Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4460) BandiHUN válasza wwenigma (#4456) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szeróban szerintem ugyanúgy bukta lehet ám nekünk,ha fixen szar lesz a kapcsolat.Jön a lagcomp,állandóan,tökugyanúgy,majd a németek halomralőnek,mert ők otthon vannak,az ember meg mindig szop,mert fél tárat ellő,és nézdmá' killcamba nem is pukkantottam... :DDD
Nem lenne jobb a szeró fixen.Most legalább van esély,hogy az aktuális host közelebbi,sőt klánnal felmenve esélyes,hogy valamelyikünk adjon hostot.Akkor ez fixen nem lenne.Nem lenne gond,ha nem létezne ez a rohadt lagcomp,annó is játszottam cod4-en USA szerón is,csak a pinget kellett kalkulálni,de ez a rendszer annyira "okos",hogy mozogsz,és inkább megjósolja,hol leszel,és ezt persze más látja is,és lelő,te meg csak pislogsz a killcamba,hogy én tényleg kiszaladtam a fal mögül,amikor még a gépemen ki se értem?Ebből jönnek az 1villantásos ölések.Nem hibás a júzer,aki lelőtt,mert neki a játék az aktuális mozgás alapján megjósolta,hogy hol is kéne lennem,ha ugyanúgy mozgok,ahégy épp tolom,csak más kérdés,hogy én mindjuk megállnék a fal szélén vagy tulképp látom a WH-UAV-on a csávót,és céloznék rá,de a tényleges cselekményem abban az intervallumban elveszik,mégha simán az én gépemen látom a csávót,és beleküldtem fél tárat... :W Sajna külön fut a lagcompos ténykedés és a sajátgépes,és a szeró a lagcompos bejósolóst veszi figyelembe,nem azt,hogy ÉN a saját gépemen láttam az ellent,és hitmarkerrel beletoltam HC-n egy fél tárat,aminek a harmada is megölte volna.És az én szemszögemből Ő nem vett észre,és nem lőtt,csak a lagcomp miatt 1 "nagyot" köpőcsővel is akár,és az ölt meg.De ő persze a generált "képemnek" betuszkolta" a szükséges golyómennyiséget,csak a rendszernek valamit tenni kell,hogy megkapjam a magamét,innen jön aztán,hogy én instant tizedmásodperces killt kapok... :W

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.