Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-12 18:49:38

LOGOUT.hu

Battlefield 2042

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) Sz. Géza válasza Dtomka (#700) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Special Forces, mert van benne zipline? :)

(#702) Dtomka válasza Sz. Géza (#701) üzenetére


Dtomka
veterán

Igen, hiszen a többi részben nem volt... vagy igen?
És lehet, hogy a többi class is ez fogja alátámasztani, melyeket majd ezután fognak bemutatni... ;)

[ Szerkesztve ]

(#703) zebra_hun válasza Dave567 (#699) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ez az én véleményem, biztosan nem egyezik mindenkiével, de nem vagyok vele egyedül. Az érdekelne, hogy milyen az über brutál bf3 remake? Mit lehet azon javítani? A grafikára gondol sztem sok mindenki, de a bf3 nagyon de nagyon jól néz ki. Ray tracing nincsen, ezt aláírom, de a lőtéri kutya sem használja még multiban. Ha lesz olyan hardver, akkor biztosan elterjed, de még manapság inkább hátrány. Szerintem, mivel ez egy játék, a bf3-as grafika pont elég, nem kell milliókat hardverre költeni. Arra dlc-ket csinálni, elfogadható áron árulni. Jelenleg úgy fest a dolog, minden Bf ami kijön, igényel új vasat is, pedig annyit nem fejlődött. Ahogy megyünk ezen az úton, nagyon dúrván nő a gépigény, holott a bfbc2/ bf3 ultra beállításokkal abszolut szép. Itt van pl a Bfv. Ez is nagyon jó, extra jó, de ha összehasonlítom a bf3-al, az akkori gépemen meg se nyikkan a bfv. 2500 majd 3770-el toltam gtx 570-el ezeket. Francot érdekli, hogy egy bokorba milyen erezete van a falevélnek, nekem a bf3-as grafika tökéletes. Arra adtak volna ki tartalmakat, jobban állnánk. Persze ez az én véleményem, nekem nem hiányzik és nem érdekel az über mega giga grafika. Játék legyen jó, sok jármű, anticheat, saját szerver lehetőség. Ezt meg meglátjuk ;)

(#704) aerosmith válasza CptAdamica (#695) üzenetére


aerosmith
őstag

A háborúkban rengeteg KEMÉNY NŐ van, csak épp nem a csatatereken hanem a támogató háttérterületeken...

(#705) aerosmith válasza zebra_hun (#703) üzenetére


aerosmith
őstag

jó FPS, RT, rengeteg apró particle, rombolhatóság kimaxolva, brutál anticheat, csapatjáték ösztönzése, unalom elkerülése.Eeddig ez egyben sehol se volt meg.

(#706) zebra_hun válasza aerosmith (#705) üzenetére


zebra_hun
addikt

Igaz, de egy része nem a készítők hibája. Az a baj, egy része a dolgoknak inkább vissza fejlődött. Anticheat, nem is értem ezt hogyan gondolták. F@s PB amivel screenelsz adminként már félig elég lenne. Adminként? Lol, szerver bérlés sincs. Erre írtam, a bf3-as, Bc2-es irományom. Szerintem a funwarok tök jóvá tették, vagy a jelszavazható saját szerók, ahol lehetett helit gyakorolni stb. De van RT ;) Vannak még apró újítások, de összbe visszafelé halad a Bf széria. A grafika pont olyan jó a bf5-ben, mint a Bf3-ban. Azt a kék sz@rt meg reshade-el vissza lehet csinálni. Cheaterek ellen a legjobb megoldás az anticheat program után a statrendszer megszűntetése. Az a legfőbb okozója. Ezért most kapni fogok, de már 2001-ben is megoldották, egy adott szerverhez, de nem volt általános. Aki szervertulajként akarta a stat rendszert, tudta üzemeltetni. Aki letojta, az meg szimplán csinálta/ üzemelte és a népek belakták. Moddolásokról ne is beszéljünk ;) az volna jó. Csináltunk kimondott jet, heli, tank szervereket, végtelen darabszámot is beírhattál. Na, ilyen nem lesz...

[ Szerkesztve ]

(#707) k-adi válasza aerosmith (#704) üzenetére


k-adi
nagyúr

ez manapság már egyáltalán nem igaz
arányaiban igen max

(#708) Sz. Géza válasza aerosmith (#704) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Voltál már Izraelben? ;)

(#709) aerosmith válasza Sz. Géza (#708) üzenetére


aerosmith
őstag

Nem voltam de nem is Battlejerusalem 2042 a game címe.
Amire céloztam és k-adi is mondja hogy globálisan, arányait tekintve a női frontline fighterek száma elenyésző valójában.

[ Szerkesztve ]

(#710) Dave567 válasza zebra_hun (#703) üzenetére


Dave567
addikt

A grafika megállja a helyét a mai napig, nem kell ahhoz hozzányúlni.
Viszont újra kéne csinálni az egészet, BUG mentesíteni, ami rengeteg van benne.
A legfontosabb a Hitreg, ami ha nincs megcsinálva a játékban rendesen, KUKA, így van ez Most az MW 2019-ben is.
Ezen kívül remek játékok lennének, tegnap is lenyomtam egy meccset este, de az, hogy Smawba nem döglünk bele, mikor melletted csapódik be 3 cm-re, az gáz.
Vagy ott van a GL, full telibe, alig sebzett valamit.

Elismerem, túl táp lenne, és ki lett sírva pár fegyver, vegyék vissza a sebzést, de inkább akkor a fegyvert vegyék ki, mert ez így nem játék....

Na de remélem nektek is jobb lesz. :R :R

(#711) AsakuraDave válasza lofagi (#632) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Az a tank ledobos rész ami itt az a kis távirányitos sz@r xDDDD Ezen besírtam :D
De jah én ásítozva néztem a az új BF videót. Semmi next-gen érzet tipikus kiadjuk még ps3-ra is mert kell a lovetta meg season pass, only multi de azért 60ojrót elkérünk érte :C Meg már ez a lesznek bot-ok cucc is szánalmas.. Csak nem attól fosnak, hogy nem lesz túl nagy player base és ne csak 2 ember keresgélje egymást ezeken a hatalmas mapokon? Már csak ha 100 ember van 128 helyett is lehet sok "üres" helyet fog hagyni 1-1 térképen ha tényleg olya hatalmasak lesznek mint mondják. Viszont én kvára nem akarok botok ellen menni de ezt balanszolni, hogy hány játékostól legyenek botok stb az EA-t ismerve nagyon el lesz kva.
Persze nem akarok túl negatív lenni de ennél sokkal de sokkal többet vártam és az eddigi látottak fikarcnyit se izgattak fel :/

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#712) 3L1T3 válasza AsakuraDave (#711) üzenetére


3L1T3
addikt

Jó, hogy jöttél meddig maradsz?! :)

Az a baj, hogy nem tudtad dekódolni a videóban látottakat, legfőképp a bal felső sarokba kiírt Pre-Alpha feliratot.... :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#713) AsakuraDave válasza 3L1T3 (#712) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Jajj melyik BF jött ki NEM Pre-Alpha szinten?
Mindegyik részt toltam beta verzióban és a megjelenés napján semmivel sem lett jobb a játék :U DE! most persze másképp lesz mert csak multi lesz meg csak átmegyünk activision blizzard season pass-be mert ez kell a mai tiniknek. Nem baj majd 50ojróért olyan skineket kapsz amikkel 3m-ről se vagy kivehető. De most mindjárt jön a tagadás aztán fél év múlva meg a siránkozás meg rage, hogy há ezt hogy merték :'DDD :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#714) FattyDove válasza aerosmith (#704) üzenetére


FattyDove
őstag

Már a 2. VH alatt is rakás szovjet, japán, kínai, török és görög nő harcolt a frontvonalban. Csak mondom. A szovjeteknek konkrétan volt külön női különítménye.

A mai korról pedig ne is beszéljünk, mert ma már minden nemzetnek vannak frontvonalban harcoló női katonái.

AsakuraDave: BF1 nem úgy jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#715) Peter1918HUN válasza Xaels (#671) üzenetére


Peter1918HUN
tag

Idáig mindegyik bf-ben voltak 8-16-32-48 fős szerverek nem kell bemenni 64 fős re ha zaval. Szerintem az új játékban is biztos lesz ilyen.

(#716) CptAdamica válasza Dave567 (#710) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól van az, nem kell annyira görcsösen ragaszkodni a BF3-hoz. A BF4 megjelenésnél tényleg nem volt a legjobb a hitreg, de aztán a DICE LA szépen rendbe tette a CTE segítségével. Szerintem legyen elég fegyver, meg jármű és tartalom, plusz ne variálják ide-oda a TTK-t és jó lesz ez. Nyilván minden játékban vannak bugok, de a BF4 szerintem sose volt olyan botrányos állapotban, mint a BUGZONE.

Megyen!

(#717) Locutus válasza CptAdamica (#716) üzenetére


Locutus
veterán

Azért az a CTE igencsak későn jött... 1 év után már a kutyát nem érdekli egy játék, amibe egész addig csak sz*pni járunk.

Ami viszont biztos, hogy olyan BF sosem lesz, ami mindenkinek a kedvére tesz. Ezért is lesz ez most más, mint a BF1/BFV volt. Kicsit visszatérnek inkább a BFBC2/BF3/BF4 rajongói vonalhoz, hogy megint másokat is a kasszához csábítsanak. Ennyi a történet.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#718) CptAdamica válasza Locutus (#717) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk szerintem a BF4-nél volt egy játékos bázis, plusz a DICE sokáig támogatta a játékot, nagyon sokáig, amit jól is csinált, azért is az egyik legjobb Battlefield a mai napig.

Megyen!

(#719) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Redacted kiírás alatt szöveg változott hivatalos oldalon.

"Enter the wide universe of Battlefield."

Szóbeszédek szerint ez valamilyen Battlefield-HUB lesz majd.

Régi:

alt="" title=""

Új:

alt="" title=""

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#720) aerosmith válasza oriic (#719) üzenetére


aerosmith
őstag

Nekem meg inkább úgy tűnik mintha BF 1-2-3-4-5 crossplay lenne.
Vagy a régi gamek mapjai játszhatóak az új enginen. Az odaverne.

(#721) Sz. Géza válasza aerosmith (#709) üzenetére


Sz. Géza
aktív tag

Mondjuk Jerusalem nem is Gázában, vagy a Golan-fennsíkon van. Na mindegy.

Konkrétan az amerikai seregben is szolgálnak nők a gyalogságnál.
De kis hazánkat és sok nyugati országot vagy akár Kínát is említhetném ahol harci alakulatoknál találhatsz nőket.

(#722) prokxy válasza Sz. Géza (#721) üzenetére


prokxy
veterán

Nem gyenge bortány volt nemrég abból, h a nőknek ugyanazt kellett terheléses teszten elvégezni, amit a másik nemnek. Többen lettek meddők, stb. Kemények azok is, egyiktől sem kéne pofon. :D Nem mellesleg a kitartásuk sem elhanyagolható.
Most az, h a BF-ben lesz-e csaj vagy nem, kb nem érdekel.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#723) csibe1 válasza prokxy (#722) üzenetére


csibe1
addikt

G. I. Jane? :D

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#725) aerosmith


aerosmith
őstag

Még gameplayt a népnek, nem hiszem el hogy sehol egy leaker! :D

(#726) Laraxior válasza aerosmith (#725) üzenetére


Laraxior
titán

Lesz majd alfa, beta teszt is, októberig van idő bőven :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#727) lofagi válasza 3L1T3 (#712) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Szerintem is gyökeresen meg fog változni a játék mire kijön az eredeti... vagy várj. ^^

#711 AsakuraDave Szerintem is az lesz,hogy össze lesz tömörülve egy csomó játékos a fontos csomópontokra. Ott lesz ám káosz. xD Persze elképzelhető, hogy ettől lesz jó.

Amúgy a BF-ben az a jó,hogy mindenki megtalálja a maga játékstílusát, mert rengeteg lehetőség van benne. Valószínűleg ez a rész sem lesz másképp.

Én hiányolom az újdonságot a játékból. Eddig szinte minden részben volt olyan, ami miatt más volt az előzőeknél. Ebben mi az amit eddig nem láttunk? Kérdezem én azoktól is akik annyira el vannak ájulva, ettől a pár videótól.

S megjegyzem,hogy továbbra is várom a játékot és nagyon szeretném már kipróbálni, csak egyelőre én még szkeptikus vagyok.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#728) prokxy válasza lofagi (#727) üzenetére


prokxy
veterán

"Én hiányolom az újdonságot a játékból. Eddig szinte minden részben volt olyan, ami miatt más volt az előzőeknél. Ebben mi az amit eddig nem láttunk? Kérdezem én azoktól is akik annyira el vannak ájulva, ettől a pár videótól." => nem mondom, h el vagyok ájulva, de tény, nagyon várom. Nekem a BF4 volt az utolsó JÓ BF, az 1 és a V elment szódával. Lehetett jókat játszani vele persze, mert nem volt más + a közösség elvitte, de a 4-hez képest nekem nem volt előrelépés, sőt. Szóval egyr tuti újdonság lesz. BF4-et tolom manapság, Golmud only és imádom mai napig. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#729) bul07 válasza lofagi (#727) üzenetére


bul07
nagyúr

Robot kutya :DDD

Jó léctalpas drón volt de ilyen kutya nem

Amúgy BF5-be lósz@r se volt nem hogy újdonság, ott még olyan se volt mint BF1-ben a bebehemoth például, vagy bf4 összeomló dolgok

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#730) lofagi válasza bul07 (#729) üzenetére


lofagi
Topikgazda

AZért ez nem igaz.

BFV-ben ott volt az építkezés, ami persze nem mindenkinek nyerte el a tetszését, de az egy játékmechanikailag újítás volt. S személy szerint én még szerettem is.

A katonák mozgása, animálása is új szintre lett emelve. Előtte ilyet nem lehetett csinálni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#731) k-adi válasza bul07 (#729) üzenetére


k-adi
nagyúr

nem az V ben volt a firestorm broyal? az mi ha nem "újdonság"?

(#732) lofagi válasza k-adi (#731) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Vontatni is lehetett lövegeket, asszem az se volt előtte.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#733) bul07 válasza lofagi (#730) üzenetére


bul07
nagyúr

Ja igen építkezés
Hát az aztán

Nekem több bosszúságot okoz mint előnyt
Egybites játékosok hátul egy bázison pakolgatják a zsákokat a helyett hogy támadnák a pontokat, vagy árkot ásnak a saját elfoglalt pontunkon hogy ebben elakadjon a gumikerekű tank, mert bizony ha nem figyel az ember úgy elakad hogy ki se jön önerőből

(#731) k-adi

Firestorm része egy kib@szot nagy bukása volt a játéknak, vagy 3kört ha játszottam benne
Az kényszer volt mert az pörgött máshol, hát BF5-ben nem nyert :)
Lehet hogy ez a része vitte az erőforrást és e miatt lett olyan a játék amilyen, egy szóval kevés
Kevés tartalom, kevés kreativitás a fejlesztőknél, tehát kevés az egész (nagyon sok minden ki lett hagyva a második világháború lehetőségei közül)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#734) prokxy válasza k-adi (#731) üzenetére


prokxy
veterán

Jó nagy bukó is volt. :)

Kinek mi tetszik, nekem a BC2, majd a BF3-4 volt az etalon BF, a többi jóval rosszabb vagy nekem kimaradt. Mivel az új eléggé hajaz a kedvencekre, így érthető, hogy emiatt várom. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#735) aerosmith válasza lofagi (#727) üzenetére


aerosmith
őstag

Engem egy újdonság érdekel hogy végre nem kibäszott I-II. világháború hanem modern warfare. Ha csak a grafikája lenne új és a korszak már akkor is érdekelne, de azért gondolom lesz más is.

(#736) oriic válasza aerosmith (#735) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sokan vagyunk ezzel igy. (Melo miatt ugye en bujom a nagy kulfoldi forumokat is, ott is a nagy tobbseg mar annak orul, h modern eraba megyunk)

Live-Die-Respawn

(#737) zebra_hun válasza aerosmith (#735) üzenetére


zebra_hun
addikt

Ebben megtalálod a számításaidat ;) Én sem szeretem a vh-t. Nem tudom játszottál e a 2003-ban megjelent Battlefield Desert Combattal. Na, az volna a legjobb. Nem régi szarok, de nem is a legmodernebb, hőkövetős fosok. Bf történetének legjobb verziója, 80s évek öbölháborúja. Bf2-t arról koppintották, csak népjátékká tették. Sok dolgot leegyszerűsítettek sajnos. DC remake az az atya-gatya volna. Persze, nem sok esély van rá, ezért is él a közel 20 éves Battlefield a mai napig.

(#738) jozefgucci1 válasza bul07 (#733) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Pedig az építkezés mint taktikai elem baromi jó volt a BF5-ben és arról nem a játék tehet , hogy agyhalottak szaladgálnak a mapon . A Br része nem lett volna rossz ,de az akkori PUBG hyp elvitte a játékosokat és az egyszerűbb játék volt , átgondoltabb . Most pedig a warzone mellett nem lenne értelme megint elővenni , mert felesleges pazarlása lenne az erőforrásoknak.
A másik , pedig az , hogy annyira kevés infót kaptunk még és mégis olyan sokan felültek a hyp vonatra és már el is könyvelik , hogy ez aztán hú de jó játék lesz , na ezeknek az embereknek a jó része nem jön vissza a topikba megjelenés után soha :DDD
Tapasztalat mert nem is olyan rég még a cod topikban is ez ment aztán kaptak egy vödör csillámporos szart amihez nem már nem tapsoltak annyira , csak nézd meg az ottani topikgazda is itt van . :U

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#739) Laraxior válasza jozefgucci1 (#738) üzenetére


Laraxior
titán

Az a legszuperebb, amikor 2-3 jármű vár a javítós station mellett, szaladgál körbe-körbe a sok marha, de egyik se állna oda 3mp-re megjavítani azt a szétlőtt vackot, hogy tudjon a jármű feltankolni... nem, az egyik sofőrnek kell kiszállni, és ha szerencséje van akkor mire végez nem viszik el a járművét :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#740) oriic válasza jozefgucci1 (#738) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"csak nézd meg az ottani topikgazda is itt van ."
Hja hat mindig elfelejtem, hogy csak ezt, vagy csak azt a sorozatot lehet szeretni, olyan nincs hogy mindkettot.

Live-Die-Respawn

(#741) aerosmith válasza zebra_hun (#737) üzenetére


aerosmith
őstag

BF1942vel kezdtem mindet toltam és csak a BF3-4 volt ami igazán lekötött. Se túl futurisztikus se VH éra nem érdekel. BFIt BFVt meg se vettem.

(#742) k-adi válasza oriic (#740) üzenetére


k-adi
nagyúr

haha classic :D

(#743) k-adi válasza aerosmith (#735) üzenetére


k-adi
nagyúr

én meg az új cod miatt parázok, elvileg az megint VH-s lesz :U

(#744) aerosmith válasza k-adi (#743) üzenetére


aerosmith
őstag

akkor meg pláne várós a BF2042 mert akkor meg CODdal nem fogok játszani. :D

(#745) Dave567 válasza CptAdamica (#716) üzenetére


Dave567
addikt

De a 3-ról beszélek, ott semmit nem javítottak, újra kéne csinálni az egészet..
Számomra az a modernkor, ez meg még a jövő... :K :R

(#746) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

CoD/BF vitának szerintem sosem volt igazán létjogosultsága. Hosszú ideig magam is azt hittem, hogy van. MW2 után 10 évig nem is játszottam CoD-ot, csak az aktuális BF-et, illetve egy-egy új rész megjelenésekor nyomtam azért még tovább a régieket is, ahogy teszem azt a mai napig.
Viszont a Modern Warfare visszarántott a klasszikus 6v6 meccsekkel, meg a modern körítéssel. Aztán ahogy egyre többet játszottam és elkezdett visszajönni a régi meccsek hangulata rájöttem, hogy ez olyasmi, amit viszont a BF-től nem kapok meg...
Warzone-t nem játszom, leginkább a klasszikus játékmódokkal nyomom, illetve a ground war-t is néha. Mellette meg megy a BF4-BF1-BFV a mai napig, ezek közül a BF1-ben van a legtöbb időm (1000+ óra). De a béta alatt a Cold War multiját is kipróbáltam (nekem ugye kimaradt az összes Cold War, illetve a WaW óta egyetlen Treyarch-féle CoD-al sem játszottam, megértem ha valaki megcsömörlött már ezektől az évek során), és nekem rohadtul bejött. Nem vettem még meg, majd ha megint lesz 40 euróra árazva még mielőtt jön a BF2042, akkor talán beszerzem.

[ Szerkesztve ]

(#747) pandras83


pandras83
senior tag

BF4 szerverek esténként
so called "hype train irl"

[ Szerkesztve ]

Cyberfuck Patchrunner

(#748) Lendova válasza pandras83 (#747) üzenetére


Lendova
őstag

Tény, hogy megnövekedett jelentősen a userek száma, de mellette dolgozik a fake player count plugin is.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#749) Gigi01 válasza pandras83 (#747) üzenetére


Gigi01
őstag

Röhej!

(#750) bul07 válasza jozefgucci1 (#738) üzenetére


bul07
nagyúr

Elég kevés játékmódban volt jelentősége az építkezésnek

Én pozitívan állok hozzá, de ha valami rossz én nem tartom magamba és le fogom írni akár 100x is mikkor felcseszi az agyamat

BF5 Closed Alpharól is leírtam a véleményemet és hát nem volt túl pozitív vélemény :DDD
Ó de félkész valami volt az elején a BF5

(#739) Laraxior

Sőt lehet még tetézni is hogy ül egy agyhalott melletted így kipattanni se tudsz hogy felhúzd, mert tuti átül és elviszi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 2042
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.