Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade

Hozzászólások

(#13901) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

az ajtók záródnak...következő megálló a 42k :F

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13902) BeLucZ válasza xy.zsolt (#13901) üzenetére


BeLucZ
addikt

irány a 28K!!! :Y :Y :Y

(#13903) dobolan


dobolan
senior tag

Szerintem jövő héten fel 52e környékére. ;] Itt a piros hol a piros :D

(#13904) 3800+


3800+
őstag

Nem lehet hogy beindul az altszezon? Egy ket koin kezd fuggetlenul mozogni a BTC-tol. Nekem VET-em van igy azt figyelgetem es kicsit mas gyertyakat produkal mint a BTC vagy ETH... :U

Alomvilag on: btc hugy, esik, befektetok atmennek kisebb koinokra es to the moon. :DD

MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

(#13905) dobolan válasza 3800+ (#13904) üzenetére


dobolan
senior tag

Én nem nagyon látok más mozgást VET-nél. (gyertyás a btc)

MATIC más tészta, az jelentősen eltér az aktuális hangulattól, most is bőven pluszban vagyok benne, pedig nem fél évvel ezelőtt vettem.

[ Szerkesztve ]

(#13906) fradi81


fradi81
veterán

Az adobevallasod be van fizetve! Az ado-visszaterites posta-hu.com

Ezt a binance küldhette? Arról a számról jött amire küld bejelentkezős sms-t, a teló spamnak jelölte. Más is kapott ilyet?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#13907) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

HA valami csoda folytán meglódulna mégis a btc akkor hova pakolnátok pénzt ami a legnagyobb %-kal növekedhetne 1hónap alatt?...és minden ér, a múlt tapasztalatára alapozva

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13908) dobolan válasza xy.zsolt (#13907) üzenetére


dobolan
senior tag

Én kb. kizártnak tartom, hogy meglódulna. Lassú emelkedésre számítok inkább jövő év közepéig. Ha megfordulna végre a napos trend...
A kérdésed meg szerintem rossz helyre tetted fel, mert aki tud rá válaszolni, az biztos, hogy nem itt lóg, hanem valahol a karib tenger környékén egy jachton épp koktélozik :D

(#13909) Out válasza fradi81 (#13906) üzenetére


Out
addikt

Számomra teljesen hitelesnek tűnik a posta-hu.com weboldal. :W

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#13910) MPowerPH válasza BeLucZ (#13902) üzenetére


MPowerPH
félisten

To the hell. :DDD

Nem tudom, mit aggodtok, ez meg semmi. Lattunk mar sokkal radikalisabb zuhanast. Ez meg csak zuhanasnak sem nevezheto.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#13911) kenwood válasza fradi81 (#13906) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem 5-6 kulonbozo ceg kuld smst arrol szamrol,amirol a Binance 2FA kodok jonnek.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13912) Sátán44


Sátán44
addikt

Reméljük :)

A momentum indikátor nem sokszor tévedett – most növekedést jelez

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#13913) xy.zsolt válasza kenwood (#13911) üzenetére


xy.zsolt
őstag

ha pl google authenticator az app akkor mi másra is számíthat az ember. Mert ingyen semmi nincs. :D

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13914) gaborn1 válasza Sátán44 (#13912) üzenetére


gaborn1
tag

[link]

Kár, hogy ugyan az a "szakértő" mondja ezt, aki november elején ATH elérésekor november végére 100k-t számolt, januárra pedig 250k-t. :U

(#13915) dobolan válasza gaborn1 (#13914) üzenetére


dobolan
senior tag

Ez a játszma még nincs lejátszva. A cikkben az van, hogy 100k november vagy december, 250k január. Én sem hiszek ebben a túlzott optimizmusban, de egyelőre még akkor is csak december közepe van.

(#13916) gaborn1 válasza dobolan (#13915) üzenetére


gaborn1
tag

Ha a szívedre teszed a kezed és őszinte vagy magadhoz, mekkora esélyt látsz arra, hogy 6 hét múlva 250k lesz egy btc? :))

Ezek a nagyon optimista "szakértői" becslések mindig akkor keletkeznek, mikor szárnyal a piac.
Valahogy ahhoz tudom hasonlítani, mint mikor az ember az anyósülésen ül, mellette a sofőr tökig áll a gázon, gyorsulnak, oda néz és csak annyit lát, hogy a sebesség 100 majd 110 és 120, erre magát szakértőnek kikiáltva azt mondja hogy: "prognózisom és számolásaim szerint 10 másodpercen belül elérjük a 150-t"

Ja, csak épp 130-nál járunk, aztán kijön elénk egy kocsi, ami miatt fékezni kell, akkor mivan?

Magával a kriptopiaci előrejelzésekkel és analízisekkel is ez a probléma. Annyi hirtelen ráható infó jöhet, hogy megjósolhatatlan merre mennyit megy a piac.

[ Szerkesztve ]

(#13917) dobolan válasza gaborn1 (#13916) üzenetére


dobolan
senior tag

Én minimálisat (se). De most nem ez volt a mondandóm lényege. :D

(#13918) llacee


llacee
őstag

én már annak is örülnék, ha nem szakadna minden szellentésre 10%-al minden

(#13919) viharhozo válasza dobolan (#13898) üzenetére


viharhozo
addikt

Ez nem az a fajta szerencse faktor, mint pl. a 21-nél, hogy épp milyen kártyát osztanak.

A Forex/CFD-szamlak 75-90%-a veszteseges, ezt a szolgaltatok onbevallasa mondja. Nyilvan nem tokeletes az extrapolacio, de nem latok erdemi indokot, miert ne lenne hasonlo ez az ertek a kriptos szamlaknal.

A Blackjack egy kifejezetten magas RTP-ju, viszonylag alacsony szorasu jatek, amihez raadasul kell vmennyi skill is, szoval nem lepodnek meg, ha ott alacsonyabb lenne a vesztok aranya.

[ Szerkesztve ]

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#13920) Fecogame válasza llacee (#13918) üzenetére


Fecogame
veterán

Nem gond ez, így kényelmesen lehet minden ilyen röccenésnél legalább 6-8%-ot kiszedni belőle :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13921) dobolan válasza viharhozo (#13919) üzenetére


dobolan
senior tag

Ezzel nem vitázok, biztos így van. Nem szoktam blackjack-ezni, de azt viszont el tudom képzelni, hogy tőzsdén (mindegy melyik) a legtöbb amatőr kisbefektető all-in-t játszik meg egy neki tetsző időpontban, és arra számít, hogy majd megduplázza. Aztán nézi, hogy porlad a tőke, majd kiszáll (lehet a legrosszabb időpontban ránézve) és lehet soha többet vissza se néz, mert negatív tapasztalata keletkezett.
Blackjack-nél, ha ugyanez lenne a helyzet, lehet ugyanez lenne a megoszlása is, mert az első körben elbuknál mindent, és felállsz az asztaltól.

[ Szerkesztve ]

(#13922) FattyDove


FattyDove
őstag

Annyira bírom, hogy mindig van valami menő szakértő, aki éppen tudja, hogy mi fog történni, csak aztán kiderül minden esetben, hogy nem. Az emberek pedig zabálják ezeket a trash kontenteket..

[ Szerkesztve ]

(#13923) BeLucZ válasza FattyDove (#13922) üzenetére


BeLucZ
addikt

Senki nem tudja mi fog történni, még Warren Buffet sem :D Ezért tartom én is hülyeségnek ezeket az elemző videókat meg jósló videókat, mert full blöff és tippelgetés az egész :D Ilyet én is tudnék gyártani, lehet ezzel kéne pénzt keresni, jobban tejelne mint a kriptobiznisz maga mostanság :D

(#13924) LuckyL válasza FattyDove (#13922) üzenetére


LuckyL
őstag

mert bizonytalanok, ami érthető
nagyon nehéz, gyakorlatilag lehetetlen megállapítani egy crypto eszköz reális értékét, csak az marad hogy "amennyit adnak érte"
ez pedig azt eredményezi, hogy gyakorlatilag a hangulat, tweetek, musk stb mozgatja a piacot
ezért mindenki vakon van, de a végén biztos hogy az össze vissza pánikoló türelmetlenek pénze átkerül a megfontoltakhoz
és persze mindig ott a lehetőség hogy évekre összeomlik az egész, de ha ez nem lenne ott mint lehetőség nem lehetne ekkora pénzt sem keresni, nem lenne ami megijessze hétről hétre a "noob"- okat
azt kell látni, hogy mint minden, ez is egy zárt rendszer, amit megkeresel, az egy butábbtól, türelmetlenebbtől jön

cryptot minden termékemért elfogadom

(#13925) mepet


mepet
addikt

Favicc? Reccs! :D

(#13926) FattyDove


FattyDove
őstag

Úgy égetem a pénzt, mintha nem lenne holnap :D

(#13927) Resike


Resike
tag

Az Y generációs milliomosok 83 százaléka rendelkezik kriptoeszközökkel.
53 százalékuk tartja kriptoeszközökben a vagyonának a felét.
A harmaduk tartja a vagyonának a háromnegyedét valamilyen népszerű kriptopénzben.

(#13928) Fecogame válasza Resike (#13927) üzenetére


Fecogame
veterán

Egy link azért jól jött volna

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#13929) Resike válasza Fecogame (#13928) üzenetére


Resike
tag

Amire ki akartam lyukadni, hogy szerintem ez marha nagy felelőtlenség. Nekem ~10%-om van kriptóba és ennek a töredékével kezdtem.

(#13930) aradebil2 válasza Resike (#13929) üzenetére


aradebil2
senior tag

Felelőtlenség? Vagy inkább fordítva: pont ezért tudtak felkerülni a listára, mert kriptobol gazdagodtak meg.

(#13931) shteer válasza aradebil2 (#13930) üzenetére


shteer
titán

:K

..szerintem jónak tűnik

(#13932) Resike válasza aradebil2 (#13930) üzenetére


Resike
tag

Meg így tudnak rohadt gyorsan is lekerülni onnan, mert van egy olyan érzésem hogy nem stabilba vannak, medvét meg a mesébe láttak utoljára.

[ Szerkesztve ]

(#13933) Phülöp válasza aradebil2 (#13930) üzenetére


Phülöp
addikt

"A TELJES KÖR 45 SZÁZALÉKA, AZ ÖT MILLIÓ DOLLÁRNÁL GAZDAGABBAKNAK PEDIG A 75 SZÁZALÉKA KEZDTE ÖRÖKÖLT VAGYONNAL A KERESKEDÉST."

Bocs a nagybetűkért, így volt a cikkben is.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#13934) kenwood válasza Phülöp (#13933) üzenetére


kenwood
veterán

Persze. A legegyszerubben ugy leszel milliardos,hogy orokolsz kettot,es feleled a felet :D
Meg most kepzeld el az a szitut, hogy a faterod Ferrarival jar,es a rozsadombon el,te pedig busszal jarsz a cba-ba arut feltolteni.
Max. akkor tortenhet ez meg, ha kitagadnak.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13935) Madwe válasza kenwood (#13934) üzenetére


Madwe
nagyúr

(#13936) Laci244 válasza tomy88trance (#13353) üzenetére


Laci244
csendes tag

Szia

Abszolút érdemes. A felsorolt 5 közül a CRO-ra és MANA-ra voksolnék inkább. Hatalmas tér van előttük a növekedésre.
MANA, SAND, CRO nagyot fog szerintem menni 2022-ben.

Mondjuk én leginkább CRO-ban vagyok. 14000 van belőle, de szétszórtam egy misit altokba is azért.

Próbálj akkor venni amikor az RSI divergencia indikátor egy mélypontról indul meg a 0 felé.

Amint profitba érsz, javasolt profitokat realizálni. Szakaszosan.

Yahoo finance-en és redditen nyugodtan keress rá CRO-ra. Jókat írnak az arcok összességében.
Valamint egyre több youtube csatorna is foglalkozik a MANA-val és CRO-val. A nagyobb csatornák ezen videói alapvetően javasoltak.

GL! :)

[ Szerkesztve ]

(#13937) sambenez válasza fradi81 (#13906) üzenetére


sambenez
addikt

Van olyan hogy posta-hu.com?
Nem hinném, szerintem ne foglalkozz vele.

(#13938) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

A megmondóemberek közül igazán beböffenthetne valami ütős infót valaki, hogy feloldja ezt a patthelyzetet. Mindegy, hogy beszakadnak vagy az égbe mennek az árak csak történjen már valami. ;]
Ja és volt egy kérdésem a minap amit rosszul tettem fel.....szóval melyik az a coin amelyik a btc hatására arányaiban a legtöbbet zuhant? Ezt nem csak a Karib tengeren yacht-on koktélozók tudhatják :))

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13939) gaborn1 válasza xy.zsolt (#13938) üzenetére


gaborn1
tag

Nos én már évek óta crypto analízissel foglalkozom, a legújabb számolásaim eredménye szerint:
valami valamikor történni fog, ami miatt valamerre el fog mozdulni az árfolyam.
Ha szükséges ezt az árfolyam grafikonján is el tudom mutatni, mi miatt jutottam erre a következtetésre. ;]

(#13940) xy.zsolt válasza gaborn1 (#13939) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:R :D
Második bekezdésemre utalva én a cro-t találtam, ami kb a felére esett vissza (igaz nem csak a btc miatt)

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#13941) gaborn1 válasza xy.zsolt (#13940) üzenetére


gaborn1
tag

Parancsolj, az elmúlt 3 év elemzése általam:
;] ;]

(#13942) tomy88trance válasza gaborn1 (#13941) üzenetére


tomy88trance
tag

Ez nagyon jó! :DDD :DD :D :C

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#13943) kenwood válasza xy.zsolt (#13938) üzenetére


kenwood
veterán

Meg mind az ath kozeleben vagyunk, a nyari arhoz kepest 2.5x az Eth.
Ha megnezed az eves emelkedest, a legtobb top 100-as coin ezer szazalek felettit produkalt,sok koztuk az olyan,ami tizezer felettit.
Az osszesen 6 olyan top 100-as coin van,ami nem emelkedett az elmult 1 evben.
Ha nem lesz ujabb ath, akkor a legtobb coin varhatoan innen is esik 50-70%-ot.
Meg igy is 100% feletti novekedes marad a legtobbnel.
Biztosan lesz 1-2 kivetel, de szerintem senki nem tudja,melyek ezek.
Barmelyik pillanatban johet egy ujabb orulet,mint amilyen az nft,vagy a metaverse volt.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13944) .tnm válasza kenwood (#13943) üzenetére


.tnm
addikt

"Ha megnezed az eves emelkedest, a legtobb top 100-as coin ezer szazalek felettit produkalt"

igazából azt kéne nézni, hogy az egy évvel ezelőtti top100-as lista tagjai hogyan muzsikáltak. :)

It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

(#13945) kenwood válasza .tnm (#13944) üzenetére


kenwood
veterán

Az nekem kevesbe relevans, mert most is van nem top 100-as coinban penzem.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13946) _ocsisajt válasza gaborn1 (#13941) üzenetére


_ocsisajt
őstag

Ezen szakadok, mint az árfolyam! :DDD :DDD :DDD

Amúgy kellett ebbe a sz*rba (kriptózás) belekezdnem, nagyon jól jött az enyhe bipoláromnak. :DDD :O :B

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#13948) Madwe válasza gaborn1 (#13941) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez egész hasonlít az én elemzésemhez!

(#13949) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Valaki felvilágosítana ha pl beregisztrálok Coinbase-re, és ott veszek a kártyámról tegyük fel 1 millióért (forintba) szintén tegyük fel Ethereum-ot, akkor milyen költségekkel kell számolni mínuszba?

(#13950) Hory84 válasza B-L-A-C-K (#13949) üzenetére


Hory84
tag

Ha kártyával akarsz venni akkor crypto.com.
ha van revolutod akkor még olcsóbb.
akár 0% is lehet a deposit fee.
legtöbb helyen 5%ot számitanak fel.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Infotech  »  Crypto Trade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.