Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28201) no more


no more
addikt

Miért kell ilyenekkel játszanom? :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28202) Aryon87 válasza no more (#28201) üzenetére


Aryon87
félisten

Brrr.
Metro2033-al jatszottal? Az se piskota, plane ejjel a sotetben fulessel :))
Plusz a folytatasa se gyenge.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28203) no more válasza Aryon87 (#28202) üzenetére


no more
addikt

Még nem játszottam vele. Most a Silent Hill szériára kattantam rá. Csak sajnos nem lehet sokáig játszani vele, mert szétb*ssza az idegrendszert. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28204) Aryon87 válasza no more (#28203) üzenetére


Aryon87
félisten

:))
A Metro azert gyengebb, de boven eleg, hogy vannak benne olyan pillanatok, mikor osszeszarod magad majdnem.

Ami nekem nagyon bejott, az a Crysis. Csak sajnos a veget nem tudtam lenyomni a 3. resznek, mert az IGP nem birta.. 2gb volt neki megadva, de a rambol is csak 2gb maradt.. kivagott a Boss-nal mint macskat xarni..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28205) Blackmirror válasza Aryon87 (#28204) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Metroból a Reduxot vettem meg (ez a két részt tartalmazza) nem tudtam hogy ijesztős :))
A 2033-at elkezdtem hogy megnézzem milyen, de még nem találkoztam olyan ijesztő résszel.

no more: most sokkot kapsz egy női vécétől? hámérkellbemenni :U :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28206) Aryon87 válasza Blackmirror (#28205) üzenetére


Aryon87
félisten

Vannak azert fosos reszek benne. Plane mikor a pofadba ugrik egy szorny, nem epp kelemes, ugy hogy tudod hogy a sotetben epp egy hordatamadas kozepeben vagy. Amugy nehez a jatek, mert nem 1x jartam ugy hogy loszer nelkul maradtam (ami fizetoeszkoz is egyben), azt egy nyamvadt kessel toltam vegig a palyat eletmento csomagok szukeben.. kell oda idegzet.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28207) no more válasza Aryon87 (#28204) üzenetére


no more
addikt

Jah, én az ilyen ijesztős játékokat nem szeretem, nincs hangulatuk szerintem. Jobban szeretem a pszichológiai horrort (mint pl. a Silent Hill széria). Belemászik a fejedbe a hülye hangokkal, zajokkal... Amikor ma kiléptem a játékból azt vettem észre, hogy kalapál a szívem... :D 1-2 ijesztés ebben is van, de kurva ritka. Ez inkább félelmetes, mint egy Stephen King regény.

(#28205) Blackmirror: Ti vagytok túl sokat a rohadt WC-n, még egy börtönben is! :DDDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28208) Aryon87 válasza no more (#28207) üzenetére


Aryon87
félisten

Ez a jatek akar meg is valosulhat. Szornyek nelkul persze. Eleg egy atomhaboru, es a metroalagut a negalloival lesz az otthonod. A jatek amugy annyira magaval ragadt, higy sokszor elkepzeltem az itteni 3as metrot ahogy a jatekban van. Plane hogy a tortenet az oroszoknal jatszodik, es ugyanazok a metrokocsik vannak. Csak epp lakaskent szolgalnak :D

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28209) no more válasza Aryon87 (#28208) üzenetére


no more
addikt

Tesóm szerette a Metrot, szerinte is nagyon nehéz volt. Majd adok neki egy esélyt, már túl sokat hallottam róla. :P

Amúgy dióhéjban ilyen a Silent Hill széria... Vér, rohadás, nyomasztó hangok, zajok, nemi erőszak, molesztálás, minden, ami félelmet gerjeszt az emberben. A japcsik tudják, hogyan kell horrort alkotni! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28210) Blackmirror válasza Aryon87 (#28206) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ja azért jönnek már az elején is,elég rondák,de nem vészes.
Tetszik a történet, meg érdekes a hangulata ezért is vettem meg, de most úgy az unchartedért vagyok oda, most tartok az utolsó részénél. Az a baj, hogy sok játék van, nekem meg kevés időm...Még a heavy raint is végig szeretném játszani újra,mert nem tetszett a végeredményem :DDD Aztán lehet hogy adok esélyt a metronak is.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28211) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#28208) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Engem az eredeti könyv érdekel már évek óta, csak drága, és nehezen szánom rá magam arra, hogy megvegyem.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28212) Aryon87 válasza no more (#28209) üzenetére


Aryon87
félisten

Scary gameplay - Metro 2033 :D

Ez is hasonlo, csak sztem egy fokkal finomabb verzioban.

DRHertz:
A könyvet akkor letöltöttem e-book formában, el is kezdtem, de nem jutottam a végére. most meg időm sincs kiolvasni.
Mennyibe kerül a könyv, és hol kapni?

Blackmirror:
Ha jol emlekszem noi felhasznalo vagy eme kozossegben. Azert az komoly hogy ilyeneket nyomatsz :D
Jo jatek, en asszem 3x vegigtaoltam az elso reszt, es 1x a masodik reszt.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28213) Dr. 444Hertz válasza Aryon87 (#28212) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Minden könyvesboltban kapható, azt hiszem 5000 körül.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28214) Aryon87 válasza Dr. 444Hertz (#28213) üzenetére


Aryon87
félisten

Eh, konyvert ennyit nem adok. Marad a pdf formatum :D

Anno amit imadtam, az a legelso Unreal. A Skaarj-oktol mindig fostam gyerekkent, de a Titanok se voltak piskotak.
Annak volt am nyomaszto hangulata, foleg az egyik reszben

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28215) no more válasza Aryon87 (#28214) üzenetére


no more
addikt

Resident Evil? A HD Remaster részt még meg is vettem Steam-en, imádom azt a játékot is. Kár, hogy a negyedik résztől hülye lövöldözés lett. A HD Remaster viszont egy műremek. Aztán ott az első F.E.A.R. Azt imádtam még nagyon! :)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28216) #96302336 válasza Aryon87 (#28202) üzenetére


#96302336
törölt tag

Örök kedvenc, mind megvan, eredetiben. A Last light-ot úgy végigtolni, hogy pozitív vége legyen, az brutál nehéz, de sikerült. Most, hogy felhoztad, már dobom is fel, és újrajátszom, most végre magyar felirattal is.

(#28217) #96302336 válasza Dr. 444Hertz (#28211) üzenetére


#96302336
törölt tag

Már trilógia lett. Nekem is csak elektronikus formában van meg, de megéri a polcra is megvenni valós formában.

(#28218) #96302336 válasza Aryon87 (#28214) üzenetére


#96302336
törölt tag

Áááá. Hogy utáltam kimenni a töksötét hajóból. :)
Doom3 Az tudott még ijesztő lenni. Meg a már emlegetett F.E.A.R. is. De egész jó szerintem a Bioshock is.
Az egyik nagy klasszikus horror adventure a Shadowman. Kár, hogy a második rész már csak konzolra jött ki.

[ Szerkesztve ]

(#28219) Aryon87 válasza #96302336 (#28216) üzenetére


Aryon87
félisten

Mar nem tudom mi a pozitiv veg, de nekem az lett hogy a bombat ledobtak az idegenek kozpontjara.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28220) Blackmirror válasza Aryon87 (#28212) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem értem miért komoly, nekem ez tök normális...lehet, hogy azért mert két fiú testvérrel nőttem fel és amikor a gagyi játékaink után megkaptuk a PSonet akkor aztán volt játszás :D De amúgy azzal még anyukám is játszott velünk :))

A Metrót a Zuramnak vettem amúgy csak kipróbáltam,de szerintem végig fogom játszani. Olyannal pl mint a Battlefield meg Doom egyáltalán nem játszom, nem tetszik,nem köt le.

iPhone X@R, iPad Pro

(#28221) #96302336 válasza Aryon87 (#28219) üzenetére


#96302336
törölt tag

2033-nál, ha a legvégén a pisztollyal a lézertbe lőssz, akkor leesik, és megmenekül a feketék "városa"
Ha hagyod, akkor a bombák becsapódnak. A Last light ezt a fonalat veszi fel. Meg a könyv is vége is a pusztulás.
A Last light már nem ilyen egyszerű. Ott a játék közbeni cselekedetek is meghatározóak. Pl. Nem ölheted meg a két fő ellenfelet, a lopakodós pályákon nem ölhetsz, a kinti lopakodós pályán a watchmen-ek nem vehetnek észre, a "medve" kölykeit meg kell védened, és max 100 karakter halhat meg a játékban, illetve jó cselekedeteket is kell csinálni, koldusnak pénzt adni, gyereknek macit visszaszerezni, stb stb...
Másodszorra sikerült, de nekem is el kellett olvasni, hogy mire kell pontosan figyelni. Pl. az is halál, ha az ájult ellenfélről kinn leveszed a gázmaszk szűrőt. Vagy ha leesik. Vízbe esik.Az első rész jóval megengedőbb ilyen szempontból. A Last light végjátéka kétféle lehet, vagy felrobbantod magaddal az egész kócerájt, vagy jönnek a feketék, és megmentenek mindenkit.
De fenn van youtube-on mindegyik végjátékról a videó, érdemes megnézni.
A Deus Ex Human revolution-nak 12 befejezése van! Jó rossz és neutral, ezen belül még négyféle választási lehetőség.
Azon kevés játékok egyike, ami kiemelkedik nálam. Jobban szeretem a single playert és egy jó sztorit.
Mostanában pedig bejönnek azok a játékok, ahol nem kell megölni senkit, max leütni, elaltatni, tehát a lopakodós stílus. A teljesség igénye nélkül: Splinter Cell első három része, Thief sorozat, Dishonored1-2 Deus Ex széria. Persze bejönnek azok is, ahol lövöldözni kell, de taktikusan. Rainbow six sorozat, Ghost Recon. sorozat. Meg az érdekes sztorik, pl. a már említett Bioshock. Meg az örök klasszikus Half life.
Most hogy végiggondoltam, hogy 98 óta van PC-m... És Még cyrix 300 Procis géppel kezdtem a pc korszakot... (előtte C64, amiga500)
Fúúú most, hogy végig gondoltam, azért van jó pár játékom, amivel szívesen játszottam.

(#28222) Aryon87 válasza #96302336 (#28221) üzenetére


Aryon87
félisten

En hagytam :))
Utolagosan tudtam meg, hogy a feketek valojaban segiteni akartak.
En pl a szornyes lovoldozoset szeretem, a haborus ember-ember ellenit azt nem.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28223) leslien


leslien
nagyúr

azért egy ilyen jöhetne.... :D Pixel 128GB játék...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#28224) Quqesz válasza #96302336 (#28221) üzenetére


Quqesz
nagyúr

C64 dettó...azzal kezdtük mi is, ráadásul kazettás betöltővel, nem flopyval, az később lett. Emlékszem csavargattuk a magnó fejét, hogy be tudjon tölteni a játék.... :Y Aztán lett egy 486-os gépünk windows 3.1-el! :K Azon már egy-két dolog elfutott.....Utána vettem egy PI-es gépet, saját konfigurációban(Nvidia Gforce 770 videó kártya,meg ilyesmi). Az elment jó darabig,de utána már laptopot vettem. :K :D

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28225) Aryon87


Aryon87
félisten

Telenor jopar telo arat csokkentette, az S7 duo is kezd szepen lemenni. Mire kedvezo aron lesz, addigra a G6 mar reg meglesz 😂

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28226) Blackmirror válasza Aryon87 (#28225) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Csökkentette, de a céges árlista már nem egyenlő a light tarifás árfekvéssel hanem drágább :O
Szóval innentől #nemérdekelnek.

Rendeltem is egy rosegold sziamujáut, aztán ha az iPhone-t kell cserélnem független telefont veszek.

iPhone X@R, iPad Pro

(#28227) Quqesz válasza Aryon87 (#28225) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ja néztem a listát és kiakadt az egyik konstrukciónál a +50000,-forintra :Y

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28228) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Gyerekek.. azt álmodtam, hogy megrepedt a kijelző az S7-en. A szívbaj kerülget, hogy mi történhet vele munka közben. :((( milyen telefont ajánlotok ami nem lépi át az 50 ezres korlátot és használható is? Nem esik szét darabokra ha betonra esik és nem döglassú?
Ilyenre vagy hasonlókra gondolok mint: note 2, s3-s4 stb.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28229) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#28228) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Sem az s3, sem az s4 nem tartozik a masszív telefonok közé :(
Azoknál biztos találsz jobbat annyiért.

iPhone X@R, iPad Pro

(#28230) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#28228) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Vegyél egy strapa tokot + dögerős üveget

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28231) vodrosjozsi válasza Dr. 444Hertz (#28230) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Akkor oda a kinézet :DDD de igazad van, csak jobb lenne egy munkás teló.
Mondjuk ez ;]

Emlékeztek erre?
Ez az xcover sose volt szimpi és biztos nem lesz 50ért. Pedig munkára jó lenne..
Blackmirror: nem strapák sajnos de inkább ezek mint egy CAT vagy ilyesmi

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28232) Dr. 444Hertz válasza vodrosjozsi (#28231) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

[link]
friss cikk

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28233) kengyel válasza vodrosjozsi (#28228) üzenetére


kengyel
nagyúr

(#28234) vodrosjozsi válasza kengyel (#28233) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez mondjuk jó is. Csak mindig szembejön a kép ha épp egy kőre esik rá a telefon kijelzővel lefele. Vagy végigkaristolja, vagy széttörik. Ezért lenne jó egy olcsó de jó telefon, nem kizáró ok egyik márka se csak eddig a samsung volt számomra megbízható.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28235) kengyel válasza vodrosjozsi (#28234) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ez pont jó lenne, viheted bárhova. :) Építkezéseken ajánlott ilyet használni.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#28236) Quqesz válasza vodrosjozsi (#28234) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Catepillar, Evolveo telefon?

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28237) Blackmirror válasza vodrosjozsi (#28231) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Nem strapák, ellenben ropik.
Nekem s4-em volt, hátulja papír, kerete szétkopott. Nálam. Ami azért durva :DDD Egy-másfél év után. Ilyen leharcolt telefonom soha nem volt.
Öcsémnek is ugyanolyan telefonja volt, neki a kijelző repedt be.

Nem tudom mit vársz tőle,de nem biztos hogy jó ötlet. Ha nem tetszik az xcover azt vedd amelyik olcsóbb, ilyenkor ez a jó megoldás :)) +erős tok.

iPhone X@R, iPad Pro

(#28238) vodrosjozsi válasza kengyel (#28235) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ez lesz úgy érzem :K
Quqesz: caterpillar volt nekem, egyszerűen használhatatlan. Fél nap alatt lemerül, smst is alig lehet róla küldeni.
Blackmirror: s4 volt nekem is s2 után. Egy nyári napon az övtáskában szétrepedt a kijelzője.. nem kicsit kurta fel az agyam pláne h nem javították garanciába se.. pedig irtó jó telefon volt :)) mondjuk az igaz, hogy papír az egész telefon de az oldala valami übergagyi.. mint a note3, s5 széle.. :(((

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28239) kengyel válasza vodrosjozsi (#28238) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem, nem rossz telefon, és az ára is elfogadható.

kengyel

(#28240) Quqesz válasza vodrosjozsi (#28238) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Páromnak volt xcover, nem volt rossz telefon, de a hw abban még gyengusabb volt....azóta persze jobb lett

Aryon
Gyűjtsd a lóvét, lement a h8 ára 108e a mobilcornernél.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28241) Aryon87 válasza Quqesz (#28240) üzenetére


Aryon87
félisten

Sztem marad a Mi5. Meg varok mig jo ido lesz, es a H8 ujonnan 90k aron beszerezheto lesz. Tudom, addig csokken ennek is az erteke..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28242) #96302336 válasza vodrosjozsi (#28238) üzenetére


#96302336
törölt tag

Strapa tokra szavazok. Olyant kell keresni, ami szerszám nélkül használható. Az enyémhez kell egy inbusz így nem lehez gyorsan szétkapni. de valahol láttam olyant, ami szintén full covered, plusz védőüveggel, . Samsunghoz való és gyorsan szét lehet kapni. Ha hazaérek megpróbálom visszakeresni a sok ebay-es kutatásaimból. Olcsóbb. mint két telefon. Speciel utáltam, mikor két mobil volt, mert először az állandó kártyacsere, aztán az átirányítgatási nyűg, miután meguntam. Elég sokszor vittem mindkét telefont is, a végén.
De jó megoldás lehet egy kijelzős smart band és egy bt headset combo is. A telefon meg egy jó kis védett tokban biztonságos helyen.

[ Szerkesztve ]

(#28243) no more válasza Aryon87 (#28212) üzenetére


no more
addikt

Tetszetős ez is! :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28244) Aryon87 válasza no more (#28243) üzenetére


Aryon87
félisten

Ugyeugye? :DD

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28245) no more


no more
addikt

Megy a YouTube a háttérben! Chrome-on asztali nézet, és működik a háttérben, kikapcsolt kijelzővel is! :Y

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28246) vodrosjozsi válasza no more (#28245) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Mondani akartam h nekem nem de most az értesítősávon el tudom indítani a lejátszást :C

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28247) no more válasza vodrosjozsi (#28246) üzenetére


no more
addikt

Így van, az értesítési sávról el lehet indítani és onnantól fut folyamatosan. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28248) kengyel


kengyel
nagyúr

Google, 7.1.2 :)

kengyel

(#28249) Aryon87 válasza kengyel (#28248) üzenetére


Aryon87
félisten

Amit a G5 ugyse kap meg.

+
Honor 8 10ezerrel dragabb lett az XS csomagban, mig a Mate 9 annyival olcsobb. Es egesz jo aron kaphato viszonylag..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28250) kengyel válasza Aryon87 (#28249) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem, ezt még megkapja. :)

kengyel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.