Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#4751) Sirandrish válasza Bahama (#4749) üzenetére


Sirandrish
legenda

Érdekelt a vállas is és a cipő is..megkérdeztem hogy mennyi és sokalltam az árát..
Elmondtam hogy miért is ennyi.
Én nem akartam lehúzni a te cuccodat sem és az övét sem..
Hidd el, nekem nem lesz több vagy kevesebb akkor ha olcsóbban vagy drágábban adod el az adott itemed :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4752) vhunor


vhunor
őstag

Vennék source-ot max. 1 millióért.

(#4753) oxox válasza Gyuri27 (#4746) üzenetére


oxox
addikt

A vitaban Anrishnak adnek igazat...az egesz felteves hibas alapokra epitkezik (es ezt egyikotok sem vette figyelembe, bar ez is Andris elmeletet erositene)...az, hogy mit talalsz AH-n buyouton az azt jelenti, hogy annyiert meg nem vittek el (es a bid ar sem feltetlen jelenti, hogy mar ott tart a licit)...en fire resistes monk vagyok, tehat az emlitett cipo nekem pont jo lenne (ha nem dobott volna egy ugyanilyen legendet, csak alacsonyabb ertekkekel). dex-vit-all res- fire resist-mvt speed ezek erdekelnek, a tobbit lesz.rom...lehet rajta meg 200str, inkabb azt valasztom amint van meg +20dex, vagy +10all res.....ha meg nem fogadod el a kritikat (megsertodsz...ami amugy lol), akkor tenyleg ne hasznald a ph trade-et....

amugy az igazan zora amire vadaszok a ttl fele ice akarmilyen surrano...az tuti anyag, de mikor rakerestem 20misi alatt nem volt :( (de nekem meg a 10misi ingerkuszobb feletti....nem vagyok hajlando annyit adni egy targyert)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4754) Tom5


Tom5
addikt

Ha valakit érdekel ármegjelöléssel kérem privátban jelezze, esetleg csere valami jóféle barbár cuccra!

(#4755) Gyuri27 válasza oxox (#4753) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez a diablo 3 trade. Ahova az ember kirakja a cuccát. Nem a diablo 3 trade majd én megmondom jól másoknak mi a helyzet topik.
Mint írtam elemzést, véleményt nem kértem.
Valamint vissza utalnék a bow témára is.
Többször történt, hogy a megmondók csúnyán tévedtek (árazást illetőleg, azaz csúnyán alá lőttek item árakat). Olvastam nem kevésszer.
Kicsit büdös ez nekem.
A történet egyszerű. Már ami a topikot illeti. Aki kirakja a portékáját az vagy megveszi valaki vagy nem. De okosítani itt nem kell senkit. Max azt aki árazást kér. Bár azt se. Mert elég beírni az árat és csók.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#4756) Sirandrish válasza Gyuri27 (#4755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Csak a saját nevemben tudok beszélni de én mindenre AH keresés után mondok árat.
Ezt tegnap is leírtam..a Bowod-ra olyan árat mondtam (amire egyébként nem emlékszem) amennyit AH alapján (akkor amikor megnéztem) ért..
Az, hogy valaki hirtelen a tiedet látta meg és az ára megfelelt neki ezért megvette, vagy hogy amiket én néztem addigra azokat elvitték és így a tied lett a best price arról sem én, sem más segítő szándékú ember nem tehet...

Ha én árat mondok valamire azt 99%ban legalább egy AH-ból printelt képpel alá is támasztom..
Az meg hogy besértődsz, már nem rám tartozik...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4757) mikromanus válasza Gyuri27 (#4755) üzenetére


mikromanus
veterán

Jah, bocsesz. Nem is nagyon tippelek árat én személy szerint amióta ránézésre tökátlagosnak gondolt cuccok kis utánanézéssel is 30 millásnak bizonyultak. A magyarázatokhoz hozzászóltam. Ha zavaró volt elnézést!

Ki mondta hogy nincs élet az AH-ban? Simán elmennek a jó cuccok amiket kirakok erősen áron alul :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4758) Sirandrish válasza mikromanus (#4757) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tőled is elviszik a 4M-es ringeket 300K-ért?
Ugye hogy pörög a biznisz? :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4759) Gyuri27 válasza Sirandrish (#4756) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nehéz az élet! Nem kértem árazást se a bowra. Se a lépőre.
Ennek ellenére erőlteted. Miért is?
A hasonló (picit rosszabb bow volt) 6 misiért.
Én 5-t adtam az enyémet.
A témát itt zárjuk is le.

Amd - Radeon - Ryzen

(#4760) Sirandrish válasza Gyuri27 (#4759) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igazad van..legközelebb szó nélkül megveszek 10M-ért egy 1,5M-es itemet... ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4761) Gorneck


Gorneck
titán

Nem értem mit rugóztok ezen de komolyan. Kért árat, lett mondva, sokalta mert van bent olcsóbban.
Akkor miért kell ezen tovább pörögni? Be kell dobni AHba aztán majd eldönti a sok birka mit ér. Esetek többségében kb 1-2 órá belül már 4-5 item is be van téve a tied alatt, ha mázlid van épp akkor keres vki hasonló mikor a többi már nincs ott.
Pl amit kinéztem nacit, annak az ára kb 5-6 milliót esett, köszönhetően "Cancel" gombnak. Nahh pont egy ilyen időszakot kell kifognom mikor a sok birka próbálja eladni a cuccát egymás alá licitálva...

Pont ezért a trade topik, mint olyan kb értelmét vesztette...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#4762) Bird válasza Gorneck (#4761) üzenetére


Bird
addikt

Magánvélemény ON

A vitákat elkerülendő nincs értelme beárazást kérni.... Főleg nem itt ;]
Mostanában egyre több errefelé az önjelölt Athene aki megmondja a tutit... Egyre szánalmasabb ez az egész D3/Trade topic.... :(

Magánvélemény OFF

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4763) mikromanus válasza Bird (#4762) üzenetére


mikromanus
veterán

Magánvélemény ON

Jaja, ez örök probléma... Hé, te most engem (is) kóstólgatsz? :DDD
Barbár vagyok, így biztos nem engem hasonlítgatsz Athene-hez... :Y

Magánvélemény OFF

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4764) Sirandrish válasza Bird (#4762) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én biza megmondom a tutit...
A Barbár a király mert annak nagy a muszklija :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4765) Bird válasza Sirandrish (#4764) üzenetére


Bird
addikt

Én is barbár vagyok, mégsem kóstolgatok inkább harapok valami klassz kis rúnával (egy idő után legalábbis)! :P

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4766) oxox


oxox
addikt

maganvelemeny on
persze mindenki kezdje el adogatni a healing potikat 700 arany/darabert mert miert ne

maganvelemeny "pause".
.
.
.
"on" :D
ha meg valaki felrak valamit, es azt mondja 10misi, en azt mondom sok, mert van jobb kevesebbert (Anrish irta is, hogy erdekelte volna mindketto), akkor az elado ne legyen mar meg felhaborodva, hogy jaj a csunya bacsik csak fikaznak"

En vettem mar itt cuccot, es adtam is el...az eladasnal a ph!ajtas 50k-val tobbet adott, es mikor szoltam neki, hogy nem ebben alapodtunk meg, azt mondta, hogy semmi gond, mert annyit is siman meger neki, es okezzam le a trade-t." ...hat ennyi...ha valaki nem birja a kritikat annak nem kell a piacon kofaskodnia...ez meg egy topic, de amugy meg meg a mediamarkt-ban is lehet alkudozni siman, szoval itt miert ne is lehetne???

"off"

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4767) Sirandrish válasza Gyuri27 (#4759) üzenetére


Sirandrish
legenda

Idegesített már ez a Bow hogy nem emlékszem és ember..te vicces fiu vagy :DDD

Linkeltél egy Bowot...amire az én "áram" : "Szerintem kevesebbet ér mint amire elsőre gondoltál "

Szóval ennél drágábban tudtad eladni? :C
Bocsi hogy megpróbáltam lehúzni az árát a semmivel :Y :C

1 darab számot nem írtam arra a szerencsétlen Bow-ra...és már huszadszor hozod fel példának...
Még jó hogy utána néztem..már kezdtem rosszul érezni magam erre kiderül hogy nem csináltam semmit :U

Bird Én szijjeltépek mindent...kivéve mikor beletörik a fogam ebbe abba de az ritka :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4768) oxox válasza Sirandrish (#4767) üzenetére


oxox
addikt

lol

hat szemet vagy mert azt gondolta dropnal, hogy "talan elmegy 1 misiert"
Te meg belemagyarazol, hogy meg annyit sem er....szemet vagy he' :) mert 6-t is ert

Az arazasaidbol ugy emlekszem egyszer Sittesnel nyultal felre...de O meg egy percig nem volt morcos rad....

Mire gondolok amugy?

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4769) Gorneck válasza Bird (#4762) üzenetére


Gorneck
titán

Jelen esetben szó sincs árazásról (visszaolvasol ez eléggé egyértelmű), de a topiknak uccsó peccs óta kb semmi értelme vagyis van...cserebere.
Ha nem nézed folyamat a cuccod árát és cancel segítségével nem tartod alacsonyan, akkor esélyes, hogy rádrohad.
A másik cucc amit szintén néztem a karimra, az 15-20 milliós árról pár nap alatt 3-4 millióra ment le...folyamat változik kb minden ára...és persze nem minden esetben jelent ez csökkenést.

Nem azt mondom, hogy folyamatos az eladásom, de azért szépen lassan elmennek a cuccaim. 1 hét alatt 6-10 millió közti bevétel meg szokott lenni, persze van mikor 1-2-3 hétig semmi, de akkor esetek többségében nem is esik semmi amit érdemes betenni AHba.

Gorneck#1239

(#4770) Bird válasza oxox (#4768) üzenetére


Bird
addikt

Különben sem annyit ér a cucc amennyit Ti szakértők vagy néha szagot fogó értők mondtok, hanem amit Ah-n, ne adj isten RMAH-n adnak érte... szerencsére! :B
Még jó, hogy lehet keresni lehet a statokra és nem Ti találjátok ki, hogy mi mennyit ér....
:C

Barbár voltam..... :D

Vagyis csak egy paraszt - az a földműves fajta aki zsigerből utálja Diablot és hordáit - Old Tristamból.... kinek mi tetszik! :DD

Ja és én nem a konkrét esetre reagáltam, hanem csak úúúgy általában, mint aki sokat látogatja a fórumot....

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4771) oxox válasza Bird (#4770) üzenetére


oxox
addikt

tudjad hany kilo vagy :D !!! ...egyebkent pont ezzel kezdtem amikot hozzaszoltam..marhogy az AH-n talalt ertekek sem iranyadok....hany 100triliardos ertektelen vacak van fent...?
sebaj van olyan cipom amibol a vita kiindult...bi-bi-biiiii :P

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4772) sith7


sith7
nagyúr

Elolvasva a hsz - ket, egy a lényeg ......... mindig nekem van igazam :DD

(#4773) Bird válasza sith7 (#4772) üzenetére


Bird
addikt

Csak nem Te is barbár vagy? :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4774) RockHaRD válasza oxox (#4766) üzenetére


RockHaRD
addikt

azért adtam 50-nel többet, mert csak másnap tudtam kifizetni ;]

(#4775) Sirandrish válasza oxox (#4768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, egy Andariel sapiba nem néztem a mainstatot így rossz árat mondtam rá.
És pont azóta csak AH skubizás után mondok valamire árat és akkor is mellékelek 1-1 képet..

Szóval én sose azt mondom hogy ez ennyit meg annyit ér...hanem azt hogy AH-ba "ez" ennyi meg "ez" amannyi..
Ergo nem csinálok mást mint rákeresek a delikvens helyet..
Ha ezért én bunkó vagyok akkor bárcsak mindenki ilyen bunkó lenne...szerintem.. :R

Szerk: ha meg azzal beletaposok valakinek a lelki világába hogy nem ugrok bele olyan üzletbe aminek nem nézek előtte utána...sorry..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4776) akela91


akela91
addikt

Eladó, ajánlatokat ide vagy PM-ben. :)

(#4777) Bird válasza akela91 (#4776) üzenetére


Bird
addikt

Amikor ez esett volt szerencsém ingamben lenni.... :) Ezek szerint nem ment el Ah-n? ;) Ejnye- bejnye.... :)

Mindenesetre kérj egy beárazást! ;]

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4778) Sirandrish válasza akela91 (#4776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Árat nem tudnék rá mondani és most megnézni sem tudom mert farmolok de mielőtt eladnád ProEvoFan-ra mindenképp írj már rá..
Lehet hogy érdekli is bár ez nem biztos :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4779) akela91 válasza Bird (#4777) üzenetére


akela91
addikt

Only Bid-re raktam be eddig, most berakom BO-ra, kivéve ha megveszi innen valaki. Már jött PM.

(#4778) Sirandrish: oké, megvárom vhunor ajánlat elfogadását/nem elfogadását, aztán ha nem kell neki ráírok. :)

[ Szerkesztve ]

(#4780) Bird válasza akela91 (#4779) üzenetére


Bird
addikt

Nem lesz nehéz eladni, baromi jók a statok! Okulásképp írd majd meg privátban, hogy mennyiért ment el... :B

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#4781) oxox válasza Bird (#4780) üzenetére


oxox
addikt

inkabb off hand ez szerintem...lovesem sincs az ararol...a 10% attack speed a szimpi rajta (loh nem rossz, de nem is kiveteles, ill. a dps sem magas), dex+vit is szep igy egyben..meg a regibol volt valami hasznalhatatlanom belole :(

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4782) vhunor válasza oxox (#4781) üzenetére


vhunor
őstag

Nekünk a párja esett ki szombat este, 1000 dps-el, elég jó darab. A monkkal játszó barátom használja is, de most estig nem tudom megnézni, hogy erre a PH!s árat ki tudjuk e köhögni :).

(#4783) akela91 válasza oxox (#4781) üzenetére


akela91
addikt

Szinte bezúzandó mi ? ;]

(#4784) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

halkan megkérdezném, hogy arra nem gondoltatok, hogy minden annyit ér, amennyit fizetnek érte? ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4785) oxox válasza akela91 (#4783) üzenetére


oxox
addikt

Nem!!!...mielott zuznak azert szolj!
jo darab, es irtam is, hogy nincs lovesem az arrol....pont irjak itt felettem, hogy 1000dps korulit talaltak, ha ez is olyan lenne, csak csopogne a nyalam :) (AH-n ezek a kesztyuk vezetik a monk egykezes fegyver listajat....vagy legalabbis rengeteg van fent brutal aron)

meg is neztem mi van pontosan az offhandemben...egy legend balta (linkeltem korabban)...ill. fel is tettem egy technikai kerdest a dio topicban....hatha megeri valami ilyesmire cserelnem a baltam.

tenyleg nem akartam lehuzni...on handben nekem egy 950dps koruli cucc van 900 feletti loh-al (nem brutal cucc, de ezert gondoltam ezt inkabb offhandnek...proevonak meg meg durvabb cuccai is vannak)

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#4786) vhunor válasza oxox (#4785) üzenetére


vhunor
őstag

Nekünk a párja esett

;)

[ Szerkesztve ]

(#4787) Sirandrish válasza akela91 (#4783) üzenetére


Sirandrish
legenda

Képesített kovács vagyok..
3Brimstonet adok 1-1 ilyen itemből, szóval ha zúznád akkor szólj nekem ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4788) mikromanus válasza vhunor (#4786) üzenetére


mikromanus
veterán

Mikor ti vagy a párotok párja először ki lett linkelve nagyot dobbant a szivem és pörögtek a szemeim előtt az értéket jelző számok sok-sok nullával a végükön. "Hű micsoda kesztyű!!!". Aztán nézem, hogy ez fist weapon? Hm... :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#4789) sith7 válasza Bird (#4773) üzenetére


sith7
nagyúr

Nem, monk, ... de akkor is ... :))

akela91
Ez odab@sz ! :K

[ Szerkesztve ]

(#4790) vhunor válasza mikromanus (#4788) üzenetére


vhunor
őstag

:)

(#4791) F-ECT$


F-ECT$
titán

Inkább linkeljetek jó, olcsó, eladó wiz cuccokat ide, ahelyett, hogy szájkaratéztok :)

Dive ever, work never.

(#4792) Chiller válasza F-ECT$ (#4791) üzenetére


Chiller
őstag

Tessék:
http://i.imgur.com/8ZpK1.jpg

Az első kettő olcsó, az utóbbi kicsit drágább :)

Hja, meg van egy ilyen is:
http://i.imgur.com/TEGfA.jpg

[ Szerkesztve ]

(#4793) F-ECT$ válasza Chiller (#4792) üzenetére


F-ECT$
titán

Mondom wiz, és mondom jó :P

Dive ever, work never.

(#4794) KonzolKartel

Nem tudom most csekkolni, valaki mondana egy pc-t, hátha ér valamit?:)

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#4795) F-ECT$ válasza KonzolKartel (#4794) üzenetére


F-ECT$
titán

Látom betetted 500k kezdőre. 1 másik van benn 5/10m-n, szóval szerintem ez valahol 5m alatt ér.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#4796) Vole válasza F-ECT$ (#4793) üzenetére


Vole
tag

Ezt tudom ajanlani 2M -ert:

Meg az Andariel sisak 3M -ert ugye amit fentebb linkeltem.

[ Szerkesztve ]

(#4797) F-ECT$ válasza Vole (#4796) üzenetére


F-ECT$
titán

Sisakot nem veszek most socket nélkül, ha már játszok, akkor legalább jöjjön egy kis plusz xp is. (Bár hozna vagy 6k dps-t...)

Ez sem rossz, hozna is olyan +3k dps-t, viszont buknék vele 1.8k hp-t, és 30 all res-t. Hmm, nehéz kérdés.

Dive ever, work never.

(#4798) Coyot


Coyot
őstag

Eladó cuccok, egész használhatóak :)

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#4799) szallasi007


szallasi007
őstag

Hát nem tudom mi ennek az ára de én betettem 180 e bo-ra kíváncsi leszek elviszik-e, még 230+ str-es egy sincs ezen kívül, gondolkodtam goldban is, de egyszerűen nem tudom belőni az árát

[ Szerkesztve ]

(#4800) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

Nem ismeri valaki olyat, aki normális áron vesz unid cuccokat?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Diablo 3 Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.