Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:59:05

LOGOUT.hu

Android felhasználók OFF topikja

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28651) Kasya válasza no more (#28648) üzenetére


Kasya
nagyúr

Mleyikkel?

(#28652) vodrosjozsi válasza Quqesz (#28649) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Ezzel teljesen egyetértek. :K
1. Nem ők okozták a robbanást, illetve nem ők idézték elő.
2. Ne legyél ennyire "felrobbanva", mégis mit csináljon a samsung? Hagyjon más konkurens céget nyerni h több telefont adjon el? Na ne már.. ezt te se gondolhatos komolyan. Nem is tudom kinek volt szar mindkét lg flagship. :U érdekes módon az összes samsung flagship használható, teljes értékű, a g4 meg bootlop-ol és a g5 meg beég-felforr és a szervízben se szarnak le..És az nem gyártási hiba, simán telibeszarják a fogyasztók visszajelzéseit.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28653) vodrosjozsi válasza vodrosjozsi (#28652) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

A komment többsége aryonnak ment.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#28654) no more válasza Kasya (#28651) üzenetére


no more
addikt

Most ezt használom, ma szedtem le, eddig jó.

(#28649) Quqesz: Még olyan is van??? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28655) Quqesz válasza no more (#28654) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Sőt hangerőt is mérhetsz dB-ben!

vodrosjozsi
Amúgy nem a samut kell szidni, hanem a qualcommot. Ők tervezik és adják el a chippet, a samu csak legyártja nekik, tehát max lobbizni tud a samu, ha ilyen dolog létrejön az csakis a qualcomm baromsága. Amúgx Aryon japott csereutalványt 2x, szóval azért nem tojja le, csak túl sokat látták az arcát :D('....ó b+, megint itt van torzonborz, most mit kamuzzunk neki...." Majd fülig érő mosollyal: Miben segíthetünk? :DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28656) Aryon87 válasza Quqesz (#28655) üzenetére


Aryon87
félisten

:C
Mar bejaratos voltam oda. Azon sem csodalkoznek, ha nevem beirjak a gepbe, az 120as betumerettel kiirna valami tiltakozo szoveget :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28657) no more válasza Quqesz (#28655) üzenetére


no more
addikt

:DDD :DDD :DDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28658) Quqesz válasza Aryon87 (#28656) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Erre gondolsz?

:DD

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28659) Aryon87 válasza Quqesz (#28658) üzenetére


Aryon87
félisten

Jaja, vhogy ugy :C

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28660) Quqesz


Quqesz
nagyúr

S8-on úgy tűnik az ujjlenyomat olvasó mégiscsak ott lesz a kamera mellett...

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28661) neo_xperia válasza Aryon87 (#28656) üzenetére


neo_xperia
aktív tag

Gondolom mázsás kövek gördültek le, mikor kiderült hogy csak az aksimért tértél be.
Akkor még nem tudták hogy egy jó hét múlva Return of the Aryon :DD

(#28662) Aryon87 válasza neo_xperia (#28661) üzenetére


Aryon87
félisten

:C

Azt nem tudom, mert az ugyintezo kiscsajszi hozta nekem, nem a sracok egyike.
Viszont a csereutalvanyos intezeskor szamomra uj arc intezte.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28663) #96302336 válasza no more (#28648) üzenetére


#96302336
törölt tag

Nagyon jó dolog. Ha túrázol, akkor szinte nélkülözhetetlen, mert pontos magassági adatokat csak a légnyomásmérő és a GPS adatokkal együtt fogsz kapni. Nem sok készülékben van benn, pedig filléres alkatrész.

(#28664) #96302336 válasza Weeman1 (#28636) üzenetére


#96302336
törölt tag

Kivágtátok a bugos részt?

(#28665) #96302336 válasza Quqesz (#28649) üzenetére


#96302336
törölt tag

Ez bonyolultabb kicsit. A qualcomm-nak nincs 10nm-es gyártósora, csak a Samsunkgnak van. Így a Qualcomm bérben gyártat a Samsunggal. gondolom köttetett egy üzlet, amiben a Samsung olcsóbban gyárt, cserébe elővásárlási jogokat kapott. De egyébként ezzel tényleg kicsit maguk alatt vágják a fát, mert akkor nem fog fogyni elég jól az új chip. De mivel a régi chip is qualcomm, azért jelentős bevételt fog így is szerezni.
a másik oldal viszont így erősödni fog, a Kirin és az MTK is nem a stadionosra godnoltam :D
Arról nem is beszélve, hogy a Samsungnak van még saját processzora is, amit az európai piacra szán, mert az USA piac miatt kénytelen a Qualcomm chipes változatot is gyártani, az ottani nagyon szigorú kommunikációs előírások miatt, és az Exinos ezeknek nem felel meg. Egyébként az SD835 szerintem is jobb választás, mint az Exinos, az SD chipes telefonokkal nagyságrendileg kevesebb fantom hiba volt, mint a sajátjukkal. Az SD-s változatban pl. nem jelentkeztek az eltűnt SMS-ek, és hívások.
És az I-re a pontot az Exinos teszi fel, mert párhuzamosan azt is kell gyártani, így kevesebb erőforrás marad a Qualcomm chipjére, tehát lassabb telítődés várható, és nagyobb csúszás.

(#28666) Quqesz válasza #96302336 (#28665) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Hacsak a samu pont nem arra játszik, hogy a snapi terjedését háttérbe szorítsa, hogy a saját chipje kerüljön előtérbe, így egyre több készülékbe kerüljön exynos...sőt tovább megyek: felvásárlás. Persze nem holnap, de pár éven belül....chip gyártóként meg ott van a tmsc is, ha nincs elég kapacitás a snapira velük is gyártathatna a qualcomm(ugye emlékszünk még a szifon samu vs tmsc chip tesztre/sztorira)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28667) w333 válasza Dr. 444Hertz (#28627) üzenetére


w333
félisten

Itt vagyok ... csak próbálom összekaparni magam a szarból :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28668) Aryon87 válasza w333 (#28667) üzenetére


Aryon87
félisten

Ajaj, mi tortent ha nem indiszkret kerdes?

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28669) Quqesz válasza w333 (#28667) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Na mi történt? (már ha nem vagyok indiszkrét.....) :F

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28670) w333 válasza Aryon87 (#28668) üzenetére


w333
félisten

Csak annyi hogy minden összedőlt körülöttem ... feleségem elhagyott 14 év után másvalakiért akinek szintén van felesége, ez 2 hete volt azóta is próbáljuk magunkat összekaparni (én és a csávó felesége), de nem tudom hogy mi lesz, egyelőre minden sz*r, feleségem megőrült mintha nem is ő lenne ! :O

A vicces hogy nem is ismerik egymást ... most van 1 hónapja hogy összejöttek, majd én lelepleztem őket, az utolsó pillanatban is mindent tagadott !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28671) Aryon87 válasza w333 (#28670) üzenetére


Aryon87
félisten

Az faxa :(
Kitartas, nem lesz egyszeru.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28672) w333 válasza Aryon87 (#28671) üzenetére


w333
félisten

Az ... tudom hogy nem lesz !

Próbáltam mindent megtenni a gyerek miatt is, de mintha a falnak beszélnék, annyi van most hogy nagyon féltékeny és barátomon keresztül keresett engem hogy hol vagyok, bele van abba őrülve hogy mással találkozom, közben ő már 1 hete elköltözött azóta is lakást keresnek ! :U

Most olyan vihar előtti csend van, szóval biztosan lesz ennek a sztorinak folytatása csak azt nem tudom hogy milyen irányba megy el ez az egész ! :(

Annyi biztos hogy nagyon nem lett volna rá oka, mindig is nagyon jó voltam hozzá mondta is nekem sokszor hogy a legjobb férj vagyok a világon, ha kell besegítettem a házimunkába, takarítottam, mosogattam stb. szóval mindent megtettem hogy neki könnyebb legyen és mégis ez van :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28673) Aryon87 válasza w333 (#28672) üzenetére


Aryon87
félisten

Jo fele nem. A sztori ismeros tavaly nyarrol mas altal, konkretan ugyazt jatszod most te is el..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28674) w333 válasza Aryon87 (#28673) üzenetére


w333
félisten

Tehát akkor a legrosszabbra kell hogy számítsak ... nincs mese ! :O

Pedig még mindig benne van hogy ez az egész egy rossz álom vagy hogy észhez tér a gyerek miatt is, de már nem tudom mit gondoljak ! :(((

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28675) Aryon87 válasza w333 (#28674) üzenetére


Aryon87
félisten

Irtam privit elobb.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28676) w333 válasza Aryon87 (#28675) üzenetére


w333
félisten

:R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28677) Blackmirror válasza w333 (#28670) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Durva :( Sajnálom. Már hiányoltak többen a topikból, így érthető az eltűnés.
Az is furcsa hogy miért tagad, aztán meg felvállalja és elköltözik.Szerintem ő se nagyon tudja mit akar.

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28678) w333 válasza Blackmirror (#28677) üzenetére


w333
félisten

Biztosan nem tudja mit akar ... na igen ezért tűntem el egy időre !

Még nem teljesen költözött el hanem valami szállón vannak amíg találnak egy lakást, a durva hogy ezzel 2 családot tiportak a sárba :(

De közben pedig féltékeny és barátomon keresztül keressen engem (akivel kb. soha nem beszélt) hogy hol vagyok és kivel vagyok és még hívogatott is de nem vettem fel, szóval nem tudom hogy mi van, ismerem ő nem ilyen ... csak mintha most nem is ő lenne, tehát most mindenkit eltaszít magától és senkinek sem ad a véleményére, a csávó felesége is összetört ők 7 évig voltak együtt ! :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28679) Aryon87 válasza w333 (#28678) üzenetére


Aryon87
félisten

Pff. Az se kis ido, hatmeg a 14 ev..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28680) w333 válasza Aryon87 (#28679) üzenetére


w333
félisten

Na igen ... ott annyival könnyebb hogy nincs gyerek ! :U

Kértem főnökömtől egy kis szabadidőt mert nem akarom hogy ez a munkára is kihasson, csak addig míg rendeződnek az ügyek, szerencsére megértő így most bizonytalanság van hogy mi lesz a jövőben !

De majd az idő lassan remélem mindent megold csak kérdés hogy mikor ... az elmúlt 2 hét olyan mintha 2 év lett volna, a srác feleségével próbáljuk egymást vigasztalni (mint egy barát) de még ő sem tudja hogy mi lesz vele, szóval lesznek itt még érdekes dolgok az biztos ! :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28681) Blackmirror válasza w333 (#28678) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Ismerős sztori, volt ilyesmi a környezetemben.
A barátnőm férje (aki tulajdonképp megcsalta és kilépett a kapcsolatból) még a válás kimondása után is féltékeny volt ,kérdezősködött hogy van-e valakije a barátnőmnek meg szaglászott mindenhol.
Én erre nem tudok mit mondani, én ezt nem értem,máshogy gondolkodom ha elhagyok valakit akkor el van hagyva és azt csinál amit akar.
Valószínűleg nem biztos a döntésben a feleséged. A fentebb említett példám azért más mint a tied, mert pl a barátnőm férjének nem volt más választása ugye,mennie kellett,de neki ugye az lett volna a kényelmesebb ha övé az asszony is (főz,mos takarít,gyereket nevel, dolgozik) és kikapcsolódni van egy "hobbi" barátnője.Nem jött össze neki :DDD ;]

iPhone X@R, iPad Pro

(#28682) Aryon87 válasza w333 (#28680) üzenetére


Aryon87
félisten

Igen, meg bizonytalan a (most mar volt) feleseged, es vissza fog kerezkedni sztem, de ha mar 1x elbacta, hiaba is lesz, a kisordog ott lesz..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28683) w333 válasza Blackmirror (#28681) üzenetére


w333
félisten

Na igen ... ez kicsit tényleg más, nem tudom mielőtt elment azt mondta hogy neki idő kell mert még most sem tudja hogy mi legyen, tegnap beszéltem vele és ugyan olyan bizonytalan mint 2 héttel ezelőtt volt, szóval nem tudom hogy mit gondoljak, szerintem ő most a lila köd miatt nem lát és nem hall így nem tudja feldolgozni hogy ennek mekkora súlya van, de majd lesz valami ... annyi biztos hogy nem ismerik egymást és ez az egész egy nagy hazugságra épül, a srác a feleség szerint soha nem volt féltékeny, most pedig a feleségem azt mondja hogy valamelyik reggel követte ő mert azt hitte hogy velem találkozik :)

Persze hogy soha nem fognak egymásban megbízni ... tönkretettek 2 családot, és ha 1-2 hónap múlva az egyik vagy a másik fog lelépni akkor mi van ? :U

(#28682) Aryon87

Igen a környezetemben mindenki ezt mondja hogy vissza fogja magát könyörögni ... ha ez tényleg így lesz akkor nagyon sok idő kell annak hogy én ezt az egészet feldolgozzam, nem csinálhatom azt hogy nem történt semmi, de majd kiderül hogy mi lesz, annyi biztos hogy nagyon bizonytalan :)

Én azt mondtam neki hogy ez most egy nagy vízválasztó és ez vagy megerősít minket és együtt öregszünk meg, vagy széthullik minden darabokra !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28684) Aryon87 válasza w333 (#28683) üzenetére


Aryon87
félisten

Hat erdekes. Lenyegeben most orajta mulik minden.
Neked "csak varnod" kell, mig eszhez ter, mar csak a gyerek miatt is. (Jol remlik, hogy 9-12 eves korul van a gyerkoc?)

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28685) w333 válasza Aryon87 (#28684) üzenetére


w333
félisten

Nagyából igen ... de mondtam is neki hogy jól gondolja át ezt az egészet míg még nem késő, az is lehet hogy egy hónap múlva már azt mondom hogy ezt az egészet én nem akarom és csináljon amit akar, a sors kereke nem állt meg csak jelenleg én vagyok lent ő pedig fent, de ez fordulni fog ! :)

12 éves lesz Pénteken ... na még az is kemény hogy ő min megy keresztül !

(#28686) Aryon87

Hát igen ! :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28686) Aryon87 válasza w333 (#28685) üzenetére


Aryon87
félisten

Fuh, pont mikor az anyjara lenne szuksege :(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28687) batai15 válasza w333 (#28685) üzenetére


batai15
félisten

szomoruan olvasom, kitartást!

(#28688) akooos válasza w333 (#28685) üzenetére


akooos
veterán

Fúh, kitartás! Kívánom, hogy jóra forduljanak a dolgok!

(#28689) Dr. 444Hertz válasza w333 (#28685) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Nagyon szomorú.
Remélem, megoldódik a helyzet.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#28690) kengyel válasza w333 (#28685) üzenetére


kengyel
nagyúr

Ezt ha lehetséges mindenképp meg kell oldani, tudom hogy nem egyszerű. A gyerek az egyik legnehezebb pont, rá kell vigyázni, hogy ne " sérüljön ", ez nem játék.
Sajnálom az eseményt, de ugyan így jártam én is.

kengyel

(#28691) Quqesz válasza w333 (#28685) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Mivan ezzel a februárral?!?!
Először is részvétem és szar szitu....én tegnap gondolkoztam pont el azon, hogy neme kavart félre az asszony(3 hete ódzkodik a közelségemtől, pedig fürdök). Annak idején megmontam neki, hogy csak egyszer lehet bejönni az ajtón...most meg nyekergéseket hallok. Ráadásul ma reggel az egyik kutyánk feldobta a pacskert, 2 órája vitettem el. Oké hogy szar az idő, de azért másnak nem kellene annak lennie.....

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28692) Aryon87 válasza Quqesz (#28691) üzenetére


Aryon87
félisten

:(

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28693) Cry0 válasza w333 (#28685) üzenetére


Cry0
őstag

Sajnálom, :( remélem minden jóra fog fordulni!
ez a csapat mindig melletted fog állni :K

[ Szerkesztve ]

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#28694) no more válasza w333 (#28670) üzenetére


no more
addikt

Hú, ez durva! Nagyon sajnálom, kitartást! :( Az ilyen embereket sosem értettem... Az a baj, hogy bárhogy is fog alakulni, ez mindig benne lesz a levegőben... Én képtelen lennék megbocsátani. Vissza fogja majd könyörögni magát, ez szinte biztos! Vagyis, megpróbálja... De szomorú, nem csak miattad, hanem a gyerek miatt is. :/

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28695) Quqesz válasza Aryon87 (#28692) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Asszonyt már lerendeztem, csak egy 37 éves kripli(közöltem vele), amire már ő is rájött.....:) most az a kérdés az is akar-e maradni.....

Na de hogy kis elterelés legyen és visszatérjünk a topikhoz:
vélemények S8 és G6 az új képek alapján?

Nekem tetszik a G6, S8 sem rossz.....persze igazi tudás meghatározó lesz még....
Ami érdekes, hogy mind2 gyártó 18:9 méretre tér át és mind2 a kijelző sarkait lekerekíti(aminek nem tudom mi értelme van)

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#28696) no more


no more
addikt

Azért milyen már, hogy a 7.0 hegesztése közben is kapjuk még S6-ra a havi biztonsági frissítést. Szép dolog a Samutól, hogy gondolnak ránk. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#28697) batai15


batai15
félisten

Hát ha esetleg meg engedtek véleményt formálni, akkor meg tenném.
Tudom, nagyon nehéz dolga van mos w333-nek, egyrészt mert ha magára marad, minden gyökeresen meg változik( magára marad, megélhetés másabb lesz , stb) maximálisan meg értem azt is ha esetleg a gyermekét is nézve ad esély a kapcsolatnak, és ha úgy dönt hogy ne tovább , akkor hatalmas tisztelet neki, és kitartást kívánok.
Jól meg kell gondolja viszont hogy dönt , és akkor viszont abba bele kell nyugodni.

(#28698) Aryon87 válasza Quqesz (#28695) üzenetére


Aryon87
félisten

Nem egyszeru akarhogy nezzuk.

Mind2 tetszik. Nekem elobb egy G6, mint S8, hiaba is a legujabb proci lesz benne. Azzal nem fognak megvenni.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#28699) w333


w333
félisten

Köszi mindenkinek ... ezen is túl leszünk majd valahogy ! :R

(#28695) Quqesz

Ne már, veled is hasonló a szitu ? hát szarul kezdődik ez az év !

Nem tudom hogy mostanában mi történt, nem követtem az eseményeket ! :B

Azt láttam hogy Aryon87 kollégának megvan a H8 és grat neki hozzá !

S7E azt sem tudom hol a Nougat, annyira most nem is érdekel

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#28700) w333 válasza batai15 (#28697) üzenetére


w333
félisten

Na igen ... ezzel maximálisan egyetértek és köszi a biztatást ! :R

Szerencsére én egy nagyon türelmes ember vagyok és mindenki így ismer, de mindennek megvan a határa, jelen pillanatban azt gondolom hogy kezdjünk mindent előröl tiszta lappal és feldolgozzuk ezt mindketten a gyerek miatt is, másfelől pedig lehet egy hónap múlva már én nem akarom hogy visszajöjjön, de ezt neki ma is elmondtam nagyon sokszor, nem tudom mi lesz, de remélem minden jóra fordul, vagy az egyik vagy a másik irányba ! :)

Nagyon rossz érzés, ezt senkinek sem kívánom ... nem gondoltam volna !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.