolra csak ezt nem :W :W

(#40) Shodan válasza Ventur@ (#32) üzenetére


Shodan
addikt

Ingame képek a visszajátszásból :K A visszatekerés itt nagyon jó az maradt ugyanaz mint régen. Minden szakaszt nagyon élvezetese végig nézni.

@Csapoati nekem a DFGT egyből felismerte viszont az FFB az gyakorlatilag nem sok, csak mű effektek vannak. Illetve a 900 fokot sem kezeli rendesen szerintem

Nálam is nagyon jól fut FPS-t nem néztem, de semmilyen akadás nincs, nagyon smooth az egész, talán még folyamatosabban néz ki mint egy assetto, pedig ott van 200fps-em :)

Billzettel viszont egész jól irányítható, kontrollerrel is hasonló lehet.Ezért nem tartom kizártnak hogy később jöhet konzolra is.

Szerintem sok fejlesztést a fizikát illetően már nem nagyon lesz, az alapok megvannak, az engine megvan én inkább úgy gondolom hogy majd a tartalmakat fogják nyomni rá. Meg apróbb módosítások.

[ Szerkesztve ]

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#41) #78687232 válasza szente (#33) üzenetére


#78687232
törölt tag

Igaz, hogy Csapoati megerősítette, de azért én is válaszolok. Köszönőviszonyban sincs a két játék :D Az ehhez képest piskóta. 5 órám van már a játékban, de még mindig csak küszködök :DD
Ja és higgyetek Csapoatinak, asszem láttam már tőle videót és ő hozzám képest egy állat. Ha neki sem megy, akkor ez tényleg rohadt nehéz :R

(#42) D.Va válasza bognar110 (#39) üzenetére


D.Va
senior tag

No need to panic... szerintem legkésőbb akkor bejelentik a konzolos verziókat, ha befejezték a játékot...
X-One-ra nyilván nem lehet EA (azaz félkész) játékot kiadni... (főleg ha egy nagy kiadó mint a CM)
Viszont PC-n Steam-en meg simán... szerintem szimplán ennyi az oka hogy egyelőre "PC ONLY"
Hülyék lennének nem kiadni konzolra ha jól sikerül a játék...

A Project Cars is csak PC-n volt elérhető az elején... (később meg már arra sem...)

[ Szerkesztve ]

(#43) oriic válasza D.Va (#42) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"No need to panic... szerintem legkésőbb akkor bejelentik a konzolos verziókat, ha befejezték a játékot.."

Mivel EGO 1-ből nincs nextgen kiadás, nem valószínű.

Live-Die-Respawn

(#44) Shodan válasza #78687232 (#41) üzenetére


Shodan
addikt

Ne csináljátok már szerintem pont annyira irányítható billzettel mint bármelyik másik rész vagy hasonló játék.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#45) #78687232 válasza Shodan (#44) üzenetére


#78687232
törölt tag

Akkor csöndben maradok :) Mert szerintem köze nincs hozzá.

(#46) Ventur@ válasza Shodan (#40) üzenetére


Ventur@
senior tag

Komoly ingame fotók. Le a kalappal :) .

Ha te csináltad ezeket, akkor esetleg ugyanilyen murvásat kérhetnék egy Impreza-val ;) ? Jöhet privátban is :R .

Fordot csak nem rakom be háttérképnek no :DDD . Bár tetszik ez a Fiesta R5(?), de ha már rallye autó, akkor az Impreza :B .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#47) Shodan válasza Ventur@ (#46) üzenetére


Shodan
addikt

Oké majd este nyomok még.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#48) Csapoati válasza #78687232 (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem tőlem nem láthattál videót, de köszi a megelőlegezett dicséretet. :DD Viszont tényleg nehéz, de ez nem baj, legalább figyelni kell.

#40: Az jó, ha megy DFGT-vel. Az FFB-n reméljük még hegesztenek, viszont a raliautók kormánya nem is forog 900 fokot, max 540-et.

-RARA-: A G27 tudtommal már most is támogatott.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#49) #78687232


#78687232
törölt tag

v03.1, lehet tölteni srácok.
Csapoati, igazad van, visszanéztem a Grid2 topikot és csak sokszor láttalak ott is! :K Ahogy elnézem, nekem okoztam azért ezzel kellemetlen perceket :D

(#50) Csapoati válasza #78687232 (#49) üzenetére


Csapoati
nagyúr

:B

Azt hiszem nálam ez lesz a gond az irányításnál: Input lag on some setups

Ez viszont marha jó: Championship Fix - Resolved instances of incorrect weather combinations being generated during later championship events... We blame global warming. :DD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DiRT Rally
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.