Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36651) LonGleY válasza Norberto666 (#36650) üzenetére


LonGleY
veterán

Megint nem használtad a szerkesztést, pedig randras épp most hívta erre föl a figyelmed, és én is kifejtettem a miérteket. Ezen a formai korrekción újoncként nem árt túllépni. A lényeg a minőség, hogy ne egy tinichathez hasonlítson a topik. Ennek semmi köze a segítőkészséghez (vagy annak hiányához), nem kell személyesen venni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#36652) randras válasza Norberto666 (#36650) üzenetére


randras
veterán

Le.

(#36653) janosibaja


janosibaja
őstag

Sziasztok, úgy rémlik, olvastam valahol olyan alkalmazásról, ami az otthoni hálózatra kötött webkamerák képét és mozgásérzékelők riasztásait küldi a mobilra. Álmodtam, vagy van ilyen?

(#36654) LonGleY válasza janosibaja (#36653) üzenetére


LonGleY
veterán

Ezek között van egy pár. A Robert Chou félék jónak tűnnek. Kétféle ingyenes verziója is van, meg egy fizetős.

Ennek eddig én csak a másik felét használtam, miszerint a lehelyezett telefon képének mutatása böngészőben (csak melegíti a telefont, mint a fene): IP Webcam

[ Szerkesztve ]

(#36655) Márklár válasza janosibaja (#36653) üzenetére


Márklár
tag

Én használom a mobilomat az otthoni biztonsági kamerák képeinek figyelésére. Mobilról vissza is játszható a felvett anyag. Ezt az appot használom: [ivms 4500]

Márklár

(#36656) Márklár


Márklár
tag

Azok figyelmébe ajánlom a következő appokat akik azt szeretnék, hogy amikor a képernyő zárat felnyitják, automatikusan kapcsoljon be a wifi vagy az adatforgalom, lezáráskor automatikusan kapcsoljon ki. Beállítható a lezárt képernyő melletti szinkronizálás ideje is. [Wifi Wizard, Auto 3g battery saver]

Márklár

(#36657) VeryByte


VeryByte
őstag

Sziasztok!
Kedvenc fodrászomnak keresek tableten és/vagy telefonon futó előjegyzés naptárat. Sima naptár kicsit bonyolult ezért kéne valami erre kitalált cucc.

"What is the most important thing in a woman?" - "The soul."

(#36658) Tyer válasza VeryByte (#36657) üzenetére


Tyer
őstag

Én Pure Grid Calendar widget-et használok, azzal elég gyorsan tudok bejegyzést betenni. Nekem a heti osztatu widget miatt fontos ez az app

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36659) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Olyan appot keresek, amelyikkel a galériában lévő képek a kezdőképernyőn váltakoznak, vagy widget formályában. Régebben volt ilyenem, de már nem emlékszem a nevére.
Segítségetek előre is köszi :)

Maine coon

(#36660) Tyer válasza atosan (#36659) üzenetére


Tyer
őstag

Én EZT használtam

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36661) choco01


choco01
addikt

Hali.
A fényképezőre nincs valami program amivel szebb képeket csinál, pl. kevés fénynél?
Akár fizetős is lehet..
Bármi ami jobban kezeli a kamerát mint a gyári szoftver.
Köszi. :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#36662) Márklár válasza atosan (#36659) üzenetére


Márklár
tag

Én meg ezt: [Multipictures live wallpaper]

Márklár

(#36663) atosan válasza Márklár (#36662) üzenetére


atosan
addikt

Köszi mindkettőtöknek a segítséget :R

Maine coon

(#36664) mcsm88 válasza Márklár (#36656) üzenetére


mcsm88
senior tag

Ugyanerre jó a Deepsleep Battery Saver is annyi plusszal, hogy képernyőzárkor mélyalvásba rakja a telefont, és ha kell akkor dual procis mobiloknál az egyik procit teljesen leállítja ilyenkor.

#36661
Camerazoom fx nél van olyan, hogy folyamatosan világít a làmpa, az nekem bevált sötétben.

[ Szerkesztve ]

(#36665) Márklár válasza mcsm88 (#36664) üzenetére


Márklár
tag

Ez engem inkább a [Juice Defenderre] emlékeztet.

Márklár

(#36666) dokee78


dokee78
félisten

Gömbpanoráma apk kellene,mert a Sonys 4.2.2-ben gyárilag nincs.

(#36667) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Androidra van olyan app ami az adott számokról érkező hívásokat automatikusan rögzíti?

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#36668) w.miki válasza Bagira01 (#36667) üzenetére


w.miki
veterán

:0 olyan nem jó, ami az összes hívást rögzíti?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36669) Bagira01 válasza w.miki (#36668) üzenetére


Bagira01
veterán

Köszi ilyesmire gondoltam :R

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#36670) w.miki válasza Bagira01 (#36669) üzenetére


w.miki
veterán

azért próbálj ki előtte ingyenes alternatívákat is, mert nem minden telefonon működik

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36671) Norberto666


Norberto666
tag

Üdv mindenkinek!
Valaki tudna segíteni?

Egy kérdésem lenne,szerintetek melyik a jobb???
High-Speed Camera Plus vagy Fast Burst Camera???
Vagy esetleg tud valaki jobbat?

Elöre köszönöm a választ!
üdv mindenkinek!

(#36672) w.miki válasza Norberto666 (#36671) üzenetére


w.miki
veterán

szerintem semmiféle különbség nincs a különböző kameraprogramok között :x

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36673) raziel01 válasza Norberto666 (#36671) üzenetére


raziel01
veterán

Camera Zoom FX.
Amúgy már szóltak, hogy ELÉG 1 kérdőjel is.

(#36674) Norberto666 válasza raziel01 (#36673) üzenetére


Norberto666
tag

Köszi!

(#36680) janosibaja válasza LonGleY (#36654) üzenetére


janosibaja
őstag

Márklár és LonGleY: köszönöm! :R
Ha jól értem, ezek az appok képesek mozgásérzékelőssé tenni a sima webkamerát. :C
Az viszont nem megy a fejembe, hogy a webkamera képe hogyan kerül rá az otthoni wifi hálózatra... Nekem olyan webkamerám van, ami kábellel csatlakozik a számítógépemre. De hát nagy a lakás, több kamera kellene. Húzzak kábeleket a gépig? Az elég csúnya. Vagy félreértenék valamit, másként is meg lehet oldani? Köszi

(#36681) Tidzsimon válasza dokee78 (#36666) üzenetére


Tidzsimon
őstag

Focal-ban van, de Xl-en nem akar működni, szóval nesze semmi fogd meg jól...
Még béta, hátha javítják.

[ Szerkesztve ]

A legjobb sütemény a sült oldalas.

(#36682) dokee78 válasza Tidzsimon (#36681) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi,viszont L-en működik.
Viszont még elég gyenge alkalmazás.
Kilógnak a betűk a kijelzőről stb.

(#36683) RootRulez


RootRulez
félisten

Feltettem ezt a Textra SMS-t, jelenleg Handcentet használok(használtam), próbálgatom pár napig, tetszik, lehet marad is

═════════════════════════════════════════

(#36684) zsoltzsolt válasza RootRulez (#36683) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem is tetszik, csak a popup hiányzik belőle, ezért tértem vissza a handcentre. Vagy a legújabban már van ez a funkció?

(#36685) RootRulez válasza zsoltzsolt (#36684) üzenetére


RootRulez
félisten

Nem tom, ha lenne kikapcsolnám, épp az kell, hogy az értesítési területen se látszódjon semmi. Tehát csak akkor lássa akárki az SMS-t és annak feladóját, ha belép az alkalmazásba. Ha a gyáriban ezt meg lehetne oldani, azt használnám. :K

═════════════════════════════════════════

(#36686) w.miki válasza RootRulez (#36685) üzenetére


w.miki
veterán

:0 mindenki a te telefonodat nézegeti a környezetedben?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#36687) TRob1 válasza zsoltzsolt (#36684) üzenetére


TRob1
veterán

Szerintem mindig volt benne. (De egy 35-40 verzió óta tuti :) )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#36688) RootRulez válasza w.miki (#36686) üzenetére


RootRulez
félisten

Az ördög nem alszik. ;]

═════════════════════════════════════════

(#36689) zsoltzsolt válasza TRob1 (#36687) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Van popup a Textra - ban? Akkor visszateszem, mert tetszett régebben, csak ez hiányzott. Köszi az infót

(#36690) #16695808


#16695808
törölt tag

Android. Calendar.
Process váratlanul
leálltot ír mindig, és
nem tudom használni
a naptárt. Egy hülye
takarító progi után
valahogy csináltam egy rendszer
visszaallitast és most rakom össze a telot.
Mi lehet a baj, hogy rakható vissza a gyári
naptárat. Illetve ha nem sikerül akkor milyen appot ajánlotok ami szinkronizál a Google naptárral?

[ Szerkesztve ]

(#36691) kezman


kezman
őstag

Szép napot, valaki használja a Sanity appot, csak az lenne a kérdésem hogy Magyar nyelv van benne? Köszönöm. :R

Ne dühöngj, hogy megöregedtél, van, akinek ez sem sikerül.<< Nokia 5800>>Huawei P Smart>>

(#36692) dokee78 válasza kezman (#36691) üzenetére


dokee78
félisten

Amikor használtam tavaly,még benne volt,ha jól emlékszem.

(#36693) gipsztigris válasza RootRulez (#36688) üzenetére


gipsztigris
addikt

Ezért piros a szeme! ;]

"Mindig kész vagyok tanulni, de azt nem szeretem, ha kioktatnak" -S.W. Churchill-

(#36694) burasu4


burasu4
senior tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.
egyik ismerősnek vízbe esett a Blade-e. Kiszáradt, bekapcsolni be, de az érintője nem működik, igy gyakorlatilag használhatatlan a teló. Minden adat a telefonon van. Hogy tudja lementeni a telefonszámkkat meg a jegyzeteket gépre. Van esetleg valami ötlet? Köszönöm előre is.

(#36695) dokee78 válasza burasu4 (#36694) üzenetére


dokee78
félisten

Telefonszámokat,ha be van kapcsolva a szinkronizálás akkor a Google accountban megtalálja.

(#36696) LonGleY válasza janosibaja (#36680) üzenetére


LonGleY
veterán

Eddig hálózatra kötött webkameráról volt szó, nem simáról.

IP-kamera alapú megoldás kell neked. A lényeg, hogy max egy switch beiktatásával közvetlenül csatlakoznak a routerre UTP kábellel. Meg vannak wifis megoldások is. A sima USB-s webcamokat felejtsd el!

PC-re ajánlott pl. a webcamXP Pro, ami ezek monitorozó alkalmazása lehet. Annál találsz egy kompatibilitási listát is, így leszűkíthető az ajánlott készülékek listája. Cuccok meg pl. itt (nem tudom, mekkora az átfedés a két lista közt).

[ Szerkesztve ]

(#36697) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Google Play Music esetében nem lehet valahogy megoldani, hogy ne a /data alá mentse az offline elérhetővé tett albumokat, hanem a belső SD-re? Így hiába ott a 32Gb-os tárhely, ha nem oda ment, hanem a data partíción foglalja a több száz mega helyet(és akkor még csak pár albumról beszélünk). Steam-elni meg nem akarok 500Mb-os csomaggal, plusz az akksit is jobban szívja..

Everybody lies.

(#36698) RootRulez válasza kezman (#36691) üzenetére


RootRulez
félisten

Mire gondolsz? A program nyelvére (szövegére) vagy a beszédének a nyelvére?

═════════════════════════════════════════

(#36699) Keraa


Keraa
aktív tag

Sziasztok!
Tudnátok ajánlani egy olyan média share alkalmazást amivel a telefonon lévő tartalmat tudom a hálózatba kötött Tv-re küldeni wifin keresztül. (egy LG Optimus G telefonról van szó a beépített "smart share" alkalmazáshoz hasonlót keresek, de egy olyat ami az .mkv fájlokat is kezelni tudja) .A Tv egy wifi routerre van vezetékkel kötve. A telefon pedig azt a wifit használja. :( (A hálózathoz annyira nem értek, szóval valami egyszerű vagy automata felismerő lenne a legjobb)

Előre is köszönöm! :R

(#36700) air válasza Keraa (#36699) üzenetére


air
nagyúr

Ha a tartalom alatt képeket, videókat értesz, akkor az a TV-től is függ. Csak DLNA képes készülékkel lehetséges. Egyébként milyen TV? Képes mkv-t lejátszani?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.