Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#701) Casoli


Casoli
őstag

Bakker, ETC bányászás tönkre lesz téve :W Eddig havi 15 darab egység meglett, most fél nappal az árfolyam emelkedése után már csak 10 egység bányászható ki...

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#702) schawo válasza Casoli (#700) üzenetére


schawo
titán

Amikor mondtam, utána rövid idő múlva felment 4600-ról 4750-re. Három órával később nyilván már nem él, amit mondtam.

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#703) Patry0t


Patry0t
tag

ütik az ETH-t

(#704) vizimento válasza Patry0t (#703) üzenetére


vizimento
senior tag

Nem csak az ETH - minden zuhan! (Egyedül NEO van még talpon a top20-ból)

[ Szerkesztve ]

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#705) P3Dr0 válasza vizimento (#704) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nem a dollar erosodik?! :U

(#706) vizimento válasza P3Dr0 (#705) üzenetére


vizimento
senior tag

Igazad van, nézőpont kérdése...
Az eredmény ugyanaz: Kevesebbet kapunk 1-1 coinunkért, bármelyik főbb valutára is váltjuk, tehát esett a coinok értéke. :P

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#707) Patry0t


Patry0t
tag

hogyan kell (Kraken) beállítani azt egyébként, hogy eladjon ha a mindenkori szinttől 5%-kal csökken az árfolyama? Tehát ha valami 300-on van és ezt beállítom akkor eladja 285-ön, de egyébként követi felfelé amíg csak emelkedik. Ha pl felmenne 400-ra, akkor ott már 380-on adná el.

(#708) gbela válasza Patry0t (#707) üzenetére


gbela
senior tag

Sajnos sehogy (két hete megszüntették ezeket az advanced ordereket, mint trailing stop stb..)

(#709) vizimento


vizimento
senior tag

paragoncoin.com

Vélemény?

Vennék hibás elektromos rollert/hoverboardot!

(#710) htc07 válasza vizimento (#709) üzenetére


htc07
addikt

a shitcoinbumm idején is volt rengeteg ganjacoin meg ilyenek, de szerintem semmi értelme, ha nincs bennee technikai újítás, vagy valami plusz.

(#711) Yutani


Yutani
nagyúr

Vajon mi ez az általános esés a piacon?

Viszont most érdemes vásárolni.

#tarcsad

(#712) Yutani válasza Yutani (#711) üzenetére


Yutani
nagyúr

Figyelem a BCH-t, REP-t, ZEC-et, XMR-t és LTC-t. Mindenhol óriási eladások jelentkeztek, ezért esnek az árfolyamok. Vagy nem tudunk valami fontosat, vagy valami elképesztő mértékű manipuláció folyik.

#tarcsad

(#713) madpapa válasza Yutani (#712) üzenetére


madpapa
senior tag

Az ETH is, meg a BTC ára is drasztikusan zuhan. Ilyenkor kell venni aztán ráülni.

[ Szerkesztve ]

(#714) Patry0t válasza Yutani (#711) üzenetére


Patry0t
tag

és életem első Kraken összeomlását is testközelből átélhetem, juhu :D

(#715) Patry0t válasza madpapa (#713) üzenetére


Patry0t
tag

az a gond, hogy nem vártam meg az allját, mint szoktam. 270nél vettem ETH-t, de még megy el ahogy nézem..

(#716) madpapa válasza Patry0t (#715) üzenetére


madpapa
senior tag

Azért nehéz az alját kiszúrni. Ez most egy nagy piaci manipuláció éppen és iszonyatosan betört mindennek az ára. Vélhetően a BTC körül van valami, és az altok lekövetik. Egy biztos, nem szabad idegeskedni, mert akkor tutira buksz.

[ Szerkesztve ]

(#717) Yutani válasza Patry0t (#715) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem akarom elkiabálni, de mintha mindegyik megfordult volna.

Ami elég érdekes. Pont egyszerre? :U

#tarcsad

(#718) madpapa válasza Yutani (#717) üzenetére


madpapa
senior tag

hááát... volt egy pillanatnyi

(#719) Patry0t válasza madpapa (#716) üzenetére


Patry0t
tag

csak azt nem értem, hogy akkor minek ennyi féle coin, ha mindegyik a BTC-től függ? Ha mondjuk BTC esik, akkor az volna a logikus hogy más coinok megerősödnek

(#720) madpapa válasza Patry0t (#719) üzenetére


madpapa
senior tag

A BTC az értékmérő, a viszonyítási pont. Ahhoz mérnek mindent.

(#721) Yutani válasza madpapa (#718) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na, hát nem indultak meg felfelé. Biztos azért, mert nem adtam el a coinjaimat. Az tuti, ha most eladnám, egyből minden menne felfelé, én meg buknék szépen. :DDD

#tarcsad

(#722) XP NINJA


XP NINJA
őstag

Van esetleg olyan oldal ahol gyorsan tudok eth-hoz jutni? Olyasmire gondolok hogy megadom az eth cimemet, és mastercardal fizetve arra a cimre küldik. :F :F

Sajnos eddig termelt mennyiséggel dolgoztam csak, de most beraknék még csak gondolom nincs idő verify-ra :(

(#723) schawo válasza madpapa (#716) üzenetére


schawo
titán

Az 5000-es árfolyam kiszállási hullámot indított, erre jött rá, hogy a BTC tranzakciós költségek a Segwit kudarca miatt az egekben, és ez a kettő durván meghajtja az árfolyamot, és kitört a pánik. BNármilyen alacsony árfolyamot el tudok képzelni látva az XBT/EUR order bookot. Mindenki szabadul, vételi oldal meg teljesen felszívódott. Én még nem szállnék be.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#724) Patry0t


Patry0t
tag

nekem folyamat kiírja, hogy "insufficient funds" mikor el akarom adni.. Pontosan azt az összeget írom be ETH-ban ami a számlámon van, és mégse engedi eladni, pedig most veszteség nélkül ki tudnék szállni, mielőtt megint zuhanásnak indul.

szerk: meglett a gond

[ Szerkesztve ]

(#725) Yutani


Yutani
nagyúr

Monerót kellett volna venni 92 EUR-ért, már 102-n van, tehát hozott volna 10%-ot 2 óra alatt. :)

BTC mintha elkezdett volna kimászni a gödörből.

(#724) Patry0t: Kraken nagyon lassan dolgozza fel a rendelés törlést. Te rányomsz, és viszed fel az új rendelést, de nem tudod leadni, mert a másik még él. Ezért lehet például insufficient funds.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#726) madpapa válasza schawo (#723) üzenetére


madpapa
senior tag

Eléggé beáll a 4400 körüli szintre az árfolyam. Minimális a mozgás le és fel.

Néztétek mostanában a PINK coint? Jó nagyot buffolt önmagán.

[ Szerkesztve ]

(#727) madpapa válasza Yutani (#725) üzenetére


madpapa
senior tag

Jaja, várakozó álláspontra került. Majd eldől hogy tovább szakad vagy megugrik.

(#728) schawo válasza madpapa (#726) üzenetére


schawo
titán

Tényleg. Úgy látom, hogy a vételi szándék is megjelent.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#729) Yutani válasza schawo (#728) üzenetére


Yutani
nagyúr

Ott a vételi szándék, csak nagyon alacsonyan akarnak vásárolni. Közben még mindig van pánik, vagy csak a stop loss kapcsolt be, mert ilyen alacsony áron is adják el a coinokat. :U

(#730) schawo: Mennyire igazad van! :K

És közben tovább esnek az árfolyamok, amikor már azt gondolná az ember, itt a vége. :DDD Na mindegy, LTC-ben és XMR-ben van most az a kis pénzem, amit erre szántam, most ki kell várni a fellendülést, nincs mese.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#730) schawo válasza Yutani (#729) üzenetére


schawo
titán

pánik = a stoplossok verik ki az ordereket

Ma már a pánik előre programozott :)

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#731) Foobar válasza schawo (#730) üzenetére


Foobar
tag

A stop loss működésével kapcsolatban arra lennék kíváncsi, hogy amikor már nagyon leesett az árfolyam (ezek hatására), akkor, azok akiknek a pénze EZUTÁN kerül eladásra (tehát pl az extrém eset, amikor az Ethereum bezuhant pár hónapja néhány percre), azoké is a stop loss beállítás miatt "adódik el" automatikusan? Még nem vagyok fenn semelyik tőzsdén. Esetleg tőzsdéje is válogatja? Esetleg valahol olyan beállítást is meg lehet adni, hogy nagyon alacsony árfolyam esetén már mégse adja el? (vagy igazából jobb is teljesen mellőzni a stop losst, így, hogy már sokan használják?)

[ Szerkesztve ]

(#732) madpapa


madpapa
senior tag

Nézem itt a pénzfeltöltési módokat krakenen és cex-en.

Kraken ha jól látom csak Sepa utalást enged. Cex-en lehet bankkártyával is, de 3.5%+0.24EUR-t kér ( :Y ).

Ez sok(kkk)!

Sok nyűg volt itt a SEPA utalás beérkezéssel Krakenre. De elméletileg pénz nem veszhet el. remélem gyakorlatilag is.

[ Szerkesztve ]

(#733) 8zabi válasza madpapa (#732) üzenetére


8zabi
őstag

semmi nyűg nincs a Kraken befizetéssel, csak az emberek gyengék ;]

(#734) madpapa


madpapa
senior tag

CIKK

[ Szerkesztve ]

(#735) schawo válasza Foobar (#731) üzenetére


schawo
titán

A stoploss elad. Ha igazán komoly a zuhanás, és nincs párbaállítható vételi ajánlat, akkor bizony beállított árfolyam alatt is elad, és lemegy olyan szitre, amíg nem talál vételi ajánlatot. A "Nagy Bezuhanás" is emiatt volt.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#736) Yutani válasza madpapa (#732) üzenetére


Yutani
nagyúr

Krakenen két alkalommal 24 óra alatt bent volt a SEPA utalás. Hol itt a nyűg?

#tarcsad

(#737) mepet válasza 8zabi (#733) üzenetére


mepet
addikt

+1
Azért néha még ledöbbenek, mikor valaki nem boldogul egy mezei átutalással és tőzsdézni szeretne. :U

(#738) K4jusz


K4jusz
tag

Szerintetek LTC árfolyam idén visszakúszhat 90$-ra decemberig? Eléggé lent van ahhoz, hogy ha igen, akkor már mindegy mi a gödör alja, szép hozamot lehetne elérni, ha valaki most száll be. Láttam mindenféle vad "price prediction-ket", de reális maradnék.

[ Szerkesztve ]

(#739) melkah válasza mepet (#737) üzenetére


melkah
tag

@#736, #737

Nekem meg soha nem ert oda 48-72 oranal korabban, meg ha hetkoznap reggel inditottam es nem volt a napok kozott munkaszuneti nap, akkor sem (OTP>kraken). Nem tudom , hogy csinaljatok a 24 orat......

(#740) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

NEO cumi van?
Jópáran itt gondolom, beleléptek a szarba.

(#741) Yutani válasza melkah (#739) üzenetére


Yutani
nagyúr

Nem tudom. Én Erstéből utalok, nem OTP-ből. Lehet, hogy a bankodon is múlik.

(#740) bobalazs: Mivel Krakenen nincs, így engem nem érint. :N

Egyébként minden megzuhant, még most is esnek az árfolyamok.

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#742) Htibimor válasza Patry0t (#724) üzenetére


Htibimor
senior tag

Szia! Nálad mi volt a megoldás?!

Core i52500k@4,5, 16gb ddr3/1600, 2x128gb Corsair SSD, 500 gb Samsung SSD, ASUS GTX970 STRIX 4GB, Corsair GS600 táp, LG 27EA73LM-P

(#743) gbela válasza melkah (#739) üzenetére


gbela
senior tag

Ez az OTP bénázása akkor. Maga a SEPA egy standard, egyik alapvető tulajdonsága az egy napos átfutás.
Ha OTP elküldi a SEPA utalást az 100% átér másnapra a másik bankhoz. Természetesen mindkét bank még ülhet rajta mielőtt megcsinálja a maga részét, de nem jellemző. Kraken bankja meg ahogy példák is mutatják nem ül rajta, mintahogy Kraken sem, így kizárásos alapon OTP lesz.

Én péntek délután fél5kor utaltam, nem is gondoltam, hogy aznap még processzálja a bankom, de ma 2 körül már írt Kraken hogy jóváírták.

(#744) shortcutme válasza schawo (#723) üzenetére


shortcutme
tag

> BTC tranzakciós költségek a Segwit kudarca miatt az egekben

What?
A mempool majdnem teljesen ures. Tegnap utaltam 10:20-kor 30ft-os fee-vel es 5 percre ra meg is lett az elso confirmation. Mindezt Segwit nelkul (azzal valoszinu fele ennyibol is meglett volna)

(#745) KilgoreTrout válasza bobalazs (#740) üzenetére


KilgoreTrout
senior tag

hát igen, néztem egy nagyot hova lett 15% pár óra alatt a portfóliómból...

Bár ha az ETH túlél, akkor valószínűleg a NEO is túl fog...

Szerintem sokunknak jó kis lecke ez most, egy kis edzés a BTC esetlegesen várható korrekciója előtt.

Amit eddig tanultam: Ha látom, hogy zuhan az árfolyam és még az USA alszik, megéri eladni bármit, mert úgyis vissza tudom venni olcsóbban.

(#746) Patry0t válasza Htibimor (#742) üzenetére


Patry0t
tag

az volt a gond, hogy hibát írt ki, mintha nem teljesült volna az order, ezért újra és újra nyomkodtam. Aztán látom, hogy valójában meg orderek közt ott van, és ezért nem volt pénzem újra.

(#747) Patry0t


Patry0t
tag

mostmár jöhetne egy bálna aki elkezd bevásárolni, mert bent ragadtam 270-es árfolyamon, amíg vissza nem kúszik az árfolyam meg vagyok lőve..

(#748) Yutani válasza Patry0t (#747) üzenetére


Yutani
nagyúr

Én balga ésszel azt gondoltam, estére magára talál a piac, de nem akar, sőt! 8-10 euróval van most alatta az XMR és ETH árfolyam, mint ahogy vettem. Szóval most várunk...

#tarcsad

(#749) madpapa válasza Yutani (#748) üzenetére


madpapa
senior tag

készítsd a DODOt bevásárolni :D

(#750) Chal


Chal
addikt

Huh, LTC-n szép pumpa volt úgy 20:00-tól, szinte magára talált újra. Reggel még a crash előtt vásároltam (nyilván), amire rögtön be is tettem egy sell ordert egy kis profit reményében. Dél körülre már eléggé így vélekedtem a dolgról, illetve karácsony tájékára prognosztizáltam a sell order teljesülését, ha egyáltalán... :DD Erre az imént lefutott :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.