Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) blattida válasza Matthewus (#150) üzenetére


blattida
nagyúr

Én azt mondanám, hogy igen. Spyware-ek ellen is véd, de a cookie-kat nem vizsgálja, jelenleg. Az av is egész jó már, a végleges 3.9-esben jelenik meg az újabb motor, fejlettebb heurisztikával és felismerési aránnyal, ám a CIMA majd csak a 4-esben debütál.
Az erőforrásigénye is drasztikusan kevesebb, nem is beszélve a keresés sebességéről... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#152) Matthewus válasza blattida (#151) üzenetére


Matthewus
őstag

Na ezek jó hírek, ha cookie vizsgálat is lesz akkor nem kell használnom a spyware terminatort se. Avast néha kicsit sok memóriát eszik.

(#153) bozont


bozont
veterán

Most tervezem telepíteni a Windows 7-et és ugye ebben (meg a Vista-ban is) van ez az UAC. Ahogy nézem ez olyasmi mint a comodo-nál a defense+, kérdésem hogy melyiket érdemesebb használni? Kettő már sok lenne. Na meg érdemes bekapcsolva hagyni a win beépített tűzfalát a comodo mellett vagy nyugodtan kikapcsolhatom?

(#154) blattida válasza bozont (#153) üzenetére


blattida
nagyúr

A UAC nem = a Defense +-al. Az előbbi a felhasználói jogosultságokkal áll igen szoros kapcsolatban, míg a másiknak ehhez semmi köze, mert az az alkalmazások közötti interakciókat figyeli, valamint az operációs rendszerhez,a perifériákhoz, rendszerösszetevőkhöz irányuló folyamatokat ellenőrzi, kernel szinten is. A D+ sokkal hatékonyabb, mint a UAC, igaz, tudni kell, mit engedélyezz és mit tilts... ;]
Két tűzfal sose legyen aktív egyszerre, mert csak gondot okoznának. Viszont a UAC maradhat aktív, ha gondolod.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#155) blattida


blattida
nagyúr

Négyes verzió, idézet a hivatalos fórumból:

"CIMA Heuristics will work with Behavior Blocker in v4 (Be like CIMA+), With Sandboxing, Time Machine, Brand new GUI, HUGE usability... exciting stuff" :)

Év vége felé várható, addig dolgoznak a srácok.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#156) bozont válasza blattida (#154) üzenetére


bozont
veterán

Ha jobb mint az UAC akkor azt ki is lövöm, jó ha van védelem, de nem kell túlzásba vinni.
Na és a vírusirtó/kereső milyen, mennyire megbízható? Mondjuk ez Avast-hoz mérten, most azt használom.

(#157) Narxis válasza bozont (#156) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ahhoz képest gyenge.

Thanos was right.

(#158) blattida válasza blattida (#149) üzenetére


blattida
nagyúr

Holnap, azaz 13-án jelenik meg a 3.9-es végleges verzió. Ez már biztos.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#159) kp78 válasza blattida (#158) üzenetére


kp78
addikt

Külön kell tölteni, vagy magától is felajánlja a frissítést?

(#160) #41133696 válasza blattida (#158) üzenetére


#41133696
törölt tag

Az már már tudni fog magyarul?

(#161) blattida válasza kp78 (#159) üzenetére


blattida
nagyúr

Külön kell letölteni, mert túl nagy a változás, ráadásul a szignatúrák is új formába kerültek, amik nem kompatibilisek a 3.8-assal.

GoodSpeed: valószínűleg a nyelvi fájl még nem lesz benne, de erről nem mi, a fordítók tehetünk, a Comodo-sok húzzák el...

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#162) #41133696 válasza blattida (#161) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, hány órától várható egyébként ?

(#163) Jofi81


Jofi81
őstag

Nem is hallottam még a CIS-ről. A tűzfalukat használtam régen, nagyon jó volt, csak gondja volt a uTorrent-tel... Lehet, hogy ennek is adok egy esélyt, ha már teljesen ingyenes, bár nem tudom, hogy a NOD-ot érdemes-e lecserélnem erre.

(#164) syler válasza blattida (#161) üzenetére


syler
aktív tag

Szia. Engem is érdekelne mikortól lehet letölteni ma? Én leszedegettem a magyar dolgokat a comodo fórumról, tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Köszönjük a munkátokat!!!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#165) #41133696 válasza syler (#164) üzenetére


#41133696
törölt tag

Milyen magyar dolgokat ? :F

(#166) syler válasza #41133696 (#165) üzenetére


syler
aktív tag

Én a 3.9 beta-t használom. A comodo forumról pedig leszedtem az eddig elkészült lang fileokat. Majdnem minden magyar már rajta:)[link]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#167) #41133696 válasza syler (#166) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi ;)

Pontosan hol találhatóak meg a fórumon a magyar dolgok?Szomszédomat lehet érdekli ;)

[ Szerkesztve ]

(#168) Expertus


Expertus
csendes tag

Az ask.com szutyok és a SafeSurf Toolbar ugyanúgy benne lesz az új verzióban is?

Meet your meat — http://www.meat.org/

(#169) syler válasza #41133696 (#167) üzenetére


syler
aktív tag

Regisztrálni kell, és akkor láthatóak lesznek a letöltések. [link]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#170) #41133696 válasza syler (#169) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi ;)

(#171) blattida válasza Expertus (#168) üzenetére


blattida
nagyúr

Az ask.com marad, de jól láthatóan választható lesz, elvileg. A Safesurf megszűnik, mert beintegrálták a csomagba.

Mindenkinek: magyar idő szerint este nyolc-kilenc óra felé lesz elérhető, a 3.8-ast le kell szedni, mert nem frissíti magát, és tiszta telepítést kell csinálni a 3.9-essel. A beállítások elmenthetőek és be lehet őket importálni, nem vesznek el. :K

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#172) Tosee válasza blattida (#171) üzenetére


Tosee
őstag

köszi az info-t! :C :R
Már nagyon kíváncsi vagyok az új 3.9-esre! Hozzáteszem az előző verzióakkal is nagyon elégedett voltam a magyar nyelv hiányában is!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#173) syler válasza blattida (#171) üzenetére


syler
aktív tag

A 3.9 bétára felmegy simán? Esetleg ha frissítem is jó lesz úgy. Vagy a bétát is le kell szedni és újra az egészet?

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#174) blattida válasza syler (#173) üzenetére


blattida
nagyúr

Fel, de a biztonság kedvéért ajánlott ebben az esetben is tiszta telepítést csinálni.

Tosee: a 3.9-es sokkal jobb, mint a 3.8-as...a felhasználói felületet leszámítva minden szempontból... :)

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#175) syler


syler
aktív tag

No nekem lejött a frissítés:) Szóval már nem bétázom:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#176) blattida


blattida
nagyúr

Nos, megszületett. Letöltés: 32 bites, 64 bites !
Lehet örülni... ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#177) Tosee válasza blattida (#176) üzenetére


Tosee
őstag

thx! Már töltöm is le aztán kipróbálom! :R

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#178) Sdi válasza blattida (#176) üzenetére


Sdi
addikt

Szia

Frissítettem bétáról a véglegesre, de még nincs magyar nyelv, lehet ez, vagy csak a tiszta telepítésnél jön elő ?

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#179) blattida válasza Sdi (#178) üzenetére


blattida
nagyúr

Egyelőre a magyar még nem jön elő, mert vannak gondok vele, a Comodo miatt. Dolgozunk rajta, hamarosan elérhető lesz a hivatalos magyar nyelvi támogatás is, addig is a béta állapotú nyelvi fájlokat le lehet tölteni a Comodo fórumáról.

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#180) Tosee válasza blattida (#179) üzenetére


Tosee
őstag

én telepítettem az új változatot, és letöltöttem hozzá a .lang fájlokat is a comodo fórumáról!
A gond csak az vele, hogy nem jelenik meg magyarul hiába indítom újra...

Hibaüzenet:

Multilanguage subsystem
Localization error of format string

Resource ID:101

Original:
&About &s...

Localized comodo internet security napló

Vista 64 bitre telepítettem, értelemszerűen a 64bit-es változatot!
Én csinálhattam valamit rosszul? kitömörítettem a .rar fájlokat, majd átmásoltam őket a program files/comodo/comodo internet security/translations mappába! Újraindítottam a comodo-t és a fenti hibaüzenet fogadott! Ha visszaállítom a nyelvet angolra, akkor minden rendben...

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#181) syler válasza Tosee (#180) üzenetére


syler
aktív tag

Én is így csináltam de nekem rendben van a nyelv, nem tudom nálad miért nem az!

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#182) Sdi válasza blattida (#179) üzenetére


Sdi
addikt

:R

De honnan, mert nem találom :N

[ Szerkesztve ]

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#183) syler válasza Sdi (#182) üzenetére


syler
aktív tag

Olvass vissza a 169-re:)

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#184) Tosee válasza syler (#181) üzenetére


Tosee
őstag

megpróbáltam újra, és ugyan az a helyzet... :W

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#185) syler válasza Tosee (#184) üzenetére


syler
aktív tag

Lejárt az időlimit:) Melyiket szedted le a fórumról? Van ott több is. Elküldjem azokat amit én használok mailban? Próbáld meg azzal.

Elküldtem mailban ami nekem van. Gőzöm sincs neked miért nem magyarodik be:)

[ Szerkesztve ]

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#186) Tosee válasza syler (#185) üzenetére


Tosee
őstag

A 3-as oldalról indultam visszafele (megnéztem, hogy milyen fájlok vannak a translation mappába, és az szerint töltöttem le őket)... szóval mindenből a legfrissebbet elvileg!
Igen küld el légyszíves! Hátha azzal sikerül! Előre is köszi! :R

Látom már el is küldted! Köszi még egyszer egy fél óra múlva lesz időm és kipróbálom... Majd írok, hogy sikerült-e!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#187) Tosee válasza syler (#185) üzenetére


Tosee
őstag

Ezzel már működik köszi! :R :C
Bár én mindegyik fájlból szedtem le, és másoltam át a translation mappába!
Nevezetesen:
cavscan.hungarian.lang
cfp...
cfpconfg
cfplogvw
cfpupdat

Fájlokat másoltam át! Azt hittem, hogy mindegyik kelleni fog. :B :U
Tudom, hogy melyik fájl mit fordított volna, és azért gondoltam, hogy kelleni fog!
És most, hogy így hirtelen megnéztem pl az frissítések ellenőrzésének ablaka már angolul jelenik meg! Szóval szerintem kelleni fognak azok is... esetleg majd javítanak még rajta!

[ Szerkesztve ]

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#188) syler válasza Tosee (#187) üzenetére


syler
aktív tag

Na igen, dehát gondolom téged sem érdekel, hogy a frissítés ablak angol:) Engem annál jobban érdekelnek a beállítások magyarul:) Legalább valamit megértek belőle:) De majd jön a magyarítás szerintem pár napon belül.

Nem a fájdalom öli meg az embert, hanem a remény amiben csalódott!

(#189) Tosee válasza syler (#188) üzenetére


Tosee
őstag

persze, hogy nem az a legfontosabb! Sőt... csak emiatt következtettem arra, hogy kell a többi fájl is!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#190) blattida válasza Tosee (#187) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez magyar...

Ne aggódjatok, lesz teljes fordítás. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#191) Spidee


Spidee
senior tag

Ha szabad kérnem akkor valaki küldje el nekem e-mail-ben, egybe szedve azokat a fájlokat amik kellenek a magyar nyelvhez.

Előre is köszönöm!

''No one stays at the top forever!!'' - I Love NFL! - Üdv.:Spidee

(#192) mg105


mg105
senior tag

sziasztok!
az új COMODO NIS már kompatibilis a windows 7-tel? még egy hónapja nem működött (nekem legalábbis), azóta változott valami?

(#193) Biga Csiga


Biga Csiga
csendes tag

Manuálisan lejött egy verziófrissítés: 3.9.81003.508. Nálatok is ez a verziószám szerepel?

Kaspersky Anti-Virus --- COMODO Firewall --- CounterSpy Antispyware

(#194) blattida válasza Spidee (#191) üzenetére


blattida
nagyúr

Ne kérj ilyet, mert még nem véglegesek, hibákat is tartalmaznak!
Mindenki várja meg a hivatalos magyar kiadást!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#195) blattida válasza Biga Csiga (#193) üzenetére


blattida
nagyúr

Ez a legfrissebb. Ma volt egy apró programfrissítés, ami az adatbázis frissítésének problémáját orvosolta, előtte .507 volt a verzió!

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#196) Sdi válasza mg105 (#192) üzenetére


Sdi
addikt

Nem NIS, hanem CIS :) , egyébként mi a baj vele, én 64 bites Win7 alatt is használom.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#197) mg105 válasza Sdi (#196) üzenetére


mg105
senior tag

ja igen elírtam, bocsánat :B akkor újra megpróbálom feltenni

(#198) Sdi válasza mg105 (#197) üzenetére


Sdi
addikt

Az a lényeg, hogy vista comp módban telepítsd, mert egyébként nem megy fel rendesen és emiatt nem műkszik.

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#199) mg105 válasza Sdi (#198) üzenetére


mg105
senior tag

sőt, még az sem kellett :) fel ment csont nélkül! végre használhatom win7en is :))

(#200) sinick


sinick
senior tag

Megvártam! :)

Bejelentem, hogy kb. este fél tizenkettőkor lett hivatalosan is multilingual a CIS.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.