Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) Z0C! válasza St3ven (#16149) üzenetére


Z0C!
őstag

nekem simán az ikon és az aktuális hőmérséklet kellene. ilyenre nincs lehetőség beállítani? :)

----- www.zoci.gumroad.com -----

(#16152) sssz válasza Z0C! (#16151) üzenetére


sssz
őstag

amit te keresel azt tudja pl a simi clock widget is. egy ikon tetszőleges színben, alatta a város alatta pedig a napi max/min hőmérséklet

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16153) razorka777


razorka777
veterán

Sziasztok.
Nekem olyan progi kéne,amivel csengőhangot tudok névhez rendelni.keresgéltem ,de nem találtam.

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#16154) St3ven válasza Z0C! (#16151) üzenetére


St3ven
addikt

Sajna a várost meg a min/max hőmérsékletet mindenképpen beleteszi.

De amit sssz írt az teljesen korrekt, ill. még annyi, hogy akár a város nevét is kikapcsolhatod (a SiMi-ben).

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16155) Mappa


Mappa
addikt

üdv.

kollégám napokban vett egy s5570 samsungot... ma próbálta a gmail acc. összekapcsolni a telefont de már 2 órája sikertelen a kapcsolat 20x próbáltuk minden karaktert jól írtunk be... már csak arra tudunk gondolni hogy a gmail sync szerverével van gond mert ez egyszerűen hihetetlen egy android+google párosnál, hogy nem sikerül....

ötlet :F

nem kötelező megadni

(#16156) Mr X válasza Mappa (#16155) üzenetére


Mr X
veterán

Biztos kap netet a telefon?

(#16157) Jadro válasza Z0C! (#16151) üzenetére


Jadro
veterán

A köpönyeg azért jó, mert valós amit mutat. A többi vagy accuweather vagy Google forrásból dolgozik. Nem egyszer igen nagy eltérést is lehet tapasztalni a kiírt és a tényleges állapotok között.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16158) sssz válasza Jadro (#16157) üzenetére


sssz
őstag

nekem a simi clock eddig elég jó adatokat mutatott pestre.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16159) Mappa válasza Mr X (#16156) üzenetére


Mappa
addikt

wifi-n is próbáltuk adatforgalom is pipa, bár itt Óbudán elég szar a 3g de ettől függetlenül netezni lehet a telefonon wifi is meg 3g....

ha felmegy a gmail oldalára és ott próbál bejelentkezni akkor a belépés gombra nem reagál semmit, már az én acc-mal is próbáltuk ugyanazt dobja vissza, hogy nem elérhető átmenetileg a gmail/google server vagy az ön fiókjával van probléma, esetleg gépelési hiba... de hát tényleg vicces mert enyémmel sem és kollégám acc. sem lép be.

nem kötelező megadni

(#16160) sssz válasza Mappa (#16159) üzenetére


sssz
őstag

factory reset. azaz gyári beállítások visszaállítását nyomjatok. utána róbáljátok újra.

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16161) petipetya válasza sssz (#16158) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nálam a gyári androidos news and weather is a valós adatokat mutatja. Úgy szoktam leellenőrizni, hogy megnyálazom a mutatóujjamat majd szélirányba tartom, és az így érzékelt hőmérséklet mindig megegyezik a telefon kijelzőjén látottal. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#16162) Mappa válasza sssz (#16160) üzenetére


Mappa
addikt

:R Köszi, működik azta rohadt :D elsem hisszük 2,5 órája szívtunk vele még1x 1000 köszi

nem kötelező megadni

(#16163) sssz válasza petipetya (#16161) üzenetére


sssz
őstag

:D

Mappa: örülök hogy sikerült :)

[ Szerkesztve ]

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16164) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Azt mondjátok meg nekem hogy tudom lecserélni a wifi gsps bluetooth meg a repülős widgetet vmi fasza átlátszóra? :) Gyári defy widgetek vannak rajta.

(#16165) elfelejtette válasza -=Vacsek=- (#16164) üzenetére


elfelejtette
veterán

Most az Energiagazdálkodás widgetre gondolsz? Mert akkor az Extended Controls jó alternatíva lehet számodra.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#16166) sssz válasza -=Vacsek=- (#16164) üzenetére


sssz
őstag

widgetsoid 2.x

szabályok:1. privátra illik válaszolni. 2. ha TE jelzed,hogy venni szeretnél tőlem valamit, de utána meggondolod magad, legalább írj egy privit!!!

(#16167) -=Vacsek=- válasza sssz (#16166) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Ez lesz az köszi!

(#16168) zsirfecske válasza Jadro (#16157) üzenetére


zsirfecske
addikt

köpönyeg > accuweather > google

nálam ez a megbízhatósági sorrend, persze nem meglepő :)

(#16169) atillaahun válasza zsirfecske (#16168) üzenetére


atillaahun
veterán

Köpönyeg még mindig kaka, már mióta írtam a fejlesztőnek, hogy hegessze már bele abba a tetves app drawerbe az ikonját, mer a widget olyan ronda, hogy közízlést sért, máshogy meg ugye nem indul. Aszonta jó persze tervbe van. Úgylátszik azóta kiesett belőle.

(#16170) RootRulez


RootRulez
félisten

Google Doc frissült és magyar lett. :K

Anysoft keyboard is és abban is lett "gyárilag" magyar. :K

Több ilyen alkalmazást!!!

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#16171) hodostamas válasza atillaahun (#16169) üzenetére


hodostamas
addikt

Annyira azert ne szidd oket, igaz lassan dolgoznak, de figyelembe vesznek mindent :)
Mikor elkeszult az elso verzio, irtam nekik a hatteret, meg egyeb dolgokat, es pl a hatter valaszthatosag bele is kerult, es eleg kommunikativak. Turelem :)

(#16172) Sh@dowMAN007 válasza zsirfecske (#16168) üzenetére


Sh@dowMAN007
tag

Nekem nem megy a köpönyeg widget.
Pedig többször is volt uninstall.

(#16173) eddie17 válasza Sh@dowMAN007 (#16172) üzenetére


eddie17
addikt

Most, hogy írtátok felraktam és tökéletesen megy. Frissíti magát, és hiteles hőfokokat ír ki. :)
Lehet valamivel összeakad nálad.

(#16174) chab7 válasza eddie17 (#16173) üzenetére


chab7
addikt

Érdekes módon nekem a Fancy Widgets is jól írja a hőfokot.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16175) eddie17 válasza chab7 (#16174) üzenetére


eddie17
addikt

Nem éppen arra gondoltam.
Amit én használtam eddig, Beautiful Widgetnél annyival jobb, hogy gyorsabban reagálja le a változást. Mindkettő 15 percre van állítva a frissítés, egyiken 29 fok (köpönyeg) másikon 33. Az első reális. De most tesztelem pár napig, aztán kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#16176) hodostamas válasza eddie17 (#16175) üzenetére


hodostamas
addikt

koponyeg barmelyik kulfoldinel jobb.. a kulfoldi oldalak csak a "par" darab magyar omsz meroallomas adataival dolgozik, mig a koponyegnek ott a sok hazi(de hiteles) allomas is, amivel mondjuk kisebb falvakban, varosokban sokkal pontosabb erteket kapsz :)

(#16177) róland válasza hodostamas (#16176) üzenetére


róland
veterán

AW?

http://logout.hu/cikk/mi_is_az_a_htpc/teljes.html; Három emeleten át egy teljes liftrapszódiát játszik!

(#16178) petipetya válasza hodostamas (#16176) üzenetére


petipetya
nagyúr

Meglestem, nálam semmivel sem jobb mint a google:
- koponyeg: 28
- news and weather: 28
- sense: 29

"nincs rá lezsóidő"

(#16179) nonames


nonames
tag

Jó estét Mindenkinek!

Van egy két kérdés tegnap kérdeztem de nem írt senki semmit, hátha ma valaki aki tegnap nem volt tud segíteni :)

erre szeretnék választ kapni

Előre is köszönöm!

Nonames

(#16180) Jadro válasza petipetya (#16178) üzenetére


Jadro
veterán

Amikor több napon át azonos a csúcshőmérséklet, ne is várj nagy eltérést. Akkor figyeld, amikor kicsit változatosabb az időjárás. De gondolom kilogikázható hogy a hazai infók gyorsabban frissülnek és pontosabbak. Sajna időképnek nincs normális appja és widgetje.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16181) croli


croli
aktív tag

Valami app létezik az akksi hőfokának figyelésére??

(Bocs ha már leírta valaki de kérdezni könnyebb mint visszakeresgetni)

+1:
AZ UNO most mért inkompatibilis a defy-ommal mikor gyári romra simán rá bírtam rakni??
Most meg nem bírom ekkor mivan úszott a money??

[ Szerkesztve ]

(#16182) petipetya válasza Jadro (#16180) üzenetére


petipetya
nagyúr

Értem. :R Fent hagyom manuális frissítéssel, így nem szívja az erőforrást és megfigyelem.

"nincs rá lezsóidő"

(#16183) Jadro válasza croli (#16181) üzenetére


Jadro
veterán

Battery mix. Jó cucc.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#16184) chab7 válasza hodostamas (#16176) üzenetére


chab7
addikt

Ha már helyi mérőállomások adata akkor meg idokep. Na annak részletes a hőtérképe. De mondom, nálam a Fancy is azt adja amit az itteni állomás. Mázli.

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16185) canniball válasza nonames (#16179) üzenetére


canniball
nagyúr

Talán RootRulez kolléga majd tud segíteni.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#16186) croli válasza Jadro (#16183) üzenetére


croli
aktív tag

kösz majd kipróbálom

(#16187) atillaahun


atillaahun
veterán

Nem tudjátok hogy lehetne rávenni Marketet hogy ne csak a magyar nyelvű értékléseket mutassa? Emiatt most nem váltanék vissza angolra.

(#16188) r4z válasza atillaahun (#16187) üzenetére


r4z
nagyúr

MarketEnablerrel maximum.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#16189) sbazsi


sbazsi
veterán

létezik progi, ami eltünteni a "slide to unlock" részt, de a pattern unlockot nem?
előbbire több progit találam, de ezek mind olyanok, hogy a biztonságot is kiiktatják, rögtön bekapcsol a készenléti képernyőre.
szóval olyan kellene, aminél bekapcs gomb után nem kell "slide2unlock", hanem rögtön jön a pattern/pinkód...

(#16190) mcs10


mcs10
tag

sziasztok!

erre mi a megoldás?
"no applications can perform this action"

mcs10

(#16191) RootRulez válasza mcs10 (#16190) üzenetére


RootRulez
félisten

"Nem alkalmazások a művelet elvégzéséhez" mit csinálnál ilyenkor?

═════════════════════════════════════════

(#16192) mcs10 válasza RootRulez (#16191) üzenetére


mcs10
tag

nem tudok mit csinálni! mit kell?

mcs10

(#16193) chab7 válasza RootRulez (#16191) üzenetére


chab7
addikt

Azért annyival segítsük,hogy rendesen fordítunk: "nem található alkalmazás a művelet végrehajtásához"
De amíg nem tudjuk mit akart megnyitni vagy végrehajtatni addig többet nem tudunk tenni.

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

(#16194) mcs10 válasza chab7 (#16193) üzenetére


mcs10
tag

magamtól kellene rájönnöm?
nincs mit telepítsen az apk file magában?

amit felmásolok a karira, onnan semmit sem enged telepíteni

[ Szerkesztve ]

mcs10

(#16195) Mr X válasza mcs10 (#16194) üzenetére


Mr X
veterán

Mivel próbálod megnyitni? Gyári filekezelővel? Az nem is fog talapíteni. Rakj fel pl. egy ES File Explorert, vagy Astro-t.

(#16196) RootRulez válasza RootRulez (#16191) üzenetére


RootRulez
félisten

Nemet írtam nincs helyett, na... :B

═════════════════════════════════════════

(#16197) RootRulez válasza mcs10 (#16192) üzenetére


RootRulez
félisten

Engedélyezve van, hogy ismeretlen forrásból telepítsen? (azaz nem marketről, hanem pl SD kártyára másolt APK-t...)

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#16198) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Hahó!
Olyan zenelejátszó progit keresek, ami képes SMB megosztáról is lejátszani zenét problémamentesen. BuzzPlayer kilőve, nem jelenít meg borítóképet, sem böngészés sem lejátszás közben és nem írje ki az ID3 tageket...
Vagy másik megoldásként egy olyan progi kéne, ami a készülék minden bootolásakor automatikusan mountol egy SMB megosztást és akkor elvileg elég lenne egy szimpla lejátszó is, abból meg van elég...

Előre is köszi!

(#16199) sbazsi válasza sbazsi (#16189) üzenetére


sbazsi
veterán

senki?

(#16200) mcs10 válasza Mr X (#16195) üzenetére


mcs10
tag

oké, Astroval jó!
köszi!

mcs10

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.