Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#501) CJ3


CJ3
senior tag

Na itt egy kép a Játékból.....[link]

[ Szerkesztve ]

Crypto

(#502) feka007 válasza CJ3 (#501) üzenetére


feka007
nagyúr

Boxon szebbnek tűnt, minden max?

(#503) Menthirist


Menthirist
veterán

nincs nagy gépigény? nálad quad core-on 100k-s videókarival mehet is szépen :)
nálam 1024x768-ban, minden kettesen (multisampling, árnyék, lod és grafika), 2-es crowd mellett a tömegben bizony akad!
gép:
4000+ X2 (2100MHz) felhúzva a játék kedvéért 2400MHz-re (4600+)
4 giga DDR2 800, procituning miatt már 920-on megy
Gainward 8600GT (540/1400 helyett 725/1650)

máshonnan is hallva, stabil 60 FPS 1024-ben egy 3.2-re húzott 6750-es C2D-n 4 giga rammal és 8800GT-vel)
Szóval nem olyan kicsi az a gépigény...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#504) DeSanto


DeSanto
őstag

Kipróbáltam.

Nekem nagyon bejön csak még az irányítás szokatlan.

(#505) idiot


idiot
tag

Az adataimban lévő konfigon hogy futna? :U

alter

(#506) Menthirist válasza idiot (#505) üzenetére


Menthirist
veterán

hát tuti jobban, mint nálam... esélyes az 1024-ben csutka max, vagy akár 1280-ban is...

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#507) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Na, nálam most települ, le fogom írni hogy fut a konfigomon, kiderül mennyire kell neki az erősebb proci.
2 giga ram nem lesz elég neki szerintetek? :F :Y

(#508) gti16v


gti16v
őstag

érdekes,mert alpból 1280*1024 be állitotta,be és minden be....igy ha sok ember van szaggatt mint a barom....de hát a gépes is egy nagy szar....de a cod 4 tökéletes rajta.....na ha vége tréningnek többet látok...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#509) keIdor


keIdor
titán

Máris elakadtam :D
Amikor egy beszélgetést kell kihallgatni vagy mi a piacon ott mit kell csinálni? Ott a jel a térképen, oda is megyek és két ember áll ott... ott hogyan tovább?

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#510) Csabahun válasza keIdor (#509) üzenetére


Csabahun
senior tag

Na én is ott tartok!! :DDD

(#511) nofi


nofi
őstag

Üdv!
Lehet valahogy screenshotot csinálni a játékban (print screenre a windowsos asztalhátteremet adja), vagy külön progi kell hozzá?

Xbox GT: nozsolt

(#512) keIdor válasza nofi (#511) üzenetére


keIdor
titán

Fraps

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#513) feka007 válasza keIdor (#509) üzenetére


feka007
nagyúr

Le kell ülni egy közeli padra, és ki kell hallgatnod őket, aztn amikor szétválnak, sunyin a háta mögé kell menned, és amikor kiírja, hogy pickpocket, akkora megfelelő billel ellop tőle vmit.
Amúgy minden második küldetés ez, nem lesz nehéz...

(#514) CJ3 válasza feka007 (#513) üzenetére


CJ3
senior tag

Nincs minden maxon:) Szerintem ha van AA meg AF akkor azt meg nem is láttam:)
A Multi van 2.szinten a többi 3.szinten 1680x1050 felbontás Ment maxon is de ugy már csak olyan 15 fps körül ment ....Igy megy 30 körül

Crypto

(#515) fpeter07


fpeter07
veterán

Kíváncsi vagyok h fog menni :)
De mér 0.08 Mbites a netem? :(( :S

(#516) Gyusz


Gyusz
őstag

Írhatnátok még egy páran, hogy kinél hogy fut a játék. Olvastam én már, hogy jól optimalizált, elég gépigényes, és még ki tudja mennyi mindent.

(#517) Silenzio


Silenzio
addikt

No, egy kis teljesítmény-mustra, hogy okuljatok:

4200+ Athlon X2 @ 2600 Mhz
4 GB DDR2 RAM
2900 pro 256 bit @ 740/940 Mhz
Win XP 32 bit DX9 (ugyebár)

A Frapsot sajna elfelejthettem, mert behalasztja a játék, fogalmam sincs miért, ilyen sosem volt idáig. Ellenben a lopott képeken volt egy értékelhető pillanatnyi érték. Ennek megfelelően az első pályán 22 fps volt a minimum, a hadsereg fölött a várfokon állva. A maximum olyan 180 (?) fps, egy folyosón állva jelenkori hősünkkel. 1024x768-as felbontás, minden maximumon, crowd is, kivéve a multisamplinget, az csak 2-esen. Az átlag olyan 40-50 fps lehet, gondolom. Azt kell mondjam, a Crysis high-on jobban ment. Itt több a ricegés. Ram viszont "egyáltalán" nem kell neki. Sosem swappelt. Éppen jól játszható. Belső tereken tökéletesen fut.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#518) T.Peter válasza Silenzio (#517) üzenetére


T.Peter
őstag

Érdekes, hogy pont a ram nem kell neki, pedig a nagy tereknél van mit tárolnia. Lehet az, hogy azért nem érzed a sok ram szükségességét, mert van 4 giga ramod?

(#519) darnellsmith válasza horvathkrisz (#507) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szerintem nem elég a 2 giga :(

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#520) feka007 válasza Gyusz (#516) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát igen, akiknek mindenből a legújabb van, azok jóhogy azt mondják, hogy jól otpimalizált, de két fokkal régibb generción (sima X2, 2 éves vga-k) már elég nyögvenyelősen megy úgy hallottam.

(#521) RazorDaPro válasza Silenzio (#517) üzenetére


RazorDaPro
tag

Öcsém ilyen gépek mellett én az enyémmel elbújok a világ elől :B Szerintem természetes hogy ilyen 4gb ramokkal meg 8800gt-ken elfut, de most légyszi nekem is segítsetek. Szerintetek elfut-e az a game az én szerény kis configomon?
P4 3ghz
2gb ram
Msi NX6600gt
Asus p5p88se/agp :U
satöbbi, satöbbi...
Na? Van még számomra remény?
Nem kell hogy maxon fusson(ilyenről álmodni se merek :) ), csak fusson minimumon élvezhetően(tehát 25 fps felett)
Hiszen nem a grafika a lényeg hanem a HANGULAT és JÁTÉKÉLMÉNY!! :))

Pixel 4

(#522) Silenzio válasza T.Peter (#518) üzenetére


Silenzio
addikt

Csak 3 giga, a többit az XP nem látja :DD Nem véletlen, hogy 3 giga ram van az ajánlott gépigényben.
Meglehet amúgy, hogy igazad van, de nem az a fajta játék szerintem, amelyik másfél gigákat tárolna a memóriában. A S.T.A.L.K.E.R. például még ennyi rammal is be-beswappel, a Crysis is, mindkettő iszonyatosan dolgoztatja a vinyót abban a fél percben, amíg tölt. Ilyet itt nem tapasztaltam. A gép pillanatok alatt tálcára rakja ha kell, és vissza is hozza -szerintem ez is a csekély ramigényre bizonyíték. De unokaöcsémnek csak 1 giga van, ha felteszi, majd beszámolok. VGA-ra elképesztően háklis, ezt észrevettem, és amit nehezebb nyomon követni, de szerintem így van -procira is.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#523) fpeter07 válasza RazorDaPro (#521) üzenetére


fpeter07
veterán

1et értek, ha már Pop grafika meglesz az már jó :)

(#524) athomi válasza RazorDaPro (#521) üzenetére


athomi
veterán

Hát én nem reménykednék.

(#525) Sirandrish válasza RazorDaPro (#521) üzenetére


Sirandrish
legenda

el is felejtheted:)
Én most prószáltam ki az adataimnál látható gépen és amint beértem a városba vége vót a dalnak:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#526) Sirandrish válasza fpeter07 (#523) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát elmondom hogy Lowon olyan grafikája van hogy ihaj..de még akkor is kell neki olyan gépe hogy besz*rsz:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#527) DieHard


DieHard
senior tag

szevasztok. damascusba a "vigilantes" nél mit kell csinálni?

(#528) T.Peter válasza Silenzio (#522) üzenetére


T.Peter
őstag

Nem tudom. Lehet, hogy elég neki a 2 giga is, de az is lehet, hogy a 2 giga nem elég, és ezért akadhat. Mindenesetre majd a beszámolód után többet fogunk megtudni.

(#529) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Multisampling-1, minden más max, 1440*900-ban stabil 60fps ;)

(#530) Silenzio válasza horvathkrisz (#529) üzenetére


Silenzio
addikt

Ezt már megint nem tudom elhinni... Vagy lehet, hogy az én gépemmel van gond, driver-probléma, vagy tudja a bánat, de nálam sincs stabil 60 fps, 2900 pro@xt-vel. Pedig az a 8600 Gt-re, hát... odaver vagy 120%-ot.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#531) Sirandrish válasza horvathkrisz (#529) üzenetére


Sirandrish
legenda

ez az amit nezezen hiszek el..hogy ugymondjam nemhiszem:DD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#532) Ősgyík válasza Sirandrish (#531) üzenetére


Ősgyík
tag

Lehetnek ezek az értékei...De nem a városban hanem az előtte lévő pályán. :DD

(#533) DeSanto válasza Ősgyík (#532) üzenetére


DeSanto
őstag

A "töltőképernyőn" ahol szaladgálhatsz a semmibe :DDD

(#534) fpeter07


fpeter07
veterán

Vki tudna feltenni pár képet low beállításokról? ;)

(#535) keIdor


keIdor
titán

Nagyon király ez a játék! :C Nagyon tetszik végre ismét egy game, ami leköt. November óta nincs ilyen.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#536) DeSanto


DeSanto
őstag

Városban szaladgáltam pár kört:

Frames, Time (ms), Min, Max, Avg
7911, 151610, 35, 73, 52.180

A max a V-Sync miatt van.

(#537) illusiON válasza fpeter07 (#534) üzenetére


illusiON
őstag

1
2
3
4
5
Az fps overlayekért bocs, a frapsszel nem túl haverkodó ez a játék :F
emberek ez 1 szánalom amit a gépem bír a játékból kihozni :DDD még a ramot sem érzem kevésnek, tálcára is hipphopp lerakja meg pár sec alatt vissza, szerintem proci kell csak alá de az nagyon..

( : no woman no cry : )

(#538) DeSanto válasza fpeter07 (#534) üzenetére


DeSanto
őstag

(#539) Sirandrish válasza Ősgyík (#532) üzenetére


Sirandrish
legenda

ott nekem is volt annyi simán:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#540) Sirandrish válasza DeSanto (#538) üzenetére


Sirandrish
legenda

gyönyörü ez így is ugy is:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#541) nofi


nofi
őstag

Nekem a fraps városban, madártávlatban 30 fps körül mászkál. Egy órát játszottam eddig, de egyszer sem lassult be/akadt. Mondjuk szívtam is volna a fogam, ha a 2 hónapos gépemmel nekiáll bohóckodni (a Crysis főellensége így is bosszantott, hogy csak mediumon volt élvezhető a kinyiffantása :Y ).
A multisampling az mire jó? Nálam 1-en van, minden más maxon (alapból így volt beállítva) :B

Xbox GT: nozsolt

(#542) T.Peter válasza illusiON (#537) üzenetére


T.Peter
őstag

A víz egész jó még. A többi meg végülis elfogadható szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#543) keIdor válasza nofi (#541) üzenetére


keIdor
titán

Röviden: az élsimítja a füvet a fákat stb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#544) illusiON válasza illusiON (#537) üzenetére


illusiON
őstag

most nézem, a multisampling meg graphics dolog 2esen van..

T.Peter: elfogadható de nem 20fps-sel ..

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#545) DeSanto


DeSanto
őstag

CPU használat!

illusiON: menj be aludni.
Nálam a hang megoldódott hogy csak stereo-ra állítottam a hangkártya drivert így a házimozim dolgozik 6.1-re.

[ Szerkesztve ]

(#546) T.Peter válasza DeSanto (#545) üzenetére


T.Peter
őstag

Az szép. Ez legalább már használja is mind a négy magot, nem úgy, mint a crysis (csak egyes esetekben).

[ Szerkesztve ]

(#547) Szemi82


Szemi82
tag

Minden tiszteletem az Ubi soft-é emberek.
4000+ amd (egy magos) + 7950GT és a grafika maxon!!! ;]
Ezt nevezem optimalizálásnak! :R

(#548) mad1 válasza Szemi82 (#547) üzenetére


mad1
veterán

hat igen jobban fut pcn mint boxon.hd ban ugyan nem neztem.de nativban minden full 60fps felett.mindenkeppen megeri megvenni ezt a gammat.

Ne szemetelj ! = Steam

(#549) DeSanto válasza Szemi82 (#547) üzenetére


DeSanto
őstag

Tedd Vista alatt maxra :DDD

(#550) fpeter07 válasza DeSanto (#549) üzenetére


fpeter07
veterán

miértelme lenne? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.