Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-11-12 16:20:20

LOGOUT.hu

Autóhifi

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17615) zolikaDB válasza Joe fiú (#17614) üzenetére


zolikaDB
veterán

Értem én, de mivel nem vagyok hozzáértő és nem bízok az emberekben (épp pár napja b.sztak át vaterán, a vicces az, h nem is nagy dolog volt a tét, nade akkor is... 99.8%-os emberke), ezért inkább új cuccok érdekelnének. Mondjátok el, h ki hogy s mint és mikből dobna össze egy komplett szettet, ránézek az árra, azt annyi, belátom, h ez van. Illetve, h honnan. Pl nézegetem az autohifioutletet, és 50k-s fejek vannak 35k-ért... Na, ezek ne mis rosszak. De konkrétan az érdekelne, h nesze zolikaDB, itt egy Kenwood/Pio/Clarion fej, ennyi és ennyi az ára, neked ez elég lesz, mert:
Vagy: itt van ez a mélynyomó, ez nagyot szól, de ehhez kell egy ilyen és ilyen erősítő.
Milyen ládával foglalkozzak? Band-pass, bassreflex, cső esetleg? Ha azt mondjátok, na ittvan a Rockford Fosgate XY ládája, 40k, inkább ezt vedd ennyiért, mint egy akármilyet 35-ért, mert nem annyival jobb, mint amennyivel többe kerül, akkor inkább nyomok plusz 20 túlórát és ezt veszem.
Punktum, megértem én! :)
Eleve akkor tévedésben éltem, h egy akármilyen fejen a MOSFET és a 4x52W elég egy pár első szett meghajtásához.
Megmondjátok, mi van, én meg úgy készülök, h na kinézem, hol és menny a cucc, besétálok, leveszem a polcról, be a helyére, aztán a következőt is és így sorban.
Plusz, a verda: G Astra Sedan.

Útvonal

Fórumok  »  Multimédia, életmód, 3D nyomtatás  »  Autóhifi (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.