Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36801) NY_A válasza Logeeen (#36250) üzenetére


NY_A
őstag

Szintén próbáltam, de nem igazán jött össze. Én is nagyon hálás lennék egy Next S szabályért Call Meterhet, óriási segítség lenne.

(#36802) air válasza EmberXY (#36800) üzenetére


air
nagyúr

Akkor mi értelme van a SwiftKey-nek? Használd a sima Android, vagy a gyártó által adott billentyűzet appot!
Ha nem használod a Flow-t a szótárral, akkor mivel kell ismerkedni?

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36803) MurdR válasza EmberXY (#36800) üzenetére


MurdR
veterán

Az Anysoftot próbáld ki.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36804) EmberXY válasza air (#36802) üzenetére


EmberXY
addikt

Eddig a go keyboardot használtam, máshol vannak bizonyos karakterek, azért kell ismerkedni vele..
Értelme pedig annyi, hogy némiképp praktikusabb, mint a beépített, valamint be lehet állítani a gombok méretét, hogy ne nyomjak le 4–et egyszerre, és testreszabható, témaválasztás, go-ban háttérkép is beállítható, stb...
Az említett sort azért szeretném ignorálni, mert így több hely maradna a begépelt szövegnek de főleg a billentyűknek.
Szeretem én magam begépelni a szöveget, nem kellenek ajánlások meg autó kiegészítés, elég, ha úgy néz ki a billentyűzet, ahogy én szeretném...
Ezért bátorkodtam megkérdezni, adott esetben megelégedtem volna egy egyszerű nemmel is..

MurdR:

Köszönöm, majd megnézem azt is. :R

[ Szerkesztve ]

Up the Irons!

(#36805) air válasza EmberXY (#36804) üzenetére


air
nagyúr

Mire kell kiegészíteni egy gépkocsit? ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36806) EmberXY válasza air (#36805) üzenetére


EmberXY
addikt

Na pl. ezért rühellem az automata kiegészítést... Kicsit nem figyelek oda, már totál mást ír, persze, hogy rátette az ékezetet... :DDD
Vissza is álltam egyelőre a go-ra, nem szeretem én az efféle kihívásokat így estefelé... :D

Up the Irons!

(#36807) Tyer válasza EmberXY (#36806) üzenetére


Tyer
őstag

Tuti ki lehet kapcsolni, nekem nincs fenn, mert elégedett vagyok a gyárival, de régebben használtam, meg péromnak is az vna fenn, és ugy rémlik, hgoy ki lehet kapcsolni

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#36808) EmberXY válasza Tyer (#36807) üzenetére


EmberXY
addikt

Sehol nem találtam... A go-ban egyértelműen megtalálható... De annak meg egy zavaró plusz menüje van felül, ahonnan a pluginokat lehet előhívni, ha néha odabökök, elkezd valami hülyeséget, azt a menüt sehogy se bírom kiszedni... :)

Up the Irons!

(#36809) air válasza Tyer (#36807) üzenetére


air
nagyúr

Szerintem nem lehet kikapcsolni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#36810) RootRulez


RootRulez
félisten

Na a csodálatos Textra nem jelzi ha SMS-em jön és ha belépek sem írja, hogy lenne új, szóval a Hancent jön vissza. :U

═════════════════════════════════════════

(#36811) maross


maross
veterán

Letezik valami felbontasnegyedelo app? Ha sok a fullhd a jateknak, jol esne negyedakkoraban is jatszani, az még mindig jo felbontas. Csak hat nem artana akkoranak latnia a jateknak a telo kijelzojet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#36812) LonGleY válasza LonGleY (#36787) üzenetére


LonGleY
veterán

Na jó, megoldottam a kérdést. Megnéztem mindenféle fizetős, sőt előfizetős feladatkezelő appot, végül beleakadtam a Business Calendar készítőinek ingyenes kezelőjébe, ami tökéletesen tudja azt, amire szükségem van (thank you again, Fetch):

Business Tasks - Igaz ugyan, hogy nincs egy tonna egyéb platformra, de Androidon cserébe az általam ismert legjobban kezelhető feladatkezelő címével büszkélkedhet. A Google feladatokat noszogatja egy csoportozható, átlátható formában. Mivel több fiókot is kezel, így a todo-listák másokkal történő megosztására is lehetőség adódik. A beállítható figyelmeztetések és a jegyzetek mellett van konktaktok csatolása is, és éves ismétlési lehetőség. Ezeket sok fizetős sem tudja, pedig elég alapnak érzem. Ezen kívül egyedi listaszűrőket lehet építeni, amiért nagy plusz pont jár.

[ Szerkesztve ]

(#36813) Akve válasza NY_A (#36801) üzenetére


Akve
tag

Szia! Ha esetleg kisegítettek a call meter beállításokkal, segítenél nekem is?
Köszi!

Más: van-e olyan app, ami tudja, hogy ha a fülemhez emelem a telót, akkor hív. Bocsi a lámázásért.
Megkérdeztem volna a telóm topikjában, de nagyon halott :O
Telefonom: Alcatel OT 6030X

Élek és élni hagyok.

(#36814) TRob1 válasza RootRulez (#36810) üzenetére


TRob1
veterán

:Y
Nekem eddig mindig jelzett mióta használom (május/június).
Legalábbis senkitől nem hallottam hogy "küttem sms-t ménem válaszótá'?!? :)

¤ R'n'R ¤

(#36815) Deck


Deck
titán

ERR_PROXY_CONNECTION_FAILED

Ezt a hibát kapom a Chromeba csatlakozáskor telefonon. A google appok sem kapnak netet, sem a twitter pedig van wifi más telefonokon jó és a whatsapp, imo működik is rendesen. Mobilnetettel minden jól működik. Nem értem mi a gond.. Azt sem, hogy mit csináljak mivel semmi sem lett piszkálva a telón. :W

[ Szerkesztve ]

PS5

(#36816) dlaj


dlaj
őstag

Sziasztok!
Tudtok ajánlani olyan equalizer progit, ami rendszer szinten módosítja a hangszínt?
Youtube-hoz kellene.

(#36817) papp053


papp053
tag

Sziasztok.
Telefonom felajánlotta a foursquer, track id frissítést, de miután belekezd kiírja hogy nincs elengendő tárhely(300-400mb) letöröltem mindkettőt, aztán felraktam ismét ami ment is playen. Aztán pár perc és ismét jön a frissítés ami megint nem megy fel....
Mi lehet a gond?

(#36818) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

Gondolom már páran hallottatok a mobiltárca tesztről, amikor ugye telefont használunk fizetésre (NFC-vel), na most, ez a drága szervezet és a szolgáltatók nem vettek bele a tesztbe egy HTC telefont sem és eléggé pipa vagyok, hogy a csúcskategóriás HTC One-omat nem tudom erre használni... Szerintetek meglehet úgy pimpelni az .apk-t, hogy beengedje a telefonomat? A gond ott van, hogy feltelepül az app és regelni kéne a telefont. Megkell adni a tfon számot és 1 jelszót az alkalmazáshoz, majd küld SMS-ben egy kódot amit be is ír magának. Na itt van a gond, hogy itt írja ki a hibákat. Vagy netán rootolni kéne a telefont és átírni a systemben a build.prop-ban valamit? (sajnos nem ugrok be a neve, itt vannak a készülék releváns adatai)

Szerintetek kivitelezhető lenne valahogy?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#36819) atike válasza papp053 (#36817) üzenetére


atike
nagyúr

Valami olyasmi rémlik, hogy kell 500 mega szabad hely ahhoz, hogy frissíthess... De nem biztos, de mintha valahol olvastam volna már ilyet...

(#36820) petipetya válasza TheProb (#36818) üzenetére


petipetya
nagyúr

Passz. Azt viszont tudom, hogy az android 4.4-ben lévő egyik új funkció az, hogy az ilyen mobil fizetéshez már nem fog kelleni a szolgáltató által biztosított sim kártya. Ha most nincs ilyen sim-ed, akkor így se úgy se fog menni.

Ha nem így van, akkor majd a többiek kijavítanak.

"nincs rá lezsóidő"

(#36821) TheProb válasza petipetya (#36820) üzenetére


TheProb
veterán

Kártyám már van igen, az jó lenne viszont amit mondasz. Bár gondolom google wallettal menne a dolog. Van elvileg 1 másik megoldás, hogy egy olyan telefonban beregelem a dolgokat ami szerepel a tesztbe és aktívvá teszem a kártyát folyamatosan, így elvileg lehetne használni utána bármilyen NFC képes telefonnal is a kártyát fizetésre, hátránya hogy nem lehet az adminisztrációs dolgokat használni és nézni.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#36822) petipetya válasza TheProb (#36821) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kíváncsi leszek, hogy sikerül-e neked. Amúgy tudsz mondani boltot, ahol van ilyen fizetés? És nem valami külvárosi Tesco. Stikában kipróbálnám a 4.4 érkezésekor után.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#36823) Peace válasza Viktor0610 (#36783) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem elindul, de egy rakás hulladék. A játék indításánál folyamat leáll 1-1 modulja hibaüzenettel. BlueStacks elindul, a játék is gyönyörűen fut, de nincs hangja az emulátornak. :( YouWave pedig már nem is tud mit kezdeni a játék APK fájljával. Lehet lassan feladom, hogy R tech Galaxy Colony-val játsszam. Annyit nem ér meg, hogy telefont váltsak emiatt.

(#36824) skul0 válasza petipetya (#36822) üzenetére


skul0
aktív tag

Kicsit off, de ha szóba jött megkérdezem.
Ez a dolog NFC-vel megy, szóval nem minden olyan helyen működik ahol van PayPass? Az meg hálisten szépen terjed.

(#36825) TheProb válasza petipetya (#36822) üzenetére


TheProb
veterán

Jól mondja skul0, lévén, hogy a PayPass is NFC, bárhol lehet fizetni ahol PP-al :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#36826) petipetya válasza TheProb (#36825) üzenetére


petipetya
nagyúr

skul0 ésTheProb: köszi :R

"nincs rá lezsóidő"

(#36827) Necc válasza dlaj (#36816) üzenetére


Necc
addikt

[link]

Yo momma's so FAT she can save files bigger than 4GB!

(#36828) oncsi


oncsi
őstag

Sziasztok.
Gyorsan összekellene kötnöm egy tabletet egy telefonnal másolás. Céljábol.
Ami rendelkezésre áll
2 tablet SG 8020, Colorovo 10.1 mindkettöhöz van OTG kábel.
2 Sony telefon töltö kábelekkel
Ami nincs az a net.

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#36829) atike válasza oncsi (#36828) üzenetére


atike
nagyúr

Iktass be egy köztes átviteli megoldást... Pendrive... :) Mind a kettőhöz van OTG kábel, akkor fog működni. Máshogy (net és hálózat nélkül) nem hiszem, hogy fog menni... :U

(#36830) oncsi válasza atike (#36829) üzenetére


oncsi
őstag

A telefont nem lehet felismertetni pendrive-ként. (Mert pendrive sincs)
Viszont tudnak wifi HotSpot-ot A tabok valami egyszerű fájl másoló progi kellene amin WiFin müködik, és két hozzá nem értö nőnek telefonon is el tudom mondani. :)

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#36831) atike válasza oncsi (#36830) üzenetére


atike
nagyúr

Jaaa.... Én arra gondoltam, hogy egyik eszközbe be a pendrive OTG-n, ami kell rámásol, másik eszközre rá OTG-n a pendrive és lemásol róla ami kell.

Tablet telefonnal? Androidos tablet? Milyen telefon...? "Butafon"? Kell még egy pár apróság akkor... Mármint adat, hogy pontosan hogyan is lehetne megoldani... :U

[ Szerkesztve ]

(#36832) drmotto válasza oncsi (#36830) üzenetére


drmotto
őstag

Wifi Direct-et nem tudnak?

(#36833) Viktor77 válasza dlaj (#36816) üzenetére


Viktor77
titán

A Cyogenmodból kiszedett DSPManager felmegy rootolás és minden egyéb nélkül.
Playen nincs fent, guglin keress rá. Megy Yt-bal is, most direkt kipróbáltam Y300-on.
Elötte tiltsd le ami alapból a telefonodon van (alaposan), mert hajlamosak összeveszni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#36834) retifosas


retifosas
csendes tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Nem ismer valaki olyan progit, ami az sd kártyán lévő video_ts mappából lejátssza dvd-t és a menüt is kezeli? Az iso a mérete miatt sajnos nem jöhet szóba. Van néhány jó zenei dvd-m, jó lenne ha működne. Csak olyan progit találtam, melyek igaz lejátsszák a vob fájlt, de a menüt nem és fájl váltásakor a lejátszás sem folyamatos.

(#36835) LonGleY válasza retifosas (#36834) üzenetére


LonGleY
veterán

Mi lenne, ha gépen előbb FLAC-be konvertálnád?

(#36836) retifosas válasza LonGleY (#36835) üzenetére


retifosas
csendes tag

Az eredeti dvd sem a legjobb minőség és nem biztos hogy a konvertálásnál jelentkező minőségromlás jót tenne. Egyébként miért pont a FLAC-ot ajánlottad?

(#36837) dlaj


dlaj
őstag

Necc, Viktor77
köszi a tippeket,
holnap lesz időm kipróbálni őket.

(#36838) ribery22


ribery22
tag

Sziasztok!

Olyan appot keresek tabletre, ami a 3G forgalmat számlálja és Dominós mobilnettel is van értelme használni ( tehát egy gombnyomással lehet nullázni, fordulónap pedig nem kell)

Hiába vannak a hátadon szárnyak Van úgy, hogy az angyalok is rossz úton járnak

(#36839) Herczi


Herczi
senior tag

Sziasztok!

Van valami jó Facebook messenger helyettesító app (nem chat!)? Ugyanis a messenger nem indul ell valamiért: application does not have permission for this action

Próbáltam eddig párat, de egyik se jelezte ha üzim jött, valahol azt se láttam mit írok, szóval nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#36840) aicon válasza ribery22 (#36838) üzenetére


aicon
senior tag

3G Watchdog

======== Sim kártyás routerek olcsón ======== https://hardverapro.hu/tag/aicon#aprohirdetesei

(#36841) #59070464


#59070464
törölt tag

Any.Do app-ban létezik, hogy nem lehet megadni olyan teendőt, ami nekem csak a hétköznapokon jelez megadott időben? once a Day-t látok csak, de az hétvégén is jelez. Illetve a Settings / Any.do Moment mit csinál? Nem akarok rájönni.

(#36842) #16695808 válasza Herczi (#36839) üzenetére


#16695808
törölt tag

Icq

(#36843) Akve


Akve
tag

Call meteren kívül tudtok számlaalkalmazást?

Élek és élni hagyok.

(#36844) user01 válasza oncsi (#36830) üzenetére


user01
aktív tag

Ezt a progit tunám ajánlani, ha még aktuális. Közvetlen wifi kapcsolat létesül a két eszköz között. Mindig a fájlküldő eszközön kell használni. A fogadó eszközzel wifi-n rá kell csatlakozni, majd az elindított böngészőbe be kell írni a küldő által kiírt ip-címet, és már megy is a gyors fájlátvitel.

(#36845) oncsi válasza atike (#36831) üzenetére


oncsi
őstag

Végülis vettek egy pendriv-ot, és köztes ezközként megoldották.
De érdekelne egy eredetibb megoldás is.
Tehát a lentebb is írt tabok és, a telefonok Sony X8 2.3.7 CM, és Xperia Ray gyári ICS
Egy Airdroid szerü valami lenne a jó progi, csak két droidos verzióban. És a lényeg az egyszerüség lenne. :-)

user01

Elöbb válaszoltam mielött olvastam volna. Kb ez is jó lehet. Kipróbálom. Köszi

[ Szerkesztve ]

Kinek csak kalapácsa van, mindent szögnek vél

(#36846) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Nagyszerű.Most már üzenetet sem lehet küldeni a Facebook appal.
Kell hozzá a FB messenger.
Viszont push üzenetek tekintetében pont,ugyanolyan szar ez is.
Hiába kapok üzenetet nem jelez.

(#36847) LonGleY válasza retifosas (#36836) üzenetére


LonGleY
veterán

Azért, mert a FLAC veszteségmentes (lossless)..

_____

Hány emberke fog még Facebook problémákkal jelentkezni? Igen, a kliens szar, tudja mindenki. A messenger is az, ezt is tudjuk. Minek ragozni? Az egyetlen értelmes megoldás az, hogy mind a kettőt le kell tiltani a halálba. A kliens helyett van Spatio / UberSync, a chat helyett pedig Xabber, imo messenger, Trillian stb. Vagy ott a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#36848) tybsen


tybsen
addikt

Hangouts masoknal sem jelez?

Ma reggel belepek a laptopon a gmail-be es latom, hogy 2 hangout uzenet van az emaileknel a bejovo postafiokban (ez is milyen mar, hogy a bejovo emailekhez rakja az el nem olvasott uzeneteket), amirol nem ertesitett. Nem szoktam hasznalni a hangout-ot, de most eppen az egyik ismeros ezen irt es eleg bosszanto, hogy nem ertesitett. Belepve az androidos app-ba, akkor jelezte az uzeneteket, amikor beleptem.

(#36849) S e t h válasza tybsen (#36848) üzenetére


S e t h
nagyúr

Érdemes elolvasni a hangoutsnál írt megjegyzéseket, értékeléseket, az alapján csak jobb chat alkalmazasokat talál az ember, egyébként gyakori hiba hogy késve érkeznek meg az üzenetek, a jelzés kimaradása most nem rémlik.

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#36850) Tyer válasza tybsen (#36848) üzenetére


Tyer
őstag

Nekem tökéletes!

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.