Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#451) DroneZ^ válasza LucifeI2 (#450) üzenetére


DroneZ^
őstag

igen de én rendelem, és ezt a posta hozza :P csak kiváncsi voltam van-e olcsobb, sztem 2 garnitura teflon talpért 2500 ft irdatlan sok, ha ugy vesszük hogy 6k a logitech g1, és majdnem a fele :DD , márpedig a g1 nem rossz egér, teljesen jó!

(#452) szállitó válasza szállitó (#441) üzenetére


szállitó
senior tag

valaki?

(#453) Timma


Timma
csendes tag

Sziasztok!

A Mystery Case Files Prime Suspect nevű játékban a legvégén a jewel /gem box-ot hol lehet megtalálni?

Köszi
Üdv

(#454) Shim


Shim
őstag

Tudnátok mondani olyan budapesti boltot – CDG-on és 576-on túl – aminek van netes árlistája? Főleg régebbi játékok érdekelnek, de csak ezt a két boltot ismerem...

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#455) 3z


3z
csendes tag

Sziasztok!

Feltettem az 1.4-es pachet a warhammer dow-hoz és azóta nem indul. ;)
Ha valaki tudna segíteni priviben, nagyon boldog lennék :R

-ZZZ-

(#456) LucifeI2 válasza 3z (#455) üzenetére


LucifeI2
őstag

Mit ír ki pontosan? Eredeti a játék?

(#457) LucifeI2 válasza Shim (#454) üzenetére


LucifeI2
őstag

[link]

Én ezt ismerem még.

(#458) Haart


Haart
addikt

Azt kérdezném hogy tudtok-e olyan oldalt ahol a játékok várható megjelenése van leírva dátum szerint? Filmeknek találtam még csak ilyet sajna :(

(#459) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Olyan játékokat keresnék, amiket lehet osztott képernyőn, illetve Hot Seat módban játszani. Ki tud ilyet? Nem muszáj gagyinak lennie, az igényesebb alkotások közül várok tippeket. Hot Seat-re jó példa pl. a Heroes Of Might And Magic sorozat, a 3. részét sűrűn játszogatjuk úgy.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#460) LucifeI2 válasza Haart (#458) üzenetére


LucifeI2
őstag

[link]

De itt tudsz még böngészni : fficial" target="_blank">[link]


(#461) Haart válasza LucifeI2 (#460) üzenetére


Haart
addikt

Thx :R

(#462) Ry0K3N válasza Dilikutya (#459) üzenetére


Ry0K3N
senior tag

Most így a Disciples 2 jut eszembe a mi nagyon jó. Azt lehet Hot seatben nyomni, és aztem kapásból jobb mint a Heroes 3.

"Doom fans are not like Disney fans. If doom fans don't like what you have done they burn your house down."

(#463) TriackFeri


TriackFeri
aktív tag

Tud valaki Dakar rally-s játékot?

(#464) Dilikutya válasza TriackFeri (#463) üzenetére


Dilikutya
félisten

Paris-Dakar Rally (2001, Acclaim).
[link]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#465) 3z válasza LucifeI2 (#456) üzenetére


3z
csendes tag

Köszönöm! Időközben megoldódott. :R

-ZZZ-

(#466) DroneZ^


DroneZ^
őstag

Tud valaki olyan mocis játékot ami kivételesen nem ilyen eurosportos meg pályás, pl városban kell versenyezni vagy akármi, egyetlen volt asszem a Motoracer 3 amiben volt Trafic mod, szoval jöhet cross, traffic, speed, akármilyen extrém, csak ne ilyen versenypályás! :R

(#467) Darth_Revan válasza DroneZ^ (#466) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nekem hírtelen életem 1. motoros játéka jutott eszembe :D
Road Rash (1996,Electronic Arts) [link]

(#468) DroneZ^ válasza Darth_Revan (#467) üzenetére


DroneZ^
őstag

valami frissebbet! :D

(#469) Lajos1908


Lajos1908
csendes tag

HELLO!

VALAKI NEM TUDJA VÉLETLENÜL,HOGY A THE GODFATHER HOVA RAKJA A MENTÉSEKET? MÁR MINDENHOL NÉZTEM DE NEM TALÁLTAM.

AKI TUDNÁ ANNAK 1000 HÁLA

(#470) Bencus88 válasza Lajos1908 (#469) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Caps Lock-ot kapcsold ki:D:D

(#471) Newyorker


Newyorker
addikt

Battlefiled2142

TUdtok valami pályanövelőt singlében hozzá?
(úgy mint ahogy a bf2-ben volt)

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#472) mazda626


mazda626
addikt

Hali!
Made Man című játékban elakadtam. Légyszi segítsetek. Ott járok amikor egy kis faházból indulok és egy helikopteren egy mesterlövész lövöldöz rám. Mit kell itt csinálni? :F Mindig lelő. Előre is köszönöm! :R

(#473) ollie válasza Dilikutya (#459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Civ 3 és 4

***

(#474) szállitó


szállitó
senior tag

ÜDV panzers 1 szövetséges hadjárat, megvan az 5 kincses utánfutó mégsem enged tovább mi a hiba? (az utánfutok a templomromnál vannak)

(#475) mazda626


mazda626
addikt

Sziasztok!
Megvettem a The Chronicless of Riddick Escape from the Butcher's Hell című játékot, és miután felrakom nem hajlandó elindulni. :( Azt írja ki hogy: ''This application requires graphics driver support for OpenGl 1.3 or higher''. :F Mi lehet a gond? 93.71-es driver van fennt, konfigom az adatlapnál. ELőre is köszönöm! :R

(#476) Balázs75


Balázs75
tag

Sziasztok!Valaki segitsen legyenszives mert már el dobom az agyam. Most szereztem be egy uj gépet,intel p4 3000/800mhz 2mb dual proci,MSI945pl neo2 alaplap,excalibur 1300xt ddr2 520mb vga,2*512/667mhz ddr2 Kingston ram.A fiam a thg2 játék chad modjában játszik multiplaybe,és egyszer csak ugy lefagy a gép hogy semmire nem reagál!Le kell választanom az áramrol csak ugy tudom ujrainditani.Nod32,ad-awere,spybot van fent futtatom is őket naponta,ugyhogy virus nem hiszem.De akkor mi?Aki tud valami okosat légyszi irja meg.kösz!

(#477) Symbi


Symbi
tag

Hello mindenkinek!

Most raktam fel a vistát és a játékaim nagy rész vagy hülyén vagy egyáltalán nem megy.
Azt néztem, hogy DiretX 10-et tett föl. Nem szeretnék már visszállni, valaki rudna erre vmi megoldást, nagyon megköszöném. :R

(#478) Detox! válasza Balázs75 (#476) üzenetére


Detox!
senior tag

Hali!
Ezt a thg2-t nem vágom hogy minek a rövidítése, de sztem a kulcsszó itt a multi vagyis hogy csak multiban csinálja ha jól vettem ki a szavaidból. Tehát sztem játék előtt kapcsold ki a tűzfalat és játék után újra vissza. De mindenekelőtt én újratelepíteném ezt a thg2-t, feltéve ha más játékkal való multizás közben nem csinál ilyet a gép, mert ugye ha a többi játékkal is csinálja akkor valszeg nem a thg2 a hibás.
Mondjuk gyanús nekem hogy még resetel sem lehet újraindítani csak kihúzással.
Légysz írd le hogy milyen és hány wattos tápod van!

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#479) Krobi79


Krobi79
tag

Bocs, félrement, el se olvassátok!!!!!

Lassan fél éve van egy Pio DVR-111D írom, és most azt csinálja, hogy nem látja a cd-t. Pörög, erőlködik, aztán kidob egy üzit, hogy helyezzek be egy lemezt. Ha beleteszek egy dvd-t /mindegy milyen, korábban az íróval írt, vagy gyári dvd/ pikk-pakk felpörög és 2 másodperc alatt beolvassa. Mi lehet a gond? vigyem vissza, mert haldoklik?


[Szerkesztve]

(#480) Balázs75 válasza Detox! (#478) üzenetére


Balázs75
tag

Hi!Tony Hawk vmi deszkás játék.Codegen 450 a táp,már mondták hogy cseréljem le,no de két hetes. ;] Ha a tüzfal kivan löve játék közben és közben a q torrent ezerrel megy nem probléma?

(#481) Detox! válasza Balázs75 (#480) üzenetére


Detox!
senior tag

A leírt elemek alapján a táp (bár énis javaslom egy minőségire a cseréjét . pl. egy 400W-os Chieftech, Tagan, Enermax stb.) elég kell hogy legyen, hacsak nincs 3vinyó meg 4optikai drive még a gépben. :)
q torrent... lehet hogy az a gond, de ha másért nemis a pingek miatt mindnképp érdemes leállítani multizás közben a letöltést ;) Ami itt nekem nagyon furcsa hogy resetre sem reagál... Szal sry de az én tudományom itt megáll :B :(

"Dobogóra kerülj, ne a bitófára!" || www.nightchild.hu

(#482) Balázs75 válasza Detox! (#481) üzenetére


Balázs75
tag

Azért köszi,ez egy új ház Powerlogic,volt bent egy 600W táp,de két nap alatt megadta magát.Ezt a tápot adták a boltban.Jobban megnézve a házat reset nincs is,csak a bekapcsoló power gombbal tudnám újrainditani,de arra sem igazán regál.4 db optikai drivert rájvert használok.

(#483) Newyorker


Newyorker
addikt

Mondjatok nekem valami mostani játékot, amiben jól érezhető az 5.1-es hanghatások?
(tesztelem a fejhallgatót majd, jah és lehet több is)

Köszönöm!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#484) Jumbó


Jumbó
csendes tag

szerintem az NFS Carbon teljes mértékben támogatja az 5.1-et..

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#485) Newyorker válasza Jumbó (#484) üzenetére


Newyorker
addikt

És ilyen fps jellegű?

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#486) oz82


oz82
senior tag

Hali
Nem tudja vki hogy a Lock On Flaming Cliffs-et hogyan lehet működésre bírni?
Telepítés után a STARFORCE ellenőrzi a lemezt, és azt mondja hogy rakjam be az origi disket... :F bazze. Már sokmindent próbáltam (mindenféle anti-starforce:Yasu, Starforcenightmare stb) de nem műkszik.
Tud vki 1 ''normális'' verziót, vagy azt hogy hogyan lehetne elindítani? :O
Köszi!

Aki tud és tudja, hogy tud, veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos, tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, az hülye, hagyjátok!

(#487) #65675776 válasza oz82 (#486) üzenetére


#65675776
törölt tag

A bolti verzió biztosan működik. A többiről meg az Alapelvekben olvashatsz.

(#488) Napster válasza Newyorker (#485) üzenetére


Napster
tag

Sztem a cod 2 vel EAX3 ban elég jól élvezhető az 5.1 !

...N@PsTeR***

(#489) Newyorker válasza Napster (#488) üzenetére


Newyorker
addikt

OKS, köszi!

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

(#490) Aadam


Aadam
csendes tag

Nos(nem húzom az időt, de egy beköszönés befér:Hy!):Letöltöttem 1 cuccost, ami windows commanderrel volt feldarabolva. Én összeillesztettem ,és megkaptam a .out fájlt. Abban van az iso, ami nekem kell. Megörültem, elkezdtem kicsomagolni, aztán kiírta, hogy kéne neki valami .o00 fájl... Csakhogy olyanom nekem nincsen. Plíz help mííí!
A válaszokat előre is köszi

(#491) mcwolf79


mcwolf79
veterán

hali!
Valaki tud nekem segíteni,és infót adni (linket,stb.) ahol régi verekedős cuccokhoz(MK,SF) találok leírást kombókról,egyebekről :R
THX

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#492) F3@R válasza mcwolf79 (#491) üzenetére


F3@R
tag

elvileg az irányítási opciók között ottkellene lenniük

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#493) DroneZ^


DroneZ^
őstag

egy szakértő, milyen videokarit ajánlana counter-strike 1.6 hoz, és miért? Nvidia or ATi ?
Típus? :F :R :R :R

(#494) cimopata


cimopata
csendes tag

Üdvözlök mindenkit
Van egy kérdésem ami tényleg azonnali!
Age of empires 2-t szeretnék játszani multiba de nem megy. Nem látják a szerveremet és én se létom az ismerősömét. Pedig jo ip-t irok be. Még a tűzfalat is kikapcsoltam hátha az miatt nem menne.
Segítsetek kérlek titeket.

(#495) LucifeI2 válasza DroneZ^ (#493) üzenetére


LucifeI2
őstag

Jobban processzor függő, mint videókártya. Lényegtelen hogy Ati vagy nVidia, amelyik neked szimpatikusabb. Nekem Ati 9600 XT van és sima 100 fps.

(#496) mcwolf79 válasza DroneZ^ (#493) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem gyakorlatilag mindegy. A CS:Source jobban fut ATI-n (AMD-n),de az 1.6 még nincs így ráoptimalizálva egyikre sem.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#497) F3@R válasza DroneZ^ (#493) üzenetére


F3@R
tag

nem vagyok szakértő, de inkább az ati felé hajok, nekem is mikor cs-ztem ati 9600XT 256-os karin állandó fps-em volt 100...de mondjuk amellett ottvolt a 3.0-ás proci is...

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#498) F3@R válasza LucifeI2 (#495) üzenetére


F3@R
tag

úgynéz ki egy a sorsunk :D

cimopata!!!
szerintem próbáljátok meg hamachival... az egy okos kis progi ami neten lanbanyomja a gépekek :)

[Szerkesztve]

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

(#499) cimopata


cimopata
csendes tag

A kérfésem még mindig fennáll.
Age of empires 2-t szeretnék játszani multiba de nem megy. Nem látják a szerveremet és én se létom az ismerősömét. Pedig jo ip-t irok be. Még a tűzfalat is kikapcsoltam hátha az miatt nem menne.

Minden választ hálásan köszönök! :R :R

(#500) F3@R válasza cimopata (#499) üzenetére


F3@R
tag

előző hsz másik fele neked szól

hamachi, hamachi, hamachi :)

Olcsó, megbízható, gyors. Ezen szavak jellemzik szolgáltatásainkat. Játék és Voice szerver host! vng.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Azonnali játékos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.