Hirdetés

2024. június 13., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4500) BandiHUN válasza MaesTroll (#4498) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem érdemes felfelé menni,kell,hogy legyen némi plusz kihivás...a fegyókra újra kell csinálni a kiegeket,ugye,és elvileg a játékmódok,stb.challenge-ek is újra jönnek szerintem mind.Fegyó camo challenge-ek és a 300,500 ölésért járó dolgok nem resetelődnek.Killstreakek és medálokért járó dolgok is mennek a levesbe,bár nem is lényeges,mert a legtöbb vagy béna,és az xp újra jár,vagy amúgyis "lehetetlen" kategória.
Persze prestige előtt a resetelősöket érdemes átnézni,nem-e még valamit ki lehet gyűjteni,főleg ha épp valami extra cuccal,játékmóddal is tolta az ember,amit nem venne elő a következő prestige-ben.
A jutalmak ugye nem vesznek el...az XP jár újra,de a kép,embléma vagy ruha,a 300as fegyóvariáns megmarad.
Mondjuk mintha arról lett volna szó régebben,hogy elvileg prestige 15 felett a kiegek nem vesznek el(persze emiatt a challenge-ekért se jár újra az XP,fene tudja,ez jó-e,mert az elején sokat dob,hogy 3-4 jó kör alatt maxolható egy fegyó),ergo majdhogynem továbbvihető a dolog,de nem tudom,igy van-e.Én annyit besegitek,hogy minden prestige váltásnál szépen beváltom a felhalmozott kacatot,hogy legyen meg legalább a 2 killstreak module,nagyon nem mindegy,hogy egy UAV-on van-e a Threat detection(WH) és az extra assist point legalább...miért ne haladjunk jobban,ha lehet? :DDD HC-n a fegyó csupaszon nem is olyan gáz célozva,és 20kill csipőből,és meg is van a lézer,mást úgyse teszek fel általában.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.