Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed

Hozzászólások

(#151) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó kis játék ez.
Hatalmas a bejárható terület, van egy hangulata a városoknak, az embereknek, SDTV-n is gyönyörű grafika... :)

(#152) fpeter07


fpeter07
veterán

Akinek megvan konzolon a gém nem írna róla pár oldalt a játékról? :)

(#153) Sirandrish válasza fpeter07 (#152) üzenetére


Sirandrish
legenda

pár oldalt? egy komplett végigjátszást nem?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#154) fpeter07 válasza Sirandrish (#153) üzenetére


fpeter07
veterán

' végigjátszást " nem-nem :)

Kínomban a pop3-t játszom :D

(#155) Sirandrish válasza fpeter07 (#154) üzenetére


Sirandrish
legenda

énis gondolkodtam rajta de nembirom rávenni magam:)
mondjuk nekem a 3 nincs is meg..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#156) fpeter07


fpeter07
veterán

a yútúbon elég jó kis vidik vannak :)

(#157) fpeter07


fpeter07
veterán

néztem pár forumot, és az emberek 70% azt írja egy szar játék... pc-sek biztos jobban járnak :)

(#158) mad1 válasza fpeter07 (#157) üzenetére


mad1
veterán

nekem sem jott be az elejen feladatokat csinallni gyakorlaskeppen,de utanna tuti a game.

Ne szemetelj ! = Steam

(#159) feka007


feka007
nagyúr

Állítólag nem vmi jó a játék, mi igaz ebből? Gamekapocs meg a Gamespot istenítette, de hát azok a sz*rt is istenítik. :U

(#160) Sirandrish válasza fpeter07 (#157) üzenetére


Sirandrish
legenda

miért járnának jobban? mert az állitólag amugyis szar game mellé még kapnak egy pocsék irányitást is? tök jó

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#161) feka007


feka007
nagyúr

Találtam egy korrekt kis független kritikát, ebből elhiszem, hogy sz*r: [link]

(#162) Sirandrish válasza feka007 (#161) üzenetére


Sirandrish
legenda

mire megjelenik már a kutyát se fogja érdekelni ilyen vélemények után:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#163) feka007 válasza Sirandrish (#162) üzenetére


feka007
nagyúr

Azért majd megnézem, kíváncsi vagyok a grafikájára... Bár az egy dolog, hogy a konzolosok maguk alá pisilnek most tőle, de csakmert nem látták a Crysist... :D És valószínűleg egy jól összecsapott konzolátirat lesz, egy-két hónap alatt nem fogják tudni leoptimalizálni, meg ha eleve nem jó a game, akkor szerintem szarnak rá hogy fut nekünk... :D Bár az eladások azok megvoltak. :U

[ Szerkesztve ]

(#164) mad1 válasza feka007 (#163) üzenetére


mad1
veterán

a pc sek meg nem lattak a darkness t ps3 on...az majnem odaver a crysisnak grafikara szerintem...

Ne szemetelj ! = Steam

(#165) Sirandrish válasza feka007 (#163) üzenetére


Sirandrish
legenda

a Crysis sincs szebb egy általggamer gépén...akinek meg esetleg full közle megy az meg egy 360 3szorosát költötte gépre..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#166) Sirandrish válasza mad1 (#164) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS3-on 6-8 hónap mulva minden oda fog verni a Crysis-nek...viszont a PC leragad..mint mindig...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#167) fpeter07 válasza Sirandrish (#165) üzenetére


fpeter07
veterán

pillanatnyilag a legszebb játék :)

(#168) feka007 válasza fpeter07 (#167) üzenetére


feka007
nagyúr

Még jó ideig az is marad, ennél szebb sztem csak a Crysis 2 lesz, még elég sok kiaknázatlan dolog maradt a motorban, amit majd abban (remélem) megvalósítanak (pl a dzsungel)

(#169) mad1 válasza feka007 (#168) üzenetére


mad1
veterán

sokan a farcry2 tol varnak csodat...csalodni fognak szerintem...nem fogja verni a cryt..

Ne szemetelj ! = Steam

(#170) feka007 válasza mad1 (#169) üzenetére


feka007
nagyúr

Grafikailag szerintem se, de a motorja annak se lesz kutya, a vihar ábrázolása elképesztő lesz benne, nemcsak rezegnek benne a levelek, hanem rendesen csapdossa a szél a fákat meg hullámzik a fű.

(#171) Sirandrish válasza fpeter07 (#167) üzenetére


Sirandrish
legenda

a te gépeden van olyan szép mint Boxon az AC?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#172) Sirandrish válasza mad1 (#169) üzenetére


Sirandrish
legenda

remélhetőleg indulni fog a gépemen..mert azt igencsak jbban várom mint Cry 2-t:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#195) I_Am


I_Am
veterán

Vissza a témához.

A törölteket máshol kellene megbeszélni.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#196) bLL^


bLL^
senior tag

Mától én is az AC fanok táborát gyarapítom. Három óra után az egyetlen ami engem idegesített, hogy amikor mászok az épületeken hajlamos néha hátraugrani a levegőben, miközben én felfele mennék. PoP-ba is már benne volt ez, viszont akkor pc-n játszottam, bár lehet, hogy a mászótechnikám sz@r. Eddig még vettem észre egyetlen save feliratot se a menükben, viszont ha az exitre nyomok akkor meg kiírja, hogy minden el nem mentett állás el fog veszni. Jah és lehet valamit kezdeni a valóságba való visszamenetellel (gondolom a történetben fontos szerepe lesz, de amúgy minek)?

(#197) Taki81


Taki81
csendes tag

Hali,

Kicsit lemaradtam, a game piac híreiről.
Kijött már az AC? Mert arról volt szó, hogy még 2007 vége elött kijön PC-re.
De lehet, hogy azóta változott. :F

(#198) bLL^ válasza Taki81 (#197) üzenetére


bLL^
senior tag

PC-re ha jól tudom még nincs hivatalosan bejelentve, csak xbox 360on és PS3on elérhető.

(#199) Gyusz válasza bLL^ (#198) üzenetére


Gyusz
őstag

Már rég lehet tudni, hogy jön PC-re is, csak mostanában állandóan tologatják a megjelenést. A mostani álláspont szerint április előtt nem jelenik meg PC-re.

(#200) ChromeX válasza Gyusz (#199) üzenetére


ChromeX
addikt

hát ezt, nem hiszem el :W én még ott voltam lemaradva hogy január vége felé jön, most meg olvasom hogy április, hát ez már komolytalan :(

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Assassin's creed
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.