Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Hello!Nem találtam erről a kariról témát,ígyhát bátorkodtam nyitni egyet. :)

Hol is kezdjem...Nemrég vettem egy ACER ASPIRE 5551G típusú Notebookot.Nagyon sokat válogattam mire elszántam magam ennél a típusnál.A márkákat nagyon nem néztem a lényeg a grafikán volt,hogy minél jobb kari legyen benne.Sokat gondolkodtam hogy nVidia-s vagy ATI-s gépet vegyek.Sőt én mindig is nVidiás voltam és ATI kártyákrol hallani se akartam.De aztán egye fene kipróbálom már az ATI-t is hátha.... :D

És láss csodát nagyon kellemesen csalódtam benne!!!Késöbb mintaztán utánna jártam a neten,hogy nem is volt olyan rossz választás.Sőt....kifejezetten jó!És így utólag nem bántam meg!
Na és most félretéve a dumát nézzük az adatokat...

Konkrétan egy ATI Mobility RADEON HD 5650 1Gb DDR3-as kariról van szó,ami nálam(ez laptoptól függő) 550/770 MHz-en ketyeg.De mint utánnanéztem gyárilag a Core speed: 450-650MHz Shader speed: 450-650MHz és a Memory speed: 700-800MHz kötötti értékeket használják.
Itt többet megtudhattok vagy a hivatalos oldalon
Ha jól tudom akkor a karik 512MB,1GB és 2GB-os memóriával vannak ellátva.DirectX 11-est használ,Shader 5.0,40nm-es technológiával készült,GPU kódneve Madison,memória sávszélessége 128-bit,tranzisztorok száma 627millió,400 stream processzor,fogyasztása 15-19W,PCI-Express 16x 2.1.
A paraméterekröl asszem ennyi elég is.

Teszt nálam:

Hardware: AMD Athlon II X2 P320 2,1GHz,ATI Mobility Radeon HD5650 1GB DDR3,RAM 4GB DDR3 1066MHz,Hitachi 500GB HDD SATA II 5400RPM 8MB buffer,15,6" HD LED LCD.
Software: 3DMark06(Prof. version 1.1.0),GPU-Z 0.4.8,MSI Afterburner,AMD GPU Clock Tool,Everest Ultimate 5.50.2100,CPU-Z 1.52.2,OP Rendszer Windows 7 Home Premium® 64-bit!
Eredmények:
Alapon:: 550/770MHz 6453 pont

GPU: GPU Temp - Min: 43C Max: 61C
GPU Usage - Min: 0% Max: 99%
Fan Speed - Min: 30% Max: 100%
Core Clock - Min: 100 MHz Max: 550 MHz
Memory Clock - Min: 150 MHz Max: 770 MHz

Tuningal_1:: 650/870 7137 pont

GPU: GPU Temp - Min: 46C Max: 61C
GPU Usage - Min: 0% Max: 99%
Fan Speed - Min: 30% Max: 100%
Core Clock - Min: 100 MHz Max: 650 MHz
Memory Clock - Min: 150 MHz Max: 870 MHz

Tuningal_2: 700/920 7392 pont

GPU: GPU Temp - Min: 45C Max: 61C
GPU Usage - Min: 0% Max: 99%
Fan Speed - Min: 30% Max: 100%
Core Clock - Min: 100 MHz Max: 700 MHz
Memory Clock - Min: 150 MHz Max: 920 MHz

És ez még nem a végeredmény!Majd még teszek fel pár teszteredményt ha lesz időm. :Y

Azt hiszem röviden ennyi!Ha van kedvetek nyugodtan rakhattok fel ti is eredményeket.Kíváncsi lennék hogy egy Intel i3,i5,i7-es mit csinálna vele vagy egy AMD Phenom II X3-as vagy jobb procik.

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#2) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Jaj és elfelejtettem hozzáírni,hogy a tesztek mind 1366x768-as felbontásnál készultek alapbeállítással.Szóval a programon nem allítottam semmit!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Várom a teszteket,észrevételeket..... :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#4) Tommee válasza Szabikaa20 (#3) üzenetére


Tommee
aktív tag

Üdv!

Nekem is ilyen videókártya ketyeg a notimban(Acer 5740G) Core i3 330(2.13Ghz)-as processzor társaságában.
Nálam 3DMark06 pontszám 7000 v 7100 pont volt alapórajelen(550/750), tuningot csak DIRT2-nél próbáltam 650/900-on de csak 1x próbaképpen.
Alapjában véve elégedett vagyok a teljesítményével, valahol itt kezdődik a "gémer" notebook sztem. Igaz csak heti 1-2 órát játszom, akkor is csak F1 2010-el.
Én úgy érzem h a procim kevés alá, valsz Core i5-től kezdve lenne kihajtva a videokártya.

(#5) Szabikaa20 válasza Tommee (#4) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hello!

Az jó!Nekem alapon 6453pontot csinal. 550/770-es orajelnel.Azert szeretnek bele vásárolni valami jobb procit hogy jobban kihajtsa a karit.Legalabb egy Phenom II X3-ast de jobbam örulnek egy 4 magos procinak.De brutal nehez bele procit szerezni!!! :F Pedig mar nagyon sok helyen neztem,külföldi oldalakon is.Az ára nem lényeges csak tudnák szerezni!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#6) Tommee válasza Szabikaa20 (#5) üzenetére


Tommee
aktív tag

Hát igen, AMD-ben nehezebb lehet találni olyan procit, ami jobban meghajtja a játékokat.
Szerintem neked minél magasabb órajelű procira lenne szükséged, nem többmagosra, igaz attól függ, mivel játszol. PL DIRT2, F1 2010, Battlefield BC2 meg egynéhány játék ami talán jobban fut 3-4 magos processzorokon, de a legtöbb játék még mindig a minél magasabb órajeleket szereti.
Ja és a garanciát bukhatod a gépre ha procit cserélsz benne, inkább nézz utána van-e lehetőség a procit tuningolni vmilyen szoftverrel.

(#7) Szabikaa20 válasza Tommee (#6) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Azt tudom hogy a gari az bukna...De mar neztem par softwart,de semmi komolyat nem talaltam.Gondoltam Bios flashre is.Mert az a sz*r hogy semmit se lehet allitani a biosba.Par dolgot csak de azok nem lenyegesek.Vagy valahogyan belenyulni a biosba valami software-el.Mondjuk nekem eleg lenne az is ha a pricit tudnam huzni egy cseppet.Legalabb egy 2500Mhz-re.. :DD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#8) Logitech


Logitech
aktív tag

Hello!

Nekem egy 4820TG-m van 5650-es videókártyával, i5-460M procival (2.53GHz).
3dMark06-ban nem nyúltam semmi beállításhoz, csak a felbontást raktam át 1366x768-ra, 7481 pontot kaptam. Kicsit meglepődtem, hogy csak ilyen kis különbség van az i3 és i5 között.

Eddig nem találtam programot, amivel meg tudtam volna nézni, hogy hány fokos a gpu, jó hogy beraktad ezeket a képeket, le is szedtem a gpuz-t.

(#9) Szabikaa20 válasza Logitech (#8) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hello!

Hat igen neked sokat dob rajta a proci.Azert keresek en is valami jobbat legalabb egy AMD Phenom II x3-ast.
Hat a GPU-Z vel is megtudod vagy az MSI Afterburner-el vagy en mindig az Everestel nezem.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#10) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Látom kevés emberkének van ilyen karija! :F

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#11) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Itt egy 3DMark11-es teszt is... 1120

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#12) _csocso_ válasza Szabikaa20 (#11) üzenetére


_csocso_
senior tag

Nekem is ilyen karim, van de nem nagyon tudok mit írni róla, ezért is nem kommenteltem. Mai körülmények között minden játszható vele. 3dm próbáltam én is, de mivel próba verzió volt, a monitor 1/3- án futott, így az eredmény sok mindenre nem használható. Azt láttam, hogy dx11-ben azért elég kevés ez a kari, eléggé szaggatott még így is.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#13) Szabikaa20 válasza _csocso_ (#12) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát az attol fugg mihez kepest nezed....Jobb VGA-k se csinalnak 3-4 ezreknel tobbet 3DM11-ben...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#14) DMG


DMG
senior tag

Ha igaz hamarosan lesz nekem is egy ilyen notim AMD PII x3-al, remélem nem fogok csalódni benne. Ha még aktuális lesz a téma, bár másr most sem nagyon az, akkor megírom a tapasztalatokat.

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#15) Szabikaa20 válasza DMG (#14) üzenetére


Szabikaa20
őstag

OK! Az jó lenne! :D

Nekem is olyan proci kene bele!!! :K

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#16) DMG válasza Szabikaa20 (#15) üzenetére


DMG
senior tag

OK, Hát jó volna előbb az előzőt elpasszolni, baja nincs csak az x1200 kicsit gyenge VGA. :(

Addig remélem nem csúszok le erről az Acer-ről amit kinéztem, mert egy DELL-t kinéztem Intel i3-al, de az eltűnt, és már csak drágán látok. :O

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#17) Szabikaa20 válasza DMG (#16) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nálam a márka mind1 volt...Én csak azt néztem mi van belepakolova....A VGA nagyon állat!!!Persze notihoz kepest!A proci lehetne picit jobb...A windows elmenyindex szerint is az a leggyengebb... :F

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#18) Izzé


Izzé
őstag

Üdv! Most van nálam egy dell n5010 notebook, amiben egy m5650 dolgozik 550/800 órajeleken, egy i3 370 társaságában. Kérdésem az lenne, hogy drivert honnan érdemes letölteni hozzá? A dell, vagy mindig az amd honlapjáról a legfrisebbet? Ill. még egy kérdés: ti milyen progival tuningoltátok a kis radit? Amit feltettem ccc-t abban nem volt ati overdrive fül. :F

(#19) Szabikaa20 válasza Izzé (#18) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hello!

Hat a driverrel nekem is problemaim vannak...nem tudom miert de neha felugrik egy ablak hogy nem kompatibilis a driver,pedig minden faszaul mukodik a jatekok is teszteket futtattam stb....Inkabb az AMD oldalarol töltsed le a drivert!

Progi nekem se akart mukodni egyik se,de nagy nehezen talaltam 1-et.... AMD GPU Clock Tool a neve amit innen le is tölthetsz!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#20) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Igy néz ki a progi működés közben....Az "Engine"-nel manualisan odairod az orahelet,ugyanugy a "Memory Clock"-nal...Ha megvan rakkatintasz a "Set Clocks"-ra és mennie kene!Nalam ment!

Most azert van ott 100/150Mhz-mert nalam a Power Play miatt annyira veszi vissza.

:Y De nagyon vigyázz hogy ki ne süsd a karit!!!Figyeld a homersekletet de necsak a VGA-et hanem a prociet is mert közös a hütésük!!!! :Y

Nekem van a Laptop alatt egy hutes is amit en csinaltam...egy 12cm-es enermar huti meg alulrol.Volt egy bolti is amin 3 kis venti "szivta" el a levegot,de az csak olyan volt mint a halottnak a csók!!!Azert csinaltam magamnak.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#21) milbo válasza Izzé (#18) üzenetére


milbo
aktív tag

Ezt telepítsd. Elindítod és már tölti is az aktuális driver-t.

(#22) Izzé


Izzé
őstag

Szabikaa20, milbo: :R

Azt hiszem a tuningot hanyagolom míg nem lesz hozzá valami faja hűtés, itt alapon 60C körül van a gpu és 5xC a cpu. :((

Szabikaa20:
Képet tudnál dobni arról a sk hűtőről?

[ Szerkesztve ]

(#23) Szabikaa20 válasza Izzé (#22) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Szerintem kiprobalhatod.....Ha megbnezed a teszteket az 1 hsz-ban ott arrol is irtam hany fok alapbol es terhelve...Nalam 45 fok korul mozog..terhelve 60-62fok (tuningal is!).A CPU alapon 48-50korul de terhelve szinten ugyan annyi mint a VGA...

Mármit a házilag gyártott notihutorol dobjak kepet? :DDD

milbo: Köszi a tippet! :D

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#24) Izzé válasza Szabikaa20 (#23) üzenetére


Izzé
őstag

:K

Néztem a tesztedet és pont az aggaszt, hogy itt 2d-ben is 60C körül mozog. Normális hűtés nélkül nem eresztek rá 3d alkalmazást. Szóval várom a képet! :D

(#25) Szabikaa20 válasza Izzé (#24) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hát fogalmam sincsen hogy miert annyi 2d ben is....Es jatek utan?Nalam volt ugy hogy 2ora Maffia 2 utan 67 fok volt max...

A képeket mindjárt felrakom csak lekicsinyitem es feltoltom valahova... :DDD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#26) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Itt a képek! :DDD (De ne nevess!!!) :DDD

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4

:DD

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#27) Izzé válasza Szabikaa20 (#26) üzenetére


Izzé
őstag

Teljesen jó! :C Ha lenne türelmem én is valami hasonlót dobnék össze, de mivel nincs.... :D

(#28) Szabikaa20 válasza Izzé (#27) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Az egesz 1 oramba kerult....egy korfuresz meg egy darab butorlap. :DDD Aztan lehet teszek ra meg 1-2 ventit majd idovel,mert a HDD is eleg meleg mukodes kozben.Meg majd valami hutoracsot teszek ra.A energiaellatast pedig ugy oldottam meg hogy vettem egy 3-12V-ig allithato adaptert amivel tudom szabalyozni a Voltokat... :) Ugyhog mikor nem kell akkor azert nem suvitsen 12Von...am nem hangos igy se foleg jatszasnal eszre sem venni a hangjat! :D

Gondolkodtam USB-n keresztul is hogy szedhetne az aramot,de az csak 5V-ot ad.Bar lehet ennyi is eleg lenne a huteshez,de konnyebb volt a szivemnek ha teljes sebessegen megy a venti. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#29) milbo válasza Izzé (#22) üzenetére


milbo
aktív tag

Nyugodj meg! Nekem nincs semmi pót hűtésem mégis kifacsarom amennyire csak lehet.

A CPU 100C-ig, a GPU kb.90C-ig bírja a terhelést. Teljesen mindegy meddig húzod nem érik el ezeket a hőfokokat. Tuning hatására persze valamennyivel melegebb lesz de ez minimális. Akkor lenne durvább emelkedés ha feszültség emelést csinálnál amit nem tudsz. Szóval no para. Húzd amíg engedi magát. Ha a GPU nem bírja az adott feszen egyszerűen kifagy. Kapsz egy hibaüzit és mehet tovább a dolog. Nyilván alacsonyabb órajelen. A memóriák a túlzott húzásra hibázással reagálnak, ezt látni fogod.

Ha konkrét eredményeket akarsz látni, keress rá a hwbot.org-on az 5650-re. Lehet is csatlakozni, ha egy magyar társ előz meg azt nem bánom.

(#23) Szabikaa20: szívesen

[ Szerkesztve ]

(#30) milbo válasza milbo (#29) üzenetére


milbo
aktív tag

Tegnap este 1óra 50perc játék alatt így alakultak a hőfokok. A vga órajele 650/900.

(#31) DMG válasza Szabikaa20 (#26) üzenetére


DMG
senior tag

Végül is a célnak megfele, már csak élfólia kelene az oldalára, és kész is. :)

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#32) Szabikaa20 válasza DMG (#31) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Oldalara nem akarok ,mert az ölembe szoktam venni igy a gepet es akkor az oldala zavarna.... :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#33) mrluigi


mrluigi
csendes tag

Sziasztok,
Kérlek ajánljatok olyan megbízható notebookot, amiben HD5650 1GB viedókártya van és tuning nélkül használhatom játékra is, túlmelegedés nélkül.
Ja igen, és 150-180k között legyen! :B
Bővült a család, úgyhogy jelenleg ennyi a max. keret.

(#34) And01 válasza mrluigi (#33) üzenetére


And01
aktív tag

A Hp Pavilon 6-ost nézd meg
Én is azzal szemezek!
Volt róla teszt is!
[link]

[ Szerkesztve ]

(#35) Szabikaa20 válasza mrluigi (#33) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hat ami nekem van Acer Aspire 5551G,ezen se kell huzni a karit ha akarok jatszani.Nem azert huztam,mert nem mentek a jatekok.Egyszeruen csakkiprobaltam.De amugy minden jatek megy.Most epp NFS:Hot pursuit 2-est jatszom max grafikan,problema nelkul!De a Maffia 2-es is siman megy,Call of Duty:Black ops Full HD-ben TV-re kötve... :)
En 600euroert vettem a gepet az olyan kb. 168 000FT...es ebben 500GB HDD van es 4GB ram ahhoz a HP hez kepest..Annyi hogy nekem 2,1GHz a proci abban aHP ben meg 2,3GHz

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#36) Chaser válasza mrluigi (#33) üzenetére


Chaser
titán

Dell n5010 most a best, 164k i3 380-nal, na ott már nem lesz cpu limit, alacsony órajelű athlon2-nél biztos hogy van. +2GB rammal is megvan 170k alatt és 3 év a gari, nagy akut is nevetséges 11k-s áron dobálják most utánad.

Szabikaa20: Garkiterjesztést vettél az acerhez? Kb 20k +2év, ne spórold ki.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#37) Szabikaa20 válasza Chaser (#36) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nem azt nem vettem......

De most van olyan problemam hogy elromlott a HDD... :( 500Gb-bol csak 247-et ismer fel vagyis a "C"-t a D es az E eltunt...mind a ketto 102gb volt....Jah es fojamatosan villog a HDD LED olyan 0,5 masodpercenkent.......a bekapcsolasnal mikor tolt be egy darabig tölt aztan 5perc tentlenseg,aztan hirtelen elindul.Mikor a Windowsba beert ott ugyan ugy.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#38) Chaser válasza Szabikaa20 (#37) üzenetére


Chaser
titán

Próbálj új wint feltolni és a garkiterjesztést minél előbb megvenni..xarul esne ám ha gari után behal a lap aztán azt mondják 80k lap +20k beszerelés + tréfa.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#39) Szabikaa20 válasza Chaser (#38) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Hatha mar az lenne hogy nincs gari akkor mar en kicserelnem...Ezt csinalom mar par eve...gepeket szervizelek meg rakok ossze stb...Csak ilyennel meg nem talalkoztam.A garikiterjesztesmeg mar nem fog menni,azt akkor kerdeztek hogy kell e akkor azt mondtam hogy nem,de akkor mondtak hogy utanna mar nem lehet.
De erdeklodtem hogy ezek a HDD-k hamar elromlanak,pedig ugy vigyazok a gepre mint a golyoimra... xD

Az a baj hogy nekem csak az lenne a baj hogy Win7 HP van rajta amit azert sajnalnak ha mar a licenszet is megvettem,meg a sok program pl a gyorsfunkciok meg webcam meg stb...mondjuk azt meg megszereznem.

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#40) Chaser válasza Szabikaa20 (#39) üzenetére


Chaser
titán

Amennyire én tudom megvásárlástól számított 1 éven belül lehet venni, nem kell ott intézni ahol vetted, bármelyik boltban lehet megvenni aztán magad regisztrálod. A notebookos topikban megmondják hogy mennyi ideig lehet venni, de biztos nem kell azonnal, min 3 hónap vásárlás után van.

szerk: de én úgy tudom hogy bármikor 1 éven belül, ha szervizelsz te is tudod mennyi egy ilyen lap ára, főleg ha a vga nem mxm-es hanem rá van forrasztva a lapra

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#41) Szabikaa20 válasza Chaser (#40) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Laptopokat ugy nem szervizelek csak softwareileg vagy esetleg mas kisebb dolog,alkatresz vagy tisztitas....Alaplapot nem tudnak hozza szerezni.A VGA meg kulon van.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#42) _csocso_


_csocso_
senior tag

Hi! Kíváncsi lennék, hogy mit tud max. a videokari, megpróbáltam húzni. A fent említett AMD GPU clock tool-t használnám, de azt a hibát dobja, "no valid device found". Mintha nem találná a gépben lévő kártyát. Valakinek tippje esetleg? Köszi.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#43) bedohazi


bedohazi
aktív tag

Hello,
Az ati mobility radeon hd 5650-ben van-e olyan hogy hardware acceleration, azaz hardveres tamogatas, amit winxp-nel es win7 nel is be lehet valahol pipalni es akkor a neten a flash tartalmakat a kartya kezeli, a videokat ugyszint, nem pedig a proci???

Photoshopban hasznat tudom venne hogy a notiban van egy ilyen vga, vagy ugyan ott vagyok mintha nem is lenne???

Az ATI stream technology miben nyilvanul meg? Hol kell beallitani?

(#44) _csocso_ válasza bedohazi (#43) üzenetére


_csocso_
senior tag

Ugyanúgy mint az asztaliban ebben is van, ha támogatja a böngésző, már a 4xxx sorozatú kártyák óta. Nem kell semmit bepipálni működik.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#45) bedohazi


bedohazi
aktív tag

oke koszi, az asztali 1.8ghz-s celeron + fx 5500 utan "csak" jobban fog menni a net,
mitszolsz? :)

(#46) _csocso_ válasza bedohazi (#45) üzenetére


_csocso_
senior tag

Mindenképpen.. :)

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#47) _csocso_ válasza bedohazi (#45) üzenetére


_csocso_
senior tag

És most látom, hogy szülinapos vagy :D

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#48) mr.robi válasza Izzé (#18) üzenetére


mr.robi
tag

szia! neked hogy 550/800 az orajel? huztad? nekem is dell n5010 van i5-os procival, de nekem csak 450/800 mhz

(#49) _csocso_ válasza mr.robi (#48) üzenetére


_csocso_
senior tag

AMD GPU clock tool-lal tudsz rajta húzni, ha szeretnél.

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#50) mr.robi válasza _csocso_ (#49) üzenetére


mr.robi
tag

igen, hallottam róla, de azt is hallottam, hogy kicsinálja gépet...
és van egy olyan problémám, hogy a windowsom nagyon lassan indul el (4 perc kereken), ami szerintem kicsit sok. win 7 ultimate 64 bit. a gépem elméletileg kéne vigye siman :(( (intel core i5 2.53 ghz, 3gb ram) ... erre van valami ötleted? :F és köszi, az előbbi választ :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.