Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) subaruwrc válasza VR6-Fan (#1000) üzenetére


subaruwrc
félisten

ez a chipset cooler nagyon korrekt lett :) :Y
polírozást sok gyár megirigyelhetné :C

homemade rulz :DDD :R

(#1002) VR6-Fan válasza subaruwrc (#1001) üzenetére


VR6-Fan
veterán

köszönöm :B

de még nicns kész(tetjére plexi lap, megcsiszólva és egy vörtöss led ami a PWR ledről kap tápot vagy diszkó sztálj és akkor a HDD ledéről :DDD )

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1003) tlac válasza VR6-Fan (#1000) üzenetére


tlac
nagyúr

király :D

a lesarkazás védőket oda ragasztottad a chipre?
ezek kis műanyagdarabok?
nem olvad oda? :D

(#1004) VR6-Fan válasza tlac (#1003) üzenetére


VR6-Fan
veterán

ja az NV chipet tartó zöld nyákra ragasztotam

miért olvadna? jég hideg a chip(vagy is a borda 7mm-re a vhiptől :D )

köszi :R

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1005) tlac válasza VR6-Fan (#1004) üzenetére


tlac
nagyúr

a bordával elég rövid távon össze van kötve a chip és a műanyag :D

(#1006) subaruwrc válasza VR6-Fan (#1002) üzenetére


subaruwrc
félisten

na arról is képeket ám mert megsértődöm :D :D :D király ötlet. komolyan nagyon karaj. főleg ha kész lesz. nekem csak mini ventik kellenének mert a hítpájpon simán grillpartyt lehetne rendezni terhelés alatt :DDD :DDD

(#1007) VR6-Fan válasza subaruwrc (#1006) üzenetére


VR6-Fan
veterán

a passzivitás szerelmeseinek is itt egy megoldás[link] :)

[link]ma jellemző hítpájpokra :D , nekem ilyen ''gumi'' vna a mosfet-ek és a bordájuk közt, ott is gondolkdok egy pasztás megoldáson


255-ös FSB-n újra indulgat egy óra után(orthos 8-ason 1óra 32 percig futot)

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#1008) Qru válasza VR6-Fan (#1000) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Gyári specifikáció 2,2V akkor tuti nem purcan ki. Az ST-emre is 2,2V-os üzemfeszültséget ír a gyártó és élettartam garis. Szóval küldjed bátran, főleg, hogy hűtve van. :) Sajna nálam csak az egyik modul áll a huzatban, mert lapra merőlegesen fújó coolerem van (hogy hűtse a grill party-ra tervezett heatpipe-ot. ;) )

#nincsbennetarcsi

(#1009) Qru válasza tlac (#999) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Postás gumi (leveleket szokták összegumizni vele), vagy csúzligumi rulez! ;)

#nincsbennetarcsi

(#1010) Gyuri27 válasza Qru (#1009) üzenetére


Gyuri27
félisten

tejgumi kérlek :P
a csúzli gumi közönséges ;)

tejgumi power!!! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1011) Lalaboy


Lalaboy
őstag

Kivancsi voltam, hogy ket kulonbozo RAM hogyan is teljesithet egyutt(?) :) Erdekes eredmeny szuletett! C4 4:5-ben, 1225Mhz!! [link] :)

(#1012) Zsoca84


Zsoca84
csendes tag

Hie!

2 fajta memória között vacillálok : - A-DATA 2x1GB DDR2 800 Mhz Extrem Edition
- Geil USA 2x1GB DDR2 800 Mhz Ultra

Szerintetek melyik a jobb vagy melyiket éri meg jobban megvenni ha egy árban vannak (tuning téren is)?

Gigayte P35 DS4 - Core 2 Quad 6600 - 2x1GB Geil 800 Ultra - Gigabyte 8800 GTX - 450W Chieftec

(#1013) Muréna válasza Lalaboy (#1011) üzenetére


Muréna
őstag

fesz? :)

Akinek valamivel elvagyok maradva az privizzen rám PLS!

(#1014) Pietrosz válasza Zsoca84 (#1012) üzenetére


Pietrosz
addikt

A-Data ;)

(#1015) Zsoca84 válasza Pietrosz (#1014) üzenetére


Zsoca84
csendes tag

THX!

Nekem is szimpatikusabb az A-DATA. Amúgy miért? Nekem nagyon sokan istenítik a Geil-t! De valahogy nekem sem annyira jön be.Mondjuk még egyik fajtám sem volt... :)

Gigayte P35 DS4 - Core 2 Quad 6600 - 2x1GB Geil 800 Ultra - Gigabyte 8800 GTX - 450W Chieftec

(#1016) Lalaboy válasza Pietrosz (#1014) üzenetére


Lalaboy
őstag

2.8V! :B

(#1017) keIdor válasza Lalaboy (#1016) üzenetére


keIdor
titán

TG és Mushkin együtt! :C Szépen mennek.:)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#1018) HolyFire


HolyFire
aktív tag

helló!

Milyen memóriát ajánlatok core2duo e6320 tuninghoz???

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#1019) subaruwrc válasza HolyFire (#1018) üzenetére


subaruwrc
félisten

brutálat :DDD
nézd meg ezeket.[link] ;)
itt garantáltan találsz nagyon keményeket.

(#1020) HolyFire válasza subaruwrc (#1019) üzenetére


HolyFire
aktív tag

Geil Ultra :) Az a narancssárga hűtős nem? :) Asszem ollan kell nekem :):):) Legalábbis ha a 800 Mhz-s megy magasabb órán is :):):)

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#1021) subaruwrc válasza HolyFire (#1020) üzenetére


subaruwrc
félisten

há nemtom az én linkemen 1066os van csak..... az magasabb mint 800.
kérdezd a topikgazdát plizz ja és ne feledd h én küldtelek :DDD :DDD

(#1026) [Vazz] válasza HolyFire (#1020) üzenetére


[Vazz]
tag

Az ultra az 1066-os tehát valószínű bírni fogja a 800-nál magasabb órajeleket.
De ha nincs rá 34k akkor lényegesen olcsóbban kijössz a 800-asokkal. Nekem OCZ platinum van és lazán harapja az 1000+ 5-5-5-15 időzítésekkel, orthos stabilan. De 4-4-4-12 időzítéssel 842-őn stabilan elketyeg.
A ramjaidnak csak a pénztárcád szabhat határt. Ha nincs terved hardcore tunningról, akkor felesleges a drága ram. Szerintem.

(#1028) subaruwrc válasza [Vazz] (#1026) üzenetére


subaruwrc
félisten

[Vazz] jólbeszél :D Ősember 800as ramjai tuti mennek többet is úgyh nem kell feltétlen az 1066os alapból.

(#1029) Qru válasza HolyFire (#1020) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

SuperTalent T800-al jobban jársz. Olcsóbb és jobban megy mint a Geil Ultra. Szintén Ősembernél keresd... ;)

#nincsbennetarcsi

(#1030) HolyFire válasza Qru (#1029) üzenetére


HolyFire
aktív tag

Hmmm. Köszönöm a tanácsokat. Valami jó cumó kéne és persze nem aranyárban..... Jelenleg Kingmax Mars dübörög de ezt nem merem 800 fölé pörgetni :) mert ugye jobb és többet és egy pár friss Kingmax Mars mint egy pár szénné égett :):):) Vagy szerintetek mennyit bír a kingmax? Dobtam rá passzív hűtést de annyira nem ástam bele magam a dolgokba hogy tudjam hol a vége....

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#1031) HolyFire


HolyFire
aktív tag

De mondjuk igazából a kulcskérdés hogy mit tehetek bele az alaplapomba ami működni is fog :) Gigabyte GA-965P-DS3 rev3.3 van és hozzá egy core2duo e6320 .....

Ötletek hogy mi lenne ehhez a legjobb párosítás???

Neeee!!! Csak a rumot ne!!!

(#1032) [Vazz] válasza HolyFire (#1031) üzenetére


[Vazz]
tag

Attól függ mennyi rá a kereted! ;)

(#1033) subaruwrc válasza HolyFire (#1031) üzenetére


subaruwrc
félisten

na igen ez nem elhanyagolható szempont. T800as supertalent 800cl3 at és 1000 cl4 et viszi ;) ja és 30k alatt van....

(#1034) subaruwrc


subaruwrc
félisten

Crucial Ballistix 1066@1200@2.2 [link] :C

(#1035) subaruwrc


subaruwrc
félisten

[link]
vazzeg a mod idő :W :W :W sorry a külön hsz ért. :(((

(#1036) [Vazz] válasza subaruwrc (#1035) üzenetére


[Vazz]
tag

:R

(#1037) subaruwrc válasza [Vazz] (#1036) üzenetére


subaruwrc
félisten

köszi :R

(#1038) ent


ent
őstag

Sziasztok

Van a gépben 2*1Gb Geil Ultra Kit (800). Alap időzítéseken tötyög (CAS 4-4-4-12). Szentetek, mi az ideális időzítés beállítása? Procit nem akarok túlhajtani csak procit belőni.

thx előre is.

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1039) laragirl83 válasza ent (#1038) üzenetére


laragirl83
őstag

mivel p5b lapod van amiben sajna ott figyel CL3 bug, vagyis semmiféle teljesítmény növelést nem érsz el ha megpróbláod cl3ban hajtani ramokat, így azt mondom neked, a legjobban akkor jársz ha a lehető legmagasabb órajelen hajtod amit még képes CL4-ben elvinni a ram, ez olyan 900MHz lesz, attól függ milyen chippel van szerelve :)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#1040) ent válasza ent (#1038) üzenetére


ent
őstag

Mod: ''Procit nem akarok túlhajtani csak procit belőni.'' helyett:

Procit nem akarok túlhajtani csak memóriákat belőni. Sry

Lara: thx

WEBOLDAL, WEBÁRUHÁZ, ADS ►► www.redesignteam.hu ◄◄ (Profizmus és az alacsony ár találkozása!)

(#1041) Muton


Muton
addikt

ha 2 orthos (ram teszten) és egy everest cpu, ram stabilitás tesz fut szimultán és az everest hibát ír ki, de az orthosok nem, az jó vagy rossz?
mert eddig nekem ha instabil volt a cucc, akkor az orthos már rég leállt hibával, amikor az everest még ment, sőt még húzhattam rajta, h az is hibázzon :U

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#1042) dragonfx


dragonfx
veterán

hi!

mi a véleményetek ddr2 fronton a geil ultrákról?
Sajna én annyir anem vágom mint az elöző generációkat.
Ezen jó chippek vannak?kompatibilis minden lappal?
Az érdekelne leginkább hogy a 667es cl3as kit vajon meddig bírhatja cl3ba, ha azt mondom odatolom neki a 2.4V-t ami ugye a gyári max.?...cl4 be gondolom a angy átlag szerintme olyna 900ig elmegy, de engem inkább a gyári késleltetésen max. érdekelne.
Van valakinek ezzel tapasztalata ittenség? :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1043) VinoRosso válasza dragonfx (#1042) üzenetére


VinoRosso
veterán

nekem 800+os geil ultrám volt, tuninggal nem volt probléma, nagyon jól ment, csak az egyik modul 2 hónap után felvonta a szolgálatot. nagyon melegek, és szerintem sok neki az a 2,4V hűtés nélkül ( bár elvileg ez a gyártó által ajáűnlott fesze ).Nálam 850 et simán vitte 3-3-3-8-24-gyel, és 1200< vihető 5-5-5-15-35 -tel. Nem tudom, hogy csak én fogtam ki selejtet( SN-re 5öt v 6ot írt ki a cpu-z, szal eléggé az első péládnyok közül kaptam ), vagy mindegyik ilyen, de micronos, és azok nem szokták csak úgy beadni a kulcsot.

(#1044) Ősember válasza dragonfx (#1042) üzenetére


Ősember
őstag

hello
szerintem nézz teszeteket a geilröl, mert nagy csalodás érhet, ha 900cl4-re számitasz :)

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1045) dragonfx válasza Ősember (#1044) üzenetére


dragonfx
veterán

igen? :U
cl5öt hagyjuk az nem késleltetés.
Amugy a cl4 igazán nem érdekel.
Engem a cl3 érdekel, de mivel 2xxxes core 2öt tervezek venni így nem számít az órajel annyira.tehát egy 800bőven elég, viszont az jó lenen cl3ba :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1046) VinoRosso


VinoRosso
veterán

nan a hétvégén addig próbálkoztam, amig sikerült lefuttatnom a 32M-et 3-3-3-9-21-gyel, de meglepően szar eredménnyel futott le. Korábban már írtam a memória gondjaimról, ezek továbbra is fennállnak. Winfossal kifagyok dt-ról, ha nem 1333as strappel bootolok, és a memset is szarakodik még mindig. BIOSból cl4es idők vannak belőve, és amikor winfosba lép átáll cl4-re, hiába mentek el memsettel más beállításokat, addig alkalmazza csak, mig újra nem idnul a gép utána elfelejtődik. Valami gond lehet az időzítések beállításval, mert ha memsetből átállítom az összes beállítást, akkor azzal lefut a 32M, alapból meg hibázik. Az jön le az egészből, hogy bele kell piszkálni az időzítésekbe, és akkor lesz stabil valamennyire, mintha alapból nem állna be rendesen. Korábban írtam, hogy az összes monitorozó progi irreális órejeleket látott. ha manuálisan winfosból belövöm, akkor jól látszanak, és a 32M is lefut. Viszont ótvar szar eredményekkel. Egy korábbi cl3as eredmények egy gyengébb procival és egy 3-3-3-8-24es 800+os geil ultrával( 8x430 1:1 ):[link] és a mostani (9x400 1:1 ):[link] ( 400as fsb-n közel ugyanakkora a lapka teljesítménye mint mint 440en, )

u.i: El lehet valahogy érni, hogy a memset ne állítsa át cl4re a BIOSos időzítéseimet? Leszetem többször is, de ha leszedem akkor is átáll magától. Win reinstall nélkül persze.

(#1047) Ősember válasza dragonfx (#1045) üzenetére


Ősember
őstag

ebben az esetben méginkább ajánlom, hogy nézz teszteket :D

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#1048) Zájec válasza dragonfx (#1045) üzenetére


Zájec
veterán

akkor várjál még.. hátha lesz ddr3 , cl3 időzitéssel... :U

(#1049) szasanyi válasza dragonfx (#1045) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez [link] tuti 3-3-3-8 800Mhz-en! ;)
CL4-et kb. 1100-ig tudja, az sem rossz...
DDR3-ra még sokat kell várni, amíg jó időzítésekkel lesznek kaphatók, én nem egy gép áráért. :U

Nyugati az ország, de keletre tart. Már megint... Nálunk visszafelé jár az óra?

(#1050) VinoRosso válasza szasanyi (#1049) üzenetére


VinoRosso
veterán

még mindig nem sikerült eladni? Mennyibe kóstálod?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.