Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1046) VinoRosso


VinoRosso
veterán

nan a hétvégén addig próbálkoztam, amig sikerült lefuttatnom a 32M-et 3-3-3-9-21-gyel, de meglepően szar eredménnyel futott le. Korábban már írtam a memória gondjaimról, ezek továbbra is fennállnak. Winfossal kifagyok dt-ról, ha nem 1333as strappel bootolok, és a memset is szarakodik még mindig. BIOSból cl4es idők vannak belőve, és amikor winfosba lép átáll cl4-re, hiába mentek el memsettel más beállításokat, addig alkalmazza csak, mig újra nem idnul a gép utána elfelejtődik. Valami gond lehet az időzítések beállításval, mert ha memsetből átállítom az összes beállítást, akkor azzal lefut a 32M, alapból meg hibázik. Az jön le az egészből, hogy bele kell piszkálni az időzítésekbe, és akkor lesz stabil valamennyire, mintha alapból nem állna be rendesen. Korábban írtam, hogy az összes monitorozó progi irreális órejeleket látott. ha manuálisan winfosból belövöm, akkor jól látszanak, és a 32M is lefut. Viszont ótvar szar eredményekkel. Egy korábbi cl3as eredmények egy gyengébb procival és egy 3-3-3-8-24es 800+os geil ultrával( 8x430 1:1 ):[link] és a mostani (9x400 1:1 ):[link] ( 400as fsb-n közel ugyanakkora a lapka teljesítménye mint mint 440en, )

u.i: El lehet valahogy érni, hogy a memset ne állítsa át cl4re a BIOSos időzítéseimet? Leszetem többször is, de ha leszedem akkor is átáll magától. Win reinstall nélkül persze.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.