Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) #53704448 válasza zsírsámán (#200) üzenetére


#53704448
törölt tag

Igen, mostmár biztos vagyok benne, hogy a hűtés a baja... Leszedtem a hátulját és aláraktam egy ventilátort, így kb 6500 pontot ért el 3dmark06on plusz megpróbáltam játszani is vele (a rendszer stabilitása hagy némi kívánnivalót maga után :D ) de így... el se hiszem, de nem laggolt. De az a gpu hűtőventi miért van állandóan 30%-on? Vagy lehet, hogy csak az érzékelő szerint nem változik, és terhelés alatt valójában felpörög?
Lehet, hogy valami hűtést kéne barkácsolni alá/hozzá/köré meg a hátlappal is kéne valamit kezdeni, hogy ne legyen olyan zárt...
És köszi a tippet. ;)

[ Szerkesztve ]

(#202) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Menelfuin Szia!

Neked is átkapcsolhatós laptopod van? videokártyára gondolok. Hanyas catalystot használsz?

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#203) #53704448 válasza Pokesz007 (#202) üzenetére


#53704448
törölt tag

Szia!
Nem tudok róla hogy át lehetne kapcsolni bármit is a videókártyán, de konkrétan mire gondolsz?
13.12-es van most fent.

(#204) zsírsámán válasza Pokesz007 (#202) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nincs neki átkapcsolhatós, mert a 720QM-ben nincs integrálva.

(#205) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Köszönöm. Nekem akkor marad a 12.10-es driver Windows 7 64bit
Windows 8.1-re kéne egy normálisat találni.

[ Szerkesztve ]

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#206) zsírsámán válasza Pokesz007 (#205) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Én nem tettem fel semmit 8.1-re, csak hagytam hogy frissítse magát és nincs vele semmi bajom. Én is játszottam régen mindenféle legújabb driverekkel, de gyorsulást egyik sem adott (látszólag).

(#207) Pokesz007 válasza zsírsámán (#206) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Köszi :)

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#208) phain


phain
tag

Sziasztok!
Nagyon kellene egy kis segítség. Egy Mobility Radeon HD 5650 dedikált 1024 MB GDDR3 kártya van a notimban, es egyszerűen amióta win 8.1 van fent nem tudom összekötni a TV vel (Samsung 7 eves LCD 720p-s), de előtte amíg win7 volt fent a gepen, egyszerűen csak rádugtam és már ment is.
Kérlek titeket aki tud akármilyen megoldást (akár alap beállításokat) az kérem segítesen. Nagyon fontos lenne!
Köszönöm ha valaki veszi a fáradtságot és segít.

(#209) zsírsámán válasza phain (#208) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Milyen kábellel próbáltad? Lehet hülye kérdés, de beállítottad, hogy küldje ki a képet a tv-re?

(#210) Pokesz007 válasza phain (#208) üzenetére


Pokesz007
senior tag

Szia
Bocsi,hanyas drivert használsz hozzá? Amit felajánlott a windows frissítés?vagy magától felismerte.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#211) phain válasza zsírsámán (#209) üzenetére


phain
tag

HDMI
Mire gondolsz ?

[ Szerkesztve ]

(#212) phain válasza Pokesz007 (#210) üzenetére


phain
tag

Amit a laptop gyarto oldalan talaltam 8.2 asszem

(#213) zsírsámán válasza phain (#211) üzenetére


zsírsámán
senior tag

win+p-t megnyomva be van állítva, hogy hol legyen a kép?

(#214) karirulez


karirulez
csendes tag

Sziasztok,
van egy SONY VAIO VPCEB3S1E laptopom Win7 Ultimate SP1-el, ami mostanában egyre gyakrabban kékhalállal elszáll atikmpag.sys-re hivatkozva.
Azt figyeltem meg, hogy jellemzően akkor csinálja ezt, amikor fizikailag megmozdítom a gépet, pl. felveszem az asztalról, odafordítom valakinek, hogy nézze meg min dolgozom, stb...
Amit eddig próbáltam:
- driver újrainstall CCC-vel és anélkül is (Guru3D - Driver Sweeper használatával)
- op.rsz. újra install
- másik op.rsz. (Win7 Home)
Van valakinek hasonló tapasztalata? Mitől lehet? Hogyan orvosolható?
üdv

HaVe A NiCe DaY!

(#215) zsírsámán válasza karirulez (#214) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Próbáld meg egy vaio topikban feltenni ezt a kérdést, mert nem hinném, hogy a kártya hibája lenne.

(#216) karirulez válasza zsírsámán (#215) üzenetére


karirulez
csendes tag

Szia, azért tippelek a kártya hibára, mert ha megmozdítom a gépet boot-olás közben, akkor már becsíkoz és pöttyöz a kép és mire oda jut, hogy a driver-eket tölti be már halott. Lehet valami forrasztás elengedte? Vagy csak a hűtő mozdult el rajta és újra kellene pasztázni?

HaVe A NiCe DaY!

(#217) zsolt9696


zsolt9696
csendes tag

Sziasztok!

Van egy hd 5670-es vga-m előtte pedig egy hd 3850-es de egyiken se tudtam beállítani full hd felbontást mert kilógott a kép nem jeleníti meg normálisan olyan mintha nem is támogtaná. Lényeg, hogy 1680x1050-es felbontást jelenít meg rendesen mindkettő. DVI-HDMI kábelt használok. (Vga-ban DVI TV-ben meg HDMI)
Hogyan tudnám megcsinálni hogy olyan normálisan jelenítse meg a full hd képet mint a 1680-at?
Lehet hogy a kábel nem bírja el a FHD-képet?

Üdv.: Zsolt

(#218) Pokesz007


Pokesz007
senior tag

Windows 10-re érdemes vele átváltani? Windows már jelzi,hogy lehet regisztrálni rá.
Windows 7 12.4 driver stabil. Feljebb verziókat van ami próbáltam nem jó,vagy nem tökéletes.

️️Hardverapró Mindörökké️️

(#219) zsírsámán válasza Pokesz007 (#218) üzenetére


zsírsámán
senior tag

Nálam a 8.1 is stabil, de a 10 nem jött vele össze. Gondolom ha végleges lesz majd a rendszer azzal is simán működni fog.

(#220) ertlmatyi


ertlmatyi
csendes tag

Sziasztok!
Van egy Sony VAIO VPCEB3S1E intel core i5 laptopom a tárgyi videokártyával.
Windows 10-et tettem fel rá és azt tapasztalom, hogy feltelepítem a drivert amit az AMD support ajánl és ennek eredményeként látszólag minden jó, de mégsem.
Az eszközkezelőben persze hibátlannak tűnik, a driver a helyén van, de egyik videón vagy filmen sem látható kép. Hang van, kép nincs. Nem kodek probléma!
Driver pack solution programmal tettem rá egy másik illesztőprogramot amitől ez a hiba megoldódott, cserébe viszont nem lehetett másodlagos képernyőt működésre bírni.
Kéne nekem egy jó driver, vagy ha a VGA beállításokban kell valamit állítanom akkor pls help.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.