Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4451) Casanova* válasza barack1997 (#4450) üzenetére


Casanova*
veterán

egyem meg a szívedet :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#4452) Con Troll


Con Troll
senior tag

Nekem egy BAL Infernora fáj a fogam, de az istenért sem akarja odaadni. Pedig még egy 13-as pack advanced supply dropot is vettem. Mondjuk abban benne volt a Rigor, aminek örültem, de na. Egy Infernoért a fél kezemet is.. :O

(#4453) MaesTroll


MaesTroll
tag

Reckless meg Speakeasy darálásra jó kis mapokon, pörgős módokban, hasonló fegyverek. Rigorral kitudod lőni a headglitchert messziről is, legpontosabb ASM. Persze a haszontalan Stridert megkaptam már 3x, Speakeasy-t még nem. Strider ugyanazt tudja, mint a Magnitude Range statban, cserébe +1 damage (így max 5 hit kill 6 helyett) és -3 accuracy (grip se nagyon segít, 20méterig hatásos kb, utána nagyon rúg :D), ez a -3 accuracy nagyon elrontja.

Bal Infernot vagy 2-3 hete kaptam meg, nem rossz, de összességében a Steed jobb sztem.
Infernonál elég nagy mínusz a -3 mobility, ami ADS időben nagyon észrevehető, quickdraw grip kötelező, mert anélkül az ADS ideje mint egy heavy fegyveré.

(#4454) Télapó_ válasza BandiHUN (#4445) üzenetére


Télapó_
tag

Köszönet a tippekért, de egy Rigor vagy Speakeasy fegyónak nagyon tudnék örülni.
Csak lesem azokat akik ezt használják, mikor találok egyet a pályán rögtön fel is kapom, csak az a gáz, hogy nem sokáig lehet nálam mert szinte azonnal kivégeznek.
Sok mákos hamar megkapja ezeket a jó fegyvereket, láttam olyanoknál is akik most kezdték a játékot, még szintet sem lépett egyszer sem.

Üdv.

(#4455) Télapó_ válasza MaesTroll (#4447) üzenetére


Télapó_
tag

Jó lenne már Rigor, Speakeasy vagy Magnitude, csak úgy érzem, hogy sohasem kapom meg.
Bezzeg a sok semmitérő dologból bőven kapok.
Mostanában a ládát is nagyon ritkán ad talán minden ötödik csata után.
Különben ezt sem nagyon értem, hogy mit kell a ládikóért csinálni.
Úgy érzem, hogy ez is véletlenszerű.

Üdv.

(#4456) wwenigma válasza Télapó_ (#4455) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Supply Drop: napi küldi illetve 45perc jatekido
Advanced Supply Drop: Level 20/30/40/prestige lépés

Sokat ne varj tőle, nekem ez volt az első advancedben:

Ha jol tudom. Illetve asszem beszéltek a BO2 fejlesztőivel és átalakítják a hostrendszert vegyes szerveresre, erre utal egy uj hibaüzenet (legalabbis eddig nem lattam még)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4457) Télapó_ válasza wwenigma (#4456) üzenetére


Télapó_
tag

Gondolom ezek már megvannak, nekem is ilyeneket ad, de én el is adom rögtön mindet.
Nagyon idegesít mikor ötödször kapom ugyanazt a cuccot.

Üdv.

(#4458) BandiHUN válasza wwenigma (#4456) üzenetére


BandiHUN
veterán

3 advancedből konkrétan szemét jött.sima ládában ma is volt egy Elite loadout+25perc dupla xp.Ezek valamit nagyon benéztek az advanced ládával... :W
Szeró szerintem már nem lesz sosem,és végülis minek is lenne már ilyenkor?Fél éves a gém,és alig tolják párezren PC-n.Konzolra meg felesleges...
Vigyék le az árát,vagy lehessen külön multit venni csak.Ha free hétvégén ki tudják adni csak a multit ingyé',akkor megvenni is meg lehetne.Majd perkál akinek tetszik,a skinekért,season passért...bezzeg a Titanfallhoz mostmár odadobták ingyen a Season passt,és van vagy 10dolcsi a játék...és szerintem többen tolják még most is,mint ezt.Ok,nem védem,mert nem tetszik,de maga az elv...
Tulajdonképp ha a PC annyira nem számit,akkor adhatnák ingyen is a multit ilyenkor már,legalább ezen a platformon csinálva külön "reklámot" a kövi résznek vele.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4459) BandiHUN válasza Télapó_ (#4457) üzenetére


BandiHUN
veterán

A drop az ilyen.Egyébként érdemes többféle cuccal menni,és kicsit úgy játszani,hogy gyűljenek ki a medálok,mint pl.10 dogfight medál(mindketten levegőben vagytok,úgy ölés),stb,ha egyszer ráérzel a challenge-ekre,jönni fognak a ládák,mert végülis rutinból is úgy tolod,hogy minden prestige alatt kigyűlik,amit ismersz és tudsz csinálni.Sokmindenért jár,csak persze jól kell lőni és jól mozogni.NEM feltétlen sokat,csak okosan,én se vagyok egy pró,de azért kábé minden 2-3.körben jön valamire láda,már vennem kellett második bővitót is,mert megtelt a 168 körüli hely.Alapból ugye csak 68 van asszem'
Vegyél bővitőt,és őrizd a szemetet,prestige váltás után szépen beváltod,nem pucéran kezdesz az újnak.Sajna nem lehet mindent permanent unlockolni,és az elején ugye lépésenként csak 1 dolog...amit lehet,ahhoz is kell a kedvenc szerkódhoz vagy 5 prestige,mire minden meglesz.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4460) BandiHUN válasza wwenigma (#4456) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szeróban szerintem ugyanúgy bukta lehet ám nekünk,ha fixen szar lesz a kapcsolat.Jön a lagcomp,állandóan,tökugyanúgy,majd a németek halomralőnek,mert ők otthon vannak,az ember meg mindig szop,mert fél tárat ellő,és nézdmá' killcamba nem is pukkantottam... :DDD
Nem lenne jobb a szeró fixen.Most legalább van esély,hogy az aktuális host közelebbi,sőt klánnal felmenve esélyes,hogy valamelyikünk adjon hostot.Akkor ez fixen nem lenne.Nem lenne gond,ha nem létezne ez a rohadt lagcomp,annó is játszottam cod4-en USA szerón is,csak a pinget kellett kalkulálni,de ez a rendszer annyira "okos",hogy mozogsz,és inkább megjósolja,hol leszel,és ezt persze más látja is,és lelő,te meg csak pislogsz a killcamba,hogy én tényleg kiszaladtam a fal mögül,amikor még a gépemen ki se értem?Ebből jönnek az 1villantásos ölések.Nem hibás a júzer,aki lelőtt,mert neki a játék az aktuális mozgás alapján megjósolta,hogy hol is kéne lennem,ha ugyanúgy mozgok,ahégy épp tolom,csak más kérdés,hogy én mindjuk megállnék a fal szélén vagy tulképp látom a WH-UAV-on a csávót,és céloznék rá,de a tényleges cselekményem abban az intervallumban elveszik,mégha simán az én gépemen látom a csávót,és beleküldtem fél tárat... :W Sajna külön fut a lagcompos ténykedés és a sajátgépes,és a szeró a lagcompos bejósolóst veszi figyelembe,nem azt,hogy ÉN a saját gépemen láttam az ellent,és hitmarkerrel beletoltam HC-n egy fél tárat,aminek a harmada is megölte volna.És az én szemszögemből Ő nem vett észre,és nem lőtt,csak a lagcomp miatt 1 "nagyot" köpőcsővel is akár,és az ölt meg.De ő persze a generált "képemnek" betuszkolta" a szükséges golyómennyiséget,csak a rendszernek valamit tenni kell,hogy megkapjam a magamét,innen jön aztán,hogy én instant tizedmásodperces killt kapok... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4461) Télapó_ válasza BandiHUN (#4459) üzenetére


Télapó_
tag

Jó ötlet ez a fajta gyűjtögetés és eladás prestige után, erre még nem is gondoltam, köszönöm a tippet. :R
Velem az a gáz, hogy megyek mint a marha és sokszor ez a vesztem.
Nem tudok kempelni, meg undorítónak is tartom, pedig nagyon sokan csinálják.

Üdv.

(#4462) BandiHUN válasza Télapó_ (#4461) üzenetére


BandiHUN
veterán

Lehet kompromisszumozni,ha objektivás-respawnos a mód.Pl.DOM.először megtolod,és ha nem jön be,azért leszel kempelősebb,ha bejött,aztán azért,véded a nyeréseteket...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4463) barack1997 válasza Télapó_ (#4455) üzenetére


barack1997
senior tag

A Magnitude az 300 ölés után esik 😜

(#4464) Télapó_ válasza BandiHUN (#4462) üzenetére


Télapó_
tag

Nekem ez magas, nem értem mit akarsz ezzel mondani.

Üdv.

(#4465) MaesTroll


MaesTroll
tag

Jó dolog megkapni végre a várvavárt fegyvereket a dropból, de amúgy a legtöbb esetben nem drasztikus a különbség egy alapfegyver és egy TOP variant között. Nem úgy működik, hogy a 0.7-es KD-jű emberkének leesik egy Steed,Insanity,Speakeasy és akkor onnantól ő lesz a lobbik királya, 50+killel meg 2+ KDR-rel. Persze legtöbbször az Elite variant jobb, mint az alap, de senkiből sem csinál topjátékost egy Elite variant. Fordítva is igaz, egy jó játékos (majdnem) ugyanazt fogja hozni egy alapfegyverrel, mint a legjobb Elite-tel.
Persze pár esetben jelenthet különbséget élet és halál között hogy az elittel tolod vagy alappal. De tényleg csak nüansznyi különbségek vannak, maponként van max 2-3 olyan szitu, hogy a Steedem miatt megnyerek egy párharcot, amit alap ballal elvesztettem volna (mert pl near death kill medált kapok, Steednek 1-gyel kevesebb golyó kell öléshez nagy távról, mint alap Balnak)

Persze van kivétel is, alap ARX és Steel Bite/Hole Puncher között zongorázni lehet a különbséget. Alap ARX 1 burst kill range vmi 7 méter, míg a két TOP variánsé 50+ méter. Így a Time to kill vagy a duplája alapfegyveren, mert van egy burst delay, meg még kell a második burstből is betalálni egy golyóval.

[ Szerkesztve ]

(#4466) BandiHUN válasza Télapó_ (#4464) üzenetére


BandiHUN
veterán

Azt,hogy ha az ember dinamikus,tudja,mikor kell menni,aztán mikor kempelősebbre venni,a map melyik részére kell menni pl.DOM-on.Lehet mártirkodni,egyenesen,elölről mindenbe rontani is,nomeg lehet a földön fetrengeni is a sarokban egy forgalmas helyen.
De alapvetően ha az ember nyerni is akar,és a kör végére jó eredményt is,kell minden.Először beindulsz,pontot viszel,nem sokat ölsz,majd szépen dinamikusan bár,de őrzöd a 2 pontot,és élvezed a killstreakjaidat.Például ezt értem ez alatt.
És persze csapatfüggő,mert ha úgy indultok,hogy az ellen teszi ezt,akkor nem feltétlen megoldás a rush.Példál ha csapatilag annyival jobb az ellen.Persze lehet,lesz +2 foglalásod és lősz egy 14-32-t mondjuk,hurrá :DDD
Én a legtöbbször a kör végeredményétől függetlenül tartom a helyzetet az 1-es K/D-n,evidens,ha jobb,több merészet vállalok be,ha kevesebb azért afeneapofám,de törekszek ölni,streaket szerezni,és annak birtokában megpróbálok forditani.
DE hiába csapatjáték...az önfeláldozás sokszor nem kifizetődő.
Majd a kövi kör újrasorsolja a csapatot,és megpróbáljuk újra.

Azt persze kiszedem,akár több halál árán is,aki tényleg kempel egész körben,főleg ha valami tetű helyen,akkor az a fontos,főleg ha gátolja a csapatot az objektivában....visszamegyek mégegy halálárt,ha aztán fejenlőhetem fél méterről valami ócska vacakkal vagy rabbit punch-ot tolhatok be neki,semtex,bármi,csak alázósabb legyen :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4467) BandiHUN válasza MaesTroll (#4465) üzenetére


BandiHUN
veterán

Sokmindenből nem az elite a jó,és van sok minden,aminél számit,hogy HC vagy simán viszed.
Jó példa a Bulldog,aminek hiába van még erősitett verziója is,de marhanagyot sebez alapból is....2 méterre.És persze van erősebb,de mégkisebb range-vel vagy accuracy-val.Most egy kékkel tolom,ami +2 accuracy,no igy azért 5 méterre ölök,mert nem erőből,hanem handlingból minuszos,de a shoti igyis nagyon könnyű cucc,kit érdekel.
Ott például HC-n range és accuracy tunning kell.Simán meg ha szájbadugod,akkor úgyis öl a sima is.
Mint golyós fegyóknál is nézni kell az alap firerate-t és sebzést is,mert megintcsak nem jó,ha az elite vari épp olyat tol feljebb,amiben a fegyver amúgyis jó,és könnyen lehet,hogy egy kisebb variáns pont azt éri el,amit kell.
És még erre jönek a gyárilag ingyen kieges változatok,pl.AK12 Grenadier,ahol ingyen és azonnal van GL,de megvan az ellenezője is,mert bizonyos cuccokra viszont pont nem lehet bizonyos kiegeket tenni fel.
Bár az ember ha megy pár kört,őgyis látja,miből mit hordanak a tapasztaltabbak,sőt a lobbiban is végig lehet nézni ki mit szeret,amit sokan,valószinű minden matek nélkül jó is.
Sajnos nekem pont a BAL-ból nincs egy normálisabb se,de cserébe legalább KF5-ből mind megvan,és HC-n elég keményen adja pontosságra,erőre is.
Simára viszont nagyon kéne a jobb BAL például.HC-n nem dob sokat,hogy csak a simát használom...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4468) kovimester válasza BandiHUN (#4467) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Ha egyszer lesz olyan hogy ismerösök között lehet cserélgetni fegyver variánsokat akkor adok neked egy Bal-t.! Mert valahol olvastma hogy lehet hogy lesz benne ilyen vagy az hogy külön küldetás lesz az elite fegyverek kinyitásához.
Üdv kovim.

(#4469) BandiHUN válasza kovimester (#4468) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ilyen 99%,hogy nem lesz.Mert 1.akkor majd tápolnak a népek,adott 1 klán,ahol 2-3 ember játszik csak sokat,de mindenkinek jut minden igazából,2.akkor nem pedálozol,ha a szerencsésebeknek leesett cuccokkal is megoldhatod.Jó,én is tele vagyok pl.elite ruhával és exo-val,aki nem fizet prémium cuccért,az szétcsorgatná a nyálát rajta,nekem meg nem kell a Champion szett mellé egy se,szerintem meg is kapnám az összes hiányzó"legjobb" fegyót érte..
Most,hogy plusz fegyó is jár a mappakkokért,stb,piszokulnem hinném,hogy lenne cserebere,hisz akkor nem játszol annyit,nem veszed meg a DLC-t,stb.
Elég csak nézni,milyen is pl.most az Ohm.Komolyan reggel úgy lőttem vele Bloodthirstyt,hogy abból 4 fejes...jó,persze nem mindenhonnan és helyzetben ilyen,és lassú az ember,de komoly cucc.Szerencsére már nincs az,mint a megjelenésekor,hogy mindenki azzal tolta.
Más játékban se játszik ilyesmi,de nem is bánom,mert semmi se olyan OP,hogy azt mondd,a te köröd azért sz@r,mert valakinek odaát valami szuper fegyója van...
Ráadásul fel is veheted az ellentől a cuccát,ergo ami jó és használják,az mindig lesz elszórva is.Felkapni meg gyorsabb mint egy reload...Még jár archivement is a felszedett fegyóval ölésért,és azért is,ha a gazdáját is lelövöd aztán.És természetesen x darab után láda,embléma,stb is.
Amúgyis csak simán ki kell tapasztalni,milyen archivementeket,fegyómaxolásokat tud az ember,ki lehet húzni a prestige-en belül 2 köröként valamiért ládával,kell 3-4 kedvenc fegyó,kellenek a kedvenc megmozdulások,és akkor potyog a cuccos is.Aki fapadon tolja,nem használja ki pl.az exo-t,nem maxolja a fegyókat,csak 1féle kieg,és 1 profillal tolja végig...hát annak nem is pottyan láda.Mégha 1fegyverszettes is az ember,érdemes "érdekesen" játszani,levegőbeölést erőltetni,becsúszás után,slide,guggolva x kill,fekve x kill...akor nagy gond nem lesz a készlettel se.Nekem is csak kábé a BAL ilyen mostohagyerek.
Jaés pl.a TAC-19 Sledgehammert,amit forgatok,és a KF5 Marxmant én is megkaptam még prestige1-ben,de lézerből is megvolt majdnem mind.Esetleges.Sok mindenből teljes az arzenál,de akkorse forgatom,mert nem tetszik...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4470) kovimester válasza BandiHUN (#4469) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szerintem már igy se fognak többen vagy kevesebbet játszani. Mivel reggelente alig van szerver állandoan "no game found" vagy ha van is akor berak egy király szervere ahol az ellen vezet 249-10 plusz statokat elnézve ilyen 70-5 meg barátai. Sajnos ilyen kor elgondolkodok hogy minek játszani,azért hogy hu láda és open semmi.

(#4471) BandiHUN válasza kovimester (#4470) üzenetére


BandiHUN
veterán

Érdekes,én ma is 7kor már nyomtam a HC DOM-ot,stabilan van 2-3 lobbi már 6 után...nekem az a mód elég,azt szeretem,ölni is lehet,feladat is van,lényegében olyan a játékmechanika,hogy megcsinálható minden,még pl.kempelhetsz rakétavetővel is vagy akármi,mert arra kell kill,HC-n pedig minden fegyver egész jó,csak ami szór,azzal nem lősz 50méterre,hanem bekerülsz oldalról,de a pontoknál tuti lesz mozgás...
Jó mondjuk egy HC Hardpoint nekem is bejönne még.
Azt meg persze el kell fogadni,hogy az embert nemszeretem lobbiba és mapra tolja be a rendszer evidensen,ha élő gémbe csöppen.Ezértis minuszos a win a legtöbb embernek...nekem is.Hiába tolom a lobbiban,ha jó,3-4 winstreakem van,erre mellé 0.74 win rate.Bagózok,kimegyek félóránként vagy sörért,és 99%,hogy egy cumi körbe jutok vissza.
Mondjuk mostanában tényleg igaz,hogy HC KC-t nem játszanak este se,de nem értem,miért.
Nekem a sima módok irreálisak,a fél táral,az elsprinteléssel,stb,a HC sokkal "realisztikusabb" és óvatosabb játék.Kihasználja az ember a mapot.
Simán szinte minden helyzetből meg lehet lógni az exoval,pár mp,és felgyógyul az ember?Állandó radar? :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4472) kovimester válasza BandiHUN (#4471) üzenetére


kovimester
aktív tag

Én általában simán játszok dom vagy hardp. HC ra is cska néha járok, reggel voltam fent még köszöntem is :) pont neked de az is olyna lobby volt hogy 4vs4 ha jól emlékszem. Plusz ez a Team kill kiakaszt rendesen 3 v 4 után auto kick. HC nekem csak azért kell mert eből a lynx (talán9 sniper kell és ott egybe halnak :)

(#4473) MaesTroll


MaesTroll
tag

A fegyver-kereskedelem szerintem sem lenne jó ötlet, elveszne a dropok varázsa. ASD-nek sem lenne értelme akkor. Mindenki nagyon könnyen be tudná szerezni ami kell neki, nem fizetne senki az advanced dropért.

Ha folyamatban lévő játékba csatlakozom, az nagy százalékban masszív bukó nálam is. Mert ugye általában a vesztésre álló csapatból ragequit-elnek, így általában ilyen 3v6 40-140 állású DOM meccsbe tesz be.

Ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be, core avagy hardcore. De ha már Lorenzo érvelt a HC mellett, akkor én érvelek a Core mellett :D

HC nekem túl campy, cheatereket is nehezebb észrevenni a killcam hiánya miatt. Én például azt nem szeretem a HC-ban, hogy aki hamarabb látja meg a másikat, azé a kill.Core-on van esélyed akkor is, ha a másik vitte be az első találatot, mert boostolsz,dodgeolsz és leszeded. Meg itt azért rajta kell maradni a célponton, hogy meglegyen a kill, kell 4-6 golyó. Elég sokszor fordul elő, hogy a másik sokkal előnyösebb szituban van, de benyomok vmi nehezen lekövethető move-ot, és enyém a kill. Azt szokták mondani, hogy minél hosszabb a time to kill, annál nagyobb a skill gap. Vagyis Core-on elvileg jobban kijön a tudáskülönbség, mivel megnyerhet olyan harcokat is, ahol ő kapta az első lövést, sokat számít az accuracy.
Persze ez is olyan, hogy a HC-sek meg biztos anyáznak, amikor core-on vkit elkezdenek lőni hátulról, az meg beboostol fedezékbe gyorsan, így megússza, nincs kill. Én szeretem, hogy van esély elmenekülésre :P

Így is kábé minden 4.- 5. halálom olyan, hogy hátulról szednek le. Akárhogyan követem az eseményeket, pozicionálok okosan, vhogy mindig mögém rakja le őket, vagy odakeverednek. Ha nem számítanának a hátulról lelövős halálok, vagy egy tizeddel biztos jobb lenne a KD-m :D

(#4474) shotika válasza MaesTroll (#4473) üzenetére


shotika
őstag

Én Lorenzo mellé állnék, mert gyűlölöm a rongybaba effektust. Amióta a cod4-ben behozták, azóta szinte csak HC-zom. Viszont szerintem nem "skillesebb" a core. Mindkettőbe bele lehet jól tanulni. HC-én se nagyobb gáz, ha camperekbe botlasz, egy gránát vagy egy jobb lövés és már halott az ellenfél. Ettől függetlenül egy kezdőnek inkább a core-t ajánlanám.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#4475) zsizsef válasza shotika (#4474) üzenetére


zsizsef
senior tag

+1
De az baromi idegesítő, hogy a csapattárs egy körben 4-5 alkalommal is lelő. :W

(#4476) Télapó_ válasza BandiHUN (#4466) üzenetére


Télapó_
tag

Már értek mindent köszönöm a magyarázatot.
Különben a taktika amit leírtál nagyon jónak tűnik, mondjuk én nem szoktam védeni inkább foglalni szerettem.

Üdv.

(#4477) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

LOL. :)

PC-re : Logitech Gaming Software
Teló/tablet-re : Logitech Arx Control

Igy legalabb mar latom hogy a GPU csak 50% körül megy...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#4478) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Dupla XP van...de mirefel?Ilyen monitorozó cucca a Roccatnak is van...tabra vagy telóra ki lehet tenni a dolgokat játék közben...de már rég olyanok a játékok,hogy nem használják ki a hardvert,régen ez számított,most maximum bosszantja az embert,hogy a gépe 70%-on megy.Videokártya hőfokok sincsenek fasorba se a régiekhez képest,amikor még tényleg erre az izére irtak játékot,nem csak portolták...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4479) Télapó_


Télapó_
tag

Tudja valaki, hogy a lézer fegyvereken a lézer színét lehet e változtatni?
Nekem 10 van belőle, de sárga, piros és kék a lézerek színe.
Viszont láttam zöldet és lilát is ezek szerint több is lehet, vagy lehet a színeket változtatni?

Üdv.

(#4480) BandiHUN válasza Télapó_ (#4479) üzenetére


BandiHUN
veterán

Attól függ,melyiket viszed.Pl.a PWNER a lila.
Váltani nem lehet,nem írja semmi,épp milyen a színed,de adott fegyónál adott.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4481) xrace77 válasza BandiHUN (#4478) üzenetére


xrace77
tag

Egyesült Államokban tegnap volt az adóbevallás benyújtásának végső határideje (Tax Day), ennek örömére van a dupla XP. :D

(#4482) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Egyébként hála a dupla xp-nek,eszméletlen a csalók száma,reggel minden partira jutott kábé 3-4 wh-s és egy aimbotos,lehetőleg lézerrel,hogy ki se fogyjon... :W Eszméletlen emberek voltak fent már 7kor is.
Mondom ezt úgy,hogy Merciless-t is lőttem rendes lobbiban 2x...
Sok a tetű,és kínlódnak a normál játékosok,feljön a faszikám,a map végéből kiküld egyetlen lövést AE4-gyel,persze kampó,sorozatosan,és Á ő nem csal,teljesen reál a 68:11,mit is merészelnek róla gondolni...és nem ül top kemphelyen.És semmi Paladin,semmi...
A másik meg véletlenül betolja a System hacket,de félrenyom,mert KÉTSZER,mikor még nézem tabbal,1-2 killek mindenkinek,de Ő nem csal,áááá... :W :W :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4483) BandiHUN válasza xrace77 (#4481) üzenetére


BandiHUN
veterán

Megerőltették magukat,mehetett volna hétvégén is.Persze a reggeli dolgok miatt azt mondom,hogy lehet jobb is,ha csak 1napos volt,legalább lehet majd estétől rendesen játszani.Végülis alapvetően pár prestige után úgyis ki van nyitva,ami kell,és egy csalós körben duplázva nem jön sokkal több,mint egy normálban csaló nélkül...
Ráadásul csupa olyan emberkék tolták be az okosságokat,akik nem ismerősek.Olyan kevesen vagyunk,hogy reggel majdhogynem köszönni lehet a régi ismerősöknek,nap mint nap együtt/egymás ellen toljuk.És persze a fele ruszki.Olcsó gém,tönkrevágják a lobbit,mert felmegy a lagkomp,csal,maxos ruhában vigorog pár prestige-vel,de Őt ne bántsa már senki...
Olyan holmikban feszítenek,amit még meg se kaphattak volna,lásd a 15.prestige fölött kapós cuccok,rajta a full szett,és pr7...no comment.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4484) Télapó_ válasza BandiHUN (#4480) üzenetére


Télapó_
tag

Köszönöm a választ.
Én úgy hallottam, hogy minden fegyverből 10 db van, de akkor ez tuti nem igaz, ezek szerint több van.

Üdv.

(#4485) BandiHUN válasza Télapó_ (#4484) üzenetére


BandiHUN
veterán

Ne feledd: Vannak bizonyos variánsok,amit arra kapsz,ha megvan a 300 killed vele...és nem ládából esik.Talán ezen kívül is van olyan verzió még,ami esik valamire.
Keress rá,vagy ami egyszerű,a killcamban látod,mivel lőttek le,és tudod a nevét,nézz utána!
Egyébként mint mondtuk korábban,OK,hogy más színű lézer,vagy pl.más a fegyó camo-ja...DE nem feltétlen jobb,amivel kaptál az arcodba,csak más szinű.Pl.a lézerből a lila PWNER a legjobb,hiába látsz másokat mással villogni...99%,hogy sz@rabbul jársz,attól hogy hurrá,zöld a lézersugár.
Keress rá,miből minek van a legtöbb plussza a legkevesebb veszteséggel.Ez lehet sima vagy kék fegyó is az adott tipusból.
Camo-t meg tenni kell rá mást,mint a gyári.Mondjuk az ilyen irányú heveny viszketegségre javaslom,hogy költsd el vacak 2 sör árát egy megvehető szettre,onnantól úgyis azt tolod mindenre,és nem izgatnak holmi camo-k,nyugodtabb a játék.Pl.a Champion vagy a Lightning Premium szett szép,animált,mellette nem izgat a többi gyári kinézet.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4486) Télapó_ válasza BandiHUN (#4485) üzenetére


Télapó_
tag

Valamit nem jól értettél.
Én arra volnék kíváncsi, hogy egy bizonyos típusú fegyverből mennyi van?

Üdv.

(#4487) MaesTroll válasza Télapó_ (#4486) üzenetére


MaesTroll
tag

Innen lehet szemezgetni, összes létező primary variáns:

Assault Rifles

Bal-27
Obsidian Steed [Elite] (Damage +2, Mobility +1, Accuracy -1, Fire Rate -1, Handling -1)
Inferno [Elite] (Handling +2, Fire Rate +1, Mobility -3)
Marksman [Professional] (Integrated ACOG Scope, Accuracy +1, Fire Rate -1)
.308 [Professional] (Range +2, Accuracy -1, Handling -1)
SPR [Professional] (Accuracy +1, Magazine Capacity +3 rounds, Fire Rate -2)
Tactical [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
Assaulter [Enlisted] (Mobility +1, Reserve Magazines -1)
Carbon [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1)
Virtue [Enlisted] (Accuracy +1, Damage -1)
223 [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +1, Range +1, Damage -2)
AE [Advanced Arsenal pre-order] (Atlas-style camo)

AK-12
Finger Trap [Elite] (Handling +3, No Attachments Allowed, Ghosts style iron sights)
R.I.P.[Elite] (Accuracy +2, Damage +1, Magazine Capacity -8 rounds, Mobility -1)
Lance [Professional] (Range +2, Handling -1, can only use optical attachments)
Feeder [Professional] (Magazine Capacity +3 rounds, Reserve Magazines +1, Handling -2)
Bleeder [Professional] (Damage +2, Fire Rate -2)
Grenadier [Enlisted] (Integrated Grenade Launcher, Handling +1, Ghosts style rear iron sight, alternate front sight)
Competition [Enlisted] (Handling +1, Magazine Capacity -1)
Fluted [Enlisted] (Mobility +1, Accuracy -1)
Hair Trigger [Enlisted] (Fire Rate +1, Accuracy -1)
Wrecker [Marksman (300 kills)] (Handling +2, Accuracy -2, Ghosts style iron sights)
G [Advanced Arsenal pre-order/Season Pass bonus]

ARX-160
Steel Bite [Elite] (Damage +3, Accuracy -2, Fire Rate -1)
Damnation [Elite] (Accuracy +2, Range +1, Damage -1, Fire Rate -1, Handling -1)
Hole Puncher [Professional] (Damage +2, Accuracy -1, Handling -1)
Head Shot [Professional] (Range +2, Fire Rate -2)
Red Eye Coyote [Professional] (Accuracy +1, Range +1, Fire Rate -1)
Tactical [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
Superlite [Enlisted] (Fire Rate +1, Mobility -1)
Adapter [Enlisted] (Handling +1, Accuracy -1)
Heavy Barrel [Enlisted] (Range +1, Accuracy -1)
Spoliator [Marksman (300 kills)] (Accuracy +1, Fire Rate +1, Damage -1, Mobility -1)

HBRa3
Insanity [Elite] (Fire Rate +2, Damage +1, Handling -1, no optical attachments)
Bear Fist [Elite] (Integrated Red Dot Sight, Handling +2, Accuracy -1, Range -1)
Cowboy [Professional] (Integrated Dual Mags, Accuracy -1)
Raider [Professional] (Fire Rate +1, Mobility +1, Accuracy -1, Magazine Capacity -4 rounds)
Superlite [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Competition [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Adapter [Enlisted] (Handling +1, Accuracy -1)
Sport [Enlisted] (Accuracy +1, Range -1)
Average Joe [Marksman (300 kills)] (Damage +1, Range +1, Handling -2)
Lead Launcher [Maxing out Weapon Proficiency in Exo Survival] (Accuracy +1, Handling +1, Fire Rate -2)

IMR
Thunder Tusk [Elite] (Accuracy +3, Handling -1, Magazine Capacity -8 rounds)
Boar Strike [Elite] (Range +2, Damage +1, Accuracy -2, Fire Rate -1)
Heart Breaker [Professional] (Integrated Parabolic Microphone, Damage -1)
Hushed [Professional] (Integrated Suppressor, Handling -1)
Pillager [Professional] (Integrated Laser Sight, Range -1)
Impact [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Hunter [Enlisted] (Fire Rate +1, Handling -1)
Defense [Enlisted] (Handling +1, Mobility -1)
Lightweight [Enlisted] (Mobility +1, Accuracy -1)
Feedback [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +2, Accuracy -1, Range -1)

MK14
Eagle Eye [Elite] (Integrated Quickdraw Grip, Range +2, Accuracy +1, Magazine Capacity -1, most attachments are not allowed)
Eclipse [Elite] (Accuracy +2, Damage +1, Fire Rate -1, Handling -2)
Desecrator [Professional] (Fire Rate +2, Mobility -2)
Ultralite [Professional] (Handling +2, Range -2)
Obituary [Professional] (Integrated Target Enhancer, Range -1)
Hardtip [Enlisted] (Damage +1, Handling -1)
Signature [Enlisted] (Fire Rate +1, Reserve Magazines -1)
Deluxe [Enlisted] (Magazine Capacity +1, Fire Rate -1)
Sport [Enlisted] (Accuracy +1, Range -1)
Sheriff [Marksman (300 kills)] (Accuracy +2, Handling -2)

AE4
Gigawatt [Elite] (Damage +1, Mobility +2, Handling -2, Range -1)
Shocker [Elite] (Fire Rate +3, Accuracy -1, Damage -2)
Void [Professional] (Range +2, Fire Rate -2)
Vortex (???)
Vaporizer (???)
Supernova (???)
Macroshock (???)
Equinox (???)
Venom [Marksman (300 kills)] (Mobility +2, Range -2)
Widowmaker [Season Pass] (Accuracy +1, Fire Rate -1)

Submachine Guns

KF5
Breakneck [Elite] (Fire Rate +3, Accuracy -1; can't use rapid fire, extended mags, dual mags, stock, or quickdraw grip)
Spanner [Elite] (Range +3, Fire Rate -2, Handling -1)
Genuine [Professional] (Accuracy +1, Damage +1, Range -1, no optical attachments)
Endless [Professional] (Range +1, Mobility +1, Magazine Capacity -10 rounds)
Locomotive [Professional] (Mobility +2, Fire Rate -1, Reserve Magazines -1)
Scout [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Single Stack [Enlisted] (Fire Rate +1, Damage -1)
Sporter [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
Savior [Enlisted] (Accuracy +1, Damage -1)
Marxman [Marksman (300 kills)] (Range +2, Damage -1, Accuracy -1)

MP11
Goliath [Elite] (Damage +3, Handling -3)
Squeaker [Elite] (Integrated Red Dot Sight, Fire Rate +2, Accuracy -2)
Savior [Professional] (Integrated Laser Sight, Fire Rate +1, Accuracy -1)
Toxic [Professional] (Fire Rate +1, Handling +1, Damage -1, Accuracy -1)
Plunderer [Professional] (Mobility +2, Accuracy -2)
Airborne [Enlisted] (Accuracy +1, Handling -1)
Scout [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Deceiver [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1)
Express [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Devourer [Marksman (300 kills)] (Range +2, Fire Rate -2)

ASM1
Strider [Elite] (Range +2, Damage +1, Accuracy -3)
Speakeasy [Elite] (Integrated Extended Mags, Fire Rate +2, Damage -1, Range -1)
Competence [Professional] (Damage +1, Handling +1, Accuracy -1, Range -1)
Rigor [Professional] (Accuracy +2, Handling -2)
Reckless [Professional] (Integrated Rapid Fire, Fire Rate +1, Handling -1)
Sweeper [Enlisted] (Damage +1, Fire Rate -1)
Reliable [Enlisted] (Accuracy +1, Range -1)
Scout [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Extended [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Magnitude [Marksman (300 kills)] (Range +2, Handling -1, Mobility -1)

SN6
Money [Elite] (Accuracy +1, Range +1, Reserve Magazines +1, Handling -1, Mobility -2)
The Third [Elite] (Range +2, Damage +1, Mobility -3)
Executioner [Professional] (Damage +1, Handling +1, Range -2)
Jury [Professional] (Integrated Laser Sight, Accuracy +1, Damage -1)
K [Professional] (Integrated Foregrip, Fire Rate +1, Damage -2)
Hammer [Enlisted] (Damage +1, Magazine Capacity -4 rounds)
C-Mas [Enlisted] (Mobility +1, Accuracy -1)
Precision [Enlisted] (Range +1, Mobility -1)
Cycled [Enlisted] (Fire Rate +1, Damage -1)
Magistrate [Marksman (300 kills)] (Accuracy +1, Range +1, Handling -1, Mobility -1)

SAC3
Pain & Suffering [Elite] (Accuracy +3, Damage -2, Range -1)
Blood & Glory [Elite] (Fire Rate +1, Mobility +2, Accuracy -1, Handling -2)
Fire & Brimstone [Professional] (Damage +2, Fire Rate -2)
Crime and Punishment [Professional] (Accuracy +1, Handling +1, Fire Rate -1, Magazine Capacity -4 rounds)
Misery & Company [Professional] (Fire Rate +1, Mobility +1, Handling -1, Magazine Capacity -4 rounds)
Sporter [Enlisted] (Range +1, Handling -1) (White Base Camo)
S [Enlisted] (Accuracy +1, Magazine Capacity -4 rounds)
JK [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Rapid [Enlisted] (Fire Rate +1, Mobility -1)
Thunder & Lightning [Marksman (300 kills)] (Range +2, Accuracy -1, Damage -1)

AMR9
Pro Pipe [Elite] (Integrated Grenade Launcher, Damage +2, Fire Rate -2)
Dynamo [Elite] (Fire Rate +2, Mobility +1, Damage -1, Accuracy -1, Range -1)
Banger [Professional] (Integrated Grenade Launcher, Handling +1, Range -1)
Skill Cannon [Professional] (Integrated Grenade Launcher, Accuracy +1, Fire Rate -1)
Hipshot [Professional] (Fire Rate +1, Mobility +1, Damage -1, Accuracy -1)
Express [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Featherweight [Enlisted] (Handling +1, Accuracy -1)
Paratrooper [Enlisted] (Mobility +1, Handling -1)
Shorty [Enlisted] (Fire Rate +1, Damage -1)
Outlaw [Marksman (300 kills)] (Range +2, Fire Rate -1, Handling -1)

Sniper Rifles

Lynx
Kingpin [Elite] (Integrated Parabolic Microphone, Damage -1, Accuracy -1)
Tack-Driver [Elite] (Accuracy +3, Damage -1, Fire Rate -1, Handling -1)
Combatant [Professional] (Handling +2, Accuracy -2)
Quarterback [Professional] (Accuracy +2, Fire Rate -1, Handling -1)
Variable [Professional] (Integrated Variable Zoom Scope, Accuracy -2)
Flared [Enlisted] (Handling +1, Ammo -1)
Slung [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Improved Action [Enlisted] (Fire Rate +1, Handling -1)
13 Twist [Enlisted] (Accuracy +1, Fire Rate -1)
Snake Oil [Marksman (300 kills)] (Handling +2, Fire Rate -1, Mobility -1)

MORS
Silver Bullet [Elite] (Damage +2, Accuracy +1, Fire Rate -2, Handling -1)
The Doctor [Elite] (Fire Rate +2, Handling +1, Damage -1, Accuracy -1, Mobility -1)
Ransacker [Professional] (Damage +1, Accuracy +1, Fire Rate -1, Mobility -1)
Penetrator [Professional] (Damage +1, Mobility +1, Fire Rate -1, Handling -1)
Tumbler [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1)
Long Rifle [Enlisted] (Accuracy +1, Handling -1)
Quick Bolt [Enlisted] (Fire Rate +1, Mobility -1)
Slung [Enlisted] (Mobility +1, Fire Rate -1)
Lullaby (Integrated Ballistic CPU, Handling +1, Accuracy -1)
Pummeler [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +1, Handling +1, Damage -1, Accuracy -1)

NA-45
Screamin' [Elite] (Fire Rate +3, Damage -1, Handling -2)
Ravager [Elite] (Damage +3, Fire Rate -3)
Hurried [Professional] (Fire Rate +2, Accuracy -1, Handling -1)
Exact [Professional] (Accuracy +2, Fire Rate -2)
Rover [Professional] (Mobility +2, Damage -2)
HE [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1)
M [Enlisted] (Fire Rate +1, Accuracy -1)
Sharpshooter [Enlisted] (Mobility +1, Handling -1)
Agile [Enlisted] (Handling +1, Fire Rate -1)
Feint [Marksman (300 kills)] (Handling +2, Accuracy -2)

Atlas 20mm
Virtuosity [Elite] (Handling +3; Damage -3)
Snapper [Elite] (Fire Rate +2; Magazine Capacity +1; Accuracy -3)
Presto [Professional] (Fire Rate +2; Magazine Capacity -1; Reserve Magazines -1)
Carnage [Professional] (Damage +1; Accuracy +1; Magazine Capacity -1)
Hypersonic [Professional] (Fire Rate +2; Handling -2)
Interrupt [Enlisted] (Accuracy +1; Mobility -1)
Skilled [Enlisted] (Handling +1; Accuracy -1)
13 Twist [Enlisted] (Accuracy +1; Fire Rate -1)
Improved Action [Enlisted] (Magazine Capacity +1; Handling -1)
Talent [Marksman (300 kills)] (Handling +1; Mobility +1; Accuracy -1; Fire Rate -1)

Shotguns

Tac-19
Bang Stick [Elite] (Fire Rate +1, Handling +1, Mobility +1, Range -2, Accuracy -1)
Sledgehammer [Elite] (Accuracy +2, Magazine Capacity +1, Handling -1, Mobility -2)
Round House [Professional] (Fire Rate +1, Range +1, Handling -1, Mobility -1)
Haymaker [Professional] (Integrated Red Dot Sight, Fire Rate +1, Accuracy -1)
Upper Cut [Professional] (Damage +1, Accuracy +1, Range -1, Mobility -1) (Yellow Base Camo)
Barricade [Enlisted] (Handling +1, Accuracy -1)
Breacher [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Runner [Enlisted] (Mobility +1, Damage -1) (White/Grey Base Camo)
Lite Trigger [Enlisted] (Fire Rate +1, Mobility -1)
Jab [Marksman (300 kills)] (Handling +1, Mobility +1, Magazine Capacity -1, Range -1)

S-12
Whirlwind [Elite] (Fire Rate +2, Magazine Capacity +2, Accuracy -2, Handling -1)
Tiger Blood [Elite] (Fire Rate +3, Accuracy -2, Damage -1)
Galant [Professional] (Reserve Magazines +2, Handling -2)
Quiet Time [Professional] (Integrated Suppressor, Fire Rate +1, Handling -1)
Vengeance [Professional] (Integrated Foregrip, Accuracy +1, Handling -1)
Varmint [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Compliant [Enlisted] (Magazine Capacity +2, Handling -1)
N [Enlisted] (Fire Rate +1, Range -1)
U [Enlisted] (Fire Rate +1, Accuracy -1)
Adroit [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +1, Handling +1, Damage -1, Mobility -1)

Bulldoge
Mancy [Elite] (Integrated Target Enhancer, Accuracy +1)
Face Hammer [Elite] (Accuracy +2, Damage +1, Handling -1, no optical attachments)
Carnage [Professional] (Accuracy +2, Damage -1, Fire Rate -1)
Diplomacy [Professional] (Integrated Foregrip, Accuracy +1, Damage -1)
Berzerker [Professional] (Damage +1, Handling +1, Magazine Capacity -2, Reserve Magazines -1)
Grip Taped [Enlisted] (Handling +1, Mobility -1)
Rifled [Enlisted] (Range +1, Fire Rate -1)
Quick Barrel [Enlisted] (Handling +1, Damage -1)
Breacher [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Man-o-War [Marksman (300 kills)] (Handling +2, Damage -2)

Heavy Weapons

EM1
Pwner [Elite] (Damage +2, Mobility +1, Accuracy -1, Fire Rate -1, Handling -1) (Purple Beam)
Polar Vortex [Elite] (Handling +2, Fire Rate +1, Mobility -3) (Green Beam)
The End [Professional] (Range +2, Accuracy -1, Handling -1) (Yellow Beam)
Sweet Dreams [Professional] (Integrated Sight, Accuracy +1, Fire Rate -1) (Yellow Beam)
The Last Laugh [Professional] (Accuracy +2, Fire Rate -2) (Yellow Beam)
M-Coil [Enlisted] (Accuracy +1, Damage -1) (Blue Beam)
Magnified [Enlisted] (Range +1, Handling -1) (Blue Beam)
LEL [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1) (Blue Beam)
Dimension [Enlisted] (Mobility +1) (Blue Beam)
Vera [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +1, Range +1, Damage -2) (Yellow Beam)
Quantum [Advanced Arsenal pre-order/Season Pass bonus] (Red Beam)

Pytaek
Loophole [Elite] (Magazine Capacity +50 bullets, Accuracy +1, Handling -3)
Exploit [Elite] (Range +3, Accuracy -1, Fire Rate -1, Magazine Capacity -1)
Expanse [Professional] (Range +2, Fire Rate -2)
Methodic [Professional] (Accuracy +2, Damage -1, Range -1)
Savvy [Professional] (Integrated ACOG Scope, Handling +1, Accuracy -1)
Adept [Enlisted] (Handling +1, Fire Rate -1)
LR [Enlisted] (Fire Rate +1, Damage -1)
Magnified [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
Eradicator [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Hasty [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +1, Ammo Capacity +1, Accuracy -2)

XMG
Bacon & Eggs [Elite] (Damage +3, Accuracy -3)
Bread & Butter [Elite] (Fire Rate +3, Damage -1)
Smoke & Mirrors [Professional] (Fire Rate +1, Range +1, Damage -2)
Beer & Pretzels [Professional] (Range +2, Magazine Capacity -1, Reserve Magazines -1)
Death & Taxes [Professional] (Integrated Laser Sight, Fire Rate +1, Range -2)
Venus & Mars [Enlisted] (Damage +1, Range -1)
Yin & Yang [Enlisted] (Fire Rate +1, Handling -1)
Meat and Potatoes [Enlisted] (Damage +1, Accuracy -1)
Black & White [Enlisted] (Fire Rate +1, Damage -1)
Chicken and Waffles [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +2, Accuracy -1, Handling -1)

EPM3
Parsec [Elite] (Range +3, can't use certain attachments)
Bona Fide [Elite] (Accuracy +3, Damage -2, Fire Rate -1)
Panorama [Professional] (Integrated Heat Sink, Range +1, Accuracy -1)
Legit [Professional] (Accuracy +1, Range +1, Damage -2)
Longitude [Professional] (Integrated ACOG Scope, Range +1, Fire Rate -1)
Anodized [Enlisted] (Accuracy +1, Fire Rate -1)
Interval [Enlisted] (Range +1, Damage -1)
Magnified [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
M-Coil [Enlisted] (Accuracy +1, Damage -1)
Exterminator [Marksman (300 kills)] (Damage +2, Fire Rate -2)

Ameli
Whale Horn [Elite] (Handling +2, Magazine Capacity +50 bullets, Damage -2, Accuracy -1)
Chicanery [Elite] (Integrated Advanced Rifling, Fire Rate +2, Magazine Capacity -50 bullets)
Spacer [Professional] (Fire Rate +1, Range +1, Handling -1, Accuracy -1)
Subverter [Professional] (Damage +2, Magazine Capacity -50 bullets)
Crafty [Professional] (Integrated Foregrip, Handling +1, Damage -1)
Magnified [Enlisted] (Range +1, Handling -1)
Accelerated [Enlisted] (Fire Rate +1, Accuracy -1)
Swift [Enlisted] (Handling +1, Accuracy -1)
Heavy [Enlisted] (Damage +1, Handling -1)
Redshirt [Marksman (300 kills)] (Fire Rate +2, Damage -1, Accuracy -1)

(#4488) BandiHUN válasza Télapó_ (#4486) üzenetére


BandiHUN
veterán

Passz.Keresőztem csak:
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?l=hungarian&id=348010205

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4489) barack1997


barack1997
senior tag

Na ma kaptam egy sima Supply-t és dobott egy Finger Trap-et. Most tesztelgetem nem rossz ez. Az MP11 Goliath és az AE4 Gigawatt mellett a harmadik használható Elite-m :))

[ Szerkesztve ]

(#4490) BandiHUN válasza barack1997 (#4489) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én a Grenadier-re szavaztam...végülis HC-n bár elős,de lassú fegyó minden tekintetben,de normalon se elég igazán,vannak jobbak is fegyóban,pontos,de lassú,a hBRA-nál,ami alap sebeségben hasonlóan lő,ott az első 3 golyó gyorsabb.Szóval jól jön az ingyen GL 2 lövedékkel...
PLUSZ a gyárilag kieges fegyóknál nem megy súly vele el,ergo azzal ha csak lövöldözik is az ember,akkoris ráteheti a kedvenc kiegjét,és telik a kill with GL equipment archivement,golyóval is.Jó a célzója,lézer rá,hogy HC-n lehessen csipőből ölni jobban.De szerintem mindenben jobb a hBRA,és ott az Average Joe ami talán a legjobb,300 kill után automatikusan jön.Ez ráadásul nem resetelődik prestige-vel,érdemes néha forgatni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4491) MaesTroll


MaesTroll
tag

AK-t mostanában hanyagolom, hiába pontos, lassan lő, nincs 3 shot kill range-e, 2 centire is 4 golyó kell :( Hbra,ASM,Bal,Arx stb mindnek van. Nekem is az Average Joe a legjobb HBRa variant, mert reddot nélkül nem adja nekem (Insanityre nem lehet tenni). Joe-ra grip,stock/ext mags,reddot=win.

Én amúgy ma megkaptam a második BAL Obsidian Steedemet :) Szívesen elcserélném egy NA45 Ravager-re, megvan valakinek? :P

(#4492) barack1997 válasza MaesTroll (#4491) üzenetére


barack1997
senior tag

Már NA45 Ravager-t váltottam be XP-re. :(

(#4493) barack1997 válasza barack1997 (#4492) üzenetére


barack1997
senior tag

Akarom mondani 2-t. Nekem nem adja ki az a fegyver. Egy MORS Doctor is jöhetne, de az sem esik. Quick Bolt-om az van :)

[ Szerkesztve ]

(#4494) Télapó_ válasza MaesTroll (#4487) üzenetére


Télapó_
tag

Hát ez nem kevés az biztos. :Y

Üdv.

(#4495) BandiHUN


BandiHUN
veterán

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=426647069
Ez valami új?Azt hittem,valamire adja be a lila cuccokat,erre mi van?Ládában vigyorog a drága,és miértisne exo,amit úgyse fogok a Championról leváltani... :W
De durva,hogy mindenkin ezek a hülye lila cuccok virítanak...
Láttam már egy csókán a "bio" exo-t is tegnap :Y Bár PC-n sokan hackelnek.
Update mindenesetre nem jött,ma minden körömért kaptam valamire ládát,de 8 ládából ez a lila cucc volt egyébként értékelhető,és 2 extra ládából is semmi,azt se tudom,minek hozták be,de hogy semmit nem ért...és még talán konzolon pénzért is lehet venni?Mióta van,azóta zöld cuccnál jobb nem volt benne.
És kedvesek,rég lejárt a 72 óra,és a wargyőzelmünkért sehol semmi. :W
Nomeg a francért nem lehet rögtön kiirni az újabbat.
Elvileg az ember egy szettből kap mindig valami újat minden megnyert warért,diviziótól függően,mi platinumok vagyunk,mert kellene vagy 25+ fő a diamondhoz,de akkora klán PC-n...
Viszont bronze division loadoutot kaptam korábban,azt meg nem tudom,mirefel.még akkor javában ment a mostani war.De azé' hordom,olyan sincs sokmindenkinek :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4496) MaesTroll válasza BandiHUN (#4495) üzenetére


MaesTroll
tag

Én már kaptam Royalty Cap-et (lila sapka) vagy 4x biztos. Royalty Gloves is volt már, mindkettőt töröltem, mert kellett a hely :P Nekem a Cowboy cuccok tetszenek, különösen a kalap :)

(#4497) BandiHUN válasza MaesTroll (#4496) üzenetére


BandiHUN
veterán

Énnekem ez az első,Cowboy cuccok nyomokban se.Amennyi ládát kapok,szerintem lehet valami feltétele az ilyeneknek,mert kezdőkön nem láttam véletlenül se semmi extrát.Hanyas prestige vagy és hogy állsz pl.a fegyó unlockokkal,mastery van már?
Nekem pl.még egyik kasztra sincs mastery,még shotiból az S12-rehiányzik az 500 kill is,nem méghogy a camo-k...vagyis még nem törekedtem maxolásra,mostanság csak viszem az S-TAC-KF5 kombót,és kész.Ezért is csodálkoztam a lila exón,mert azt hittem,az valamiért jár,de ládából esett.
És fura is,hogy végülis nekem sok láda esik,és mégsincs csomó dolog nyomokban se,aminek eszerint "esnie lehetne"?Fegyóm marhasok elite van,exo-k is halomban állnak...
Cowboy-t szerintem még látni se láttam senkin,pedig nézegetem a lobbyban.Nekem a kalap kellene csak :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4498) MaesTroll válasza BandiHUN (#4497) üzenetére


MaesTroll
tag

Nem nagyon nézem a challenge-eket, én sima Level 50 vagyok november eleje óta. Mostanában gondolkoztam el, hogy el kellene kezdeni prestigelni változatosság kedvéért.

(#4499) barack1997 válasza BandiHUN (#4495) üzenetére


barack1997
senior tag

Fuuu de elfogadnám. Nekem Royalty cipőm és sapim van.

(#4500) BandiHUN válasza MaesTroll (#4498) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem érdemes felfelé menni,kell,hogy legyen némi plusz kihivás...a fegyókra újra kell csinálni a kiegeket,ugye,és elvileg a játékmódok,stb.challenge-ek is újra jönnek szerintem mind.Fegyó camo challenge-ek és a 300,500 ölésért járó dolgok nem resetelődnek.Killstreakek és medálokért járó dolgok is mennek a levesbe,bár nem is lényeges,mert a legtöbb vagy béna,és az xp újra jár,vagy amúgyis "lehetetlen" kategória.
Persze prestige előtt a resetelősöket érdemes átnézni,nem-e még valamit ki lehet gyűjteni,főleg ha épp valami extra cuccal,játékmóddal is tolta az ember,amit nem venne elő a következő prestige-ben.
A jutalmak ugye nem vesznek el...az XP jár újra,de a kép,embléma vagy ruha,a 300as fegyóvariáns megmarad.
Mondjuk mintha arról lett volna szó régebben,hogy elvileg prestige 15 felett a kiegek nem vesznek el(persze emiatt a challenge-ekért se jár újra az XP,fene tudja,ez jó-e,mert az elején sokat dob,hogy 3-4 jó kör alatt maxolható egy fegyó),ergo majdhogynem továbbvihető a dolog,de nem tudom,igy van-e.Én annyit besegitek,hogy minden prestige váltásnál szépen beváltom a felhalmozott kacatot,hogy legyen meg legalább a 2 killstreak module,nagyon nem mindegy,hogy egy UAV-on van-e a Threat detection(WH) és az extra assist point legalább...miért ne haladjunk jobban,ha lehet? :DDD HC-n a fegyó csupaszon nem is olyan gáz célozva,és 20kill csipőből,és meg is van a lézer,mást úgyse teszek fel általában.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.