Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-11-17 15:48:41

LOGOUT.hu

2021 Résztvevők: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31751) madgie válasza jeni (#31749) üzenetére


madgie
titán

Kábé 8 éves a felültöltősünk :D

(#31752) jeni válasza madgie (#31751) üzenetére


jeni
félisten

itthon is tökéletesen működik de...
a kinézete már 2éves kora előtt úgy nézett ki mintha kint a szabadban lett volna használva 5 éve!
a teteje nem rozsdamentes lemezből van!
ezt bejelentettük garanciális hibának és biztosításra -mindkét esetben el lett utasítva mert a mosógépre nem vonatkozik a vizesedés miatt rozsdásodási HIBA!
na ekkor mondtam a páromnak most vettünk utoljára Whirlpool gépet,a fateromnak is szétment idő előtt! a neten is tele vannak erre utaló problémás mosógépekkel

[ Szerkesztve ]

(#31753) VW


VW
aktív tag

Szerintem új rekord lesz, lassan egy hónap eltelik, és nem ér ide a csomag.
Emag BF Ps4-et, mai napig kiszállítás alattinak jelzi a nyomon követés.(utánvét)
Emag és a futárcég ügyfélszolgálata nem reagál az emailekre, telefont sem veszik fel. :(

20 éve a Prohardveren. Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#31754) Sanki válasza VW (#31753) üzenetére


Sanki
addikt

Emag-gal hasonló tapasztalat: volt valami mosószer akció villám akcióba, kettőt rendeltem (talán valami 4 ezer Ft volt összesen), két csomagba küldték és mind a két csomagra külön külön a teljes árat írták rá és annyit kellett volna fizetnem (tehát 2x 4 ezer Ft).
Nem vettem át, írtam az ügyfélszolgálatnak és kb 30 nap után válaszoltak, hogy sajnálják, de az egyikből nincs készleten (közben volt.. :) ), a másikból utolsó darab van de hívjam őket fel.
Visszaírtam, hogy kedvesek, kérem mind a kettőt és ők keressenek fel engem, nem én vagyok a cégért. :)
Végső hozzáállásuk: törölték a rendelést.

[ Szerkesztve ]

(#31755) Tikakukac válasza jeni (#31752) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt 4 márka mosógépével eljátszottuk. Mindegy mit veszel. A megoldás: ha tetszik, ha nem, ha tudod, ha nem a mosógépet is el kell szedni a fürdőből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31756) CHIPman válasza Sanki (#31754) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Emagról rendeltem 2 gumiabroncsot. Nem voltak összecsomagolva, mindkettőre rá volt rakva ugyanaz a címke egy különbséggel: az egyik nem túl nyilvánvaló részen rá volt írva hogy 1. rész és 2. rész. Mindkettőn rajta volt a teljes ár, de a csomagpontos képben volt, és tudta, hogy az egyiket nullásnak fogja hozni, ha lehúzza mindkettőt. Nem ez volt nálad is?

hardverapro.hu/tag/chipman

(#31757) Sanki válasza CHIPman (#31756) üzenetére


Sanki
addikt

Sajnos nem, megnéztük és teljes áron jött mind a kettő, két külön csomag, két e-mail, két ár.

(#31758) jeni válasza Tikakukac (#31755) üzenetére


jeni
félisten

Természetesen igazad van hallgatva rád,majd leviszem a garázsba,vagy akiknek nincs az meg vigye le a pincébe! Jó hosszú vezetékkel meg rátud csatlakoztatni a vizes blokkokhoz.

A w.c-be a spajzbe meg köztudottan nem nagyok és oda meg nem fér be!

A megoldás,hogy rozsdamentes lemezből kell legyártatni! A Whirlpool szerviz szakszerelője nekem elárulta,hogy a gyártó direkt csinálja ezt mert ebből van neki bevétele!

[ Szerkesztve ]

(#31759) Tikakukac válasza jeni (#31758) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát de basszus ezekre most jössz rá? :P

Ezek alap dolgok. Nálunk a mosogatógépet festettem nyáron, egyik oldalt már 20cm lemezt hegesztettem fel, mert egyszerűen porrá rohadt.

Szóval vagy megoldod, hogy elrakod, vagy így jártál :B Esetleg szétkapod és elviteted az ép lemezeket cinkben füröszteni. Összerakod és kész. Fogyitársadalom van, a 20 évet elmenő gépek ideje lejárt.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31760) Lackooo84 válasza Tikakukac (#31759) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Van olyan, úgy hívják, hogy Miele... :)

The Truth is out there...

(#31761) Tikakukac válasza Lackooo84 (#31760) üzenetére


Tikakukac
titán

Jajajajajajaja. Jah. És a Miele ára előtti 72 hónapban pedig marad a mosókő :DDD Micsoda megoldások kérem alássan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31762) sambenez válasza Tikakukac (#31755) üzenetére


sambenez
addikt

Nem tudom melyik 4 márkával játszottad el, nekünk egy AEG van a fürdőben kb 4 éve. Olyan mintha új lenne.

(#31763) Tikakukac válasza sambenez (#31762) üzenetére


Tikakukac
titán

Fagor, Whirlpool, Bosch, Beko. Most Gorenje van, de ez már konyhába rakva.

Egy ideig valóban alig veszed észre, max kis hólyag. Na, ott már izzíthatod a flexet, mert amögött már acél gyakorlatilag nincs is :K Gondoltam alvázvédős kezelésen és hasonlókon, aztán ott álltam szemben a mosógéppel, hogy vazegh, most tényleg atomjaira akarod szedni a 110k-s mosógépet és rücsivel fújni? Letettem róla, átszerveztük a dolgokat és kikerült a pancsiból.

Mazda3-at voltunk nézni haveromnak. Mintha új lenne. Aztán csápos emelőre rakva mondta a srác, inkább engedjük le, mert lehet beszakad az emelési pont :DDD Jó dolog ez a kifelé rozsdásodás na.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#31764) jeni válasza sambenez (#31762) üzenetére


jeni
félisten

A Zanussi és az AEG az biztosan nem! :DD

Nekünk az elöltöltős Zanussi szinte karcmentes volt 8 éven át! :C

(#31765) Peterhappy válasza sambenez (#31762) üzenetére


Peterhappy
őstag

Nyolc éves az AEG mosógépünk. Igaz, elöltöltős. Ahogy jöttek sorban a Kölkök, úgy jutottunk el a heti két mosástól a napi egy-kettőig (heti nyolc-tíz). Ha azt mondom, legalább kétezer mosáson van túl, szerintem keveset mondtam. Kívülről már szegény nem "tipptopp meg minden", de a mai napig gyönyörűen mos. Volt, már hogy ránk ijesztett, egyszer-kétszer azt hittük le fog betegedni, de mindig megtaláltuk a megoldást (dugulás, tömítés, vízkő stb.). Szerelőt még nem látott.
Az egyik legjobb vételünk; nehezen hoztam meg a döntést, nehezen esett rá a választásom, nehezen mondtam azt, hogy vegyünk másfélszer-kétszer annyiért mosógépet, mint szeretnénk (ez 2010-ben 110K-t jelentett, öt év kiterjesztett garanciával), de minden egyes fillérjét maximálisan megérte, ár/érték arányban jobb döntést - így utólag visszanézve - nem hozhattunk volna akkor.

(#31766) maross válasza jeni (#31752) üzenetére


maross
veterán

elozo whirlpoolonk 7 ev utan makulatlanul nezett ki (hibatlanul lett eladva egy téves diagnosztika miatt), a mostani (2 vagy 3 eves?) mar rohad a teteje. Pedig minden funkciobol eggyel okosabbat vettem. seggemet vernem a foldhoz oromomben, ha ez is kibirna 7 evet szerelo nelkul.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#31767) hunaqua válasza maross (#31766) üzenetére


hunaqua
addikt

Ezek a tévék minőségénél is már pont így van.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#31768) HXY


HXY
addikt

Kellemes Ünnepeket mindenkinek!
Én a topikot ezennel törlöm a listámról.
De remélem, hogy jövő november ugyanitt találkozunk!

(#31769) hhenry


hhenry
őstag

Ha esetleg valakit még érdekel jó árú 1070:[link]

[ Szerkesztve ]

(#31770) #81733120


#81733120
törölt tag

Kellemes ünnepeket! :)

(#31771) #65537792


#65537792
törölt tag

Hát ha van még itt valaki....

Tegnap vettünk Auchanban egy Tschibo pure kávéfőzőt. Kiderül, hogy nem ez kéne, de ki lett bontva. Használva nem volt. Van rá esély, hogy vissza vigyük? Esetleg egy Krupsosat ugyan abban az árban elhozni?

(#31772) -secret- válasza #65537792 (#31771) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Vidd vissza a blokkal együtt és visszaadják a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#31773) #65537792 válasza -secret- (#31772) üzenetére


#65537792
törölt tag

:R

(#31774) lantra


lantra
csendes tag

Black Friday az Alzàban. Hülyék ezek,?

(#31775) Boond


Boond
addikt

Én is ezt néztem ma is, meg múltkor is votl reklám karácsony körül szilveszterkor...

Hát nézd, nekik mindig fekete péntek van... árazásban gondolom, amúgy sincs sok különbség egy normál hétvégével...

(#31776) updog válasza lantra (#31774) üzenetére


updog
senior tag

Bár nincs levédve vagy ilyesmi, szerintem simán lehetne megtévesztésért akár perelni is, a BF "a hálaadást követő péntek elnevezése az Egyesült Államokban, amely ott néhány évtizede hagyományosan a karácsonyi bevásárlási szezon kezdete" (Wikipedia).

Ráadásul (persze ismerjük az elmúlt évek magyar "leárazásait") eredetileg az akár önköltség alatti árakról kéne szólnia a BF címkéjű akciónak. Év közben szerintem nem is értelmezhető ez a kifejezés.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#31777) AtHoS válasza lantra (#31774) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez ennyire komoly akciózás: "Az akció időtartama január 21-től január 3-ig február."

No meg, ha rendesen írták volna, akkor is mindössze 2 péntek esik ezen időszakba. Nem is értem milyen elgondolásból használják az akció elnevezésében a Friday szót :F ha két hétig folyamatosan "akcióznak"

read-only mode on the forum

(#31778) updog válasza AtHoS (#31777) üzenetére


updog
senior tag

Magyarországon a felnőtt lakosság ~37%-a beszél legalább egy idegen nyelvet (papíron, aztán pont ők mennek is el).

Sokan nem is értik a nép egyszerű fiai közül, mi az hogy bekkfájdéj, csak automatikusan társítják, hogy olyankor kell felvenni a kofidiszt plazmatévére.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#31779) Boond


Boond
addikt

Azért szerintem ehhez nem kell nyelvésznek lenni, ha más nem amcsi filmekből meg egyéb forrásból is ismerheti valaki. + nem egy műsor beszélgetés témája volt... De már tavaly is megfigyeltem, hogy egyes cégek évközben fekete hétvégéznek péntekeznek stb...

Szerintem inkább az akció/nagy akciót kapcsolják ezzel össze... a vállalatok, magyarul év közben is megakarják lovagolni. És biztos találnak rá pár palimadarat... egyszerűbb egy bejáratott név mint egy új, amire nem kapod fel a fejed...

(#31780) Boond válasza lantra (#31774) üzenetére


Boond
addikt

Nem hülyék, egyik nap is láttam a reklámot használták a "megint fekete péntek" kifejezést.
Magyarra fordítva ezt egy márkaként használják, egy bejáratott dolognak, amit az emberek a vásárlással, a költéssel kötnek össze, nem pedig az időponttal. Legalábbis az alzánál így gondolhatják. Jó holt időben forgalom növelésnek.

Több mint szánalmas...

(#31781) CptAdamica válasza lantra (#31774) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én is ezt nézem most, hogy az Alza végtelen ciklusban ragadt. Már unom nézni ezt a PH hirdetést, komolyan baromi szánalmas. Onnan se fogok rendelni semmit, az biztos, ekkora egy nyomi bandától.

Megyen!

(#31782) AtHoS válasza CptAdamica (#31781) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Azért a jó ajánlatokat ne dobd el magadtól, lehet épp kifogsz olyat ami érdekel/éppen szükséges számodra

Amúgy nem csak az ALZA nyomja a süket hülyeségét. Tavalyelőtt a debreceni plázába ugrottunk be baráti társasággal Burger King-ezni, de kicsit mászkáltunk szétnéztünk, mi a kínálat: no itt az üzletek 80%-ánál a kirakaton az 50-70-80-90%-os reklámok díszelegtek, persze amint bementünk ezen akcióknak nyoma sem volt. Furcsálltuk, hogy ennyire reklámozzák az akciót, miközben gyakorlatban nincs is akciós árnak nevezhető termék a kínálatban...de ugye a "parasztot" az engedmény mértéke fogja meg, nem pedig a tényleges ár. Azt már kevesen nézik meg máshol mennyiért is "hajigálják" utána ugyanazt a terméket

read-only mode on the forum

(#31783) htc07 válasza AtHoS (#31782) üzenetére


htc07
addikt

na igen, Debrecenben a legtobb bevasarlokozponti uzletnel kb tiz eve kint van a kirakatban a kiarusitas meg a -50% (vagy tobb) felirat :DDD

(#31784) marec1122


marec1122
senior tag

emag megint "óriási leárazást tart". A 28000-es fülest 45000-ről 29000-re leárazta. GVH megint dolgozhatna rajtuk kicsit, mert úgy látom nem értik meg, hogy nem kéne átverni az embereket.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#31785) BaLee válasza CptAdamica (#31781) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nem akarom védeni az Alzát, mert ez a folyamatos Black Friday-ozás tényleg szánalmas de messze náluk lehet kifogni a legjobb ajánlatokat. PS4 játékokat árultak 3000Ft körül, ami máshol 6-8000, ill. olyan csomagot árultak 5k-ért ami máshol 13... Valamint a gép csomagok és a különböző kiegészítők is messze náluk voltak a legjobb áron. Régebben JBL fülhallgató, Hyperx Cloud 2 is náluk volt bőven ár alatt. Szóval én már több 10k-t spóroltam azzal, hogy náluk vásároltam.

[ Szerkesztve ]

(#31786) chipesz válasza BaLee (#31785) üzenetére


chipesz
őstag

Én is meg vagyok elégedve, Xbox Stereo Headset-et és Xbox One Sport White kontrollert vettem ott átlagár alatt és az is tetszik hogy szinte mindig van ingyen szállítós kupon, szóval még azt is megspórolom.

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#31787) HagaNRG


HagaNRG
őstag

Sziasztok!

Lidl/ Aldi kéziszerszerszámokkal kapcsolatos tapasztalatokról ebben a fórumban olvashattam régebben, vagy van valami külön Lidl-ös akciós topic?

Köszi!

(#31788) #65537792 válasza HagaNRG (#31787) üzenetére


#65537792
törölt tag

Otthoni felhasználásra tökéletes.

(#31789) lamazonia válasza HagaNRG (#31787) üzenetére


lamazonia
tag

Héten 15 ezer a 20voltos aksis parkside furó a lidlbe, nekem bevált, nem ipari célra persze.

Az elmúlt 20 év legjobb Tankcsapda refrénjét a Krúbi írta.

(#31790) HagaNRG válasza lamazonia (#31789) üzenetére


HagaNRG
őstag

Köszi! Pont ezzel kapcsolatban érdeklődtem volna... (más kérdés, hogy az Obis Lux 20V Lithiumos csavarozógép is kb. ugyanezt tudhatja és az meg csak 12.000 Ft alapáron)

(#31791) sambenez válasza HagaNRG (#31790) üzenetére


sambenez
addikt

Arra is van 3 év garancia?

(#31792) Timyyy válasza HagaNRG (#31787) üzenetére


Timyyy
őstag

(#31793) alcapone386 válasza HagaNRG (#31787) üzenetére


alcapone386
őstag

Azt nem tudom, de lidl ből már majdnem minden gép megvan. Otthoni használatra hibátlan illetve ami pozitív, minden akksi lithium. Fúrók kifejezetten jók.

(#31794) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Eh: [link]

Megyen!

(#31795) fornettisuti válasza CptAdamica (#31794) üzenetére


fornettisuti
veterán

Vótmá'

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#31796) BiP válasza fornettisuti (#31795) üzenetére


BiP
nagyúr

Van PH-n is hír róla, de itt még nem volt róla szó.

(#31797) Boond válasza CptAdamica (#31794) üzenetére


Boond
addikt

nah ez durva.

(#31798) Pferi válasza CptAdamica (#31794) üzenetére


Pferi
senior tag

Az Extreme Digital-t kedvelem, jó hely, jó árakkal, kedvezményekkel, de az Emag-ról csak az "Emeljük az árat +30%-al és akciózzuk le 25%-al" dolgok ugranak be :(

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B650M DS3H ; Amd Ryzen 7 7800X3D; CoolerMaster ML 120 Lite ; 2x16 Gbyte Kingston DDR5 6000MHz; Asrock 6900XT OC Formula; 2 Hdd 2 db SSD ; FD ION + 2 Platinum 860W; CoolerMaster HAF XB ház

(#31799) HunChris válasza Pferi (#31798) üzenetére


HunChris
senior tag

Egy kutya...
Emag BF-kor, Edigital elárazáskor jó vétel....

[ Szerkesztve ]

(#31800) Boond válasza Pferi (#31798) üzenetére


Boond
addikt

Ja hát vége az ED a jobb Emag rossz témának... (és fordítva).

Mert ugyan az lesz mindkettő... kérdés jó/jobb lesz-e ez nekünk...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.