Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12101) Devid_81 válasza BaKeSZ87 (#12100) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sajnos sehol nem vesznek ember szamba.
Otthon az a gond,hogy egy honapra "megvagy ve've" a munkaadod szerint...itt ez mas mert oraber van,amennyit jossz az utan leszel fizetve.

...

(#12102) BaKeSZ87 válasza Devid_81 (#12101) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Kollégának még azt is találta mondani, hogy nekem nincs családom és ezért nem iparkodok túlórázni, mert hogy akkor ugye sokkal jobban kéne a pénz. Jelen állás szerint hátrány, ha az embernek családja van, mert könnyebben kihasználja a munkáltató, mert tudja, hogy kell neki a pénz, túlóráztatja, a nettó órabérnél többet nem ad azokra az órákra sem, hiába megy zsebbe, így sokat spórol, sokan ezért nem is szólnak érte, hogy ez azért így elég karcsú túlórapénznek, akkor úgyis csak annyit mondanának, hogy ha nem tetszik akkor nem kell bejönni túlórázni, de persze tudják, hogy úgyis be fog jönni a dolgozó. Ezek miatt sem kell csodálkozni, hogy " Fogy a magyar. ".

(#12104) sanzi89


sanzi89
addikt

Olcsón DVD lemezt valakinek? :C

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12105) littlelion21 válasza sanzi89 (#12104) üzenetére


littlelion21
addikt

Ha jársz Orosházán, elvittem.

(#12106) sanzi89 válasza littlelion21 (#12105) üzenetére


sanzi89
addikt

Járok Orosházán. PÜ-ben a többit. :R

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#12107) littlelion21 válasza sanzi89 (#12106) üzenetére


littlelion21
addikt

zsír :)

(#12108) juliabrilke válasza BaKeSZ87 (#12102) üzenetére


juliabrilke
addikt

Balf@szok sajnos mindenhol vannak, még a jobb helyeken is. :(

De semmi gond. Megvárom, ameddig "ezek" elmegy és várok helyette jobbat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12109) tááo


tááo
csendes tag

Nem kellett rá sokáig várni: (már mint a poénos képekre vele kapcsolatban)

:D

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#12110) Undoroid válasza Devid_81 (#11881) üzenetére


Undoroid
őstag

Szia Uram!

Nem fér bele? klikk ;]

* * *

SipiBcs!

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12111) BaKeSZ87 válasza moha bácsi (#12103) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Gondolom fix bérre vagy felvéve, nem órabérre. Ha semmit nem fizetne túlórára, akkor földhöz is verhetné a seggét, akkor sem menne be senki, így is meggondolja az ember kétszer is. Nálunk nem 1-2 órákról van szó, hanem tizen napok ledolgozása zsinórban, akár szombat, akár vasárnap. Mikor szombati munkanap van valami ünnep miatt, akkor általában mindenkit elengednek szabadságra, csak mi meg még 1-2 kolléga van aki dolgozik. De kár erről beszélni, nyilván vannak szarabb munkahelyek is, csak hát mindenkinek a sajátja a legszarabb. Csak érdekes volt számomra, hogy bemegyek neki szabadságból dolgozni, és azzal kezdi, hogy lebasz a saját hülyesége miatt.

(#12112) Digger válasza BaKeSZ87 (#12111) üzenetére


Digger
senior tag

Sziasztok!
Olvasom itt a munkahelyi panaszokat.
Én összeteszem a két kezem, nálunk nincs komolyabb gond! Jó a fizu az itteni, Békés megyei körülményekhez képest, van némi pluszpénz is, ha ügyi-fogyi vagyok. (ügyeletes) Van cafeteria is, elég jó összegekkel. Eszméletlen sokat autózok, szeretem is a munkám.
Mondjuk ha egyszer kirúgnak, akkor fájront, mert már 55 múltam és akkor biztosan nem kapok már munkát.
Eddig olyan szerencsém volt, hogy még soha nem voltam munkanélküli, már több mint 40 ledolgozott évem van.
Szóval azért ha ritkán is, lehet még megfelelő munkát találni, csak iszonyú nagy szerencse kell hozzá!

(#12114) fero02 válasza Digger (#12112) üzenetére


fero02
veterán

Akkor már csak azt kellene megtudni, hogy hol dolgozol. :DDD

(#12115) Devid_81 válasza Undoroid (#12110) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Elveszett ember... ;)
Mar kezdtelek hianyolni innen...ugy az elmult par honapban!
Tudom utalsz minket! ;]

[ Szerkesztve ]

...

(#12116) Digger válasza fero02 (#12114) üzenetére


Digger
senior tag

Számítógép műszerész vagyok az egy banki cégnél.

(#12117) tááo


tááo
csendes tag

:D

[ Szerkesztve ]

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#12118) fero02 válasza Digger (#12116) üzenetére


fero02
veterán

Hopp-hopp! :D

És milyen területen ügyködsz? Mikkel foglalkozol?

(#12119) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Csak jo tanacs,48 orabol 34-et ne dolgozzatok ha nem muszaj,mert almosak lehettek utana! :D
De mar csak 8nap nonstop melo es lesz par szabadnapom... ;)

[ Szerkesztve ]

...

(#12120) juliabrilke válasza Devid_81 (#12119) üzenetére


juliabrilke
addikt

Lehet ennyit dolgozni, ha meg is fizetik szépen.
De ahogy leírtad abból nekem nem az jött le, hogy hülyére kerested magad. :D

(#12121) doberman válasza moha bácsi (#12113) üzenetére


doberman
senior tag

...én bármilyen kardcsörtetésre előveszem az informatikai szabályzatot és idézem az idevágó passzust.. :DD , néha kemény dolog de legalább le van írva, minősítve, információ biztonságilag alátámasztva. .. ja és még szakmailag is jó a szabályzat.

8lnu

(#12122) Undoroid válasza doberman (#12121) üzenetére


Undoroid
őstag

Pontosan ezért kell írásban rögzíteni mindent! ;]

* * *

EZT most találtam... Ez a rakétás azért nagyon extrém! :Y

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12123) Devid_81 válasza juliabrilke (#12120) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Most meg kell toljam,akarmilyen fos a hely mert nyarra kell a zse nagyon.
Ha ugyes vagyok es birom ezt a sok tulorat akkor havi parszaz fontot el tudok rakni...kicsit at kellett formaljam az eletem...meg az edzest felre rakni... :O

...

(#12124) Undoroid válasza Devid_81 (#12123) üzenetére


Undoroid
őstag

Topikgyilkos! :P

* * *

Egy kis zombielgázolós játék: klikk :))

https://logout.hu/bejegyzes/ngabor2/nyugodj_bekeben_bordoi.html _ https://robo-venture.com -> Az ökotudatos, digitális közösségi alkotóműhely <-

(#12125) yohnsee


yohnsee
tag

Kedves csabai topiklakók!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, ígérem, nem leszek hálátlan.
Akad-e olyan köztetek, aki a holnapi nap folyamán kölcsön tudna nekem adni egy PCI-E videókártyát és egy biztosan működő, minimum 400W-os tápot? A videókarinak csak képet kell adjon, nem kell egy izomállat legyen, csak hibakeresésben kell segítsen, mert nekem sajnos nincs itthon ilyen alkatrészem.
Elértek privátban és telefonon is (ha megcsörgetsz, visszahívlak)

AVR

(#12126) Tybee21 válasza yohnsee (#12125) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Nekem nincs ilyesmi, de.... :N
Nem csak neked, másnak is... :))

[link]

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#12127) PindurAnna


PindurAnna
Közösségépítő

Ezek már tudnak valamit..

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

(#12129) BaKeSZ87 válasza PindurAnna (#12127) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Ott valószínűleg nem nyilatkozzák le minden évben tél közepén mikor leesik az első "nagyobb" hó, hogy - Meglepetésként ért minket a havazás. Bakker télen mire számítanak, +40 fokra?

(#12130) mezis válasza moha bácsi (#12128) üzenetére


mezis
nagyúr

Munkaköri leírás: Bizonyára mindegyikben van egy olyan mondat, hogy a felsoroltakon kívül meg kell csinálnia mindazt, amire a főnöke utasítja. Szerintem értelmes főnök-beosztott viszony esetén ennél többet nem is kell tartalmazzon. A dolgozónak keresni kell azt az értelmes munkát, amit el tud végezni megfelelő szinten. A főnöknek meg tudnia kell, hogy mi az a minka, amit rábízhat a beosztottjára.
A idő megy, körülmények változnak. Állandóan módosítgatni kellene a munkaköri leírást.
Ezt íróasztal mögött unatkozó, szerény képességű főnökök találhatták ki.

mezis

(#12131) Stylewars_kp válasza moha bácsi (#12128) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Szia!

Én is így jártam. Egy cégnél vagyok/voltam cnc eszterga technológus. Ugye normális ember azt gondolná, hogy jó keresetért egész nap az esztergák szerszámozásával meg emulziójával foglalkozok meg ezt fejlesztem. A túrót... még céges kocsikat is Én hordtam mosóba. Minden vackot rám sóztak, hogy oldjam meg persze tegnapra kell minden. Napi 10 óra tömény idegeskedés mindössze havi 90 ropiért. Elváltak útjaink most átmegyek egy másik céghez remélem ott jobbak lesznek a feltételek.

(#12132) BaKeSZ87 válasza Stylewars_kp (#12131) üzenetére


BaKeSZ87
senior tag

Linamar?
Én gépkezelő/beállító ( OKJ CNC-forgácsoló végzettséggel ) vagyok egy szarvasi cégnél. Valójában mi lenne a pontos feladatod CNC technológuskéng?

(#12133) doberman válasza moha bácsi (#12128) üzenetére


doberman
senior tag

van olyan mint munkaköri leírás.. - ez adott általában készen kapod, azzal az ominózus befejező mondattal, hogy és amivel még megbízzák.
rendszergazda vagyok - és létezik olyan, hogy informatikai szabályzat. ez utóbbi szerint kell végezni a munkaköri leírásban foglaltakat. pont....

ami ütközik azt nem tehetem meg, legalábbis szerintem. na persze a közszférában lehet "takarózni" ilyen-olyan szabályzatokkal. de mikor néhány éve még egy nagyon jól menő magán vállalkozásnál dolgoztam ott ilyesmi nem volt. ott egy volt a cél: minden működjön és persze azonnal...

8lnu

(#12134) Szlovi


Szlovi
aktív tag

Vót emá:

?

[ Szerkesztve ]

(#12135) ErikSon


ErikSon
csendes tag

Üdv!

Valakinek eladó P478 foglalatos vasa, integrált vidkarival és legalább 2db Sata csatlakozóval?

Tegnapra kellene! :)

- Mit csinál a jövendőmondó kannibál? - Jósokat eszik...

(#12136) Stylewars_kp válasza BaKeSZ87 (#12132) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Privátba! ;)

Tökéletlen balfácán. :D

(#12137) mezis válasza ErikSon (#12135) üzenetére


mezis
nagyúr

"Tegnapra kellene!" :Y

Na tessék ! Már Te is kezded ? Mi volt ez ? Mukaköri leírás ? ! :DDD ;]

mezis

(#12138) SipiBcs válasza Stylewars_kp (#12136) üzenetére


SipiBcs
őstag

Ezt muszáj lopnom!!!! Hatalmas!!! :) :C

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#12139) doberman válasza Stylewars_kp (#12136) üzenetére


doberman
senior tag

itt hiba van...

itt bizony 2 tökös fácán van...
:DD

8lnu

(#12140) Stylewars_kp válasza doberman (#12139) üzenetére


Stylewars_kp
senior tag

Hiába tökös ha életlen a bal fácán. :D

(#12141) Devid_81 válasza Undoroid (#12124) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ilyenkor szoktam bevetni a pislogos smileyt vagy a bogaras gif-et...arra elojonnek! :D
De most melo van ezerrel...majd valamikor talan magamhoz terek es lesz idom farasztani titeket ujra ;)

...

(#12142) tááo


tááo
csendes tag

Felhívás!

:))

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#12143) littlelion21


littlelion21
addikt

lol :D

(#12144) ZetorGumi válasza littlelion21 (#12143) üzenetére


ZetorGumi
addikt

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#12145) doberman válasza littlelion21 (#12143) üzenetére


doberman
senior tag

bammeg... én is megkaptam a fenti sms-t.. tegnap este fél10-kor, már majdnem aludtam az ágyamban, itthon a legbékésebb csabán.. :Y nem kicsit voltam dühös rájuk...

8lnu

(#12146) littlelion21 válasza doberman (#12145) üzenetére


littlelion21
addikt

a telefon némításáról hallottál-e? :)

(#12147) doberman


doberman
senior tag

.... és tessék mondani kiszállhatok már a kocsiból?? már 2 napja a garázsban ücsörgök bár a benzin már kifogyott... ezt kellet volna válaszolni nekik. :DD

(arra azért kíváncsi vagyok hogy érték el azt, hogy a feladó helyén a BELUGYMIN szerepelt... itt vagy szám, vagy magán szám, vagy a telefonba beírt ismerős nevének kellene szerepelnie.... vagy ismerőröm lenne a BELUGYMIN ?? még mielőtt megkérditek egy régi nokia e51 "kézbentartott symbian-nal..."

8lnu

(#12148) Devid_81 válasza tááo (#12142) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Oda kell b.szni Ancsanak egy nagyot! :DDD

...

(#12149) Devid_81 válasza littlelion21 (#12143) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De mi ez gyerekek?
Telleg ezt lottek kor sms-be?
Vagy mi ez a hulyeseg most?
Ujabb Harlem Shake?
Vagy mennyunk a Balaton jegere Hammerrel?

...

(#12150) ZetorGumi válasza doberman (#12147) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Nem muszáj telefonszámot kiírni. A szolgáltató meg tudja csinálni ezt is, sőt. Te magad is, egy Skype felhasználóval, és feltöltött skype egyenleggel.

Trololo.

[ Szerkesztve ]

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.