Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3301) RMZ250 válasza Casanova* (#3300) üzenetére


RMZ250
senior tag

Pedig erre a játékra akkor is az a legjobb szó, hogy GAGYI. Grafika gyönyörű - Ha-Ha-Ha :DDD :DDD :DDD
Egy rakás összehajigált "konténer" összekötve néhány csővel azt kész. Az összes pálya ugyan az kivéve egy-kettőt. Mondom ezt annak ellenére, hogy szeretek vele játszani, de akkor is gagyi.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3302) Casanova* válasza RMZ250 (#3301) üzenetére


Casanova*
veterán

istenem te mekkora baromságot beszélsz. fullHD full-full grafikával nézd meg. és konzolon tökéletes a játék. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3303) freestailo válasza Casanova* (#3300) üzenetére


freestailo
őstag

sztem meg túlcsicsázott az egész, szép szép de játszani nem jó annyira rajta. papírfecnik repkednek meg ilyenek bazz, nemtom mire kell má lőni :D

(#3304) dunc


dunc
nagyúr

Szerintem is mind grafikába, mint játékba nagyon rendben van! ;)

(#3305) bulikavagyok válasza RMZ250 (#3301) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

"GAGYI"? :F Ha-Ha-Ha :DDD :DDD :DDD
Casanova*: Így ahogy mondod: konzolon tökéletes! :K

[ Szerkesztve ]

(#3306) rapidsquirel válasza RMZ250 (#3301) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Márpedig ez a grafika gagyi, egyetértek. PC-n szebb is mint konzolon, már ha valakinek van hozzá hardvere, de úgy is gagyi. Vagy erre mondják, hogy: "izlések és pofonok":DDD

Casanova: és mit változtat a konzol azon, hogy a játék önmagában milyen, hogy nincs lag, betöltési problémák, attól még ugyanaz marad!?
Ha konzolra vettem volna meg is ugyanezt mondanám, egy garast nem ér, rókabőr, parasztvakítás, semmiség. ;)
Nem a fentebb említett hibák miatt nem játszanak az emberek vele, tennék, elviselnék, hanem mert: egy nagy nulla az egész.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3307) Casanova* válasza bulikavagyok (#3305) üzenetére


Casanova*
veterán

sok buta pc-s a gémet szidja. maga a gém nagyon jól sikerült,csak hát pc-n szar. mivel nem úgy foglalkoznak vele,mint konzollal. sajnos ez van. :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3308) wollnerd válasza #78687232 (#3296) üzenetére


wollnerd
aktív tag

Köszi a választ!
Treyarch rész? A köv. COD is novemberben jelenik meg, mint a többi, gondolom. Az még odébb van, még hivatalos címe sincs...
Másik címet keressek? COD-on belül, vagy kívül? Próbáltam olyan FPS-eket keresni, amik igazán hasonítalak a COD-höz, de nem igazán találtam eddig, amiről tudom is hogy népszerű is. A BF 3-at próbáltam, de az nem jött be, mert túl nagyok a pályák és inkább csak azért mert az inkább taktikai jellegű, járművekkel... TF2-őt, és a CS:S-et is próbáltam.

[ Szerkesztve ]

PC: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 1080K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2, Be quiet! Pure Base 500DX White ház

(#3309) rapidsquirel válasza wollnerd (#3308) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nincs alternatíva sajnos. A titanfall még gyengébb mint ez. Vedd meg olcsón, aztán elugrabugrálsz vele. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3310) bulikavagyok válasza rapidsquirel (#3306) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Azt hogy érted, hogy nem játszanak vele az emberek?

(#3311) wwenigma válasza rapidsquirel (#3309) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ezt azert cafolnam, Titanfallba beletett 250 oram minden perce megérte. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3312) Casanova* válasza wwenigma (#3311) üzenetére


Casanova*
veterán

úgy néz ki rapidsquirel nem tud játszani az ugrabugrálós gémekkel, ezért szidja nagyon. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3313) bulikavagyok válasza wwenigma (#3311) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Egyetértek. A TF grafikában ugyan jócskán alulmúlja az AW-t (legalábbis One-on), de játékélményben 10/10.

(#3314) juve600 válasza wollnerd (#3308) üzenetére


juve600
nagyúr

sniper elite v2

(#3315) rapidsquirel válasza wwenigma (#3311) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Akkor mégis van alternatíva. ;)
Mindenesetre ez a valami, amit COD-nak hívnak, (már megint)nem jött össze a fiúknak.
Ha újra takonypóc kölök lehetnék, biztos bejönne, mert akkoriban szinte minden tetszett, nem válogattam, pedig akadt válogatnivaló, ez volt a különbség. Ma már az sincs, csak a plázajátékok látványos de annál tartalmatlanabb tömkelege. Úgy érzem magam mint aki elveszett egy jókora bevásárlóközpont közepén, körülöttem teletömött szatyrú vásárlók, de nem értem a sok szemét miért fogy, minek veszik, én nem találok köztük értékeset. Pedig isten bizony szeretném, hogy legyen, de mára megváltozott minden, és ez csak rosszabb lesz.
Egyáltalán nem fontos, hogy megfeleljenek, hogy kiszolgáljanak, csak eladni a portékát, és amíg ez így marad, sz@r lesz és marad a COD is, mindegy-hogy PC vagy konzol.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3316) RMZ250 válasza Casanova* (#3302) üzenetére


RMZ250
senior tag

Ha vetnél egy pillantást az aláírásomra láthatnád, hogy "fulHD full-full" beállításokkal játszom.
sajnos így is gagyi.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3317) Casanova* válasza RMZ250 (#3316) üzenetére


Casanova*
veterán

rossz a szemed. :D pedig ez a legszebb cod az összes cod közül.

(#3315) rapidsquirel : most csináltak először fantasztikus féle codot. van akinek ez tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3318) juve600 válasza RMZ250 (#3316) üzenetére


juve600
nagyúr

kapcsold be a monitort,nagyban fog javitani a képminőségen :D :D :D

(#3319) rapidsquirel válasza Casanova* (#3317) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Persze, mert már kínjukban nem tudták mivel adják el, ezért másolták a TF-et.
"Fantasztikus féle"? Kifejtenéd bővebben? :F ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3320) Casanova* válasza rapidsquirel (#3319) üzenetére


Casanova*
veterán

egyáltalán nem másolták a TF-et,te olyan hülyeséget beszélsz. na de hagyjuk! ;)

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3321) bulikavagyok válasza rapidsquirel (#3315) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Bocs, de ha ennyire gyűlölöd ezt a játékot, miért irkálsz ide? :F Félre ne érts, nem akarom megmondani, hogy mihez szólj hozzá, csak nem értem miért jó itt Neked fanyalogni?! De mint az előző kérdésemre, inkább erre se válaszolj..:D

[ Szerkesztve ]

(#3322) ricogsm


ricogsm
őstag

Xboxról lehtölhető a titanfal

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3323) rapidsquirel válasza Casanova* (#3320) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Akkor az ugrabugra hol szerepelt legelőbb, ha nem ott? De ott legalább van értelme, mivel az az eredeti ötlet, de tudjuk, manapság ez nem sokat számít: eredetiség. Pedig fontos egy tényező.
El kell fogadni azt is,hogy van akinek nem tetszik, nem csak a "tetszelgőknek" létezik egy fórum, másvélemény kinyilvánítására is. El kell fogadni, ez van. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3324) wwenigma válasza bulikavagyok (#3313) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

PC-n sokkkal szebb es porgosebb mint az AW. :D

Casanova*: Sajnos igaza van, korabban mar linkelgettem is mennyivel hamarabb volt TF mint AW, AW-t meg soksok mindenbol lopkodtak össze. :B

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3325) ricogsm válasza wwenigma (#3231) üzenetére


ricogsm
őstag

Tessék itt egy friss kép arról ,hogy a ghoston mennyien vannak a Xbox360 70000 főjéhez képest :)

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3326) bulikavagyok válasza wwenigma (#3324) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Látva a két játékot One-on, ezt nehéz elképzelni, de mivel PC-n egyiket sem láttam, így elhiszem Neked! :)

(#3327) wwenigma válasza ricogsm (#3325) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nalam most 694-et mutat... lol... BO1 sem fert bele a top100-ba. :(

Mai csúcs adatok:
7,802 Call of Duty: Advanced Warfare - Multiplayer
7,726 Call of Duty: Black Ops II - Multiplayer
5,750 Call of Duty: Modern Warfare 3 - Multiplayer
4,684 Call of Duty: Modern Warfare 2 - Multiplayer

Belepi a sok légy a xart. ;]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#3328) ricogsm válasza wwenigma (#3327) üzenetére


ricogsm
őstag

Cool :D :D
H1Z1 en mit esznek annyira? mit lehet azon multiba játszani?
Gondolom kis tizenévesek nyomják nem a 40es korosztály... :)
Milyen játék van még ami jó?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3329) birorichard válasza ricogsm (#3328) üzenetére


birorichard
őstag

BF, Borderlands-ek, Farcry, Payday 2, Serious Sam, bár utóbbit nem próbáltam multiban, Farcry pedig csak coop, de hirtelen ezek elég jók, főleg a BF, pörgősebb játékmenetnek pedig ott is van TDM, DOM, CTF, és még mindig mérföldekkel jobb ennél. COD-ok közül pedig BO, BO2, ha bejön még, akkor pedig az MW2. Ha nem volna ez a szar P2P ranked matchmaking, meg optimalizálatlan hulladék pályák (még így januárban is... lol), akkor az AW sem volna rossz, ahogy említették itt korábban, konzolon játszható.

(#3330) BandiHUN válasza birorichard (#3329) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az egészben az a legrosszabb,hogy egyszerűen a játékos a kevés...a Borderlandsokban például kevésbé jön ki,mert ott nincs régió szétválasztás,és ha 100-an coopoznak,akkor van 20-30 lobbi,örül az ember.Max laggol,ha usáshoz megy be,de játszottam jót ausztrálokkal is,csak bekalkuláltam a fél másodperc késést,egy coop game annyira nem gáz.A nagyobb gond a többi játék,ahol igenis érződik a párezer gémer...és még a BF se feltétlen jobb,ha alig van teli szerver,hiába van 100,ha abból 5 fut...

Én egyébként nem is értem,miért nem lehet pl.PC-re féláron adni ezt a nyomorúságot,ha már igyis csak párezer ember van csúcsidőben,és annak se jó része EU.

Vagy vegyék külön a multit,mint ahogy már instalálni is lehet külön.3 rongy pl.ÉS akkor mindenki jól jár.A single matt úgyis csak letorrentezik...
És még venne is sok ember inkább season passt.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3331) Panther_KMB válasza Casanova* (#3307) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Casanova, te olyan vagy mint egy konzolpápa! :D
Naponta mantrázod, konzolt vegyél. pc szar, konzol jó. nekem konzolom van,buta pc-sek..stb

Pc-hez kért tanácsot,de rávágod neki hogy vegye meg konzolra. Lehet nincs is neki. Tudom..ne mondd. Vegyen konzolt,mert az jó.
Nekem megvan az összes cod, bf, borderlands,cs,crysis..nem elfogultságból mondom, de egy COD-ra azt mondani hogy gyönyörű a grafikája szerintem több mint vicces. Évek óta ugyanaz a botrány grafika,semmi extra. Gyakorlatilag 4 összekötött krumplin el kéne futnia
Ez, meg hogy egy rohadt szervert nem lehet bérelni egyenesen gáz. Összesorsol a játék oroszokkal,inkákkal, szomáliai kalózokkal és csodálkozunk, hogy laggol. Minden más játékban meg van oldva..itt nincs és nem is lesz már soha. Arról meg ne is beszéljünk, hogy azt mondták természetesen lesz dedikált szerver. Hol van?

Ha nem sejteném, hogy 12 éves vagy, azt mondanám hogy a playstation, vagy a mediamarkt marketingese vagy.

(#3332) Casanova* válasza Panther_KMB (#3331) üzenetére


Casanova*
veterán

nem mondtam,hogy vegyen konzolt. annyit mondtam,hogy konzolra érdemes megvenni. (már ,ha konzolja van neki) meg ,hogy inkább konzolon jó az aw cod és nem pc-n.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3333) Hunbeast87 válasza Casanova* (#3332) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Vagyis vegyen konzolt! :P

;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3334) Casanova* válasza Hunbeast87 (#3333) üzenetére


Casanova*
veterán

szerintem is vegyen! :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3335) rapidsquirel válasza Casanova* (#3334) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Szerintünk meg ne feltétlenül az legyen az abszolútum, ahogy te gondolod. Másnak nem kell 1 évről-évre elcsépeltebb Cod miatt konzol. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#3336) Casanova* válasza rapidsquirel (#3335) üzenetére


Casanova*
veterán

,, 1 évről-évre elcsépeltebb Cod ,, hát mindegyik cod nagyon jól sikerült. neked nem tetszenek az új codok,az a te bajod. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3337) Panther_KMB válasza Casanova* (#3336) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Látod pont ezt mondom. Nem tudod objektíven látni a dolgokat.
Mindegyik cod jó...ez butaság. Csúcsszuper a grafika. Ez meg még inkább. Nézz meg egy crysis-t vagy bf4-et és told fel a grafikát.(tudom úgysem fogod) Cod után egészen meglepő dolgokat fogsz látni. Játszom ezt is,azt is, de a Cod széria soha nem a grafika miatt hasított. Most meg már egyáltalán nem hasít,csak a tizenévesek,meg a megszokás tartják életben. Ennyi.

Te írtad egyik hsz-edben, hogy semmi mással nem játszol, csak cod-dal. Akkor honnan tudod hogy jó?
Speciel az egész rosszul van optimalizálva, a játékosok összesorsolása egy botrány. A grafika kb pont olyan mint 2 évvel ezelőtt. A játékosok fele simán csaló,mert konkrétan semmi anti cheat rendszer. Az hogy konzolon nincs cheat, nem az ő érdemük. A reportolás nem működik, csak egy díszlet.

Amiben újítottak, azt konkrétan összelopkodták. A tavalyi cod-ban is a pályák fele az előzöekből lett összeollózva.Nem kevés videó van róla. Ez az egész ugrabugra a tf-ből lett átlopva.Nem gáz. Csak ne állítsad már be őket isteneknek,mert nem azok. A dedikált szerverekkel konkrétan a vásárlók pofájába hazudtak.

Na de most komolyan..hány éves vagy? :) Talált a 12 nem? :)

(#3338) nanus válasza Casanova* (#3336) üzenetére


nanus
senior tag

Szerintem leginkább a dedikált szerver hiányából fakadó, a játékot játszhatatlanná tevő laggolásokból,percekig tartó várakozásból, betöltésböl,stb van elege mindenkinek PC-n,valamint abból hogy ez a játék sem szól már másról mint a pénzlehúzásról :W
BO - 15sec alatt fentvagyok,betölt játszhatok normálisan nem laggolva . :R

Panther_KMB: +1

A korával ne zrikáld ,több mint 12 :R

[ Szerkesztve ]

(#3339) Casanova* válasza Panther_KMB (#3337) üzenetére


Casanova*
veterán

a cod sosem volt über szép grafikára. nekem mindegyik cod nagyon tetszik,mind bejönnek. ez nem butaság. :N

ti nyafogtok,hogy ilyen szar,olyan szar a cod. baszki csináljatok olyan codot,ami nektek megfelel. ;) nem kell codozni többet,ennyi!! el lehet menni a csába gyerekek,nem itt nyafogni! játszatok mással! super mariozzatok! hülye gyerekek! annyi baromságot beszéltek,hogy agyfaszt kapok tőletek húzzatok el innen,nem kell itt rinyálni,hisztizni! :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3340) Hunbeast87 válasza Casanova* (#3339) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Hisztiről meg nyafogásról inkább ne nyissunk témát, mert volt, hogy napokon keresztül a Te hsz-eidet olvastam, miszerint ilyen meg olyan a CoD. Konkrétan kezdem úgy érezni, mintha egy meghasonlott személy nyilatkozna itt a fórumon, mert anno még törölni akartad és egy rakás sz*r volt a CoD....
Most akkor melyik állítás igaz? :U

Amit meg írtak, tény és való. Nem sokat ér már ez a mostani CoD széria. Régebben tényleg jó volt, de azóta akadtak versenytársai. Valóban meg lehet nézni a statisztikákat, hogy hányan játszanak vele.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3341) RMZ250 válasza Casanova* (#3339) üzenetére


RMZ250
senior tag

Az előbb még gyönyörű volt most meg már nem is űberszép.

Thermaltake, Gigabyte B450M S2H, Ryzen7 5800X, G.Skill RipjawsF4 3200, Lian Li Galahad 2 Trinity Performance 360, EVGA RTX3080FTW3 Ultra, Xiaomi 11T

(#3342) Casanova* válasza Hunbeast87 (#3340) üzenetére


Casanova*
veterán

a pc-t szidtam,a fejlesztőket,hogy leszarják a pc-t. maga a játékot nem szidom. én a valóságot mondom, és nem a sok baromságot.

,,Valóban meg lehet nézni a statisztikákat, hogy hányan játszanak vele.,, régen pc-n a cod más, jobb volt. most konzolon a jobb. nézd meg a konzolra a statisztikákat ;)

(#3341) RMZ250: hagyjuk! te is butaságot beszélsz! gagyi?? :D

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3343) Hunbeast87 válasza Casanova* (#3342) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Emellett pedig isteníted a szériát, mintha ez lenne minden idők legjobb játéka, csak PC-n egy kaki.
Milliónyi jobb játék van. Ha a fejlesztők nem csak a pénzünket akarnák, hanem szeretnék nagyobb kört kiépíteni játékosokból, akkor talán a játék is jobb lehetne. De nem.
Évente jön egy, megveszik...egyre kevesebben és végül megkésve jönnek majd rá, hogy nem ezt kellett volna. PC-n valóban nem ér sokat az új rész, de az is AW. Tehát így nem lett a legjobb...akkor lenne a legjobb, ha minden téren tudna mutatni valamit. Ehelyett kapunk hackereket, egy semmit sem érő játékkeresést, optimalizálatlan motort..de fizetünk érte.

(#3342) Casanova*: Ez a másik, hogy régen tényleg jobb volt. Ez sehol sincs egy MW2 színvonalhoz képest. És ott elvoltunk Exo Suit, meg kutyák nélkül. Nem kellett fegyverfestés, meg kismilliónyi ruhaféleség. Volt hangulat, változatosabbak voltak a pályák mint most. Ez valóban csak néhány doboz meg cső egymás mellett... :( Én bánom, hogy megvettem. Pedig karácsonyra vettem magamnak és a barátomnak is, hogy majd együtt toljuk a multit... :O

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#3344) Casanova* válasza Hunbeast87 (#3343) üzenetére


Casanova*
veterán

erről beszélek, pc hanyatlik. sajnos leszarák a pc-t. ezért váltok ps4-re.

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3345) Casanova*


Casanova*
veterán

sorry srácok,hogy káromkodtam! kicsit ideges voltam. :D

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3346) Panther_KMB válasza Casanova* (#3344) üzenetére


Panther_KMB
csendes tag

Nincs is mèg konzolod? Akkor honnan tudod hogy ott jobb?

(#3347) Casanova* válasza Panther_KMB (#3346) üzenetére


Casanova*
veterán

ps4-en játszottam. karral. egy vélemény: [link] konzolon az egyik legnépszerűbb játék lett a cod aw. ;) rengetegen megvették,játsszák. pro versenyeket is rendeznek.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3348) ricogsm válasza Casanova* (#3347) üzenetére


ricogsm
őstag

Mi az a fix FOV?

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#3349) Casanova* válasza ricogsm (#3348) üzenetére


Casanova*
veterán

fov

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#3350) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nah, uj monitor folyamatban: Samsung SyncMaster 245B , 24" / 1920*1200 / 7,5ms input lag. Utobbit nem is figyeltem eddig, pedig eleg komoly adatokat talaltam azota... akar 30-40ms is lehet. TV-nél meg 50-200ms...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.