Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:40:27

LOGOUT.hu

A Call of Duty sorozat a második világháború után ősszel már a jelenben folytatódik. A Call of Duty 4: Modern Warfare-ben egy amerikai tengerészgyalogost vagy angol S.A.S. katonát irányíthatunk. Több mint hetven valós fegyver másával találkozhatunk majd, pisztolytól kezdve lézeres célzóval ellátott fegyveren és távcsöves puskán keresztül M-249 SAW gépfegyverig. Ha szorult helyzetbe kerülünk, légi támogatást is kérhetünk, taktikai helikopterektől choppereken keresztül vadászgépekig.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22551) SipiBcs válasza Möhe (#22547) üzenetére


SipiBcs
őstag

Valami Driver... blablabla meg egy hat számjegyű témával dobott ki. Sosem láttam még ezt a hibaüzenetet. Miután estére be volt ígérve egy grillezés, sörözés, csak 30-40 percet ugrottam be játszani. Idegesített, de nem akartam vele már foglalkozni.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22552) Möhe válasza SipiBcs (#22551) üzenetére


Möhe
addikt

program izével rakott ki,ha jól emlékszem, fraps ment?

(#22553) SipiBcs válasza Möhe (#22552) üzenetére


SipiBcs
őstag

Nem fut.

Valamilyen driver problémát írt. Majd utánajárok, de most irány a kert, bográcsos csirke pörkölt rlz :DDD Este meló, szóval max. majd vas délután jutok cod4 közelbe.

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#22554) Möhe válasza SipiBcs (#22553) üzenetére


Möhe
addikt

adsz a dögnek látom, el ne bakd azt a csireket :DDD

(#22555) Bikerman


Bikerman
aktív tag

hi,

lenne egy kis problémám.
ma raktam újra a cod4-et. nem volt vele semmi baj, csak volt egy kis kihagyásom. az a lényeg, hogy régebben a paradox cfg-vel játszottam, 1024-es felbontáson. graphicsban minden a leggyengébben vagy, offon. texture-ön minden high, és így volt fix 125 fps-em. na most ahogy visszatettem minden így van beállítva, ugyanaz a cfg, most texture minden lowon, és alig éri el a 110-et. 70 és 125 között ó szerint ugrándozik. ez hogy lehet? ugyanaz a driver, oprendszer minden.

ragazzi della curva...

(#22556) Möhe


Möhe
addikt

szerveradminok segítségét kérném

Azt a .urva paintball modot nem bírom rábírni hogy működjön. Rank mod simán fut,de a paint nem.
A letöltött ,kicsomagolt mod ,ezt tartalmazza: KATT
Valami hiányozhat belőle? 2 helyről lett leszedve,de mindenhol ugyan ez elérhető.

HELP :O

[ Szerkesztve ]

(#22557) MarioAna


MarioAna
senior tag

Hali!
Kis hamachi helpre lenne szükségem :B .
Adott a CoD4 (virágbolt) 1.7-ig felpatchelve, 1.0.2.0-ás hamachi, tűzfalak kilőve, megcsinálom a servert, de amikor haver fel akar rá jönni, akkor "Awaiting key code auth..." Szóval ez ellen mit tudok csinálni? Saját szerveren konzolból ki lehet, valahogy kikapcsolni a kulcs ellenőrzést? Ha dedicated : No, LAN, Internet, sehogy sem jó, mindig ezt az üzit kapjuk mind2 oldalról.
Van valami megoldás? :(
mod: VISTA SP2 32BIT.

[ Szerkesztve ]

(#22558) aram01


aram01
nagyúr

jó mi?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22559) Tomko78 válasza Casanova* (#22548) üzenetére


Tomko78
őstag

Jo volt a vga csak nem tudom ki kinyirta :C

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22560) Casanova* válasza Tomko78 (#22559) üzenetére


Casanova*
veterán

:DDD megérte kinyírni a GTS-t. jött helyébe a GTX260 :C

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#22561) Tomko78 válasza Casanova* (#22560) üzenetére


Tomko78
őstag

Inkább nem mondok semmit :DD

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22562) Tomko78 válasza MarioAna (#22557) üzenetére


Tomko78
őstag

haverodnak tört a cod 4 ? van valami cuc hozzá hogy tört gamel is tudj játszani saját szeron talán a iw3mp fáljt kell lecserélni

[ Szerkesztve ]

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22563) MarioAna válasza Tomko78 (#22562) üzenetére


MarioAna
senior tag

Jaja neki is tört.

(#22564) Tomko78 válasza MarioAna (#22563) üzenetére


Tomko78
őstag

iw3mp fáljt kell áttirni valami másik fáljal de akkor sokszor a pb meg engem dobot kifele mert azt hitte csalok mert modositva volt a iw3mp :)

„Áldott az Úr, az én kőváram, aki hadakozásra tanítja kezemet, s viadalra az én ujjaimat.”

(#22565) phanzetomox válasza aram01 (#22558) üzenetére


phanzetomox
őstag

nem nyitja meg :N pedig szívesen beszóltam volna a hirdetőnek :D

(#22566) aram01 válasza phanzetomox (#22565) üzenetére


aram01
nagyúr

a modik megelöztek ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22567) MarioAna válasza Tomko78 (#22564) üzenetére


MarioAna
senior tag

Megoldottuk, mostmár jó... csak havert dobálja ki mindenhonnan a PB Wallhack indokkal, holott most rakta fel először a CoD4-et azt se tudja mi az :W .
De előtte is dobálta, (tegnap pubszerón, amikor még nem a hamachi-s exe-vel tolta) szóval nemtudom mi a problem :F .

(#22568) Möhe válasza MarioAna (#22567) üzenetére


Möhe
addikt

eredeti játék,vagy nem?
a megfelelő oprendszernek valót töltse le,és rakja fel a gépére

(#22569) MarioAna válasza Möhe (#22568) üzenetére


MarioAna
senior tag

Már frissítettük neki, de ugyanúgy kidobálja a PB. Mondtam neki, hogy próbálja meg újrarakni a gamet, hátha úgy jó lesz. :F
Jah és tört.

(#22570) Möhe válasza MarioAna (#22569) üzenetére


Möhe
addikt

szkrínshotot nyomjál légyszives ,amin rajta a PB-s szöveg a kirakás indokával

(#22571) MarioAna válasza Möhe (#22570) üzenetére


MarioAna
senior tag

Már írtam, hogy Wallhack indokkal rakja ki állandóan, holott csont friss telepítésnél (csak a CoD4+PB frissítés) is kidobta...a gyerek tuti nem WH-zik, osztálytársam, egy CS1.6 klánban vagyunk, szóval ismerem...
Lehetséges, hogy valami oda nem illő fájl automatikusan települt és azt szűrné ki a PB, vagy a módosított iw3mp.exe-t? :F

(#22572) Möhe válasza MarioAna (#22571) üzenetére


Möhe
addikt

a hacket kiszúrhatja ha más játékkal is használta,a srác esetében a CS-nél, ha használt olyant ,ha már le is törölte akkor is maradhatott olyan file,amit a hack program hagyott ott

nekem hirtelen ennyi ötletem van ezzel kapcsolatban,talán a többieknek :U

amúgy nekem is tört a játék,azzal nem lehet gond

(#22573) MarioAna válasza Möhe (#22572) üzenetére


MarioAna
senior tag

Most vett gépet 2 hete, friss telepítésű XP SP3, szóval régebbről nem maradhatott ott semmi. Csalni meg nem csal(t) az tuti. Főleg nem CS-ben (1. repülne a klánból, 2. nem játszik annyira jól, hogy cheatelne, 3. kegyetlenül utáljuk a csalókat ;] .)
Azért kösz :R .

[ Szerkesztve ]

(#22574) tomi_mod válasza MarioAna (#22573) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Tört game esetén bármi megeshet! Senki nem mondja, hogy amit innen-onnan lehúzol abba már nincs benne valami hack.
Ahhoz hasonlítanám, mint mikor megjelenik egy játék, aztán fél év múlva is meg tudod venni, de abban már benne vannak a közben kiadott javítások. Tört esetén meg a jó kis vírusok, meg a WH például.
-én meg a másolt játék nem megy és nyavajgok -at utálom, szóval a PB üzenet meg egy kis gugli csodákra képes

[ Szerkesztve ]

(#22575) MarioAna válasza tomi_mod (#22574) üzenetére


MarioAna
senior tag

Én sem vagyok "tört-párti" csak nekem nem érné meg megvenni a CoD4-et, mivel ritkán játszok vele...ellenben például a CS1.6-ot én is megvettem, mert megéri és komolyabban tolom, szóval látom értelmét fizetni érte. :R
"-én meg a másolt játék nem megy és nyavajgok -at utálom, szóval a PB üzenet meg egy kis gugli csodákra képes"
én nem nyavalyogtam, csak havernak a problémáját írtam le, és kérdeztem van-e valami megoldás rá, mert google-ba beírom, hogy wallhack és csak download linkeket dob ki, nem pedig megoldást rá :W :D ...
Meg mostanában egyre több játékba építenek be érdekes védelmeket (pl: GTA4 cam imbolygás, vagy most az ARMA2-nél a fegyver szórás stb... amit én jó ötletnek tartok, hiszen ettől még játszható marad, kipróbálni kitudja az ember, és ha megy normálisan a gépén, akkor megvehetei. Egyébként meg ha valaki komolyabban szeretne multizni valamivel az úgyis megveszi eredetiben :B .
De ne menjünk bele ebbe a warez témába jobban mert a modik nem szeretik :N .
Peace :R .

(#22576) tomi_mod válasza MarioAna (#22575) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Béke!
Tipp:
a PB ha "külső" hibával áll le akkor általában file nevet is ír. pl "PB failure valami.exe", de gondolom ezt csak észrevettétek volna.
Nekem eredeti a game ez alapján iw3mp/sp, pnkbstra/b és egy 7za.exe-ken kívül nincs semmi más futtatható. Helyedben minden más exe-t kitörtöltetnék, hátha valami valahol megbújik...ha nem akkor a játék exe-je módosított, az meg már nem fórumtéma.

(#22577) phanzetomox válasza MarioAna (#22575) üzenetére


phanzetomox
őstag

hát figy sztem töltse le máshonnan , hátha azzal nincs gond :) és ha letöltötte menjen el gyónni feltétlenül :DD

(#22578) johniee


johniee
senior tag

Sziasztok!
Adott egy CoD4 szeró a Totalhosting által...Rcon-ban beállítgattunk már jóformán mindent, meg HC-ra állítottuk a cfg-ben.
Sajna minden map SD-n indul, hiába rakom be a map rotationban TDM-re :F
Mi erre a megoldás? :) :R

[ Szerkesztve ]

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#22579) Csaszykj


Csaszykj
aktív tag

Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem:

A COD-ban a konzol valamilyen oknál fogva nem jön elő, és a profilommal van a gond, mert ha csinálok egy másik profilt, abban előjön.

Mivel nem az 55ös hack-el csináltam, ezért lenne fontos nekem.

Valami ötlet esetleg?

(#22580) Balinov válasza Csaszykj (#22579) üzenetére


Balinov
félisten

trivialis, de neha segiteni szokott, hogy a jatekon belul az optionsben engedelyezed a konzolt. Alapertelmezettkent asszem ki van kapcsolva. ha nem ez a tenyallas, akkor pass, esetleg a profilod cfg-jeben keresd meg a konzolra vonatkozo sort es rakd at az erteket 0-rol 1-re.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22581) Csaszykj válasza Balinov (#22580) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Köszi, láma vagyok néha én is :C

Ki volt csak kapcsolva.

Johniee konfigos kérdése már megoldódott hálistennek. :R

(#22582) Balinov válasza Csaszykj (#22581) üzenetére


Balinov
félisten

ez nem lamasag, csak neha az ember szemete kiboki a megoldas... :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#22583) johniee


johniee
senior tag

Íme a szerónk: [link]
Szeretnénk kiiktatni a perk-választásnál is a tiltott perkeket, tehát egy mod kéne.
Bármilyen építő jellegű ötletet segítséget előre is köszönünk :)) :R
Lehet jönni darálni :K :DD

"Nekem a paszta szenvedély" by Tesco-Zsömle =)

(#22584) Attila14 válasza johniee (#22583) üzenetére


Attila14
aktív tag

Azt a szerver cfg-ben betudod állítani, csak a perk neve mellett az 1-est kell 0-ra átírni.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22585) Csaszykj válasza johniee (#22583) üzenetére


Csaszykj
aktív tag

Várunk mindenkit sok szeretettel játszogatni, a team daráLoW szerverünkre :)

Már mindent sikerűlt nagyjából beállítani, sztem már végeleges CFG.

(#22586) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, ha használtan vennék COD4-et mire kell figyelni?
A cd key-t regisztrálja valami accounthoz?
Hogyan lehet megnézni nincs-e bannolva a key?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22587) Attila14 válasza D1Rect (#22586) üzenetére


Attila14
aktív tag

ne legyen CB-re regelve itt tudod megnézni (beírod a GUID utolsó 8 elemét)
ne legyen banned itt tudod megnézni

[ Szerkesztve ]

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22588) Ston3


Ston3
csendes tag

Sziasztok!

Új vagyok még itt :B De a Call of Duty 4-be már egész jó klánom van, ha van Origi CoD4-ed és tudsz is játszani akkor majd megnézünk... Sponzor lehet hogy lesz mert felajánlotta hogy kedvezményesebben vehetjük meg a szervert vagy ezek...

(#22589) aram01 válasza Attila14 (#22587) üzenetére


aram01
nagyúr

ez engem is érdekelne mit is kell beirni a guidhoz a konozolba? már elfeledtem :B
aztán shift? öregszem fiuk bocsi

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22590) Attila14 válasza aram01 (#22589) üzenetére


Attila14
aktív tag

legegyszerübb /pb_plist kiírja a cuccost aztán shift+0

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22591) D1Rect válasza Attila14 (#22590) üzenetére


D1Rect
félisten

Ha CB-ra regisztrálva van, az milyen hátránnyal jár? :U

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22592) Doki16 válasza D1Rect (#22591) üzenetére


Doki16
addikt

Már nincs :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#22593) D1Rect válasza Doki16 (#22592) üzenetére


D1Rect
félisten

Király, köszi. :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22594) Hunter2


Hunter2
addikt

A PB ezzel dobott ki:
cvar cg_huddamageiconheight=0

Ez mi az isten? Állítsam át egyre?

(#22595) D1Rect


D1Rect
félisten

Miért nem lehet rendesen szűrni a csalókat? :F
Beírtam a Tube-ba, hogy COD és kidobált egy csomó csalós videót...
Miért nem lépnek ellene?

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22596) Attila14 válasza D1Rect (#22595) üzenetére


Attila14
aktív tag

Mert nincs mit tenni! A csalásokat készítők mindig 1 lépéssel előrébb lesznek sajnos.

Ja és a 14 nem a koromat jelöli :)

(#22597) Möhe


Möhe
addikt

Sipi

Bocs hogy annyi TK-t sikerült adnom,de volt hogy nem írt neveket,és a pizsomád is bezavart sokszor.De szoros meccs volt végig. :C

(#22598) D1Rect válasza Attila14 (#22596) üzenetére


D1Rect
félisten

F*ck them all. :(((
Ez mekkora bunkóság már? A sima, single playerben csalókat se tartom sokra, mert kinyírja a kihívást a játékban, de multiban csalni :((( , hogy nyúlna bele a tápjába.

[ Szerkesztve ]

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#22599) Möhe válasza D1Rect (#22598) üzenetére


Möhe
addikt

Mindig lesz akinek nem a játékélmény lesz fontos,hanem hogy mindig,minden körülmény között ő legyen az első,a legjobb. Ezzel viszont a többiek játékélményét rontja el,nem is kicsit.
Egy jó kis vírust dobnék a gépére,meg persze betárcsázós netet adnék neki,azzal görcsöljön ne a HAX-al.
Az ilyenek szarjanak forgó hajócsavart.

u.i.:Armyban is lesz nemsoká hack, nem adok neki 2-3 hetet,bár már lehet hogy van.

(#22600) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Csalók mindíg lesznek és sajnos ők mindíg előrébb járnak mint a pb vagy más védelmi eszköz.Nálunk napi szinten legalább 2 WH-s és egy AIm-os megvan sajna.Bár tegnap jött vmi frissítés pb-re és dobálja ki a sok AIm-os F.szt.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Call of Duty 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.