Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:50:13

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) hammertron1


hammertron1
tag

Sziasztok. Nektek a Data monitor számolja a hívás időt? Nekem csak a nettet és az sms-t Ó hajtja számolni. ..

[ Szerkesztve ]

(#802) gbutcher válasza hammertron1 (#801) üzenetére


gbutcher
tag

Számolja. Egybe a bejövőt és a kimenőt :(

(#803) hammertron1 válasza gbutcher (#802) üzenetére


hammertron1
tag

Eddig még azt se számolta nekem. De! Tegnap valami történt mert a BBM voip hivast elkezte számolni xD

(#804) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok.Olyan problémám van hogy a letöltött Google drive-ot megnyitnám és akkor kiírja hogy nem található fiók hozzá. Ugyanez a helyzet a maps-al.Ott se tudok belepni a fiokomba.Mi lehet a hiba?

(#805) mcferenc válasza Stimpy001 (#672) üzenetére


mcferenc
csendes tag

Hello,

mostanság botlottam bele a kérdésedbe/problémádba. Nem tudom azóta megoldódott e, de én is Snap-pel raktam fel (10.2.1 frissítés óta) a korábban megvásárolt Powerampot és úgy ahogy működik, de iszonyatosan halk és a lejátszó nézetben néha így vibrálnak a kezelő gombok... De tudom, hogy ez androidra lett írva, emiatt nem is izgatom magam rajta, csak kíváncsi lennék, hogy neked, vagy másnak működik e rendesen?

(#806) bok92 válasza zorromoto (#804) üzenetére


bok92
addikt

Az összefoglalóban szépen írja, hogy miért nem működik...

(#807) eventus válasza zorromoto (#804) üzenetére


eventus
veterán

Nem kell 6 helyre beírni egy kérdést :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#808) djulu válasza eventus (#807) üzenetére


djulu
csendes tag

sziasztok

bebuzz pro vagy hub ++ ?

vélemények? mindkettő hasonló.

Vive memor nostri rigidi servator honesti.

(#809) eventus válasza djulu (#808) üzenetére


eventus
veterán

Bebuzz, ha már engem kérdeztél :) 2009 óta használom, így a véleményem is 100%os :))

[ Szerkesztve ]

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#810) Stimpy001 válasza mcferenc (#805) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Sajnos ugyanezeket tapasztaltam. :( Kb. hetente elfelejti hogy megvásároltam, olyankor le kell szedni, újrarakni, majd az unlockert is, így működik megkint kb 1 hétig. A legnagyobb bajom nekem is a hangerő, pontosabban annak hiánya, elég jó Bose fülessel használom, de kb 3/4 vagy teljes hangerőre kell állítanom hogy halljak valamit. Fél hangerő alatt teljesen néma. :(
Ezt a Neutron Playert néztem a World-ben, de tele van számomra felesleges funciókkal, igazából csak a mély/magas arányát akarnám állítgatni némelyik zenénél, ez nekem nem ér meg 4.5 eurót.

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#811) ripla


ripla
őstag

most hozták meg a 0 kilométeres, bontatlan, fehér színű z10-esemet. :))

(#812) turbulencia8 válasza Stimpy001 (#810) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nekem nagyon megerte a Neutron, es gyari fulessel az utobbi lejatszot hasznalva nagyon jo a hangero is (torzitas nelkul persze).

(#813) ripla


ripla
őstag

beírom ide is, hátha...

"azt mondjátok meg nekem, hogy miért csinálja azt a z10, hogy néha eldobja a wifit pedig itt ülök a routertől fél méterre. azt írja ki, hogy nem végezhető el a hálózatalapú hitelesítés.
azért is érdekes a dolog, mert nekem úgy tűnik mintha a képernyőzár aktiválása után csinálná ezt, mikor megint elkezdem használni a mobilt.
előtte amikor először beállítottam neki, megadtam a jelszót, akkor azonnal csatlakozott és legalább 1 órán keresztül semmi problémája nem volt. 2 router van itthon, a lakás 2 végében, de az összes többi itthoni telefonnak semmi gondja nincsen velük, be van állítva mind a kettő, és automatikusan csatlakoznak ahhoz amelyik elérhető.
a telefon zsír új, ma vettem.
mi lehet a baj?"

[ Szerkesztve ]

(#814) kárátékutyá válasza ripla (#813) üzenetére


kárátékutyá
őstag

Rossz helyen vagy. EZT olvasd el első körben.

(#815) eventus válasza ripla (#813) üzenetére


eventus
veterán

Hátha.. nem jó ide :) Nem értem az ilyen embereket :( Adóbevallásodra is írd rá, HÁTHA :DDD

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#816) ripla válasza eventus (#815) üzenetére


ripla
őstag

én sem értem az olyanokat, akik beszólnak, pedig az előző kolléga már útba igazított.

(#817) hammertron1


hammertron1
tag

Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy a naptárba hogy tudnám elocsalni a nevnapokat? plusz az ismerősökkét jelezze is. Milyen alkalmazás segitene rajtam? Vagy csak egy alap beállítást nem vettem észre? A segítséget előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#818) Stimpy001 válasza turbulencia8 (#812) üzenetére


Stimpy001
aktív tag

Lezárt képernyőnél a hangerőszabályzók közötti gomb play/pause funkciója működik Neutron alatt?

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max 256GB + sok oldschool Ericsson meg Nokia

(#819) Polllen válasza hammertron1 (#817) üzenetére


Polllen
nagyúr

Szia, ezt nem teljesen értem. Alapvetően kell egy névnap naptár (pl. A google-e), amire feliratkozol & akkor látni fogod.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#820) pippo76


pippo76
tag

Elkészült a CIB Mobiltoken alkalmazás. BlackBerry Worldben megtalaljatok.

(#821) odrif válasza pippo76 (#820) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi vártuk

20 éve a Prohardveren

(#822) rbalint88


rbalint88
addikt

BpMenetrend másnál sem indul? ez az új, GTA dizájnos verzió, Snapből töltve.

(#823) zorromoto


zorromoto
senior tag

Arra gondoltam kicsit fel lehetne dobni a topikot ha megírnánk hogy a gyárin kívül ki milyen app-ot használ akár BB-S akár androidos.
Nos?pl böngészőre valami alternatíva? Én nem vagyok elégedett a gyarival.

(#824) siposjozsef


siposjozsef
csendes tag

Sziasztok,

tud vki küldeni egy jól müködő Viber APK-t? Nekem nem jeleniti meg az összes kontaktot sajnos ,akiknek pedig van vibere :(

Köszi

(#825) megyerikrisz válasza rbalint88 (#822) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

Szia!

Nekem egy korábbi verzió volt fenn a 1MobileMarket-ről, most kiírta, hogy az adatbázis frissítéséhez frissíteni kel magát a programot. Ezt viszont nem tudom, a 1Mobile nem jelez frissítést, reinstall sem segített. Én is várom a megoldást, mert elég sokszor használtam eddig.

(#826) megyerikrisz válasza rbalint88 (#822) üzenetére


megyerikrisz
csendes tag

Közben sikerült megoldanom. Törlés, majd a [link] honlap segítségével letöltöttem az .apk-t és telepítettem. Hibátlanul működik.

(#827) Polarstar


Polarstar
nagyúr

MEGA!

Használja valaki Zozón kívül?? :U

A kapcsolatokat, leveleket hogy lehet rámenteni?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#828) roland091


roland091
senior tag

sziasztok, ha droidról váltanék a játék állásokat vissza lehet szinkronizálni felhőből ? pl.: dragon vale, clash of clans

köszönöm :)

(#829) Polllen válasza roland091 (#828) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha a játékok a google rendszerét használják a felhőhöz, akkor nem. ha sajátot, akkor talán.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#830) roland091 válasza Polllen (#829) üzenetére


roland091
senior tag

köszönöm hát dragon vale facebookot használ a clash meg google-t azt hiszem :/

(#831) kárátékutyá


kárátékutyá
őstag

Neutron-t ki használja? Priviben lenne pár kérdésem.

(#832) papeti01


papeti01
senior tag

Sziasztok,
Mitől lehet, hogy a telót nem találja a Sachesi program?
Eredeti kábel. BB link telepítve. Rácsatlakozik a teló, utána kilépek belőle, elinditom a Sachesi és akkor searching van az install alatt, meg kiirja, hogy usb reqiured (azon probálkozok)
Eredeti kábellel, a telefonon,, már próbáltam az usb beállításoknál a win, illetve a autó detektációt is...
Ha egyszer a Snap et fel tudom varázsolni, és onnan teszek fel droid apk-t, akkor az jelzi ha az adott alkalmazás frissül?

#proudfather

(#835) odrif válasza Gzolo (#834) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Köszi a scan to text nagyon Jól jött.

20 éve a Prohardveren

(#836) odrif


odrif
MODERÁTOR

Jó ez a scan to text alkalmazás, bár arra számítottam hogy ha most (ingyen) megveszem akkor a "scan to text" vízjeleket már nem látom a bescannelt dokumentumokba.

20 éve a Prohardveren

(#837) Blackmirror válasza Gzolo (#834) üzenetére


Blackmirror
senior tag

ez a Tilt nem túl hasznos...nem tudom hogy vagytok vele,de törlöm lefelé ;]
a többi jónak tűnik.

iPhone X@R, iPad Pro

(#838) istnag válasza Blackmirror (#837) üzenetére


istnag
addikt

Még ha nem is hasznos attól még működhetne bug mentesen, de arra sem képes, mondjuk a scan to text is elég gagyi sajna...

(#839) zolee0307


zolee0307
őstag

Én csak a scan to text hagytam fent. Egyébként ezeket, ha már feltelepítettem egyszer, de utána letöröltem, akkor bármikor újra feltelepíthetem?

Melyik appot érdemesebb felrakni: a rad.io-t, vagy a tune in radiot? Ezek magyar adókat fognak? Mekkora adatforgalmat generálhatnak?

Ez a sok GPS for Google app ezek mik? Melyik amelyiket esetleg érdemes használni?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#840) bok92 válasza zolee0307 (#839) üzenetére


bok92
addikt

Amikor csak akarod. ;)

(#841) Blackmirror válasza zolee0307 (#839) üzenetére


Blackmirror
senior tag

nobexem (worldből) van + tune in(az nem a worldből hanem androidos) mindkettővel tudsz magyar adókat hallgatni,adatforgalmat passzolom mert rendszertelenül hallgatom őket és még nem figyeltem és 1-3GB adatforgalmi keretem van általában az meg elég :DDD

istnag: akkor másnál is bugos oké... sajnos sok ilyen alkalmazás van.Tilt esetében Built for Blackberry appról beszélünk ráadásul :O
Doodle jump az okés legalább,az unot nem néztem de ilyenekkel nem nagyon játszom.

iPhone X@R, iPad Pro

(#842) Gzolo válasza zolee0307 (#839) üzenetére


Gzolo
senior tag

Én Tune In-re esküszöm, Z10-en, Memopadon és Playstation 3-on is használom :DDD

Tilt Yahoo News-zal még oké volt, de a Spiegel-nél a híreket már nem töltötte be, ha rányomtam :/ és zavart, hogy egyfolytában mozognak a hírek, lapozni nem lehez. Kéne a Feedly vagy egy jó Rss-olvasó natívban, droidos sajna nem fut túl jól.

[ Szerkesztve ]

(#843) zolee0307


zolee0307
őstag

Köszi a válaszokat!

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#844) zorromoto


zorromoto
senior tag

Van két játék ami nagyon tetszik de az egyik el sem indul a másik meg szarul működik.
1. Smashhit
2. Deerhunter 2014
Természetesen a bbworld-be nyoma sincs hogy lenne. A snap-es play-böl töltöttem le.Kétlem hogy lenne más megoldás de azért ha valaki tud akkor kérem jelezze. Köszi

(#845) zolee0307


zolee0307
őstag

Mi van ha a tune in radioban egyes adóknál streaming errort írt? Meg lehet oldani, hogy működjön az adó?

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#846) sasa134 válasza istnag (#838) üzenetére


sasa134
addikt

Mi a baj a Scan to text-tel? Csak, mert irtad többször, hogy gagyi, de nem irtad le, miért..
Tökéletesen ismer fel magyar szöveget, jó a pdf, tud színesben is 'scannelni', hibátlanul működik...

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#847) odrif válasza sasa134 (#846) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Csak kár hogy a fizetős verzió letöltése után is a "scan to text" vízjel a scannelt dokumentumban megmarad.

20 éve a Prohardveren

(#848) lugosi válasza odrif (#847) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem próbáltam még de ha ez így van akkor gagyi.

Van új bbm. Nem tudom mi benne az új de van frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#849) sasa134 válasza odrif (#847) üzenetére


sasa134
addikt

Igen ez igaz, 0,89 eur a vizjel eltávolítása.
A program ettől még szuper, de az igaz hogy ez a vizjel eltűntetes pénzért nem elegáns. Nekem ennyit megért mert a program remek.

Lugosi: 16 megàs file küldés, stickerek, csoport chatban képküldés.

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#850) istnag válasza sasa134 (#846) üzenetére


istnag
addikt

Annyi, hogy:
-nagyon lassú (nálam)
-ha nem ismer fel szöveget véltelnül sem írná ki, á mindek, majd úgyis látod , ha Extract text-re mész
-az üres txt -t is simán elmenti :Y
-hiába váalsztod ki, hogy Hungarian,cseszik rá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.