Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#501) fintacs válasza Gabesz144 (#466) üzenetére


fintacs
csendes tag

Sziaszok, Nekem ugyanez a hálózatos b@szakodás van, de most épp vasárnap van...

(#502) Serpiko


Serpiko
addikt

PC-n van meg a gém steam verziója nekem a kérdésem az lenne XBOX 360 kontrollerel lehet irányítani a játékot? :U

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#503) bullseye válasza Serpiko (#502) üzenetére


bullseye
addikt

emlékeim szerint lehet, csak nem érdemes...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#504) Serpiko válasza bullseye (#503) üzenetére


Serpiko
addikt

Thx! :K

(#505) bullseye: Rendben köszi :)

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#505) bullseye válasza Serpiko (#504) üzenetére


bullseye
addikt

azáért 1000 százalékra ne vedd, de gurusokat láttam azzal nyomni, próbából. esetleg kérdezd meg ott is :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#506) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Most kezdtem el a játékot neten tolni, ha gondoljátok vegyetek fel barátnak és gyertek segíteni, mert még elég low vagyok. :DDD A nevem kovy29 vagy cobhckovy29, nem tudom melyiket kell megadni. :B :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#507) HunterFero válasza Bjørgersson (#506) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia! :DD

steamon keresztül felvettelek, én kb 4 hónapja nyomom.

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#508) Bjørgersson válasza HunterFero (#507) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha te vagy Outlaw234, akkor visszajelöltelek. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#509) HunterFero válasza Bjørgersson (#508) üzenetére


HunterFero
csendes tag

Szia

Hát nem az vagyok :C :Y

De én a steamon jelöltelek be nem a BC2 keresztül. De majd bejelöllek a BC2 keresztül is. Egyébként kiderült, hogy akkor milyen néven vagy :F Mert két nevet írtál :W

"HunterFero (HUN)" az ez enyém

Másrészről :)) , ha még nem raktad fel akkor minél előbb intézd a magyarítást :K

Itt a fórumon megtalálod kicst "feljebb görgetsz" :)) :)) :)) :DD

Szia :C

[ Szerkesztve ]

Ha ellenségeid lőtávolságon belül vannak, akkor te is. + Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is.:-)

(#510) Bjørgersson válasza HunterFero (#509) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A kovy29 a soldiername, azzal fogsz megtalálni. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#511) Gl4diator


Gl4diator
tag

Engem is kidobált a játék már vagy egy hónapja. Volt hogy be se engedett a szerverre, egyből kapcsolat bontás, vagy ha be is léptem, egy-pár percen belül megszakadt a kapcsolat. Nem tudtam mitől van ez, most nemrég kipróbáltam hogy frissítem a punkbustert. Lehet valami régebbi verzió volt fent nekem, mert ahogy néztem elég sokat frissített mikor felraktam a legújabb verziót. És lám, megjavult a hálózat a játékon belül, nem dobál ki végre :)

(#512) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok,nektek sem login-ol a játék?

Megoldódott. :))

[ Szerkesztve ]

(#513) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy kb 2-3 perc játék után megáll a játék a képernyő elfehéredik és lefagy. A gép megy ki is tudom ütni a játékot a feladatkezelőből.
Eddig nvidia kártya volt a gépben azzal is csinálta, most egy Ati hHD6950 van és ezzel is csinálja. A windowst is újratelepítettem. mi okozhatja a gondot?

(#514) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

már kipróbáltam elég sok fórumon talált dolgot, de nem segít, többek közt a game settingsben a directX-et auto-ról fix 11-re tettem, akkor a bfbc2.exe parancsikont bf2-re átneveztem, drivert cseréltem. semmi... nem jó... nem értem.

(#515) F_Zolee válasza Sz.Miki (#514) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csinálj egy bios resetet majd állítsd be újra. Ha esetleg tuningolsz akkor vedd vissza próba eréig.

(#516) Sz.Miki válasza F_Zolee (#515) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Tuningot nem alkalmazom, minden alapon van.
A bios reset miben segít ha egyszer jól vannak az értékek beállítva?

(#517) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Memória beállítási hiba volt a gond,eddig kézzel állítottam be az időzítéseket feszültséget órajelet, most az Asus D.O.C.P. funkciót választottam, elvileg mindent automatikusan belőtt, így már nem tapasztalom a hibát.

(#518) F_Zolee válasza Sz.Miki (#517) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na látod, hogy segített a némi mókulás...

(#519) -szőke- válasza F_Zolee (#518) üzenetére


-szőke-
tag

Heló.
Kérdésem a következő lenne.

Multi részéhez nincs valami file vagy valami megoldás hogy több vér legyen a játékban?

Segítséget előre is köszi.

(#520) F_Zolee válasza -szőke- (#519) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ilyesmi moddolásra nincs lehetőség. Max a grafikán állíthatsz fájlból.

(#521) bullseye válasza -szőke- (#519) üzenetére


bullseye
addikt

öljél többet! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#522) jas39


jas39
tag

Nálunk ugyanaz a baj mint itt (#513) Sz.Miki. Azóta nálunk is kártya csere történt, Gigabyte 6770, Intel E8400,4GB ram, stb minden ok. Pár perc játék után rommá fagy, bezöldül, csak reset. A petch óta csinálja ezt ha jól emlékszem, a többi játék simán megy. pl: a BF3 beta napokig ultra beállítással ment. Természetesen legújabb Catalist stb... a gép nincs húzva, piszkálva, 2 évig faszán ment most meg :W :F /természetesen eredeti a játék!!!!

pls help!!

[ Szerkesztve ]

(#523) Z10N


Z10N
veterán

Hello,

/idezet ON

Akinek van EA/ORIGIN accountja megnezne, hogy be tud-e lepni. Nalam se ea-profile, ea-support, battlefield, battlelog vagy nem jon be egyaltalan, van internal server error-ral elszal. Az origin sem akar belepni. Probaltam nezni az ea forumot, de ott sem latni semmit.

ui: proxy error/404/403 elszallnak es sehol egy server status page :F viszont a bc2 es a gunclub mennek...gondolom tukrozve vannak azert engednek be, kulonos :U

/idezet OFF

Udv, Z.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#524) Z10N


Z10N
veterán

megoldva :)

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#525) Z10N


Z10N
veterán

dupla volt

[ Szerkesztve ]

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#526) F_Zolee válasza jas39 (#522) üzenetére


F_Zolee
veterán

Neked is egy bios reset ajánlott akkor és utána újra beállítani a dolgokat.

(#527) jas39 válasza F_Zolee (#526) üzenetére


jas39
tag

Az a bajom, hogy csak a BC2 multinál akad ki, single megy rendesen full beállítással. A többi játékkal is minden rendben. Azt gondolom az utolsó bazi nagy patch-nél lehet valami gáz, mert azóta szarxik, másnak is van hasonló?

(#528) F_Zolee válasza jas39 (#527) üzenetére


F_Zolee
veterán

Igen volt ilyen egy nemrég hozzászólónak és segített ez a megoldás. Te is kipróbálhatnád, azt, hogy leírod mi megy jól azzal nem fog megjavulni... Nálam pl nem volt ilyen gond sosem.

(#529) jas39 válasza F_Zolee (#528) üzenetére


jas39
tag

Köszi, egyenlőre nem csinálom meg mert nem tudom újrarakni, televagyak munkákkal., majd utána ha kész vok, köszi

(#530) -szőke- válasza jas39 (#529) üzenetére


-szőke-
tag

Heló.
Pontosan melyik verziónál van a játék mert elég kevés szervert talál a játék.
Köszi előre is.

(#531) Visormail


Visormail
addikt

Hi ennek a veteran státusznak, hogy hány pont van valami értelme? [link] beregeltem a játékaimat BF2, BF2142, BFBC2 meg még a BF Heroes-t is hozzávette érdekes pedig az ingyenes. Most így 3as a veteran státuszom, oldalt mutatja hogy ezért a jutalmam a BC2-ben az m1garant amit már meg is kaptam, BC1-ben az F2000 de az a játék nekem nincs meg.
Ezeken kívül van még valami jutalom bármelyik játékban? Van valami szerepe hogy 3as a státusz, ha nagyobb lenne történne még valami?

(#519) -szőke-: úgy tudom ez a max amit állítani lehet [link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#532) Visormail válasza -szőke- (#530) üzenetére


Visormail
addikt

A BFBC2Updater.exe -vel indítsd a játékot és frissíti magát automatikusan.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#533) F_Zolee válasza jas39 (#529) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én a biost mondtam, hogy állítsd be. Nem kell a winhez nyúlni. :F

(#534) jas39 válasza F_Zolee (#533) üzenetére


jas39
tag

ja, tényleg... :D / újra is kellene rakni, több mint 1 éves a winfos 7

[ Szerkesztve ]

(#535) -szőke-


-szőke-
tag

Valaki találkozott már ilyen problémával?(tegnap este még ment)

Connection to the game server has benn lost.
Pleasse check your network connection and try
again.

Akkor fogad ez az üzenet amikor csatlakozni akarok 1 szerverhez.
Előre is köszi a segítséget.

(#536) Visormail válasza -szőke- (#535) üzenetére


Visormail
addikt

Megszokott dolog a BF világban :DDD BF2142-ben is időnként kidob ugyanezzel a szöveggel játék közben.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#537) -szőke- válasza Visormail (#536) üzenetére


-szőke-
tag

mit lehet vele tenni?

(#538) Visormail válasza -szőke- (#537) üzenetére


Visormail
addikt

Általában a szerverekkel van a gond úgyhogy kb csak várni lehet, főleg ha eddig jó volt és nem történt semmi a gépeddel azóta :) Ha mégis nálad van a gond akkor biztonsági programok, antivírus/tűzfal/stb beállítás lehet esetleg. Ugye frissítetted már a BFBC2Updater.exe -vel?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#539) -szőke- válasza Visormail (#538) üzenetére


-szőke-
tag

Persze 795745 << itt tart a játék legalábbis nálam.

(#540) Visormail válasza -szőke- (#539) üzenetére


Visormail
addikt

Most kipróbáltam engem se enged be egyik szerverre se, ugyanez a hibaüzenet úgyhogy nem nálad van a hiba.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#541) -szőke- válasza Visormail (#540) üzenetére


-szőke-
tag

Valaki megtudná mondani hogy hol tudom megoldani azt hogy ne dobáljon ki a pb csalásért?
Köszi előre is.Mivel nem csalok és elég idegesítő.

(#542) Visormail válasza -szőke- (#541) üzenetére


Visormail
addikt

Frissítsd kézileg ezzel az szokott segíteni, mást nem nagyon lehet vele csinálni.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#543) Visormail


Visormail
addikt

Szvsz. A béta dx10be max grafikán is játszható volt (1440x900, csak hbao és blur off) hibákra nem igazán emlékszem nem tűnt fel semmi, ezek a jó tapasztalatok után megvettem mikor már lejjebb ment az ára.
Most 2,5GB-nyi patch után ott tartunk hogy az égvilágon semmilyen változást vagy javulást nem vettem észre, viszont dx9+minden mediumon és egy csomószor úgy akad mint az atom. Egyszerűen bojkottálni kellene minden szervernek ezt a sok szemetet amit javítás néven kiadtak és az alapverziót tolni. Már az első dualcore optimalizációs patchtől jól láthatóan lassult ez szánalmas, hiába kedvenceim a battlefieldek ez egyre jobban felb az agyamat.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#544) qamu74


qamu74
őstag

Üdv!

Elakadtam a hóviharos résznél!
Vagy megfagyok ,vagy kinyírnak.Mit kell tennem, hogy túléljem a hóvihart?

THX!

(#545) bullseye válasza qamu74 (#544) üzenetére


bullseye
addikt

rohanj, és legyél időben vagy tűznél, vagy házban (hiába nincs ajtaja, teteje, megvéd...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#546) Visormail válasza qamu74 (#544) üzenetére


Visormail
addikt

Régen volt én már nem emlékszem arra se hogy ez melyik rész, talán ez segít [link]
Ja igen tényleg közben már beugrott nekem is, ja ott lehet melegedni ahol égnek a tüzek meg a házakban.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#547) qamu74


qamu74
őstag

THX! :R

(#548) agemate


agemate
addikt

Miért van az, hogyha frissítem a játékot, pörgeti a processzort mint a veszedelem? :U

(#549) F_Zolee válasza agemate (#548) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó kérdés. Lehet a vírusellenőrző is végigmegy rajta. De netezni azért tudsz addig. :)

(#550) agemate válasza F_Zolee (#549) üzenetére


agemate
addikt

Sőt, a Mafia is vidáman fut :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.