Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1101) mazda626 válasza #65675776 (#1097) üzenetére


mazda626
addikt

Köszi! :R

Antibazsi: Sejtettem, hogy rosszul veszitek le, de nem a szó szoros értelmében értettem. Érdeklődtem, mert már mindeféle játék kijött, de egyikben sincs fiatal korosztály. Pl GTA-k, Postal, stb... Furcsállom, hogyha olyat engednek fejelszteni, mint a Manhunt, akkor gyerek miért nem lehet a játékban? Talán a GTA4-ben már lesznek.

(#1102) kari:16r


kari:16r
csendes tag

szevasztok! hunnan lohot lötelTóni a gta 1-et??? :F

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1103) spyduck válasza kari:16r (#1102) üzenetére


spyduck
nagyúr

Na ha ezt meglátja a MODERÁTOR:)
Vedd meg boltban 699ft!

(#1104) kari:16r


kari:16r
csendes tag

de a gta 2 ingyenes :U akkor az 1 mé nem?

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1105) Neró válasza kari:16r (#1104) üzenetére


Neró
őstag

Nem Warezolunk....Mert meglátja modibácsi és rosz vége lesz. :U

| www.diablohungary.hu

(#1106) SimS


SimS
senior tag

Üdv mindenki!

Már félig átnyálaztam a PH! játékarchívumát egy játékot keresve és reménykedve abban, hogy megtalálom. Az a gond, hogy nem tudom a nevét. Eddig átnézés közben sem ugrott be.

Ez egy stratégiai játék, amiben a pálya az ég. Csak hidakat lehet építeni egy oldalsó (azt hiszem bal oldali) bar-ban lehet kiválasztani milyen alakút akarunk letenni. Továbbá még kisebb épületszerűségeket, főleg tornyokat. 2 tipusú ,,ember" van, biztosan akad több is, ennyire emlékszem, ezek forrásfélékből visznek nyersanyagot (azt hiszem kristályt) amiből lesz a pénz a tornyokra.

Nem tudom a nevét :O
Ha valaki igen, kérem árulja el (elég régi, talán 2002-es, vagy korábbi) - csak demoval játszottam azért nem tudok mindent pontosan.

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#1107) kari:16r válasza Neró (#1105) üzenetére


kari:16r
csendes tag

jójójójó! csak nemtom h letölthető e már! csak kiváncsi voltam! + az ingyenessen letölthető játékok topicban is bentvolt a gta2! :U na engem az 1 érdekelne! ez nem warez! ja és ha az akkor bocsi! :B

de nemtudtam h warez! egy szóval nem mondtam h kérek warez linket....

[ Szerkesztve ]

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1108) MaciG


MaciG
addikt

Hali

Azt szeretném kérdezni, hogy mi annak a proginak a neve ami mér hány fps-el fut a játék miközben játszól, és a végén mikor leállítod akkor kiírja a min,átlag és a max fpst??? (amivel a vga teszteket is csinálják)

BANZAII

(#1109) SimS válasza MaciG (#1108) üzenetére


SimS
senior tag

Üdv

Hát mérni többfajta progival is lehet. Tud kijelezni a Rivatuner, vagy a Fraps is. Gondolom neked a Fraps kellene.

Azt nem tudom mivel csinálják a teszteket, de a problémádra megoldás ;)

SimS

Your journey will not end well. You cannot change your fate... no man can BattleTag: hamboo#1540

(#1110) spyduck válasza kari:16r (#1104) üzenetére


spyduck
nagyúr

Amit tiltanak a fórumban:

# "Wareztevékenység", vagyis a szerzői és szomszédos jogok (vagy általában a hatályos magyar jogszabályok) által védett bárminemű szoftver/adat/hanganyag/filmanyag/stb. jogosulatlan
* használatának elősegítése (pl. regisztrációs szám, crack megosztása, linkelés ezeket tartalmazó weblapokra)
* használatára buzdítás,
* segítségkérés ezek beszerzésében, használatában;

(#1111) spyduck válasza MaciG (#1108) üzenetére


spyduck
nagyúr

A FRAPS a legegyszerűbb!

(#1112) Bulldog. válasza Rica (#1051) üzenetére


Bulldog.
csendes tag

én veszprémben a 669 üzletben láttam 1.990 Ft-ért!!!!!!

[ Szerkesztve ]

Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#1113) kari:16r válasza spyduck (#1110) üzenetére


kari:16r
csendes tag

jóvan má! elhiszem h warez! ha ennyire mondjátok! a gta 2 az persze nem....

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1114) ollie válasza kari:16r (#1102) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Innen, teljesen legálisan.

Többieknek: nem warez, mert ingyenessé tette a Rockstar (a GTA2-őt is).

***

(#1115) kari:16r válasza ollie (#1114) üzenetére


kari:16r
csendes tag

kössz!

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1116) MaciG válasza spyduck (#1111) üzenetére


MaciG
addikt

Oké, de fraps nekem csak játék közben írja,vagy be lehet az állítani hogy rögzítse is valamilyen dokumentimba hogy késöbb meg tudjam nézni?

BANZAII

(#1117) spyduck válasza kari:16r (#1115) üzenetére


spyduck
nagyúr

Akkor bocsánat a tudatlanságomért :R

(#1118) spyduck válasza MaciG (#1116) üzenetére


spyduck
nagyúr

Persze, h be lehet állítani!
Most így fejből nem tudom de 2-t be kell pipálni és az F9-el vagy F10-el tudod ki be kapcsolni, h mettől meddig akarod mérni, azután lemeti egy excel fáljba (átlag, legnagyobb, legkisebb fps szám)! De majd holnap megnézem mert meg kell keresnem a progit mert cd-n van vhol!

(#1119) Bulldog.


Bulldog.
csendes tag

bulldog karácsonyt!

Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#1120) kari:16r válasza Bulldog. (#1119) üzenetére


kari:16r
csendes tag

szintén! Boldog karácsonyt és és és kellemes ünnepeket!

RocK <---> ''Jegyezd meg Jól míg a föld kerek mindig lesznek ROCKerek!!!''By:PokolgéP ''De amíg a föld ovális, jó nekünk a metál is!'' By:lafasz

(#1121) Bulldog. válasza kari:16r (#1120) üzenetére


Bulldog.
csendes tag

elég egy és is... és mégeccer kellemes ünnepeket!

Boldog ünnepeket kívánok mindenkinek!

(#1122) Nimrod válasza Nimrod (#1092) üzenetére


Nimrod
addikt

Erre semmi? :F

(#1123) student


student
őstag

nem tudjátok hogy mi annak a szafaris játéknak a cime amibe egy fényképezőgéppel kell az állatokat csöndben megkeresni és lefényképezni? 1-2éves játék , egész szép grafikája van

(#1124) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Elakadtam a Kane and Lynch nevű játék Freedom Fighters küldetésénél. Semelyik fokozaton sem tudoim megcsinálni, pedig számtalan útvonalat kipróbáltam. Youtube videót is néztem, az utolsó métereken mindig leabálnak. :W

(#1125) semmike17


semmike17
csendes tag

én is elakadtam de nem abban a játékban!

letöltöttem ezt (ingyenes):[link]

bármelyik szigeten vok az a legalsó csík (bal felső sarok) mindíg maxra ér és meghalok! nem bírok egy napnál többet

az én kutyám gyere ide

(#1126) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tud valaki olyan amőba játékról, ami online játszható, nem kell hozzá regelni és két ember játszhatja? Az lenne a legjobb ha mindkét félnek fel kéne telepítenie a játékot és úgy lehetne lanon amőbázni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1127) RoyalFlush válasza Winner_hun (#1126) üzenetére


RoyalFlush
őstag

EZ esetleg :F

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1128) Winner_hun válasza RoyalFlush (#1127) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ilyenre gondoltam:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1129) total90


total90
veterán

Hi!
Néhány napja elkezdtem játszani megint a jó öreg FarCry-t.Igen sokáig eljuttam de közbe jött egy kis probléma és meghibásosdott a mentésem.Gondoltam beírok egy-két csalást és hamar eljutok ugyanoda,de nem fogadja el a kódokat :O
Több oldalon is azt írta,hogy a ~ lenyomása után pl. ezeket lehet beírni:
god_mode_count=1 - God Mode
give_all_weapons=1 - All Weapons
give_all_ammo=1 - Ammunition
Megnyomom a ~ gombot, beírom a kódot és nem fogadja el.Valami ötlet valakinek?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1130) mazda626 válasza total90 (#1129) üzenetére


mazda626
addikt

Használj Trainert hozzá.

(#1131) semmike17 válasza semmike17 (#1125) üzenetére


semmike17
csendes tag

már rájöttem h aludni is kell

az én kutyám gyere ide

(#1132) total90 válasza mazda626 (#1130) üzenetére


total90
veterán

Trainert nem fogad el :O Lehet azért,mert eredeti a játék?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1133) RoyalFlush válasza Winner_hun (#1128) üzenetére


RoyalFlush
őstag

látom írtad OT-ban valami nem ok :U holnap vetek rá egy pillantást ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1134) Ariadne


Ariadne
őstag

Hali!

Van egy kis gondunk a Spellforce RTS-sel. Az én gépemen (Athlon XP-M 3200+, 1 GB RAM, 7600GS (256 MB)) gond nélkül fut a játék, már majdnem végigjátszottam, király. Most feltelepítettük a kedvesem gépére (C2D E6850, 2GB RAM, X1950 Pro (256 MB)), elindul az alapbeállításokkal, játszani is lehet, de az Options menüre klikkelve azonnal kilép az asztalra. Az error log furcsa hibaüzeneteket produkál, procit nem ismeri fel, meg egy csomó animációról azt mondja, hogy hiányoznak. Már végigböngésztem magyar és angol oldalakat is, de nem találtam megoldást. Van esetleg valakinek ötlete arra, mi okozhatja ezt, és hogy lehet kiküszöbölni? Help, please... :O

Természetesen abszolút eredeti a játék, sőt egy Platinum Editionnel és egy alap verzióval is kipróbáltuk, ugyanaz a hiba jelentkezik. Ja, a játék az Nvidiát szereti, feltűnik a logó az elején, nem tudom, van-e jelentősége.

És előre is köszi, ha valakinek van tippje a megoldásra. :R

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1135) Cloud


Cloud
tag

Sziasztok!

Pár nappal ezelőtt megvettem az original THIEF - DEADLY SHADOWS-t kemény 990 forintért. A probléma a következő: a játék elindul, beadja az intrót és az istenért sem tudom lelőni. Amint vége az intrónak és be kéne lépnie a menübe akkor egy pillanatra felvillan a menü és újrakezdi az intrót. Próbálkoztam a legújabb patch-el, de semmi és átnéztem a konfig fájlokat, itt az összes loop=true bejegyzéseket loop=false-ra állítottam. Átnéztem az nvidia vezérlőpanelben mindent, sőt teljesen gyári beállításokkal is próbálkoztam. A gépem leírása a profilomban megtalálható. A feltelepített forceware 162.18-as.

Valaki légyszi segítsen!!:O:O

Ezt a hsz-t az azonnali kérdések órája c. topikba is benyomom, az talán jobban pörög.

[ Szerkesztve ]

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1136) HolloW válasza Cloud (#1135) üzenetére


HolloW
senior tag

Vista-t használsz ?

STEAM - KOBRA KAI!

(#1137) Cloud válasza HolloW (#1136) üzenetére


Cloud
tag

Nem. Xp + sp2. És már a kompatibilitási cuccokat is megnéztem.

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1138) spyduck válasza Ariadne (#1134) üzenetére


spyduck
nagyúr

Próbálkoztál már winreinstallal?

(#1139) Cloud


Cloud
tag

Egyébként az összes többi játék frankón megy: jericho, stalker, nfs: most wanted, diablo 2 ...

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1140) Ariadne válasza spyduck (#1138) üzenetére


Ariadne
őstag

Hmm, az elkelne már mondjuk a barátom gépén valóban. De az enyémen ment "viseltes" XP-vel is, és épp néhány napja telepítette újra azon alaplap meg ramfejlesztés miatt, és előtte és utána is ment. Gondolod, hogy lehet az XP a hunyó?

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1141) ollie válasza Ariadne (#1134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Legújabb patchek, driverek?

***

(#1142) Ariadne válasza ollie (#1141) üzenetére


Ariadne
őstag

Fenn vannak... :( Olyan fura, hogy pont csak az Options menünél lép ki.

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1143) ollie válasza Ariadne (#1142) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem fut véletlenűl az ATT? Mintha nekem is lett volna valami hasonló problémám, és asszem valami rezidens porgram okozta.

***

(#1144) Ariadne válasza ollie (#1143) üzenetére


Ariadne
őstag

Ööö, megkérdezhetem, mi az az ATT? :B Mindenesetre el tudom képzelni, hogy valami fut, ami nálam nem, mert párom gépen mindig jóval többféle játék, netes tv meg mindenféle van, mint nálam.

És köszönöm az ötleteket. :R

mod: Utánanéztem, Ati Tray Tools, és tuninghoz használják, ugye? Ez nincs, de Catalyst Control Center fut mindenesetre.

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1145) Ariadne válasza Ariadne (#1144) üzenetére


Ariadne
őstag

Végigböngésztük a rezidensen futó cuccokat, de semmi gyanús. A Catalyst kikapcsolása sem segített. Lehet tényleg XP reinstall lesz belőle, jobb híján...

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1146) Cloud


Cloud
tag

Légyszi segítsetek nekem is, az 1135-ös hsz-re kéne válasz! Köszi!

There is no difference between eternal birth, restoration from the fall and the finding of the philosopher's stone.

(#1147) Fáraó válasza Cloud (#1146) üzenetére


Fáraó
őstag

Próbáld meg tuning nélkül futtatni.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#1148) bandus


bandus
veterán

sziasztok!
hülye kérdés, de tudnátok ajánlani nekemvalami játékot? :D
megjött a kedvem egy kicsit elütni ilyesmivel az időt, de egyáltalán nem vagyok képben a játékpiaccal. amiket pedig próbáltam játékokat minde elhasaltak a notimon, az asztali gépem pedig már messze nem játékra való. a noti egy toshiba satellite l-40, dualcore 1,73ghz, 1giga ram, intel gma 900 integrált videokari. szóval ennek a gépnek kéne megfelelnie. segítségként annyit, hogy a heroes V szépen fut rajta medium beállításokkal. jöhet autós, fps, stratégia, bármi.
köszönöm :D

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#1149) spyduck válasza bandus (#1148) üzenetére


spyduck
nagyúr

A heroes V úgy fog szaggatni rajta mint a veszedelem! Legalább is én amikor x200-al kipróbáltam ez történ és a 2 videókari kb egy teljesítményt tud!
Ha hálóban játszotok akkor ezek a legjobbak, halálra szoktuk magunkat röhögni:
-GTA2
-NFSU2 (fogócska)-ez haláli
-FLATOUT2-derbi-ezt viszont nem tudom, h elfut-e rajta, állítólag simán!
-CS 1.3 1.6

(#1150) k.t.a.


k.t.a.
senior tag

Miért szaggatnak a játékok nálam Vista alatt. Szinte az összes, és akármilyen beállításokkal. Driver a legújabb, de régebbivel is ez a helyzet. Vista újratelepítés már volt, a helyzet változatlan. XP alatt minden megy rendesen. A jelenség néhány játéknál úgy jelentkezik, hogy 1-2 másodpercenként meg-megakad, másoknál meg egy darabig tökéletesen fut majd iszonyatosan beszaggat.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.