Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4473) MaesTroll


MaesTroll
tag

A fegyver-kereskedelem szerintem sem lenne jó ötlet, elveszne a dropok varázsa. ASD-nek sem lenne értelme akkor. Mindenki nagyon könnyen be tudná szerezni ami kell neki, nem fizetne senki az advanced dropért.

Ha folyamatban lévő játékba csatlakozom, az nagy százalékban masszív bukó nálam is. Mert ugye általában a vesztésre álló csapatból ragequit-elnek, így általában ilyen 3v6 40-140 állású DOM meccsbe tesz be.

Ízlés kérdése, hogy kinek mi jön be, core avagy hardcore. De ha már Lorenzo érvelt a HC mellett, akkor én érvelek a Core mellett :D

HC nekem túl campy, cheatereket is nehezebb észrevenni a killcam hiánya miatt. Én például azt nem szeretem a HC-ban, hogy aki hamarabb látja meg a másikat, azé a kill.Core-on van esélyed akkor is, ha a másik vitte be az első találatot, mert boostolsz,dodgeolsz és leszeded. Meg itt azért rajta kell maradni a célponton, hogy meglegyen a kill, kell 4-6 golyó. Elég sokszor fordul elő, hogy a másik sokkal előnyösebb szituban van, de benyomok vmi nehezen lekövethető move-ot, és enyém a kill. Azt szokták mondani, hogy minél hosszabb a time to kill, annál nagyobb a skill gap. Vagyis Core-on elvileg jobban kijön a tudáskülönbség, mivel megnyerhet olyan harcokat is, ahol ő kapta az első lövést, sokat számít az accuracy.
Persze ez is olyan, hogy a HC-sek meg biztos anyáznak, amikor core-on vkit elkezdenek lőni hátulról, az meg beboostol fedezékbe gyorsan, így megússza, nincs kill. Én szeretem, hogy van esély elmenekülésre :P

Így is kábé minden 4.- 5. halálom olyan, hogy hátulról szednek le. Akárhogyan követem az eseményeket, pozicionálok okosan, vhogy mindig mögém rakja le őket, vagy odakeverednek. Ha nem számítanának a hátulról lelövős halálok, vagy egy tizeddel biztos jobb lenne a KD-m :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.