Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15501) k850 válasza schawo (#15465) üzenetére


k850
addikt

Hát ezt már tényleg nehéz űberolni, talán a mozgó hologram? :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#15502) Psychonaut válasza clouse (#15500) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez nem olyan, mint amit a szallodak hasznalnak, hogy nincs kodolva a WiFi, de csak egy kezdooldalra mehetsz fel, es oda kell felh. nevet es jelszot beirni (es ezutan lehet bongeszni)? Mert ha igen, akkor szerintem arra nincs program, hogy ezeket a webbongeszo inditasanal automatikusan elkuldje.

k850: minek filmet nezni, mikor meg is csinalhatod? ;]

[ Szerkesztve ]

(#15503) clouse válasza Psychonaut (#15502) üzenetére


clouse
csendes tag

nem hanem miután beállítottam a titkosítást csak be kell írnom a felhasználónevet+jelszót a felajánlott hálózatoknál. szóval ameddig nem írom be addig nem is csatlakozott rá.

[ Szerkesztve ]

(#15504) k850 válasza Psychonaut (#15502) üzenetére


k850
addikt

Hát, akkor egy megvilágosodott bölcs volnék, maradok inkább az egér mozinál. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#15505) Psychonaut válasza clouse (#15503) üzenetére


Psychonaut
addikt

Es mi a gond? Nem csatlakozik automatikusan?

(#15506) Dudika


Dudika
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő vagyok androidos dolgokban és a figyelmetlenségemmel párosulva fagyasztottam pár programot a "root uninstaller" progival. Amikor szerettem volna visszaolvasztani őket, akkor szembesültem azzal, hogy csak a full, fizetős programmal tehetem meg. Kérdésem a következő: másképpen ill. más programmal is engedélyezhetőek a lefagyasztott programok indulása, vagy egyem meg amit főztem és vásároljam meg a programot?

(#15507) clouse válasza Psychonaut (#15505) üzenetére


clouse
csendes tag

nem is tud mert nem tudom beállítani azokat a dolgokat amik le vannak írva. És arra kéne egy progi amivel ezeket be lehet állítani mert a gyárival nem lehet.

(#15508) Psychonaut válasza clouse (#15507) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hat, sajnos nincs tippem. :(
Esetleg probalj meg a Marketen Network Managerek kozott keresgelni, hatha...

(#15509) Cholard


Cholard
tag

Azt hogyan lehet egoldani, hogy gombnyomásra szinkronizálja le a gmail.es leveleimet?A névjegyeket nem kellene, csak a leveleket (wifin). Próbáltam widgetsoid-ban widgetet csinálni: wifi+szinkronizálás+kényszerített szinkronizáció, de akkor mindent szinkronizál... Az is jó lenne, hogy pl ha van wifi kapcsolat, akkor óránként ellenőrizze a leveleket.

"A világegyetem két leggyakoribb eleme: a hidrogén és a hülyeség..."

(#15510) DemonDani válasza sssz (#15469) üzenetére


DemonDani
addikt

Megnézem kíváncsi leszek rá...
a Go EX iszonyatosan rossz almenüt ad szerintem, nagyon sok helyet elvesz fent a 3 gyors ikon, meg a scrollos mozgatás is nagyon rossz, fél kilométerrel túllöki a listát, a főképernyők jók. de tényleg inkább maradtam a gyári 2.3.4nél (Nexus S) sokkal gyorsabb, szabadabb mint a Go EX

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15511) Psychonaut válasza Cholard (#15509) üzenetére


Psychonaut
addikt

Automatikusan szinkronizal, ha be van kapcsolva beallitasoknal a sync.

(#15512) petipetya


petipetya
nagyúr

A phone elrendezesű hagyományos billentyűzet kiosztás elvérzett a szokásos hétköznapok során, ráadásul már az első napon. Túl sok a szövegmező és az olyan helyzet, amikor a qwerty kiosztás kell, de a telefont nem lehet forgatni (pl. utazás közben fél kézzel stb.) - így visszaálltam a jól bevált qwerty-re.

"nincs rá lezsóidő"

(#15513) Arween


Arween
senior tag

megtaláltam ezt kerestem,alkalmazásból kilépő okosság :DD Köszönet érte RootRulez-nek :R

[link]

(#15514) sssz válasza Arween (#15513) üzenetére


sssz
őstag

a telón a home gomb hosszan lenyomva tartásakor nem ugyanez jön elő? (futó programok listája)

DemonDani: szerintem nem fogsz csalódni az adw ex-ben:D amugy a go ex legújabb verziójában (2.51) már eltüntethető a felső sor az app drawerben, de ettől függetlenül szerintem nagyon lassú az app drawer a go ex-ben az adw ex-hez képest.

petipetya: a túl sok szövegmező alatt mit értesz? a smart keyboardnál tudod csökkenteni a gombok méretét ha esetleg túl sok helyet foglalnak el. de ettől függetlenül van akinek a qwerty jön be inkább:) sőt, mondhatni alig vannak olyanok (mint én) akinek a phone elrendezés jön be :D

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15515) petipetya


petipetya
nagyúr

Új szó bevitele a szótárba, bejelentkező ablak, sms stb.

"nincs rá lezsóidő"

(#15516) sssz válasza petipetya (#15515) üzenetére


sssz
őstag

ezeket mind ki lehet kapcsolni, én se használom őket.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15517) dReFiX


dReFiX
senior tag

hello, tudnátok ajánlani valami widgetet, ami jelzi ha új e-mail érkezett, eddig Gmail Unread Count használtam [ de mostanában hibásan fut ] , e-helyett kellene más ingyenes program, köszönöm a segítségeteket előre is ! :R

(#15518) Jadro válasza Dudika (#15506) üzenetére


Jadro
veterán

Pü ment!

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#15519) Breki válasza dReFiX (#15517) üzenetére


Breki
veterán

Esetleg próbáld ki ezt

[link]

vagy ezeket

Email Widget

Enhanced Email

[link]

szerintem sok calendar és lock is tartalmazhat ilyet
jó lenne tudni milyen e-mail szolgáltató gmail freemail stb.....
és, hogy milyen részletest szeretnél

[ Szerkesztve ]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15520) Breki válasza DemonDani (#15510) üzenetére


Breki
veterán

szerintem pont az a három ikon a legjobb benne

nekem nagyon bevált az almenüben se értem, hogy mi a rossz, szerintem nagyon jól átlátható és új képernyő berakása is sokkal egyszerűbb

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15521) TazLeacher válasza DemonDani (#15510) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Pontosan ez nem tetszett nekem is benne... :K

(#15522) dReFiX válasza Breki (#15519) üzenetére


dReFiX
senior tag

gmail-t használok, csak egy sima egyszerű 1x1 widgetre lenne szükségem ami számlálja az új olvasatlan üzeneteket . köszi :R

(#15523) sssz válasza dReFiX (#15522) üzenetére


sssz
őstag

gmail notiferek: a gmail ikon sarkába kirak egy kis számot arról hogy hány olvasatlan e-mailed van.

Gmail Unread Count 2.0

GMail Label Notifier

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15524) Sonja


Sonja
veterán

Kijött a Minecraft - Pocket Edition! :K

Egyelőre csak Xperia PLAY tulajoknak, de hamarosan várható a többi gépre is. ;) Mondjuk jó drágán vesztegetik.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#15525) Breki válasza dReFiX (#15522) üzenetére


Breki
veterán

Executive Assistant

[link]

viszont ez esetben lehet nem a programoddal van gond !

az e-mail widget készítője írja blogjában:

Jul 30
Google locked down GMail

I received some mails today and found a post on techcrunch and the launcherpro blog that Google has locked down GMail so that my app email widget (and also many other apps) stopped working with it. You can find a technical explanation here.

That’s really sad news because it means that we have to wait for Google adding support for third party apps to access gmails

— ADDED LATER:

I just noticed that GMail has set the access permission to “signature”, so also rooting and installing my app as system app won’t work!!

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#15526) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Tudnátok ajánlani foci programot amiben az NB1 benne van és ha gól van küld egy push üzenetet vagy értesítést?

HAJRÁ VIDI !!

(#15527) sqpp


sqpp
őstag

Üdv, nem tudja valaki hogy lehetne olyat Mini Pro-n hogy W,a,s,d-vel menni vmelyik játékba?:D

(#15528) RexpecT


RexpecT
addikt

Ma megvettem az első fizetős appomat név szerint a Quicker-t, nekem tetszik és szvsz ennyit meg is ér.

(#15529) paramedic


paramedic
aktív tag

Nem találtam azonnali androidos kérdések topikot, ezért megpróbálom itt. :)

Nokia telefonomban sms-ekben tároltam a jelszavaimat, kódokat, stb.
Ezeket, hogy tudom megjeleníteni, használni a Nexus-on?

Előre is köszi!

(#15530) Dark Archon válasza paramedic (#15529) üzenetére


Dark Archon
addikt

Az sms-eket lemented SIM-re, a Nexus meg beolvassa (gondolom).

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#15531) Adamis válasza paramedic (#15529) üzenetére


Adamis
őstag

Küld át az sms-t a Nexus-ra... :U Nem a legolcsóbb, de tuti... ;)

@Dark Archon: az is igaz! Na ez már egy kicsit olcsóbb... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15532) RootRulez válasza paramedic (#15529) üzenetére


RootRulez
félisten

A Nexuson már sok-sok más módja lesz a jelszavaid tárolni. :K Szal szakíts az SMS-ekkel és vidd fel őket a Nexosra, akár direkt kódtároló progiba. :K

═════════════════════════════════════════

(#15533) Dark Archon válasza RootRulez (#15532) üzenetére


Dark Archon
addikt

Blődség egy ismeretlen programra bízni érzékeny jelszavakat, főleg Androidon, ki tudja hova küldözgeti utána. Banki-, és hitelkártya jelszavakat meg aztán végképp sehol nem szabad tárolni, csak a fejben.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#15534) chab7 válasza Dark Archon (#15533) üzenetére


chab7
addikt

Azért én a gépen is tárolom egy mélyre ásott elérési úton egy semmit mondó fájlnév alatt, rengeteg sor random karakter között ahol csak fejben annyit kell megjegyezni hol van ez a fájl és hanyadik sorában van az a kód részlet ami kell, mert jobban bízok a gép memóriájában mint az agyamban ami lehet egy karaktert elfelejt a sokból idővel de a gépé tudni fogja a pontos kódot akkor is ;)

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#15535) Polllen válasza Dark Archon (#15533) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ha valóban biztonságos jelszavakat akarsz használni és különbözőeket, elég necces mindet fejben tartani... ;)

Persze ez nem azt jelenti, hogy
1. kétes eredetű szoftverre kell bízni az információkat
2. mindenféle jogosultságot kell neki adni

:U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15536) bok92


bok92
addikt

Üdv!
Azt szeretném megtudni,hogy a képen, felül látható felhős részt, hogyan tudom beállítani GoWeather-nél?Meg ez csak feloldáskor jelenik meg, vagy az végig ott van? :)

(#15537) zzz03


zzz03
őstag

sziasztok!
Futáshoz keresnék valami teljesen alap/egyszerű programot. Annyit kéne tudnia, hogy méri az eltelt időt, számolja a megtett utat (méter, kilométerben.)
köszi

(#15538) HeavyToys


HeavyToys
senior tag

Sziasztok!

Németből vásároltam egy LG P350-es Androidos telót. Jelenleg a 2.2.2-es verzió található rajta. Sajnos magyar nyelv nincs a készülékben. A kérdésem az lenne, hogy ezen hiányosság pótolható valamiképpen?

Köszönöm előre is a segítséget!

Üdv!

(#15539) gyuszmó válasza zzz03 (#15537) üzenetére


gyuszmó
őstag

Szia Sportypal nekem bevált

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#15540) Sianis válasza Nocsesz1 (#15526) üzenetére


Sianis
addikt

Én csak ezt tudom. Bár nem ordít, hogy gól, de van benne élő közvetítés, meg sok egyéb más is.

Sianis

(#15541) sssz válasza HeavyToys (#15538) üzenetére


sssz
őstag

próbáld meg a telefon saját fórumán. ott talán jobban tudnak segíteni ilyen specifikus kérdésben: link

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#15542) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hi!

Kéne egy olyan progi ami bezárja normálisan az alkalmazásokat. Task killert használom bezárom az összeset majd 2-3 perc mulva mikor megnézem tök felesleges programok is futnak pl winamp másik zenelejátszó stb stb.. vagy ez lehet h beállítás kérdése?

(#15543) r4z válasza -=Vacsek=- (#15542) üzenetére


r4z
nagyúr

Vannak programok, amiket nem lehet teljesen bezárni. Hagyd a francba, ha kell, bezárja magától a rendszer, amit kell.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15544) dokee78


dokee78
félisten

Van olyan app,vagy emulátor amivel .jar file-t lehet futtatni 2.2 Androidon?

(#15545) r4z válasza dokee78 (#15544) üzenetére


r4z
nagyúr

Van, de állítólag használhatatlan.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#15546) hodostamas válasza dokee78 (#15544) üzenetére


hodostamas
addikt

még ilyen apk készítő is van .jar-ból: [link]

igaz egyszer próbáltam, de nem volt türelmem megvárni, olyan lassan jött le :D

(#15547) CoolBoy323 válasza bok92 (#15536) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Van live wallpaper is ahhoz, ha jol tudom azt kell beallitani, es akkor leszel felhosen boldog :)

(#15548) bok92 válasza CoolBoy323 (#15547) üzenetére


bok92
addikt

És valóban! :Y Köszi szépen! :R

(#15549) sqpp válasza hodostamas (#15546) üzenetére


sqpp
őstag

Kösz szépen:DDD ezt kipróbálom:D
csak hát aztnemtudom hogyha át is konvertálja működi e fog az érintővel de sztem nem:S de azért próba szerencse:DDD

(#15550) Breki válasza CoolBoy323 (#15547) üzenetére


Breki
veterán

pontosan méghozzá GO Weather Animate WallpaperHD

[link]

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.