Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#201) lujo10 válasza lujo10 (#200) üzenetére


lujo10
aktív tag

Már megoldódott.

Egy igazi férfi Internet Explorer-t használ -> Kaland, veszély, kockázat. (Ha már nyakig szarban vagy, adj hálát Istennek: "Köszönöm Uram, hogy legalább nem hullámzik!") Navigare necesse est, vivere non est necesse. Ja és Széles Utat!!!

(#202) Fricc


Fricc
tag

Hali!

Az mitől lehet, hogy nekem nem fut a pb- ha elindítom a játékot? Frissítettem a pbsetup.exe-vel, kiváltsztottam a listából a játékot minden elképzelhetőt és elképzelhetetlent megtettem már, de ha pb-s szerverre próbálok csatlakozni, mindíg azt írja h kapcsold be a punkbustered... de hogy???
(ja 64bites windows7, eredeti játék, és csak pb-mentes szeróra enged...)
Hálás köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#203) mackosajt válasza Fricc (#202) üzenetére


mackosajt
addikt

tűzfalon ki van engedve?
Router nem szivat esetleg?
Itt le van írva melyik portokat lehetne még esetleg kinyitni a biztos eredményhez.
Admin módban futtatod?

hirtelen ennyi. Amúgy én is win7 64bit-ről tolom, de azon túl, hogy kiengedtem a tűzfalon, amikor kérdezte a win, meg adminban fut, mást nem csináltam, még a routerben sem, és fut.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#204) Nova96


Nova96
őstag

Valaki tud segíteni elkezdem a single playert és csak felfele nézek mit csináljak?

(#205) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hali Bajtársak!
Mik a tapasztalatok:64 bit-es Win alatt hogy muzsikál a játék? Vannak kompatibilitási problémák?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#206) jolmegmondom


jolmegmondom
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Az a problémám a játékkal(EREDETI), hogy update után elment a beszéd hangja. Tehát minden más van, zene, lövések, járműhangok stb, de beszéd nincs. megnéztem, nincs lenémítva a dialog, próbálkoztam átállítani a hangkártya progiban, hogy 44.1 vagy 48 KHz, eredmény ugyanaz. Játékon belül kipróbáltam az összes lehetőséget (fejhallgató, házimozi, kis hangszóró stb) úgy sem volt. Esetleg másnak nincs ilyen baja?

Az oprendszer: win 7 home premium (EREDETI)
A hardver bőven megvan hozzá.

http://jolmegmondom.eu/ érdekességek, leírások

(#207) Kephamos


Kephamos
addikt

Hali!

Lehet, hogy hozzá tudok jutni használtan a játékhoz és érdeklődnék, hogy hogy megy a cd kulcs dolog. Be kell regisztrálni steamen? Esetleg előfordulhat, hogy megveszem és nem tudok vele játszani multiban?

(#208) CoolMan válasza Nova96 (#204) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Eredeti a Játék? Mert ha nem akkor azért, ha meg eredeti akkor húzz le minden egyéb vezérlőt (kormány, gamepad...) és próbáld meg úgy.

jolmegmondom: Próbáld meg a hangkari driverét újból telepíteni.

(#209) kaf001


kaf001
tag

Mi lett a bc2-vel? más se tud belépni az accountjába?

(#210) G.--- válasza kaf001 (#209) üzenetére


G.---
csendes tag

A connection error occurred, if this happen during account creation press cancel and then login with your new account. ? :K ... :(((

(#211) Kephamos válasza Kephamos (#207) üzenetére


Kephamos
addikt

Látom itt nemhogy off nincs még on sem....
Mindegy. Sztornó a dolog.

(#212) G.--- válasza Kephamos (#211) üzenetére


G.---
csendes tag

Ne haragudj, nem olvastam vissza. Én pont így jutottam hozzá, ahogy Te (jutottál volna, nem tudom). A skac átruházza rád a mail címet, amivel regizte a cuccot és megadja a kódokat. EA downloader-be bepötyögve az adatokat, le tudod tölteni a game-et és mehet a móka. Ha valami nem tiszta kérdezz!

(#213) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok!

Miért van az, hogy játék közben bizonyos időnként elkezd a játék borzasztóan akadozni az FPS leesik 1-2-re ez tart pár másodpercig majd fut szépen tovább 100Fps-el kb 5-10 percenként jön elő. Azt már megszoktam , hogy mikor először connectálok egy szerverre akkor a belépés után csinálja, de utána ez megszűnik.

(#214) F_Zolee válasza Sz.Miki (#213) üzenetére


F_Zolee
veterán

Alapban van egy kis belassulása amikor a PB készít képet ha jól tudom. De emellett még lehet, hogy az antivírus is beleszól. Esetleg frissít...

(#215) Clapaucius


Clapaucius
tag

Hello!

Haverom kölcsön adta az accountját, mivel ő most sokáig nem fog tudni játszani.

Be is tudok normálisan lépni, elkezdi keresni a szervereket, de soha nem talál semmit...
azt meg tudom nézni pl., hogy milyen fegyvereket szerzett már meg, hányas szintű, stb.

Egyszóval, nem tölt be semmilyen szervert, a browse server-nél sem talál frissítés után sem.

Legújabb update fent van!

Köszi aki válaszol!

[ Szerkesztve ]

....

(#216) cut


cut
aktív tag

sziasztok!

Vettem egy gtx480 at.... semmit nem variáltam a gépen.. , se a játékban és folyton kifagy.... konkrétan az egész gép.... A játék a gépen Bad company. Mitől lehet...?
Még két játékot probáltam vele.. a Gridet és a TDU2 őt ... ezeknél nincs gond...

válaszokat előre köszi...

Cut

ui: előtte egy gtx 47o em volt... és azzal semmi baj nem volt.....

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#217) Neoteric válasza cut (#216) üzenetére


Neoteric
addikt

Egy driver uninstallt, Driver Sweeperes tisztogatást, majd újra legfrissebb driver felrakást próbálj meg.
Ha ez se jó akkor esetleg egy új windows.

ludinho123: filtereket jobb oldalt a kereső oldalon szedd ki.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#218) cut válasza Neoteric (#217) üzenetére


cut
aktív tag

köszi a választ, de mitől lehet...???
A karival nem lehet gond?

ja és a drivert már ujra raktam... amikor a kari belekerült....

[ Szerkesztve ]

134 piros pötty :)

(#219) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok!

Lenne egy olyan problémám a játékkal single playben, hogy forgatom az egeret és nem csinál más mint állandóan felfele néz! a másik ha nem érek az egérhez W előre megy S-l megint csak előre D-vel jobbra ill. A-val is jobbra megy! Mi lehet a probléma?
Win 7-esem van, 2GB DDR ram, X1900GT 256mb videokari
Esetleg új Ati Catalyst kellene rá?? Előre is köszönöm a válaszotokat!

(#220) F_Zolee válasza GhostLead (#219) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sokszor elhangzott már ez a hiba. Leginkább warez példányokon jön elő. Eredeti megvásárlásával könnyen orvosolható. :)

(#221) cut


cut
aktív tag

sziasztok!

Volna egy kérdésem... Van egy FSP 700w moduláris tápom... a gépembe lecseréltem a video karit gtx470 ről gtx 480 ra... minden más maradt a régiben... Egy játékkal szoktam játszani... Bad Company.... és a következőt produkálja... kb x perc után kifagy a gép....(1operc) a tápon két külön ágra van kötve a kari... a proci 90w ot fogyaszt....
Mi lehet a probléma? driver? táp?

válaszokat előre is köszi :R

Cut

134 piros pötty :)

(#222) bullseye válasza F_Zolee (#220) üzenetére


bullseye
addikt

az ártatlanság vélelmére azért megjegyzem, hogy néha játékvezérlők is rakoncátlankodhatnak. ha eredeti a progi, akkor azokat kell lehúzni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#223) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv :) !

Lenne nekem is kérdésem, úgyhogy íme:

1. Miért van az, hogy kb 10 perc játék után iszonyatossan beszaggat a grafika olyan 5-10 mp-ig?
Gépem adatlapomon, 1280x1024 HIGH-ra van állítva a grafika. OS: Windows 7 + CCC 11.1 hotfix. Single alatt nincs ilyen szaggatás!

2. Mitől ilyen magas a ping a játékban? eddig 100 alatt még soha nem láttam az értéket. Tegnap felmentem egy-két szerverre, de ki is raktak 10 perc után, mert 260 volt a pingem. Erre csak azért vagyok kiváncsi, mert COD4 multiban meg soha sincs 20 fölött ez az érték.

Nem fut semmi a háttéreben ami terhelne (letöltés, torrent stb), csak és kizárólag a játék.

Eredeti, digitális változat (EADM-ből vásárolva és Deluxe Edition).

Ha valakinek van valami ötlete ne fogja vissza magát :R .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#224) F_Zolee válasza Ventur@ (#223) üzenetére


F_Zolee
veterán

[link]
A ping meg "normális" dolog ha 100 körül van. Ha 200 az akkor már szolgáltatótól is függ meg a szervertől amire mentél.

(#221) cut: Ha van egy kis tuning akkor azt érdemes lenne visszavenni. Vagy kitesztelni a vga-t. Mert mint írtad csak a csere után gajdult meg.

[ Szerkesztve ]

(#225) Ventur@ válasza F_Zolee (#224) üzenetére


Ventur@
senior tag

Köszöntem az infót és a linkelt szöveget is elolvastam :R . Csak azért fura nekem, hogy ekkora a ping (egyébként a multigamming vagy melyik szerverre mentem fel :B ), mivel COD4-ben 15-30 között változik, de soha nem volt még ilyen magas, mint BC2-ben :) . Játékkal nincs bajom, mert tetszik, bár még szoknom kell a sok COD4 multi után.

Viszont a graf beszaggatásra továbbra sincs ötletem. Nem tudom miért lehet. Tuning nincs se a procin, se a vga-n (nem vagyok híve :) ). Lehet driver, de majd leszedem a mostanit és fel egy régebbi CCC-t.

Köszöntem mégegyszer az infót :R !

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#226) F_Zolee válasza Ventur@ (#225) üzenetére


F_Zolee
veterán

A két játék nem ugyanaz. Milyen vírusirtót használsz?

(#227) bullseye válasza Ventur@ (#223) üzenetére


bullseye
addikt

hááát, néha volt ilyen régebben ha túl erős beállításokkal mész, vagy valaki más belagzik, de lehet punkbuster is

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#228) cut


cut
aktív tag

Sziasztok!

Egy aprocsak kérdés... Szerintetek 2 db gts 450 es kari SLI be nagy felbontást birja?
Bad Company 2 höz szeretném.... 5040x1040 be.
2 db Gtx 480 al simán ment , full felbontáson... ez tuti....

válaszokat előre is köszi... :R

Cut

134 piros pötty :)

(#229) F_Zolee válasza cut (#228) üzenetére


F_Zolee
veterán

Biztos bírja de szerintem olyan simán már nem menne, mint a 480asokkal.

(#230) Ventur@


Ventur@
senior tag

(#226) F_Zolee: Bocsi, hogy csak most reagálok, de ráálltam a single részre, szóval nem is nagyon voltam online vagy 1 hete BC2-ben :) . Nos kérdésedre válaszolva: avast! Free Antivirus 5.x-et használok (nekem tökéletesen elég arra, amire kell :) ). Nem tudom ez segít-e :B .

(#227) bullseye: DirectX 9.0 módban használom a játékot és 1280x1024-ben. Többet nem tud a monitorom :) . Punkbuster meg gondolom a legfrissebb van fent (COD4 multi miatt is).

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#231) megint én válasza cut (#228) üzenetére


megint én
őstag

Miért nem 1DB 560? árbak KB ugyan az, és fogyasztásbarátabb is! Amúgy miért válsz meg a 480SLItől???

(#232) F_Zolee válasza Ventur@ (#230) üzenetére


F_Zolee
veterán

Esetleg próbáld ki a Comodo Internet Security-t. Ingyenes és magyar. Tűzfal+vírusirtó.

(#233) Crytek


Crytek
veterán

Megvettem 2542Ft volt! Egy dekát nem töltött le semmit!

Ez most akkor alapból benne volt már a BC2-ben vagy miért nem töltött le semmit ?

Next PC Upgrade: 2022

(#234) F_Zolee válasza Crytek (#233) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha a vietnámra gondolsz akkor az már a javítással együtt letöltődött. Csak a kóddal kell majd aktiválni szerintem.

(#235) biggamer


biggamer
veterán

Hali.

Itt van még ajándékos Crysis.
Esetleg ha nem kell valakinek, az ajándékot / Battlefield: Bad Company 2 / átvenném. :K

[ Szerkesztve ]

Ha az életben minden fontos dolgot szemmel el lehetne intézni, akkor az utcákon csak halottak és terhes nők lennének ... WOT / BF3 / BF4 ... biggamerHUN

(#236) kutga válasza biggamer (#235) üzenetére


kutga
nagyúr

Üdv!

Itt is van, valamivel olcsóbbért.

[link]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#237) Stewie:)


Stewie:)
csendes tag

Sziasztok,nem akarok flamet indítani csak tájékozódom most állok lassan nagy bevásárláson és szeretnék segítséget kapni hogy hol van több magyar pc multin vagy konzoloson?Csak mert ha pc-n akkor pc-t fejlesztek ha konzolon akkor meg abba ruházok be. Köszi a választ. :)

ASRock N68-GS3 UCC, ATI HD4850 1gb silentcell, Amd Phenom II x4 3.20ghz, Kingstone 1600mhz 1x2gb

(#238) F_Zolee válasza Stewie:) (#237) üzenetére


F_Zolee
veterán

Inkább PC-n vannak. Több magyar szerver is van mostanság.

(#239) Stewie:)


Stewie:)
csendes tag

értettem akkor pc. :) 6870el remélem szépen fog menni. :)

ASRock N68-GS3 UCC, ATI HD4850 1gb silentcell, Amd Phenom II x4 3.20ghz, Kingstone 1600mhz 1x2gb

(#240) Stewie:)


Stewie:)
csendes tag

Bár most elbizonytalanodtam kicsit a csalók miatt na meg ha jobban játszik az ember mint az admin akkor már repül.Lehet ,hogy nem fog érdekelni ,hogy nem játszhatok magyarokkal vagy is inkább csak kevéssel de ha ilyen a pc-s színvonal akkor inkább nem.

ASRock N68-GS3 UCC, ATI HD4850 1gb silentcell, Amd Phenom II x4 3.20ghz, Kingstone 1600mhz 1x2gb

(#241) F_Zolee válasza Stewie:) (#240) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egyenlőre csak azaz egy szerver ilyen ahol elborult az admin gyógyszere. Van még jó pár szerver az övén kívül. Senki se játszik nonstop magyar szerveren amúgy.

(#242) Stewie:)


Stewie:)
csendes tag

nekem külföldi szerver is jó lenne ha mondjuk egy squadban tudnék játszani magyarokkal összedolgozva. :)

ASRock N68-GS3 UCC, ATI HD4850 1gb silentcell, Amd Phenom II x4 3.20ghz, Kingstone 1600mhz 1x2gb

(#243) 82lacas


82lacas
csendes tag

Sziasztok:) az lenne a kérdésem h hamarosan készülök megvenni a battlefield bad company 2 -pc-t csak azt nem tudom h van e havi díja mert a neten nem találtam erről semmi hasznosat ha valaki tudja a választ megköszönném.Azt tudom h az Xbox verziónak van havi díja de h a pc-s nek lenne ?????

(#244) CoolMan válasza 82lacas (#243) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Nincs havi díja, egyszer kell megvenni.

(#245) 82lacas válasza CoolMan (#244) üzenetére


82lacas
csendes tag

Igen köszönöm a választ csak az Xbox nál van ugyebár az internet csomag aminek van havidíja és azt hittem h a pc-s verzióra is kitaláltak vmit h kelljen fizetni de szerencsére nem kell semmit még1x kössz

(#246) 82lacas válasza Stewie:) (#240) üzenetére


82lacas
csendes tag

Nemár h ebben a játékban is vannak csíterek ezektől sehol nincs már nyugta az embernek kis 10en éves hü#&@˘e gyerekek erre izgulnak Azt hittem h ez a játék még elég új ahhoz h ne legyenek csalók de akkor ezek szerint ez sem kivétel :(

(#247) Neoteric válasza 82lacas (#246) üzenetére


Neoteric
addikt

Már a BETA-ban is voltak csalók, sajna multis játékoknak ez a kellemetlen velejárója.

PSN: ne0teric_sAN

(#248) L4D1K


L4D1K
őstag

Fentebb írták páran hogy a BC2 véletlen szerűen belassul pár mp re 1-2 fps ig. Nálam is jelen volt, a legfrissebb driver sem hozott változást. Tegnap lecseréltem az AVG Free- t
egy teljesen más okból kifolyólag a Microsoft security essentials -ra és minden helyre jött :))

# ANTAL Tuning #

(#249) siriq válasza mcwolf79 (#205) üzenetére


siriq
őstag

Teljesen jol. Nalam semmi baj nincs ugy ahogy sokan masoknal sem.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#250) agemate


agemate
addikt

Üdv, már egy ideje játszom a játékkal, de multizni csak nemrég kezdtem el, ezért bementem a settings fájlba és beállítottam DX11-ről DX9-re - nem mondom, jó sok plusz fps-t hozott!
Viszont figyelmes lettem valamire: a játékban 4xMSAA-t és 16xAF-et használok, de itt a konfig.fájban azt olvasom, hogy: Aniso=2, MSAA=2.

Ez hogy lehet?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.