Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36701) jooker82


jooker82
nagyúr

Sziasztok
Bár kétlem,hogy lenne,de lehetséges olyan program,mellyel a videófelvételt nézhetem lapotopon?? Azért kellene,mert vélhetően patkány van a pincénkbe és meg szeretném hosszabban figyelni,hogy valóban az-e. Pár hete fát hordtunk le és szerintem az alá költözhetett.
Tehát felhelyezném valahova a telefont és fentről megfigyelném laptopon,amit a telefon épp vesz fel.n.De kétlem,hogy lenne ilyen program.
Van ledes webkamerám is,de azt meg a vezetékek miatt nem lehet hosszan elvinni a géptől.
Ha megtudnám hol a fészke,a kutya kiszedné.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36702) burasu4 válasza dokee78 (#36695) üzenetére


burasu4
senior tag

És ha nem volt bekapcsolva a sync.?

(#36703) w.miki válasza jooker82 (#36701) üzenetére


w.miki
veterán

Pedig a kereső szerint van ilyen bőven.

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36704) Keraa válasza air (#36700) üzenetére


Keraa
aktív tag

Igen van benne média lejátszó, és ott játszik mkv-t! A Tv egy Samsung LE46C650L1k .

Szerintem a telefon a gond (vagyis az alkalmazás) mert ott a programban el sem indul, csak azt írja ki, hogy hiányzó fájl.( de persze a fájl ott van és teljes mert a telefonon le tudom játszani.)

(#36705) dokee78 válasza burasu4 (#36702) üzenetére


dokee78
félisten

Akkor passz,esetleg itt érdeklődj.

(#36706) jooker82 válasza w.miki (#36703) üzenetére


jooker82
nagyúr

köszi,az utóbbit fel is tettem,wifim van,remélem lent is fogja a jelet a pincébe. már csak az a kérdés,hogy én ezt a laptopon ,hogy fogom látni.Nameg az lenne a jó,ha a hátsó kamerát használná. :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36707) w.miki válasza jooker82 (#36706) üzenetére


w.miki
veterán

Be kell állítani:
Az Ön személyes webkamera, akkor megtekinthető ezen a címen
http://www.YOURSERVER.COM/WHEREEVERYOUPUTYOURFILES/

Szerver címét kell beírni beállításai App
http://www.YOURSERVER.COM/WHEREEVERYOUPUTYOURFILES/mobilewebcam.php

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36708) jooker82 válasza w.miki (#36707) üzenetére


jooker82
nagyúr

Irok pü-t

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#36709) sbgsbg


sbgsbg
újonc

Sziasztok,

tök újoncként lenne egy kérdésem: melyik FM rádió app-ot érdemes használni Nexus 4-re? A telóban nincs ugyanis, így olyat keresek, ami jó és nem használja durván az adatforgalmat.

Köszi

(#36710) w.miki válasza sbgsbg (#36709) üzenetére


w.miki
veterán

már megint összekevertem a topikokat :x

FM rádiónak én a Spirit FM-et használnám.
De ez offline radio, nem internetes.
Ha nincs FM modul a telódban, akkor netes radiot kell keresned
Az is van bőven a play-en, de szerintem mindegyik zabálja az adatforgalmat.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36711) sbgsbg válasza w.miki (#36710) üzenetére


sbgsbg
újonc

Köszi,
Sajna nem lelem az idevágó topikot...
Csak on-line rádió jöhet szóba, mert a telefonban nincs. Annyira nem baj az adatforgalom sem, azt viszont nem bírnám, ha tele lenne reklámmal...

(#36712) dokee78 válasza sbgsbg (#36711) üzenetére


dokee78
félisten

Nexus 4 topik?

(#36713) kezman válasza RootRulez (#36698) üzenetére


kezman
őstag

A beszéd nem érdekel, a program nyelvére, tudom hogy magyaritottad, jelenleg azt használom, csak ha esetleg frissebb verzió jön ki erre kérdeztem :C

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36714) sbgsbg válasza dokee78 (#36712) üzenetére


sbgsbg
újonc

Köszi megnézem.

(#36715) burasu4 válasza dokee78 (#36705) üzenetére


burasu4
senior tag

ok, köszi!

(#36716) RootRulez válasza kezman (#36713) üzenetére


RootRulez
félisten

Ha lesz frissebb, arról (jó esetben) tudni fogok és frissül is. :K

Amúgy May 10, 2011 óta nem frissült. :( Bár ha tökéletesen működik, minek?

[ Szerkesztve ]

═════════════════════════════════════════

(#36717) kezman válasza RootRulez (#36716) üzenetére


kezman
őstag

Ok, kösz, eddig működik rendesen, szeretem mert egybe blokkol és fel is vesz, meg még többet is tud de nekem ez a kettő elég egyenlőre, kösz mégegyszer :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36718) janosibaja válasza LonGleY (#36696) üzenetére


janosibaja
őstag

Kösz, közben kicsit utánaolvastam, s rájöttem, mekkora hülyeségeket is kérdeztem. Értem már, hogy IP kamera kell, sőt wifis, mert nem szeretnék kábeleket huzigálni a lakásban.
Két dolgot nem találok.
- Továbbra sem vágom, hogy a kamera hogy csatlakozik rá a wifire, illetve, hogy a mobilról hogy tudok a távolból a kamerák képére/otthoni wifire csatlakozni. Nem tudsz egy linket, amin leírják a hogyant?
- Nem vagyok annyira eleresztve anyagilag, kaphatnék tippet egyszerű, olcsó, nem full HD felbontású, de azért működő beltéri kamerára? Bocs a sok kérdésért. :R

(#36719) rolii21


rolii21
aktív tag

En egy olyan appot keresek amivel lehet lassitott felvetelt kesziteni. N4 csak birná... Minnel jobb lenne ha minnel tobb fps. Elore is koszi.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#36720) gps76


gps76
őstag

Tudtok olyan irodai programot ajánlani ami egy .pps fájl-t úgy tud megnyitni mint asztali gépen,azaz,hogy pl. egy kresz tesztlapnál kattintani lehet a betűjelekre és ha nem jó kiírja,hogy helytelen,és csak a jó válasz után adja a következőt?
Mert gépen megnézve így működik,de táblán csak ott a kép és semmi.
ezen az oldalon a gyakorló kérdésekben megnyitva ilyen interaktívan működik,de táblán egyszerűbb lenne használnom.

(#36721) LonGleY válasza janosibaja (#36718) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezt már erősen offba kellett volna...
Hálózati / IP kamera topik

(#36722) LonGleY válasza gps76 (#36720) üzenetére


LonGleY
veterán

Talán a Touchshow. Ha nem - és ilyen rating alapján könnyen
elképzelhető -, akkor marad a távirányításból powerpoint-ozás.
A Kingsoft Office-nál még ígérnek fűt, fát, aztán ki tudja..

[ Szerkesztve ]

(#36723) gps76 válasza LonGleY (#36722) üzenetére


gps76
őstag

A Touchshow-ot próbáltam,de magától nem nyitja meg,van egy konverter gépen hozzá,de az meg valami error-ral leáll mindig. Azért akarnám,hogy csak tábláról tesztelgetni a kresz-t,nem kellene a gépet használni ilyenre.

(#36724) Márklár válasza janosibaja (#36718) üzenetére


Márklár
tag

Megpróbálom röviden elmondani nálam hogy van: van egy DVR felvevőm, ebbe csatlakozik a négy darab kamera vezetékkel. A DVR vezetékkel csatlakozik a wifis routerbe, így a DVR gyakorlatilag felkerül a netre. igy az IP-cím beírása után (melyet a telefon appba kell írni, (ivms 4500) el lehet érni a kamera képét távolról adathasználattal, vagy ha van ott wifi, arról is.

Otthon pedig wifin keresztül lehet elérni a képet telóról, szintén IP beírása után. Van belső hálózatom is így az asztali PC-ről vezetékkel, a laptopról wifivel nézhető a biztonsági kamera képe. A PC és a laptop kamera kezelő program pedig az ivms 4000.

Remélem érthető voltam.

Márklár

(#36725) LonGleY válasza gps76 (#36723) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor max a gépen nyomod. Anno 2 óra alatt tanultam meg. Végigmentem a kérdéseken, aztán félig visszafele, meguntam. 2 hibaponttal, elsőre megvolt.

[ Szerkesztve ]

(#36726) gps76 válasza LonGleY (#36725) üzenetére


gps76
őstag

Jó,csak ez nem sima kresz,hanem a villamosé,és főleg a speciális F2 a lényeg,amiben 250 kérdés van,de akkor tényleg marad a gép...

(#36727) G.Peter válasza G.Peter (#36582) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Senki nem ismer ilyen programot?

(#36728) petipetya válasza gps76 (#36720) üzenetére


petipetya
nagyúr

- Letöltöd a gyakorló pps-t (én az ábrást szedtem le)
- Gépen megnyitod a Drive-ot és feltöltöd oda (a konvertálás legyen bepipálva)
- Ha fel van töltve, akkor a tableten megnyitod a Google oldalát, és átváltasz desktop módra
- Bejön a Google webes felülete, ahol a jobb felső sarokban lévő négyzetre bökve kiválasztod a Drive-ot
- Ott ráböksz a pps-re, bejön, majd elindítod a lejátszást

Pár diát megnéztem, és ki tudtam választani a betűket, amely által továbblépett a következő diára. persze a 170valamennyit nem nyomtam végig, így nem tudom, hogy a végén lesz-e eredmény vagy valami hasonló.

Még annyi, hogy nem is kell hozzá gép az elején, de a könnyebbség kedvéért így írtam.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36729) janosibaja válasza LonGleY (#36721) üzenetére


janosibaja
őstag

Bocs, álmomban nem sejtettem, hogy van ilyen topic. Áthurcolkodom oda, köszi.

(#36730) janosibaja válasza Márklár (#36724) üzenetére


janosibaja
őstag

Köszi

(#36731) Márklár


Márklár
tag

Rootolt telóra ajánlanék fagyasztó alkalmazást. Ha valamiért nem kompatibilis a telefonod a Greenifyvel, vagy nem akarod megvenni a TB Pro-t akkor ezt az appot érdemes kipróbálni: [App Quarantine

Ki lehet rakni widgetet a fagyasztott progiról, így ha kell egy tapintással aktiválható, vagy deaktiváható.

Márklár

(#36732) gps76 válasza petipetya (#36728) üzenetére


gps76
őstag

Köszi a segítséget,de sajnos nem lett jó,mert továbblép mindegy mit nyom az ember.A végén nincs értékelés,csak ha a képen nem jót válaszolsz,kiírja,hogy helytelen,és a jó válasz után adja a következő oldalt.

(#36733) petipetya válasza gps76 (#36732) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kár. Legalább én is tanultam valamit.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36734) Tv


Tv
senior tag

Sziasztok

Van olyan android alkalmazás, ami a talk-ot helyettesíti. Több email fiókom van amit használok és a talk-ban nem lehet fiókot váltani.

(#36735) petipetya válasza Tv (#36734) üzenetére


petipetya
nagyúr

Melyik az?

Ja, ha ez kérdés, akkor a válasz a Hangouts.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36736) Doosa válasza Tv (#36734) üzenetére


Doosa
aktív tag

Szerintem, ha párosítod a másik google fiókot is a telefonnal akkor lehet a Hangouts-al több fiókot kezelni. A talk-al meg biztos, hogy lehet mert nekem régen úgy volt.

(#36737) rolii21


rolii21
aktív tag

Szoval senki nem tud lassitot felvetelt keszito appot? :(

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#36738) Daywalkerke


Daywalkerke
aktív tag

Egy olyan kérdésem lenne, hogy van arra lehetőség, hogy egy Ausztriában(osztrák Mediamarkt) vásárolt kártyafüggetlen Xperia M készüléket átállítsam teljesen magyar nyelvre a németről, vagy azt a készüléket azután már csak azon a nyelven lehet használni ahol megvettem?

(#36739) Bibby


Bibby
addikt

Hogy lehet kikerülni a facebook messenger alkalmazást?

Ελευθερια η θανατος

(#36740) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!

Erre valaki: Tudnátok ajánlani egy olyan média share alkalmazást amivel a telefonon lévő tartalmat (videó .mkv tudom a hálózatba kötött Tv-re küldeni wifin keresztül. (egy LG Optimus G telefonról van szó a beépített "smart share" alkalmazáshoz hasonlót keresek, de egy olyat ami az .mkv fájlokat is kezelni tudja)

Előre is köszönöm!

(#36741) pepe091 válasza Daywalkerke (#36738) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mivel az Android rendszer maga tárolja a nyelveket, így jóformán akárhol veszed meg, lesz benne magyar nyelv.

(#36742) air válasza rolii21 (#36737) üzenetére


air
nagyúr

Play keresés: timelapse

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36743) rolii21 válasza air (#36742) üzenetére


rolii21
aktív tag

:R megnézem. köszi.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#36744) drmotto válasza Tv (#36734) üzenetére


drmotto
őstag

A talkban 100%, hogy lehet váltani a fiókot, nekem is 2 van benne, és mindkettővel szoktam csevegni.

(#36745) LonGleY válasza Bibby (#36739) üzenetére


LonGleY
veterán

Letiltod az alkalmazáskezelőből.

(#36746) papp053 válasza Daywalkerke (#36738) üzenetére


papp053
tag

Nem 100% hogy magyar nyelv is lesz benne, nekem spanyol yoigos huaweim van és nem volt benne, de playen van egy app ami teljesen.magyarosit. Bnőm xperiajat ugyan ott vettük abban volt magyar. (romcsere után nekem is benne van)

(#36747) Daywalkerke válasza papp053 (#36746) üzenetére


Daywalkerke
aktív tag

Köszi a választ, max majd ott az osztrák boltba megkérdezem, hogy van-e benne magyar menü, és egyébként szerintetek ha véletlenül elromlik a készülék és még garanciális akkor az ausztriai számlát elfogadják a magyar hivatalos szervízek is? Mert olvastam erről az EU garanciáról, de nem tudom, hogy ez a Sony-ra is vonatkozik-e.

[ Szerkesztve ]

(#36748) pepe091 válasza Daywalkerke (#36747) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ha Ausztriában veszed a MM-ban, és amennyiben itthon is árulni fogja a MM (jelenleg ez nem teljesül) akkor bármelyik itthoni MM-ban is gariztathatod.
Legalább OFF-ba írj, ha már nem a megfelelő topikban kérdezel.

(#36749) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Érdeklődnék,hogy a LightFlow tudja a váltakozó színű led villogtatást?
Tehát,ha egyszerre jön egy sms és egy nem fogadott hívás,akkor felváltva jelez.

(#36750) pepe091 válasza zlatan77 (#36749) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Tudja. Az ingyenes ha jól emlékszem 20 másodpercenként váltja. A fizetősben természetesen ez az idő is állíthatóvá válik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.