Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28951) vodrosjozsi válasza Kasya (#28950) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem 2017 lett volna? Ez így átbaszás -.-

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28952) Kasya válasza vodrosjozsi (#28951) üzenetére


Kasya
nagyúr

De...csokkenti a keretet a kedves kollega...

(#28953) vodrosjozsi válasza Kasya (#28952) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Menjen a krv anyj@ba oda.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28954) Quqesz válasza Kasya (#28950) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ó, nem csak nálatok van így...párom mint felső vezető 3 telefon közül választhatott:
Huawei P8 light
Samsung core prime
Samsung J5
Hát...szánalmas.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28955) Aryon87 válasza Quqesz (#28954) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat a P8lite a jobb a masik kettotol.

Mas: drive megjavulhatott, valami korlatozta higy a nethez hozzaferjen, pedig direkt raneztem arra is.. valami belsobb hozzavaloja volt korlatozva.

Szerk: ritka latvany nekem, csajszinal G5-t latni :))

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28956) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#28955) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A P8 lite ugyanannyira fos mint a másik 2. Benne van a nevében a lájt :DDD isten irgalmaz egy ilyentől...
Amúgy most néztem, hogy van S4 active 36ért aprón.
Nem tudom, hogy megérné-e.. néztem S5 active-ot is és az is ennyiért de az meg AT-T-s. Nagyon hajlok az S5 felé, brutál jól néz ki. Bár ennyiért van S5 mini és az is vízálló..
Áá most én "Aryon-kodok" itt :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28957) Aryon87 válasza vodrosjozsi (#28956) üzenetére


Aryon87
félisten

Elmondam hogy tevedsz. Kurvajo a lite. Volt/van olyan is

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28958) Kasya válasza Quqesz (#28954) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk en meg mindig jobb helyzetben vagyok akkor. Bar parom munkahelyen is hasonlo a sztori, o konkretan egy Dogee X5-ot kapott, pedig szinten nem a rangletla aljan van. Az o cege egy igen hirneves ceg pedig az orszagban...

(#28953) vodrosjozsi: de azert maganak csak "beszerzett" egy Iphone-t :DDD Mindenkinek maga fele huz a keze...

(#28959) akooos válasza Kasya (#28958) üzenetére


akooos
veterán

Én egy icipici csoportvezető voltam otthon, egy Samsung Galaxy Core Prime-ot adtak a poszthoz :DDD Ügyvezetőknek S6 járt, tulajdonosnak S6E (ez tavaly év elején). Azóta gondolom már szintet léptek S7+S7E-re :D

Faterom egy igen neves biztonsági és logisztikai cégnél is S7E-t kapott, pedig nem ő van a ranglétra csúcsán. Ott az almások ülnek :D

(#28960) vodrosjozsi válasza Aryon87 (#28957) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A samsung galaxy J5 2016 is ugyanezt tudja mint a lite.
Ergo akkor ez is kurva jó nem? :))
Kasya: szegény embert sajnálom, hogy Iphone-ja van. Neki se osztottak normális telefont ;]
Quqesz: a baj ott kezdődik h először egy A5 2017-et mondott, aztán mégse. Lehet, hogy jó de egy 2 éves akkor se csúcstelefon nem biztos, hogy annyira tuti. Bár nekem mindig az s4 korában kijövő mini, lite telefonok ugranak be..

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28961) Quqesz válasza vodrosjozsi (#28956) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Szóval cégteló, telefonál sms email....ennyire használja meg néha max navi. De ha hiszed ha nem egész jó telefon!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28962) Kasya válasza Quqesz (#28961) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mondjuk nekem tobbre kell, de ezt a ceg elobb fogja tobb eszkozben megadni, mint egybe. Fk logic...
Ezert is hasznalok inkabb sajat telefont.

(#28960) vodrosjozsi: Latod, szereti szivatni magat ;]

(#28963) vodrosjozsi válasza Kasya (#28962) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Néha elgondolkodom, hogy kellene egy iphone de ha szivatni akarom magam akkor előszedem a fiókból a Nokia 5800-át. Az épp elég nekem :O nincs wifi funkció rajta (valahogy le lett törölve) és még a store se megy. Így elég fasza bármit is csinálni rajra :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28964) Quqesz válasza vodrosjozsi (#28963) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Az még nekem is megvan. Van rajta wifi, de a navi már nem enged térképet letölteni.

Más
Honor 8 berendelve kék színben :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28965) vodrosjozsi válasza Quqesz (#28964) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Store működik még? Jó kis jatékok voltak. Volt valami real racing rajta. Meg Bounce.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28966) Kasya válasza vodrosjozsi (#28963) üzenetére


Kasya
nagyúr

En az N8-cal vagyok igy. Csak azt sajnalom, hogy a Symbiant igy megoltek... tudom, tudom, lepjek tovabb :U

(#28967) vodrosjozsi válasza Kasya (#28966) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Én is imádtam.. nagyon jó kis rendszer volt. Plánr nagyon egyszerűen elérhettél benme mindent. Kéne egy 808.. ingyen. :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28968) Quqesz válasza vodrosjozsi (#28965) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Nem tudom, gyerek játszik vele :)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28969) Kasya válasza vodrosjozsi (#28967) üzenetére


Kasya
nagyúr

En az N8-cat tervezem felujitani evek ota. Csak 15k lenne cakk pakk...annyit mar nem er :(

(#28970) vodrosjozsi válasza Quqesz (#28968) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Az még a mai napig mobil. Egy gyerek mobil :DD
Kasya: annyit nem.. van már s3 is annyiért.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28971) kengyel


kengyel
nagyúr

Ma voltam bent a Vodánál számlát fizetni, sikeresen megnyomogattam az A5-2017-t, számomra megnyerő készülékre sikerült. Rendesen pörög a rendszere, viszonylag jó a kamerája, anyagtervezés+ fogása jó, a hangszórót tették rossz helyre. Ha középkategóriás versenyzőt akarok venni, rá esett a választásom. :)

kengyel

(#28972) Aryon87 válasza Quqesz (#28964) üzenetére


Aryon87
félisten

Na, kaptal kek szinut? :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28973) Kasya


Kasya
nagyúr

Mekkora egy paraszt a kollegam (a jo ertelemben). Munkabol epp mennek haza, erre elovillant kez alatt egy A5 2017-et, hogy "nesze" :DDD

(#28974) Blackmirror válasza Kasya (#28973) üzenetére


Blackmirror
senior tag

:C
Durr! Ez ütött.

Én hagytam volna még időt hogy belenyugodj a j5-be ;]

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28975) Dr. 444Hertz válasza Kasya (#28973) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Biztos olvassa a fórumot :C

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28976) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

[link]

Ebből is lesz kék. :O Remélem ronda lesz :))
Most a 6s mellett p8-am van amúgy, nem ronda telefon,biztos nagyon jól fog kinézni az a p10 kékben.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28977) no more válasza kengyel (#28971) üzenetére


no more
addikt

Igazából mindenhol szar a hangszóró elrendezése... Ez az alsó hangszóró talán a legrosszabb. Nagyon meg kellett szoknom, hogy hogy fogjam a telefont. Egyedül a HTC sztereó megoldása volt kényelmes és értelmes... Annyiban jobb az A 2017-es szériánál az oldalsó hangszóró, hogy azt nem lehet lefogni, ha az ember megnéz egy videót pl.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28978) vodrosjozsi válasza Kasya (#28973) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Na kérünk majd egy beszámolót :DD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28979) kengyel válasza no more (#28977) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én most hogy teszteltem, még az oldalsó hangszórót is sikerült befognom. :) Minden esetre, egy jól eltalált telefon lett, méltó helye van a középkategóriában. Ha most vennék telefont, biztos hogy azt venném meg.

kengyel

(#28980) Quqesz válasza Aryon87 (#28972) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mobilcornernél lett rakin és már elküldve szerepel a rendelésnél :) győzött a kíváncsiság, meg az, hogy ha tetszeni is fog a G6 akkor is drága lesz. Ez most 108e, ennyit megér, de 2 kiló fölött venni telefont nem szándékozom. Nem érzem azt, hogy annyit bármelyik telefon is megérne....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28981) no more válasza kengyel (#28979) üzenetére


no more
addikt

Nagyon jó a hardvere... Én, amikor megláttam a telefont, még azon is elgondolkodtam, hogy talán lecserélem rá az S6-ot, nem sokkal gyengébb ennél, cserébe vagy háromszor jobb az üzemideje... De inkább maradok S7 Edge-nél majd. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28982) kengyel válasza no more (#28981) üzenetére


kengyel
nagyúr

S7E-t akarsz venni ?

kengyel

(#28983) Quqesz válasza Aryon87 (#28972) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Neked van rajta tok? Ja és gyárilag van rajta fólia?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28984) no more válasza kengyel (#28982) üzenetére


no more
addikt

Igen, ha végre lesz egy normális munkahelyem, ami fizet is... Jövő héten megyek próbanapra, bár nem tudom, hogyan adom be a jelenlegi helyen. Az a baj, hogy nem tudok hazudni. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28985) vodrosjozsi válasza no more (#28984) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Egyébként az őszinteség a legjobb a munkahelyen. Ha alapból azt látja, hogy nem titkolózol akkor már jobb a szitu.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28986) no more válasza vodrosjozsi (#28985) üzenetére


no more
addikt

Hát, az előző főnökömből kiindulva nem annyira jó ötlet az őszinteség sem. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28987) Aryon87 válasza Quqesz (#28983) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez meg meztelen csiga. Nincs gyari folia se rajta. Mar berendeltem a cuccokat, kb 2 het mire megjon, de mar most tudom, hogy a folia eselytelen, mivel 2.5D-s a kijelzoje..
Toknak egy mezei szilikontok lesz. G5-nar bizonyitott, bar itt az uveg hatlap miatt kerdeses a dolog..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28988) leslien


leslien
nagyúr

szerintetek ennek mennyi esélye volt h a 2 dátum egyezik... :)) jó azért én egy picit fiatalabb vagyok mint a telom... :DDD

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#28989) kengyel válasza no more (#28984) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már olyan munkahely ami fizet is, kevés van sajnos. Biztos találsz valamit, és a végén az S8-fogod villogtatni. :D

kengyel

(#28990) Quqesz válasza leslien (#28988) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Vietnámban készült az S7e????????már a csúcsot sem koreában gyártják?!

Aryon
Megjött! :)) H8 teszt indul :)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28991) Dr. 444Hertz válasza Quqesz (#28990) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Gratula!

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28992) Kasya


Kasya
nagyúr

Nos, ha nem lenne szuksegem a jobb kamerara es az Edge funkciokra, azonnal adnam is el az S7E-t. Lenyegeben egy S6 erzes a keszulek, gyengebb kameraval.

A felso kava kicsit szelesebb, valamint nem a legjobb a hangszoro elhelyezese, de a fekete szin + lefestett keret brutalisan jol nez ki.

A hatso uveg gyengebbnek tunik, mint az S6-7 eseten, valamint a zsir is jobban meglatszik rajta. Ez lehet csak a szin miatt van.. viszont a kamera nem log ki.

#28990) Quqesz: ott keszitik. Ha jol remlik, mar az S6 is ott keszult, de az A5 is onnan van.

[ Szerkesztve ]

(#28993) Quqesz válasza Dr. 444Hertz (#28991) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Thx! Van rajta mit állítani, de ez nem baj....sőt jobban lehet mint az lg-t....

Kasya
Hmmm én ezt mondjuk szerettem az lg-ben, hogy made in korea....egyszer az egyik műszaki üzletben mesélte az eladó, jogy mióta nem koreai a samu, azóta több a hibás darab is....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28994) Aryon87 válasza Quqesz (#28990) üzenetére


Aryon87
félisten

Wow, ezt gyorsan megkaptad! Varom a beszamolot.

Mas: Telenortol jon sms, hogy elnezest kernek, de a javitasra leadott keszulek meg nem keszult el.. tajekoztatnak majd tovabbi smsben a dologrol.
Kerdojelek vannak a fejem felett, mert nincs szervizbe beadva telom. Vajon teves sms, vagy most a G5-rol van szo? :))
Kivarom a veget, max besetalok a Telenorhoz ha jon meg sms..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28995) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#28994) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mekkora lenne már, ha a G5-öt is visszakapnád full makulátlan állapotban :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28996) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#28995) üzenetére


Aryon87
félisten

Az tenyleg vicc lenne. Egy szot se szolnek abban az esetben hogy valojaban mar csereutalvanyosan le lett adva :C meg amugyis, mit csinalnak az ilyen leadott telokkal? Eladni nem tudjak.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28997) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#28996) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért ne reménykedj, mert a végén ok nélküli csalódás lesz abból :D

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28998) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#28997) üzenetére


Aryon87
félisten

Tul szep lenne hogy igaz legyen. :)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28999) Aryon87


Aryon87
félisten

Tud valaki infot mondani, hogy van-e valami befolyasa egy CL9-es ram beszerzesenek a CL10 tipusu melle?
4gb Kingston Hyperx Fury-m van 1600mhz-es CL10, es apron talaltam tesot neki egy Kingston Hyperx Genesis neven ugyenezen adottsagokkal, de ez CL9-es.
Mert nem mindegy hogy 10k vadiujan, vagy apron 5k...

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#29000) Kasya


Kasya
nagyúr

Kibaxas az A5 17...
Gondoltam feldugom a toltojere az S7E-dzset...dugdosom mint okor, erre rajovok, hogy USB C :W
Az elso es egyetlen Type C a hazban... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.