Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#351) feka007 válasza athomi (#350) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát már jó előre meg is mondták, nem foglalkozhattak sokat a porttal... Mindegy, nekem itt van a boxon, teljesen szépen fut HD-ben.

(#352) darnellsmith válasza feka007 (#349) üzenetére


darnellsmith
senior tag

billentyűzettel ugye nem próbáltam még nyilván de szerintem nem lehet vmi jó vele.

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#353) illusiON válasza feka007 (#347) üzenetére


illusiON
őstag

legyen nagy gépigény,. ennyi npc mozgásához meg egyedi viselkedéséhez tényleg sokat kell számolnia a gépnek... de ha szar lesz az AI és tele lesz bugokkal akkor inkább 1 vicc az a recommended szint :W remélem igy legalább tényleg rendesen megcsinálták

( : no woman no cry : )

(#354) Janoska26 válasza feka007 (#347) üzenetére


Janoska26
addikt

:Y még jóhogy 4600+ -ot vettem, 800*600-ba lowon elpötyögök vele :DD

(#355) darnellsmith válasza Janoska26 (#354) üzenetére


darnellsmith
senior tag

legalább menni fog :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#356) feka007 válasza illusiON (#353) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát az AI az sajnos szar, sajnos elég nevetségessé tették a harcot azzal, hogy körülvesznek néha 6-7-en, de mindig csak egy támad, az öt másik mögötted lévő addig vár, amíg rá kerül a sor, nem vágnak hátba még véletlenül se... Ok, ez nem azért van, mert szarok a programozóik, de akkor oldják meg máshogy, ez így nagyon gagyi... Ennek ellenére szerintem zseniális játék, de ez is lehetett volna jobb.
Amit nem értek, hogy ha boxon fél giga rammal folyamatosan fut, akkor pc-n miért kell 3? Jó, Vistához mérték, az meg zabál, de akkor is elégnek kéne lennie 2-nek rendes optimalizálással szvsz...

[ Szerkesztve ]

(#357) ChromeX válasza feka007 (#356) üzenetére


ChromeX
addikt

de gondolj bele mi lenne ha mind a 6 rádugrana, tömegverekedés, amiből semmit nem lehetne élvezni, így gondolom én, lehet 1 ellen ellen( :) ) verekedni

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#358) feka007 válasza ChromeX (#357) üzenetére


feka007
nagyúr

"...Tudom, nem azért ilyen, mert hülyék a programozóik, de akkor oldják meg máshogy, ez így nagyon gagyi" Például a Prince of Persiában sokkal pergősebbnek, változatosabbnak éreztem a harcot, ebben nagyon steril.

[ Szerkesztve ]

(#359) darnellsmith válasza feka007 (#358) üzenetére


darnellsmith
senior tag

nekem a késdobálás kifejezetten tetszik benne

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#360) ChromeX válasza feka007 (#358) üzenetére


ChromeX
addikt

hát nem tudom, majd ha játszok vele ezt jobban meg lehet ítélni, szerintem azért ennek is van némi valóság alapja mert ha belegondolsz az életben sem rontanának rád mint az őrültek, persze hátulról megvághatnának ha olyan a helyzet, de lehet fosnak a katonák Altairtól(ugye így hívják :B )

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#361) darnellsmith válasza ChromeX (#360) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vagy lehetne egykis mortallal ötvözni :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#362) fpeter07 válasza ChromeX (#360) üzenetére


fpeter07
veterán

hátha te egy körözött bérnyilkost kéne kinyirnod, nemhiszem hogy annyira bátor lennél :D

(#363) ChromeX válasza fpeter07 (#362) üzenetére


ChromeX
addikt

ezt mondom, ha szembe állna velem nem hinném, hogy lenne esélyem akár megmozdulni, mert abban a pillanatban befigyelne a kés a torkomvban vagy akárhol :D

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#364) illusiON válasza ChromeX (#363) üzenetére


illusiON
őstag

najó de azért ha 5 ember körülveszi akkor abból legalább 1 lehetne akkora suttyó h hátulról letámadja.. :P a pop harcrendszerét imádtam, ezt meg majd meglátjuk .. (majd ha lesz procim alá :((:DDD)

( : no woman no cry : )

(#365) darnellsmith válasza ChromeX (#363) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vagy a mesterlövész lekap a ház tetőről :DDD :DDD :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#366) feka007 válasza fpeter07 (#362) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát akkor már szerintem el is futnának, mikor látják, hogy nem ellenfelek nekünk... Amúgy vannak a bátrabb kereszteslovagok (vagy vmi hasonló), akik már hátba is megszondáznak. :D

(#367) darnellsmith válasza feka007 (#366) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vannak ilyen ravasz ragadozók? :Y :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#368) fpeter07 válasza darnellsmith (#367) üzenetére


fpeter07
veterán

csak növényevők.. ;]

(#369) Sirandrish


Sirandrish
legenda

és még azt mondták hogy a crysis-nél nagyobb gépigénye nem lesz mostanság semminek...hát a crysisel vigan eljátszottam normal/high-on...ez el se fog indulni:D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#370) illusiON válasza Sirandrish (#369) üzenetére


illusiON
őstag

azona configon ment highon gond nélkül a crysis single végig?,? :)

( : no woman no cry : )

(#371) Ősgyík válasza illusiON (#370) üzenetére


Ősgyík
tag

Gondolom azért az árnyékok,árnyékolás,objektumok azért mediumon voltak.A többi beállítás kevésbé "eszi" a gépeket.

[ Szerkesztve ]

(#372) darnellsmith


darnellsmith
senior tag

amúgy vki nem tudja hogy a story hogy van? mert a játékba nem teljesen világos nekem. Kísérleteznek egy emberrel aztán vissza megy a múltba? :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#373) illusiON válasza darnellsmith (#372) üzenetére


illusiON
őstag

tudtommal az emlékezetében kutatnak mert a leszármazottja annak a parkouros bérgyilkos csávónak akivel zúzol a játékban altar vag hogyhijják

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#374) darnellsmith válasza illusiON (#373) üzenetére


darnellsmith
senior tag

köszi az infókat, számomra nem volt egyértelmű, nagyba játszok az elején az hirtelen vissza ugrott a mostani jelenbe, mondom lol :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#375) ChromeX


ChromeX
addikt

nézegettem a videokat, mert már nagyon várom a játékot és keresem azt a vidit amikor a demo van teljesen szinte bemutatva. A templomos gyűléses vidiben viszont észrevettem valamit, lehet, hogy ti már felfedeztétek de nekem csak most tűnt föl:[link]
amikor beszélgetnek róla, hogy mihez kezdjenek Altairral és közben ő meg belopózik valahol. és a képen a lovag poharában tülröződik Altair csak egy pillanatra :) na csak ezt akartam elmondani lehet, hogy ti észrevettétek én csak most :B

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#376) fpeter07 válasza ChromeX (#375) üzenetére


fpeter07
veterán

Sas szemű, én nem vettem észre :)

(#377) darnellsmith válasza ChromeX (#375) üzenetére


darnellsmith
senior tag

grafikailag szerintem nagyon szépen meg van oldva

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#378) ChromeX


ChromeX
addikt

lassan közeledik a március és demo sehol, akkor ezekszerint nem is lesz, mert ha lenne már lehetne szedni lefelé vagy nem :F

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#379) darnellsmith válasza ChromeX (#378) üzenetére


darnellsmith
senior tag

vagy még kicsit húzzák az emberek idegeit :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#380) Ősgyík válasza ChromeX (#378) üzenetére


Ősgyík
tag

Nem lesz demo.

(#381) Janoska26 válasza Ősgyík (#380) üzenetére


Janoska26
addikt

Forrás?egy linket dobhatnál hol olvastad, kissé lusta vagyok keresgetni :B :U ;)

(#382) darnellsmith válasza Janoska26 (#381) üzenetére


darnellsmith
senior tag

úgy gondolták minek demo :DDD

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#383) Ősgyík válasza Janoska26 (#381) üzenetére


Ősgyík
tag

Már nem tudom hol olvastam de ebben biztos lehetsz.A fejlesztők úgy goldolták nem lehetne egy adott részt "kivágni" a játékból a demonak. :(((

(#384) skyboi válasza Ősgyík (#383) üzenetére


skyboi
tag

Tipikus duma sajnos. Annyira nem koncentrálnak a Pc-s verzióra, hogy demót sem érdemlünk meg. Valami olyasmit olvastam, hogy túl nagy lenne a demo, mivel a motor és a textúrák dvd méretű demót eredményeznének. Feltehetőleg gépigény világrekordot fog dönteni, különösen Ram tekintetben. Ajánlott is 3 Gb. Ez azért megrendítő. Simán kell neki egy 4 gigára húzott C2D, 4 giga ram és 8800GT SLI a nagyfelbontású maximum részletességhez.(1280x1024 felett élsimítással). A grafikában engem a por és annak fizikája fogott meg 360on. A finomságok, mondhatnám. Ettől még kicsit furcsa, hogy felmászik a legényke a házak tetejére, szétnéz és már ott állnak az őrök. Honnan teremnek ott?:) Nyilván nem véletlenek a vegyes értékelések konzolon. A magyar 576 újság 7 pontot dobott rá, mert állítólag unalomba fullad, frusztrálóan sok a harc. Elválik, milyen lesz PC-n a show.

True story.

(#385) illusiON válasza skyboi (#384) üzenetére


illusiON
őstag

hát most gondolj bele azért szerintem ha 8giga a játék abból biztos nem 7 giga a pálya és a maradék a game többi része... :)

( : no woman no cry : )

(#386) ChromeX válasza illusiON (#385) üzenetére


ChromeX
addikt

itt azt írták, hogy 16GB az isntall :Y na gondolj bele ebbe :) , sztem egész vinyót kell venni a játéknak

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#387) fpeter07


fpeter07
veterán

Na most aránylag gyors a net
Már októberbe vagy mikor mondták hogy nem lesz demó, mert nem lenne megoldható (gondolom meglehetne oldani) de minek demó? inkább a játékot árjátok ne a szar demót ami nem is lesz :DD

(#388) fpeter07 válasza ChromeX (#386) üzenetére


fpeter07
veterán

a crysis 3gb-t nem? legalábbis a vezérlőpult aszt szondja
sztem 10gigánál nem lesz több
amúgy vicces hogy a legnagyobb játékom a Viva Pinata :DD

(#389) darnellsmith válasza skyboi (#384) üzenetére


darnellsmith
senior tag

szerintem főleg konzolra összpontosítottak a srácok ez nem kérdéses

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#390) Janoska26 válasza darnellsmith (#389) üzenetére


Janoska26
addikt

Valószínű azért mert konzolra kb 2-szer drágábban el tudják sózni a játékokat, a pc olcsó, ezért nem foglalkoznak vele annyit, el tudom képzelni mennyi bug lesz benne, meg szarság :(

(#391) feka007 válasza skyboi (#384) üzenetére


feka007
nagyúr

Már a Crysisnak is hatalmas gép kellett, nem hittem volna, hogy mernek annál nagyobb gépigénnyel kiadni játékot... És azért a Crysisnek részletesebb a grafikája, jóval erőforrásigényesebb az egész. Persze ők megtehetik, konzolos eladásokból már jól megtömték magukat, így nem fognak belehalni, ha senki nem fogja megvenni a gépigény miatt.

[ Szerkesztve ]

(#392) darnellsmith válasza Janoska26 (#390) üzenetére


darnellsmith
senior tag

ha eltudják sózni és nem töltik le innen-onnan...

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#393) illusiON válasza darnellsmith (#392) üzenetére


illusiON
őstag

én már csak azért sem fizetek a játékért szivesen mert abszolut nem törődnek vele, el nem hiszem hogy nem tudnak optimalizálni rajta annyit hogy egy középkonfigon minimumon menjen... már ha tényleg ilyen gépigénye lesz mint amiről itt beszéltek

( : no woman no cry : )

(#394) feka007 válasza illusiON (#393) üzenetére


feka007
nagyúr

CoD4-9k, szintén nagyon szép, egy 20 ezres vga-n maxon nyomhatod
UT3 -8k, gyönyörű és egyben nagyon jól optimalizált, és ez vonatkozik a legtöbb UE3-as játékra (persze vannak ebből is kivételesen szarul optimalizáltak)
Ezekkel hol nem foglalkoztak?

(#395) darnellsmith válasza illusiON (#393) üzenetére


darnellsmith
senior tag

én ugye xboxon játszottam vele, grafikailag hibátlan, ha pcre is közel hasonlót akarnak akkor oda atomerőmű kell az fix! dehogy ebbe nekik mi a jó :F

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#396) feka007 válasza darnellsmith (#395) üzenetére


feka007
nagyúr

Crysisnál sztem akkor sem kéne nagyobb gépigénynek lennie, ennyire nyilvánosan leszarni a PC-seket... :U

(#397) darnellsmith válasza feka007 (#396) üzenetére


darnellsmith
senior tag

kb. lassan minden nagyobb/jobb/újabb játék elött érdemes egy komplett új gépet venni :D

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#398) feka007 válasza darnellsmith (#397) üzenetére


feka007
nagyúr

Jó, de milyet, Crysishoz sincs gép, ami a játék végéig kibírná, pedig annak még kisebb a gépigénye.

(#399) darnellsmith válasza feka007 (#398) üzenetére


darnellsmith
senior tag

elkeserítő a helyzet :(

Oakley Jawbone Retina burn black iridium eladó!

(#400) illusiON válasza feka007 (#394) üzenetére


illusiON
őstag

nana, én AC re mondtam hogy nem kívánok pénzt kiadni ilyesmiért :P cod4 stb-vel abszolut nincs ilyesmi bajom azok tényleg nagyon szépen futnak közepes configokon is már.. na de azt sem értem hogy ez a game szinte egy nagyon kibővített szebb prince of persia, akkor miért nem próbálják meg optimalizálni, popokhoz sem kellett atom gép anno és mégis mekkora sikerük volt..

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.