Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#6751) Sirandrish válasza Sárpac (#6750) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha megnézted és biztos vagy az árában akkor miért kérdezed meg itt?

Illetve...

Ez 19M...egy napja csücsül bent...ha már MF..

Ha esetleg DEX-esként is érdekel..

Ez 3M

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6752) vendingo válasza Sárpac (#6750) üzenetére


vendingo
veterán

Nem megy 70-100 misiért, hanem 70-100 misiért vannak kirakva.
A kérdés az, hogy mennyiért fog elmenni, mert 70-100 körül biztosan nem.
Árulni és eladni nem ugyan azt jelenti.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6753) Bird válasza Sirandrish (#6751) üzenetére


Bird
addikt

:R köszönöm.... :) ;]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6754) persil válasza Sárpac (#6747) üzenetére


persil
nagyúr

100?!

A statok olyan alacsonyak rajta, hogy kis túlzással olyan, mintha ott sem lenne. Allres teljesen átlagos, 11% magic find sem zavar sok vizet, csak a crit chance meg a crit dmg jó rajta.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#6755) nightmare13 válasza Vole (#6741) üzenetére


nightmare13
senior tag

Okés, akkor tisztábban fogalmazok :) Lehet 14 misinél olcsóbban is kraftolni egy maxos követ, ha figyeled az arbitrázsokat :)

Ha megígéred, hogy nem adod tovább és adsz egy mailcímet, adok egy excel fájlt :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6756) Sárpac válasza nightmare13 (#6755) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Hogy miket? :D

Köszönöm a többiek segítőkész válaszát! :)
Egyelőre érdemes megtartani mert a setet az árából nem tok venni! :(

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#6757) Gorneck válasza RockHaRD (#6693) üzenetére


Gorneck
titán

Jogos, közben szóltak a többiek, hogy csak partyban müxik...ez elég szomorú...én azt hittem, hogy ez solo esetén is így van... :(

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#6758) nightmare13 válasza Sárpac (#6756) üzenetére


nightmare13
senior tag

Arbitrázs = kockázat nélküli hozam. Tegyük fel, hogy látod hogy x gold a perfect square és ha flawless squareből kraftolsz, akkor a költségekhez képest még a 15% levonás után is van 2k lyuk, akkor ott arbitrázs van.

Teljesen normális (nem ilyen sok szemét csalóval) úgy kéne beállni a kövek árának, hogy ne lehessen arbitrázs. De ha szerencsés vagy, még ilyenkor is észre lehet venni, mielőtt teljesen eltűnik, és le lehet fölözni :)

Pénzügyi világban ezt úgy kell elképzelni, hogy látod, hogy arbitrázs van, veszel fel kölcsönpénzt, végrehajtod a műveletet, visszafizeted a kölcsönt, neked meg ott az ingyen pénzed kb. (Ha nagyon alacsony kamatlábbal adják ki az új diákhitelt, lehetséges, hogy ott is pl megérni felvenni, berakni valami normális kamatozású cuccba, majd visszafizetni)

Persze ez nagyon lecsupaszított leírás, de sok jó cikket lehet arbitrázsról találni a neten.

[ Szerkesztve ]

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6759) mephi666 válasza nightmare13 (#6758) üzenetére


mephi666
nagyúr

de itt nem lehet, hogy páran accrestore-dupa-al elkezdtek gemet szaporítani, és egyre olcsóbban árulni, majd beindítottak ezzel egy pánikhullámot, ami miatt most mindenki áron alul nyomja a radiant gemeket? :U mert akárhogy is számolom, egyszer fl square-ből felhúzni a gemeket és mindenképp van egy minimális értéke, ami alá nem érné meg a craftolóknak bemenni... (még úgy számolva is, hogy már a fl sq-eket és tome-okat se veszi, csak és kizárólag dropból dolgozik...)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6760) IcsiGin


IcsiGin
csendes tag

Tegnap nem sikerült rendesen felrakni a képet.
Kérhetnék szépen egy árazást? :)

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu+1u

(#6761) Ultrazord válasza IcsiGin (#6760) üzenetére


Ultrazord
tag

nem, nézd meg szépen ah-ban

(#6762) HZoli87


HZoli87
veterán

Üdv!

Ezért mennyit kérhetek el? Köszi

(#6763) Sirandrish válasza Ultrazord (#6761) üzenetére


Sirandrish
legenda

De zord itt valaki ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6764) F-ECT$ válasza IcsiGin (#6760) üzenetére


F-ECT$
titán

A mempo-t tartsd meg, ad neked +life-ot és dmg-t. A Tal-t átveszem 1m-ért, hogy ne kelljen az eladással vesződnöd ;)

Dive ever, work never.

(#6765) IcsiGin válasza F-ECT$ (#6764) üzenetére


IcsiGin
csendes tag

sajnos már biddeltek rá 1 m át

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu+1u

(#6766) Bencus88 válasza IcsiGin (#6760) üzenetére


Bencus88
nagyúr

A fejest mindenképp rmah-ba tedd.Tegnap találtam iylesmit csak str volt benne és kevesebb 28 euroért el is vitték.Ezért sztem 40-et is kapsz simán :K

(#6767) Szancsó válasza F-ECT$ (#6764) üzenetére


Szancsó
aktív tag

Arany szíved van :)
Am. AH -t nézve meglepődtem, azt hittem drágábbak ezek a cuccok (5-6M körül vannak)...

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it ends too soon.

(#6768) Edge válasza Szancsó (#6767) üzenetére


Edge
veterán

Sajna elég átlagos roll az int is alacsony sztem azért.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#6769) buherka válasza HZoli87 (#6762) üzenetére


buherka
addikt

Van egy hasonló nekem is...igaz nem dexes, hanem vitás.

150K-ér bideltem...de 2M-ért se viszik. Ezek a Calmity-k még jó áron mentek a patch előtt, de lyuk nélküli fegyót manapság nehézkes eladni.

Okos ember a más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye a sajátján se.

(#6770) nightmare13 válasza mephi666 (#6759) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ha flawless squareből, vagy squareból kraftolsz (ez alatt nem érdemes alapanyagnak venni), akkor igen, tekintélyes a költség, de ha megtalálod a réseket, akkor jóval kisebb költséggel is lehet köveket gyártani, nem muszáj most radiant starra gondolni, máson is lehet hasznot szedni ;)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6771) mephi666 válasza nightmare13 (#6770) üzenetére


mephi666
nagyúr

persze tudom, hogy az aktuális árakon múlik minden, viszont ha úgy nézzük, hogy végtelen mennyiségű flawless sq-el rendelkezel és tome meg minden van bőséggel és KIZÁRÓLAG a craftoláshoz szükséges goldot kell belenyomnod, akkor a következőképp alakul:
perf sq: 30k, rad sq: 140k, star: 500k, fl star: 1.6m, perf st: 5m, rad st: 15.4milla... ha meg hozzávesszük, hogy ott a 15% tax, akkor 18.11milláért KELL eladnod a radiantot, hogy nullásan kijöjj belőle... ennyit egyszerűen nem módosíthatnak rajta az "alkalmi vételek", hogy leharmadold a reális árát... 99.9%, hogy valami dupe van a háttérben, mert egyébként nem érheti meg ennyiért eladni...

most nézem: last day 9.6milla, las10 5.1milla... rad st eme :U ez minden, csak nem reális... ha leesne mondjuk 15millára, akkor még talán elfogadnám, hogy pár sügér pánikol és próbál szabadulni a maxos gemeitől, de ez kiugróan sz@r ár és elképzelhetetlen, hogy normál körülmények között ennyire bezuhanjon... a gem volt az egyetlen értéktartó dolog a játékban, mert bizonyos szintig esik, fölötte meg fix összeg kell a felfejlesztéséhez... tuti, hogy exploit/bug/akármi van a háttérben, különben lehetetlen ekkora zuhanás

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6772) nightmare13 válasza mephi666 (#6771) üzenetére


nightmare13
senior tag

Biztos, hogy a dupe miatt ennyi. Az is lehet, hogy az általad már említett pánik is közrejátszhat. Az AH-ban most kb az történik, mint anno 29-ben. Elindult egy jó hosszú válság, ami nem csak a gemeket érinti, az áru piac is be van dugulva, jó cuccok mennek sokszor már gagyi pénzért, mert nem tudnak eladni semmit. Persze a gem még így is megéri a Blizznek, hiszen ők jót kaszálnak ezen is. Mi, egyszerű játékosok meg maradjunk csendben és játszunk!

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6773) mephi666 válasza nightmare13 (#6772) üzenetére


mephi666
nagyúr

az összes bugolónak egy gépzsíros BANánt akkor a megfelelő testnyílásába :U oké, örüljek, hogy pártízmillából lesz 1tucat radiant gemem, sőt encsilányt is megpakolhatom vele, de mindent összevetve elb@sszák a gazdaságot és az emberek játékélményét... nem panaszkodtam, hogy 4hónap alatt tudtam összerakni az első radiantomat (kell kb 10gem, mind flawless volt, meg 1 perfect és annyi), de most reggel aprópénzből belerámoltam ennyit :Y ha meg hétvégén nem költöm el a bejövő goldot, akkor utolsó cuccomban is radiant van már... ez azért kiábrándító: azt hittem, hogy tavaszra leszek rendesen felpakolva gemmel és legalább ez is egy lassan elérhető cél volt a játékban (elsősorban kiszedtem a pénzt mindig és ritkán fordítottam karakterre)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6774) nightmare13 válasza mephi666 (#6773) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hidd el, én se örülök ennek. Jó és rossz oldala is van, ahogy írtad. Én nemrég vágtam bele gemezésbe, még 1.0.5 előtt. Amielőtt jött a patch, úgy 1-2 héttel megindult az árak zuhanása. Néztem, mi az isten van, én azt vártam, hogy majd még felmegy, hisz mindenki bevásárol az MP lvl-hez. Nem kevés goldom fekszik kavicsban (viszonyítás kérdése, mert soha nem volt sok, 42 millió volt a legtöbb, most maradt 9 millióm) 2 nagy kövem van, amit nem tudtam eladni emiatt a zuhanás miatt. Úgy döntöttem, inkább megtartom, minthogy a semmiért elvesztegessem.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#6775) Coyot válasza mephi666 (#6773) üzenetére


Coyot
őstag

Mennyiért vannak benn a kövek és mennyi lenne a gyártás költsége? Én eddig mindig magamnak craftoltam, ez hiba? :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#6776) mephi666 válasza Coyot (#6775) üzenetére


mephi666
nagyúr

ahogy előbb néztem, rad st eme 5.1milla, perfect st: 1.9, fl st: 1.1 :) radiantot éri meg legjobban megvenni perpill... össze lehet vetni az előbb kalkulált árakkal, amiben CSAK a craft költsége van

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6777) Coyot válasza mephi666 (#6776) üzenetére


Coyot
őstag

5,1 m a radiant star emerald? :Y Nem veszel nekem egyet? este adnám az árát :D

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#6778) mephi666 válasza Coyot (#6777) üzenetére


mephi666
nagyúr

70k goldom maradt a reggeli bevásárlás után :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6779) Agro válasza mephi666 (#6778) üzenetére


Agro
senior tag

Hm nekem van 8 socket amibe rakhatnék Radiantot, de még az 5M/db árat is sajnálom beáldozni azért, hogy 60-70-el több legyen a dexem. Ezért a pénzért már inkább veszek egy 270-280 dexes dead man'st

Majd ha 2M/db lesz akkor veszek... Egyébként a kezdetek óta úgy gondolom, hogy nem arányos a bonus amit ezek a gemek adnak.

(#6780) mephi666 válasza Agro (#6779) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, kicsit a sznobizmus is belémbújt... ha a progress jól hozná a hellfire ringet, akkor #13 lennék dexben eu-s dh-k közt :B meg jól adja a damot+dodge-t... minden egyes plvl is párszázat lök rajta, ha azt veszem, hogy néhányszáz dex kijön még plvl+gemből, az jó... meg a gemeket később át tudom rámolni újabb cuccokba és megmaradnak... (befektetésnek se rosszak)

ja, az itemek meg jobban elértéktelenednek: a nemrég tizenmillióért vett mancim pár hete még 50+millás volt... deadmans szintén... az andi sitykám (amit 50ért vettem) is jól 20millió alá ment

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#6781) quex válasza nightmare13 (#6758) üzenetére


quex
tag

Bár valószínű, de azért nem biztos, hogy csalásról van szó. Az is lehet, hogy mostanában sokan kiszálnak a játékból. Kiszállás előtt csökkenteni akarják a veszteségüket, ezért amit tudnak, eladnak. Ettől egyszerűen telítődött a rendszer a gemekkel.

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#6782) Agro válasza mephi666 (#6780) üzenetére


Agro
senior tag

Én ezért nem nem nézem sose a cuccaim értékét.

Amúgy a nyakadba lihegek én is. Lassan átlépem a 3k-s álomhatárt. Ha minden jól megy 1 hét múlva 3100 körül leszek én is ;]

(#6783) Coyot válasza mephi666 (#6778) üzenetére


Coyot
őstag

megoldottam:) köszi azért :D

Má' nem

(#6784) D1Rect válasza quex (#6781) üzenetére


D1Rect
félisten

"Bár valószínű, de azért nem biztos, hogy csalásról van szó."
De.

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6785) quex válasza D1Rect (#6784) üzenetére


quex
tag

- Anya, miért ezt a ruhát vegyem fel?
- Azért, mert én azt mondtam!

Ezt a logikát! Csak mert odaveted, hogy "De", attól már szerinted biztos hogy úgy is van? Ki vagy te egyáltalán? Mert ha az egyik csaló, akkor simán elhiszem neked. De ha nem vagy csaló, akkor nem tudhatod. És adtam rá egy logikus magyarázatot, ami indokolja a csökkenést. Hogy ez mekkora szerepet játszik benne, azt csak további adatok ismeretében lehetne megbecsülni. De ha azokról az adatokról neked van valami fogalmad, akkor a "De" odaba~z@sa helyett jöhetnél egyből az adatokkal.

A gem-ek csak korlátozott számban szükségesek és újrahasznosíthatóak és nem fejlődtek. Tehát telítődhet velük a piac. Ha kiszáll valaki a játékból és eladja mindenét (miért ne venné ki belőle a pénzt, ha már nem játszik?), lehet, hogy a ruhája a patch miatt már fel sem tűnik a piacon (mert jobbakat találni), de egy olyan gem, aminek fix gyártási költsége is van, az fel fog tünni a rendszerben és akár jóval a gyártási költség alá szoríthatja a gem-ek árát.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#6786) Bird válasza quex (#6785) üzenetére


Bird
addikt

Ez mind szép és jó, de ezek a kövek másolással - acc feltörést színlelve jutottak hozzá és ezután- szivárogtak be a gazdaságba, akárcsak a több milliós klónozott itemek.... Tehát csalással történt minden, informálódj, "gugli" és "jutyúb" a Te barátod is!

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#6787) mikromanus válasza quex (#6785) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha nincs rá szükség nem craftolod le. Ha szükséged van gemre, akkor megnézed mibe kerül craftolni és menyni az ára AH-ban. Ha olcsóbb megvenni nem craftolod le. Ennyi. Nincs olyan, hogy lecraftolsz "véletlen" 1000 perfect radian star gemet és a nyakadon marad. Alap kövektől maxosig a craft költsége 15,4 millió gold. A visszaállításos "dupe" elképzelhető. Mondjuk itemekre figyelnek úgy tűnik, mert az a pár "dupla" ami jelezve van, azok közül az egyik üres vagy törölt karakter/account többnyire. Gemeken nem lehet nagyon lebukni. Nem hiszem, hogy mindnek egyedi azonosítója lenne. Vag yha igen, akkor átpakolják a pár ezernyi kavicsot, felcraftolják egy szintet, onnan meg bökheti mindenki mert már tuti más az ID-je/azonosítója. Eredeti helyre megy a restore a piac meg bedől. No nem egytől, de nem is egy accountot "lopnak el" csak. Oltári nagy baromság ez az egész. Ha van Authenticator, akkor max a saját gépedről tudják lelopni a dolgaid, az meg a te hibád. HA nincs authenticator és kiadod az infóidat, akkor meg szopj is érte! Nem tudom minek van ez a tökönszúrós céges biztonsági öv baromság bent a játékban...

edit:
A játékból kiszállás-kiárusítás sem reális ok. Kismértékben lehett hozzájárul, de a "custom" gamerek nagyja nem hiszem, hogy valós értéket halmoz fel vagy foglalkozik az eladással.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#6788) Agro válasza quex (#6785) üzenetére


Agro
senior tag

Az elméleted akkor álná meg a helyét, ha ugyan ilyen mértékben csökkenne a kisebb gemek ára is. Jelenleg csak a radianté csökken drasztikusan a többi még kb craft ár körül mozog. Vagy te úgy gondolod, hogy csak azok hagyják el a játékot akiknek (patch elött 20M radiant emerald) már csak topos gemjei voltak? Ha ennyire tömeges lelépések lennének akkor az azokat is érintené akiknek kisebb gemek vannak. Ezt nem lehetne levetíteni erre a szűk játékos rétegre, az minden réteget egyaránt érintene.

A hivatalos forumok is tele vannak ennek a kérdésnek a feszegetésével, de amíg hivatalos Blizz állás foglalást nem kapunk. (Szerintem egyébként nem fogunk kapni). Addig a te elméleted de állja meg a helyét.

Én is inkább arra tippelek, hogy itt valami duplikálás áll a háttérben.

(#6789) quex válasza Bird (#6786) üzenetére


quex
tag

Mindenhonnan az folyik, hogy csalással jött. Írtam is, hogy valószínűleg így is van. Csak annyit szerettem volna hozzá tenni, hogy szerintem nem biztos. Csak ennyit, hogy nem biztos. Szerintem is csalás, de nem lehet kizárni az ellenkezőjét sem. Még nem. Mert van a jelenségre más logikus magyarázat is.

Láttál egy youtube videót a fegyver sokszorosításáról, ami vagy igaz, vagy nem. A sithek is megtámadták a jedi-ket, a többség mégsem hiszi el. Lehet érdekessség, poén, bosszú, az a video. Akár még igaz is. De nem bizonyít semmit.

(#6788) Agro: Ez egy jó érv. Igazad van.

[ Szerkesztve ]

I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

(#6790) D1Rect válasza quex (#6785) üzenetére


D1Rect
félisten

A magyarázatod csak elméletileg logikus, gyakorlatilag nem.
Egyébként is léteznek dupeolt itemek, ezt biztosra tudjuk.

Moldran pont tegnap akadt ki rajta és csinált videót:[link]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6791) D1Rect


D1Rect
félisten

Eladó:

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6792) vendingo válasza D1Rect (#6791) üzenetére


vendingo
veterán

Kár hogy "csak" 4 a CHC. ha 5.5-6 lenne már meg is vettem volna! (persze szigorúan csak részletre :) )

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6793) stifi válasza nightmare13 (#6758) üzenetére


stifi
senior tag

nem akarok okoskodni, de az arbitrázs definíciója nem pontosan ez. legalább annyival szükséges kiegészíteni hogy két különböző piacon más áron van a termék, és ahol olcsó megvesszük, ahol drága eladjuk így marad hasznunk. (ugye félkész köveket veszünk mert így olcsóbb mint végigcsinálni lépcsőnként, a kettő árkülönbözete lesz a kockázat nélkül megszerzett hasznunk)

ez inkább tőzsdén érdekes, vagy mondok jobb példát: két egymás melletti pénzváltónál egyikben 200-ért adják a forintot, mellette a másikban 205-ért veszik. nyilván megéri bárkinek 200-ért megvenni és mellette 205-ért eladni...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#6794) D1Rect válasza vendingo (#6792) üzenetére


D1Rect
félisten

Lacunin és a nati gyűrűn a legdrágábba a crit.
Sztem 2 esetben érdemes megvenni:
-ha már mást nem tudsz fejleszteni
-valaki elírta az árát egy nullával

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#6795) vendingo válasza D1Rect (#6794) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem mindegy, hogy mit fejlesztek, mert 50-80 milla alatt nincsen semmi nekem való.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6796) ProEvoFan válasza vendingo (#6795) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is azt hittem, erre befigyelt ez a szépség 9 millióért.
Csak +10,5K sebzést adott :))

(#6797) SLYM válasza vendingo (#6795) üzenetére


SLYM
veterán

na erre kíváncsi vagyok. muti a karektered

(#6798) warcat


warcat
veterán

Gemek még mindig: mivel ennyire nincs lépés az ügyben,szinte biztos,hogy nincs saját azonosítójuk,vagy pedig egyből az egy szinttel kisebbeket kezdték klónozni és azonnal radiantot gyártanak belőle,már akár másik accounton.Onnantól kezdve meg rémálommá válik a nyomonkövetés,főleg ha közbeiktatnak pár kamu trade ablakos cserét valami minimális arany átadásával.
A 'vevő' mindig hivatkozhat rá,hogy de hát ennyi volt az ára,persze,hogy megvettem, ha csalásból van arra a Blizzard figyeljen.Ettől a gemek elvehetők még ha visszakövetgetik /horribilis nagyságú meló/ viszont az eredeti csaló accountok kivételével bármiféle bannolás már megkérdőjelezhető.1-2 account ára meg nagyon belefér hiszen milliárdokat gyártanak/gyártottak minden alkalommal szerintem.

EA: It's in the crate!

(#6799) vendingo válasza SLYM (#6797) üzenetére


vendingo
veterán

Karakter
Tudnék venni 50 milla alatt is cuccokat, de nem lenne értelme, mert úgy is cserélném idővel.

Tervek a jövőre nézve szépen apránként.
Chc-s zuni sisak 50 M
Chc-s zuni pox 50-70 M
6 chc-s lacuni 40-50-60-70M
Allreses zuni csizma 30-50 M
Vile ward: 250int legalább 100-150 vit ???M
zuni páncél 250 vit-el 80+M
fegyver 1150-1200 dps körül 2.80LS-el +socket 50-100M
Kesztyű chc+chd +as+int esetleg vit 60+M
Witching hour allres-el ????M
Amu chd chc as + vit ???M
Mojo 20-30 M

Inkább össze se számolom :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#6800) IcsiGin


IcsiGin
csendes tag

Meggondoltam magam. Eladó:

Juhuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu+1u

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.