Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#22601) boborján2 válasza Intruder2k5 (#22600) üzenetére


boborján2
aktív tag

Ha meg, akkor részemről marad az oldal bevetel nélkül. Majd szóljatok ha lesz változás és tesztelem, mert alapvetően lassít mobilon az adblock és nem szeretem feltétlenül használni.
Közös érdekünk lenne ha megoldódna valahogy.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#22602) Viktor0610 válasza boborján2 (#22601) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Ha meg, akkor részemről marad az oldal bevetel nélkül."
Mindig ezzel jöttök.
Aztán kiderül, hogy ha ezt megoldaná az üzemeltető, akkor lenne más, ami miatt maradna az oldal bevétel nélkül.

De hogy segítsek is.
Én azt figyeltem meg, ha 200-ason van a fórum blokkméret, akkor lassabb, akadozósabb az oldal betöltése, így levettem 100-asra, ezzel nincs gondom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#22603) boborján2 válasza Viktor0610 (#22602) üzenetére


boborján2
aktív tag

Akkor mégis van mit megoldani :)

Egyébként 50db/oldalon van nekem.

ignored users : snyper990 | SlayR0113

(#22604) GangBAng^ válasza GangBAng^ (#22594) üzenetére


GangBAng^
tag

Meg próbáltam most gépről is, de ugyanaz a hiba: debug kód: RjZ00Np_7Ug3lOMr81F3SgH
mi lehet a megoldás?

GangBAng^

(#22605) GangBAng^ válasza GangBAng^ (#22604) üzenetére


GangBAng^
tag

[kép] Firefoxxal ugyanaz

[ Szerkesztve ]

GangBAng^

(#22606) Kender23


Kender23
aktív tag

Üdv.

debug kód: NxTbeaXe_MLlbcWUWvh5yq3

Nem tudom, hogy ez mit jelent. :DD

Most annakokáért mit késedelmezel? Kelj fel és keresztelkedjél meg és mosd le a te bűneidet, segítségül híván az Úrnak nevét.

(#22607) joghurt


joghurt
addikt

Először megpróbáltam belépni a Logout (régi) felületéről:
tuXj5Xk8FvmA6LegtvbZkJb

Újratöltés után már be voltam lépve, írtam a hozzászólást. Elküldésre a /dev/null-ba került:
vXLbEnns5ENKiV6lGEfvh0v

Nem örülünk, Vincent.

A tej élet, erő, egészség.

(#22608) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Hú, ez a privát üzenet reform elég bugosnak tűnik. Szerintem kár volt. Ráadásul leköveti a hirdetés címének módosítását (ami az értékeléseknél is gáz), ami szerintem eleve aggályos, sokkal tisztább volt, hogy a beszélgetés pillanatában élő hirdetés cím került bele a privátba.

[kép]

Egy tag akivel már volt privátom, írt a hirdetésemre, tök jól külön szedte, majd mikor válaszoltam neki, azt már a korábbi beszélgetésbe rakta, aztán ő írt, és annak megint egy új beszélgetés nyílt.

[ Szerkesztve ]

(#22609) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Most megint mi variáltok feleslegesen és miért a PH felület jön be ha privátokat akarok nézni?? Én még d irekt a logoutot használom a régi felület miatt (az új nekem azóta sem jön be) erre most csak rá vagyok kényszerítve, hogy azt használjam... :(((

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#22610) ferenck válasza Lackooo84 (#22609) üzenetére


ferenck
senior tag

Laptop böngészőből válaszoltam egy privát üzenetre, rendben megjelent. Ezután mobilról, szintén böngészőből újra válaszoltam egy újabb üzenetére és nézem, hogy nincs ott a válaszom. Visszamentem laptopra és látom, hogy egy teljesen új privátként küldte el neki a válaszom, nem válaszként az adott beszélgetésre.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#22611) Kalandor válasza Lackooo84 (#22609) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Sajnos a logout privát-felülete már nem használható, mert nem lehetett kompatibilissé tenni.

(#22612) lezso6 válasza ferenck (#22610) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Javítva, köszi!

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22613) Kalandor válasza SUPREME7 (#22608) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ezt a címkérdést valahogy megoldjuk.

(#22614) Alien83


Alien83
senior tag

Sziasztok!

Letöltöttem a mobil aplikációt, de a privát üzeneteimet nem jeleníti meg cska azt látom ha hirdetek valamit, erre van valami megoldás? Én csináltam rosszul valamit?

(#22615) lezso6 válasza Alien83 (#22614) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én csináltam rosszul valamit?

Igen, legalábbis abban az értelemben, hogy nem vetted észre, hogy a "PH app" nem hivatalos, semmi közünk hozzá, nem mi fejlesztjük. Majd javítja a fejlesztője. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22617) Parci válasza Lackooo84 (#22609) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

srácok, picit kezeljük már egymást partnerként, ne csak tőlünk legyen elvárva az udvarias társalgás. nem "feleslegesen variálunk" "már megint", hanem kapott egy csomó új tudást a privátos rendszer, hogy ne csak egy ömlesztett valami legyen. igen, ez magával hozza, hogy:
- a logout alól már nem fog menni, az egész logout évek óta cserélendő
- lehetnek benne bugok minden tesztelésünk ellenére, amiket most menet közben javítunk
- előfordulhat, hogy van olyan nem tervezett, de létező használat, amire nem gondoltunk. erre jó példa, ha valaki nem új hirdetést ad fel, miután egy már nem aktuális, hanem átírja a régit. de ezért ne a rendszerről szedjétek le a keresztvizet, nyilván nem így lett kitalálva.

ettől függetlenül kitalálunk erre is valami okosat, mert nyilván kényelmi és anyagi okokból szoktak rá erre páran. lehetne a régi hirdetést egy kattintással lezárni és klónozni, majd az újat átírni, ami tisztább is lenne, mint hogy ugyanaz a hirdetés és url egyszer csak tök másról szól. mert miről van szó igazából? hogy a hirdető egy teljesen más hirdetést csinál belőle. na de ilyenkor jobb is lenne, ha az egy új hirdetés lenne.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22618) Lackooo84 válasza Parci (#22617) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez mind szép és jó lenne, ha az ember valóban azt érezné, hogy fejlesztés történt, de szerintem sokan nem érezzük azt. Az új skintől kezdve az új szervereken át, (ahol többször látok macskát, mint bárhol máshol) semmi sem lett jobb. Ez a ph privát oldal is tök lassan tölt be, ez feltűnt valakinek?? 2024-ben gigás nettel és nem kaki géppel is várnom kell amíg betölti a dolgokat ez azért na...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#22619) Parci válasza Lackooo84 (#22618) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

:U :U :U

nálam gyorsan bejön (a hirdetést tölti be lassan, ami egy külső szerverről jön). és ugorjunk, ez itt off, ráadásul a "minden rossz" amúgy sem olyasmi, amiről máshol tudnánk beszélgetni, mert nem tudok rá mit felelni.

itt szigorúan csak bugreportok legyenek, esetleg azok kapcsán gondolatok, hogy hogy kéne másképp valamit, konkrétan. :R

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22621) Alien83 válasza lezso6 (#22615) üzenetére


Alien83
senior tag

Oh köszönöm, akkor le is törlöm inkáb. :)

(#22622) 5teve válasza Kalandor (#22613) üzenetére


5teve
senior tag

+1.
Privátok közt kereséskor nagyon hasznos tudott lenni, hogy akár évek múlva is ki tudtam keresni megvett/eladott alkatrészt.
Jó az újítás, de jó lenne ha maradna az eddigi nem felülíródó link is valahogy. :R

re: #22617 Sok fizetett hirdetésnél át kell írjam, mert gyakran hamarabb elkel a hirdetett termék, mint ahogy lejár a hirdetés.

BUG(?): Privátban a letiltott felhasználó feloldása gomb nem reagál. (w10 chrome)

[ Szerkesztve ]

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#22623) C64


C64
őstag

Húúú gyerekek, ez az új üzenetek nagyon rossz így. Szvsz nagyon zavaró, hogy már kivül látszanak a hirdetés nevek, felesleges sztem, de ami még zavaróbb, hogy az üzenetek külön szálakra lettek bontva? Miért? Hát ír valaki és nem látom az előzményeket. Azt se tudom mire írt. Gondolom ez nem fog így maradni.

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#22624) Parci válasza 5teve (#22622) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"re: #22617 Sok fizetett hirdetésnél át kell írjam, mert gyakran hamarabb elkel a hirdetett termék, mint ahogy lejár a hirdetés."

érzésre itt van a kutya elásva. mert hogy igazából nem "kell" átírni, csak:
- gyorsabb
- megmarad a kiemeléseid maradéka

viszont ilyenkor az már egy tök másik hirdetés lesz. és most van, aki azt mondja, hogy emiatt maradjon a privátoknál a régi cím/hirdetésadatok, de közben az is logikus igény, hogy az újat mutassa, hiszen az már egy tök másik hirdetés, a régi már nem aktuális.

szóval a "nagy átírás" (hirdetés kicserélése) helyett kéne valami, ami jobban leköveti a valós igényt. és akkor értelemszerűen aki az új hirdetésre ír, annak már új beszélgetés nyílik a privátoknál.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22625) Parci válasza C64 (#22623) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az egész fejlesztés lényege, hogy lásd, hogy ki mire írt, no meg hogy le tudd szűrni például az adott hirdetésre írókat. nehéz elképzelnem, hogy ennél jobb az, hogy van ott egyszerűen egy név lista és fogalmad sincs, hogy ki miért írt, hovatovább egy hét múlva már esélyed sincs megtalálni a hatalmas nick listában, hogy hogy is volt az.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22626) gordonfreemN válasza Parci (#22625) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Aki hirdetésre használja, oké. De aki csak kommunikál vele ismerősökkel, barátokkal?
Nekem se tetszik, korábban legalább a logout-on elérhető volt a régi felület. De ez? Amolyan leszoktatósnak érzem, egyre kevésbé van ingerem itt kommunikálni.
Bocsi a véleményemért, de nagyon nem tett jót ez az új dizájn. :R

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#22627) 5teve válasza Parci (#22624) üzenetére


5teve
senior tag

Nyílván nem egy az érdekünk, én minél kevesebbet akarok költeni, te minél nagyobb bevételt kell produkálj. :DDD
Szvsz. a privát rendszernek pont ez a legnagyobb erőssége, hogy 1 felhasználó = 1 helyen minden. Ha ez megváltozik akkor ugyanolyan kaotikus lesz a privizés mint az email-ozás.

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#22628) Janoska26 válasza Parci (#22625) üzenetére


Janoska26
addikt

Üdv! Az is szándékos, hogy ha olyan felhasználó ír aki már régen is írt, Ő most kétszer jelenik meg a listában? Ha jól értem akkor minden egyes hirdetéshez ha ír majd legközelebb akkor egy harmadik és negyedik párbeszédem is lesz az emberrel? Nem lehet valahogy összevonni ahogy eddig is volt? Tökéletesen működött az, ha beírtam a keresendő szót akkor felhozta azt az embert akitől vettem/eladtam. Most meg fel fog hozni mindenkit aki ezzel kapcsolatban írt valamit. Mellesleg ha rákattintok a hirdetésre amire írt nem csinál semmit, eddig felhozta a hirdetést. :R

Közben látom, hogy sajnos ez lett, én meg azt hittem hirtelen valami bug, mert eléggé szét van csúszva az egész...

Most nézem a névre keresés sem működik a privátok között. :F

[ Szerkesztve ]

(#22629) Parci válasza 5teve (#22627) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

az emailezés kaotikus? :Y

(azért gondolkodunk rajta közben, hogy még hogy lehet okosítani, de az, hogy végre van témája a privátoknak, biztos, hogy feature és nem bug. mondom, például szűrhető egy mozdulattal, hogy ki írt adott hirdetésre stb.)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22630) Parci válasza Janoska26 (#22628) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Az is szándékos, hogy ha olyan felhasználó ír aki már régen is írt, Ő most kétszer jelenik meg a listában? Ha jól értem akkor minden egyes hirdetéshez ha ír majd legközelebb akkor egy harmadik és negyedik párbeszédem is lesz az emberrel?"

igen és igen, mert nem a józsi72 a lényeg, hanem amiről beszéltek. de ahogy egy emailnél is van reply, itt is lehet folytatni egy meglévő beszélgetést vele.

"Nem lehet valahogy összevonni ahogy eddig is volt?"

ezen gondolkodunk egy kört

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22631) tlac válasza Janoska26 (#22628) üzenetére


tlac
nagyúr

engem egyelőre még nem érint, de ez a változtatás nekem sem fog tetszeni
eddig tök jó volt, hogy ha valaki venni akart tőlem valamit, akkor egyből láttam, hogy volt-e már korábbi beszélgetésünk
ha jól értem, akkor ez ezzel megszűnt?

(#22632) 5teve válasza Parci (#22629) üzenetére


5teve
senior tag

Ok, ez szubjektív.
A lényeg, hogy "1 felhasználó = 1 helyen minden" maradjon meg valahogy. :R :R

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#22633) Parci válasza gordonfreemN (#22626) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem értelek. aki csak kommunikál, annak lesz egy általános privátja a barátjával, és ugyanúgy tudja azt folytatni, mint eddig. nézd meg, hogy amikor kiválasztod, hogy privát, még állíthatod is, hogy legyen-e külön témája vagy általános maradjon. :U

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22634) DS39 válasza tlac (#22631) üzenetére


DS39
nagyúr

igen, az üzenetváltás témaközpontú lesz/lett, és nem felhasználó-központú, mint eddig.

(#22635) Parci válasza tlac (#22631) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

le tudod szűrni a felhasználóra a privátok listáját azért. de a full egybeömlesztett nézet megszűnt, valóban. most azt látnád már leszűrve, hogy milyen témákban beszélgettetek.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22636) C64


C64
őstag

Számomra most lett kaotikus az egész és engem személy szerint nagyon zavar. Tegnapi beszélgetések fel lettek darabolva és a fele üzenet itt a fele ott, nem szeretném ezt így. Sztem az lenne a legjobb ha lenne egy beállítási opció ki hogyan szeretné használni. Nekem tökéletesen megfelet a régi!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#22637) lezso6 válasza DS39 (#22634) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Írhatsz a régi módon is, nincs semmi korlátozás, inkább új lehetőség, hogy témában írj. A hirdetéseknél meg elég egyértelműen jobb, hogy ha előre látod a témát, amint írnak meg szűrhetsz is rá.

Egy borzalom volt eddig több hirdetéssel a privátok kezelése, esélytelen nickről megjegyezni 20 embert hogy ki melyik hirdetésemre írt vagy csak simán fórumos privát volt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22638) lezso6 válasza C64 (#22636) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De hát van beállítási opció, nem muszáj használni a témákat. Hirdetéseknél más a helyzet, ott nincs választás, de ott nagyon nagy előny, hogy látod mire ki írt.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#22639) Parci válasza C64 (#22636) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezt minden létező változtatásnál bedobja x user, hogy ugyan átdolgoztátok az egészet, de legyen választható a régi is. ez nem kivitelezhető, ráadásul akkor már lenne 5 korábbi mindenből. vagy ha az nem kéne, csak a legutóbbi, akkor meg van itt egy kis önellentmondás.

az új keretek között vizsgáljuk, hogy hogyan lehet ömleszteni egy-egy usernél. de. addig is, jó lenne, ha legalább arra venné mindenki a fáradságot, hogy elolvassa, hogy például mit ír oda a rendszer, amikor a fórumból küld privátot. ugyanis pont azt, hogy választhatja, hogy külön témája legyen-e a privátnak, amit épp írni készül.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22640) tlac válasza Parci (#22639) üzenetére


tlac
nagyúr

ha legalább arra venné mindenki a fáradságot, hogy elolvassa, hogy például mit ír oda a rendszer, amikor a fórumból küld privátot

hát, nagyon keresnem kellett, hogy rájöjjek, hogy mire gondoltál
fórumból mindig úgy küldök privátot, hogy rákattintok az emberre és onnan privát
ezt az üzenetek melletti 3 pöttyöt sosem használtam erre

de ha pl. egy cikkel kapcsolatban szeretnék például egy hibát jelezni, akkor hogyan kellene az új rendszerben, hogy legyen témája is?

[ Szerkesztve ]

(#22641) gban válasza Parci (#22639) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem lehet mindenkinek megfelelő formátumot kreálni, ez alapigazság.
Én pl. a logoutot használom szívesen, viszont ott ha ráklikkelek egy userre, a régi ablak jön, nincsenek ott pl. a hirdetései - én sokszor ezért nyitom meg a user infóit, de ezt az új felületek egyikéről kell megtennem hogy lássam a hirdetéseit.
Nem reklamálás, nincs is bajom ezzel, csak hogy mindenki lássa, mennyire különbözőek a preferenciák, képtelenség mindnek megfelelni.
Ami viszont jelenleg zavar, hogy az apróra írt üzenetnél nem tudom megnézni az adott userrel történt korábbi beszélgetéseket, csak külön rákeresve.
Ha én írok egy hirdetésre, ott a külön topic, vagyis a hirdetés, jól látom hogy mindenképp külön topic lesz belőle? Vagyis nem látom ebben a topicban hogy volt-e már beszélgetésünk.
Ugyanez ha nekem írnak, minden usernél külön keresnem kell hogy írt-e már más ügyben, üzleteltünk-e már?

Postázást nem vállalok.

(#22642) Parci válasza tlac (#22640) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"fórumból mindig úgy küldök privátot, hogy rákattintok az emberre és onnan privát
ezt az üzenetek melletti 3 pöttyöt sosem használom erre"

és akkor mi a gond? így egy általános privát beszélgetést csinál a userrel és pont, hogy ömlesztve lesz legközelebb is, ahogy eddig.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22643) Lackooo84 válasza Parci (#22642) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Az a gond, hogy most úgy is csak a privátok lista jön be, mint a fórumban a név mellett levő privát gombról... Én is a régi rendszerre szavazok.

The Truth is out there...

(#22644) Parci válasza gban (#22641) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

"Ami viszont jelenleg zavar, hogy az apróra írt üzenetnél nem tudom megnézni az adott userrel történt korábbi beszélgetéseket, csak külön rákeresve."

ezen dolgozunk, h kényelmesen elérhető legyen.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22645) Janoska26 válasza Parci (#22639) üzenetére


Janoska26
addikt

"de. addig is, jó lenne, ha legalább arra venné mindenki a fáradságot, hogy elolvassa, hogy például mit ír oda a rendszer, amikor a fórumból küld privátot. ugyanis pont azt, hogy választhatja, hogy külön témája legyen-e a privátnak, amit épp írni készül."

Ez a baj akkor, sajnos ez mindenkinek új, és lövése sincs senkinek az egészről, jó lenne ha egy összefoglaló lenne az aprón ezekről az új változtatásokról, nem pedig véletlenül jövünk rá, hogy változott valami. Mindenképp az aprón, mert lehet volt róla szó valahol fórumon, de én pl és sokan mások akik aprózunk erről semmit sem tudtak, ezért is ekkora a meglepődés és a "rinyálás". Mondom úgy, hogy én általában elfogadom és megszokom a dolgokat, de eddig nekem sem tetszik, mivel én tökéletesen kiigazodtam az eddigi rendszerben.

És még mindig mondom, hogy a név szerinti keresés a privátokban nem működik.

Ha a hirdetés szövegére kattintok amire írt a user eddig bedobta a hirdetést és meg tudtam nézni mi is van pontosan benne, ár stb. Most ha rákattintok nem történik semmi. Mehetek a profilomra, kereshetem meg a hirdetést manuálisan. Ez csak nálam van így, vagy ez is egy "fejlesztés" ?

(#22646) tlac válasza Parci (#22642) üzenetére


tlac
nagyúr

most azon a szemüvegen keresztül olvastad az üzenetemet, hogy panaszkodok, pedig arra voltam kíváncsi, hogy hogyan kellene használni

(#22647) Parci válasza Lackooo84 (#22643) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

mindjárt átrakjuk azt is. a logout kódja szegény. deprecated. :U

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22648) gban válasza Parci (#22644) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nem értek hozzá, de nem lenne esetleg nagyobb tömegeknek kedvére való és egyszerűbb is hogy simán választható legyen hogy ömlesztve mind vagy témánként, minden userrel folytatott privát beszélgetésre vonatkozóan?
Aztán mindenki beállítja, bónuszként leszűrhetnétek hogy mennyire jön be egy-egy újítás, illetve mennyi idő után válik az a népszerűbbé.

Postázást nem vállalok.

(#22649) Parci válasza tlac (#22646) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

na, most:
- van általános fórumos privát és van olyan, aminek a topik a témája
- úgy érdemes használni, ahogy szeretnéd: ha kell téma és külön beszélgetést akarsz, úgy, ha nem kell, úgy
- adatlapról küldve eleve nincs téma
- témából küldve választható

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#22650) Parci válasza gban (#22648) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

kapacitási nehézségek vannak ezzel a megoldással, a csoportosított selectek "drágák". gondolkodunk.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.