Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Az eredeti Battlefield: Bad Company 2 topik gyakorlatilag annyira átláthatatlanná vált az offok miatt, hogy itt folytatjuk.
Továbbra is tilos a warez, a csak a játék általában való tárgyalása kívánatos itt, a többi offnak számít.

Az eredeti #1 hsz:

Battlefield: Bad Company 2 [2010.03.02]

Folytatódik az anno csak konzolra megjelent Battlefield: Bad Company, aminek második része végre PC-re is megjelenik! Az első részhez hasonlóan lesz singleplayere is, de végre a multin lesz a nagyobb hangsúly.
Megjelenés: 2010. március 2.

Videók: [link]
Képek: [link]
Hivatalos oldal: [link]

Akik router mögött vannak és csatlakozási problémájuk van a szerverekhez, azok próbálják meg a portforwardingot az alábbiakon:
18390 TCP Kimenő
18395 TCP Kimenő
18395 UDP Kimenő
13505 TCP Kimenő
80 TCP Kimenő

Forrás

A PH!-s játékosok névsorát, hasznos multiplayer és egyéb infókat, valamint a magyar szerverek listáját r-chee folyamatosan frissülő blogbejegyzésében találjátok.

[ Módosította: #65675776 ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3) bullseye


bullseye
addikt

nincs off, nincs warez nincs hozzászólás?
Akkor a topikot ünnepélyesen megnyitom onilag: ha újonnan vett program frissítése leszakadozik folyton (eddig kb. két emberrel fordult elő) innen letölthetőek a fájlok, amiket csak ki kell tömöríteni a megfelelő helyre: http://forums.electronicarts.co.uk/members-helping-members/1202445-downloading-patch-manually.html

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#4) siriq


siriq
őstag

Masik hasznos dolog, ujonnan vett jatek eseten ha kidobal a jatek. Punkbustert frissiteni.
Az updatet innen lehet letolteni.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#5) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

Sziasztok, én még a megjelenéskor vettem a játékot collector edition verziót, látom, hogy megjelent egy csomó map pack, ezekhez csak pénzért online tudok hozzájutni? vagy ingyen is letölthető?

(#6) HS 2142 válasza Sz.Miki (#5) üzenetére


HS 2142
őstag

PC-n minden eddigi megjelent Map Pack ingyenes és a legutóbbi patchel már letöltötte neked is, így ha játszani szeretnél valamelyiken az a szervertől függ, hogy engedélyezve van-e, illetve, hogy rajta van a maplistán.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#7) v!ct0y válasza Sz.Miki (#5) üzenetére


v!ct0y
veterán

A BFBC2Update.exe-vel indítsd el a játékot és akkor letölt minden új patchet:)

(#8) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

:R :R :R köszönöm magamtól biztos nem jöttem volna rá :W :W :))

(#9) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne,hogy van-e mini image a BC2-höz?(Mint a BF2-höz is anno)? :F

Origin:Memphis79HUN

(#10) bullseye válasza Memphis79 (#9) üzenetére


bullseye
addikt

hogy ne legyen benne a lemez állandóan? ehhez nem kell, ha azt választod, hogy online ellenőrizgessen. és mivel a multihoz amúgy is kell net, kit zavar...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#11) kacsyx válasza bullseye (#10) üzenetére


kacsyx
aktív tag

És ha egyszer egy gépre úgy telepítettem fel, hogy a DVD kelljen a játék futásához, utána fel tudom tenni egy másik gépre úgy, hogy online ellenőrizzen?
(3 helyen durván megkarcolta a lemezt a noti olvasója... :((( )

(#12) F_Zolee válasza kacsyx (#11) üzenetére


F_Zolee
veterán

Fel lehet de egy időben csak egyiken játszhatsz vele.

(#13) kacsyx válasza F_Zolee (#12) üzenetére


kacsyx
aktív tag

Szuper, köszi! Természetesen egyszerre egy gépen épp elég :)

(#14) F_Zolee válasza kacsyx (#13) üzenetére


F_Zolee
veterán

De mindkettőre felteheted úgy, hogy online ellenőrizze az eredetiséget. Így akkor a 10 alkalmas telepítésből 2 elveszik. Ha jól tudom akkor uninstallnál visszakapod.

(#15) reset


reset
senior tag

UP...

(#16) siriq


siriq
őstag

Ha punkbuster kick/ban 2 min uzenetet kap valaki, vagy esetleg packet flood error-tt, akkor a punkbuster b service nem megy. Ezt a programot le kell szedni. Majd install/reinstall menu pont.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#17) ToxLee


ToxLee
őstag

Sziasztok!

Nálatok is lefagy állandóan a játék? Másfél hónapig nem játszottam vele, tegnap elővettem és eddig mindig kifagyott, csak restartal lehet korrigálni.

(#18) F_Zolee válasza ToxLee (#17) üzenetére


F_Zolee
veterán

A hiba az ön készülékében van.

(#19) ToxLee válasza F_Zolee (#18) üzenetére


ToxLee
őstag

Mi a megoldás?

(#20) petymeg


petymeg
addikt

sziasztok! a cg-t hogy kell beállítani hogy kövesse a helikoptert amire kilőttem a rakétát?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#21) bullseye válasza petymeg (#20) üzenetére


bullseye
addikt

előbb meg kell lőni tracerrel a célpontot (bárkinek), aztán ha ráfogod a CG-t, és megjelenik a kis négyzet, meg a távolsága, akkor elméletileg követni fogja

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#22) petymeg válasza bullseye (#21) üzenetére


petymeg
addikt

ok így már értem akkor jobb ha pisztoly helyett tracker van nálam. köszi.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#23) agemate


agemate
addikt

Új vga-t vettem, méghozzá DX11-képest, úgyhogy gondoltam, újra előveszem ezt a jó kis játékot.. Felraktam, gyorsan (na jó, ez sokáig tartott) megpatchelte magát, majd start, options, grafika, na de hol lehet beállítani, hogy DX11-ben fusson? Vagy ha olyan a kártya, akkor alapból úgy fut?

üdv

(#24) bullseye válasza agemate (#23) üzenetére


bullseye
addikt

tudtommal "auto" az alapbeállítás, úgyhogy azt használ, amit csak tud.
+ a dokumentumok mappában ott van valahol egy BFBC2, aminek a settings.ini-je átírható a DXversionnál állítólag.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25) agemate válasza bullseye (#24) üzenetére


agemate
addikt

Á, így már oké, köszi :) És mit kéne látnom DX11-ben a tesszelláción kívül, vagy ennyi az egész?

(#26) BalaNce87 válasza agemate (#25) üzenetére


BalaNce87
addikt

Bc2-be nincs tesszeláció annyi a dx11 hogy az árnyékok fények szebbek, amiket ugye nem lehet észrevenni nagyító nélkül.

(#27) Gude


Gude
senior tag

Üd

Elvesztettem a bc2 jelszavam és és így nem tudok írni az EA-nak,hogy aktiválják az m1 garant-ot.Próbáltam új jelszót kérni,de azt írja hogy nem aktív az accountom.Tud valaki segíteni???
Előre is köszönöm :R

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#28) Gude


Gude
senior tag

Megoldódott :DDD

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#29) F_Zolee válasza ToxLee (#19) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem tudom de más itteni ember nem panaszkodott ilyen állandó problémára. Régebben ha tuningolta a gépet az ember akkor jöttek elő ezek a gondok. De mostanra nem igazán hallani ilyet.

(#30) ToxLee válasza F_Zolee (#29) üzenetére


ToxLee
őstag

Nekem tuningolva van, de régen is tuningolva volt. Nem változtattam azóta az órajeleket. :F

(#31) F_Zolee válasza ToxLee (#30) üzenetére


F_Zolee
veterán

Próbaképp állítsd alapra. Gondolom nem lesz élvezetes úgy az fps szám de próbának jó.

(#32) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Megtudhatnám, hogy miért lettem kickelve a szerverről kb 3 perce? Nem voltam fent 1 percet, de már kaptam a kick-et. Grat.

(#33) F_Zolee válasza gamek!ller (#32) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt te kitől vársz választ? Nem szerver topik ez.

(#34) aram01


aram01
nagyúr

sziasztok egy gyors kérdés: a gém támogatja a PhysX-et? bajban vagyok az új vga vásárlással(nem sokára kész az új gépem aztán jövök és végetek :P )

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35) Fortissimus válasza aram01 (#34) üzenetére


Fortissimus
őstag

a jatek nem tamogatja az Nvidia Physx-et, Havok physics-et hasznal ami mas teszta

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#36) aram01 válasza Fortissimus (#35) üzenetére


aram01
nagyúr

értem akkor valószínű hogy marad az 5870 toxic

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#37) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Vki esetleg tud feltenni állásmentéseket.Megköszönném. :R

(#38) F_Zolee válasza Dark KillerX (#37) üzenetére


F_Zolee
veterán

Szerintem ne várj erre. Mindenki csak a multit tolja...

(#39) Syrano


Syrano
tag

Hali, kis kihagyás után újra játszani akartam a BC2vel de valamiért nem tudok felmenni egyik szerverre se, mindig elveszti a kapcsolatot a szerverrel. Van esetleg valami tippetek, hogy mi lehet a kínja? Köszi!

(#40) F_Zolee válasza Syrano (#39) üzenetére


F_Zolee
veterán

Első körben frissítsd a PB-t manuálisan.

(#41) Syrano válasza F_Zolee (#40) üzenetére


Syrano
tag

Már az is megtörtént. Meg rendszergazdaként indítás is volt de ugyanaz a hiba...

[ Szerkesztve ]

(#42) Syrano válasza F_Zolee (#40) üzenetére


Syrano
tag

Nah, megoldódott. A gépet áttettem DMZbe, akkor már tudott csatlakozni. Fura, mert eddig ezt sose kellett csinálni...

(#43) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Üdv. Másnál nem csinál olyat a game, mintha lagolna :F Nem a netes lagra gondolok, hanem magára a játékra.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#44) csana


csana
senior tag

Melyik ati drivert kedveli legjobban mostanában a game?

(#45) F_Zolee válasza csana (#44) üzenetére


F_Zolee
veterán

A legújabbal is jól megy a játék. Szóval az ne tartson vissza. De ha szeretnéd tuningolni és kell a PowerPlay akkor a 10.4-et tedd fel, viszont akkor a lassú betöltés megmarad.

(#46) csana válasza F_Zolee (#45) üzenetére


csana
senior tag

:R . A steam-el frissítgetem a drivert. Semmi problémám a mostani driverrel, csak gondoltam hátha van valami apróság amivel nem ártana tisztában lennem.

Jó ideig hanyagoltam a gamét, aztán egyik haver megdumált hogy mennyünk egy kört helivel. Én voltam a lövész, és valami iszonyatos feelingje volt a meccsnek. Kár hogy nincsenek bf2 méretű pályák, és csak egy ellenséges helit kellett hébe hóba levadászni.

(#47) DJ yugi


DJ yugi
csendes tag

Van nekem egy Digi internetem 4 MBit/s vagyis kb. 500 KB/s tölt le. Van egy játékom: Battlefield Bad Company 2 és az a problémám, hogy elindítom a játékot be is lép rendesen. Utána belépek egy szerverre (többen is próbálkoztam), játszok egy 5-10 percet és kiléptet a játék, de nem tudom, hogy miért. Ez a kiléptetés (föl sem csatlakozás más játékoknál is előfordul. Bár böngészni a neten meg a youtube-s videókat elég gyorsan betölti, de játszani mégsem tudok vele. Most az online, hogy tudjak játszani egy USB-s Pannon Internetet használok. Azzal megy a játék és nincs semmi gond, de a Digi-vel valamiért van.

Ha valakinek van valami ötlete akkor pls írjon!

(#48) F_Zolee válasza DJ yugi (#47) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha ilyen csatlakozási gondok vannak akkor többeknél is előfordult, hogy a routert kellett birizgálni, hogy jó legyen. r-chee blogjában ha jól tudom van egy kis iromány azoknak akik routert használnak.

(#49) balcsy


balcsy
aktív tag

Halihó.
Szeretnék venni egy beregelt BC2-őt. Azt tudom hogy a jelszót meglehet változtatni viszont a másik kérdésem az lenne hogy az email-t meg lehet-e?Előre is kösz.

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#50) F_Zolee válasza balcsy (#49) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt nem lehet.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield: Bad Company 2 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.