Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-06 13:22:11

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

A warez minden formája tabu, mindenki használjon legális módot az alkalmazások beszerzéséhez.
Milyen alkalmazást ajánlunk kérdésre a válasz elég nagy valószínűséggel az összefoglalóban található.
Nem alkalmazás specifikus kérdésnél a telefonod típusát, android verzióját is írd le.

Hasznos tippek, információk találhatóak az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135501) Astery válasza Foose (#135490) üzenetére


Astery
senior tag

Pedig a legutolsó frissítés újdonságai között szerepel a személyes szótár importálása/exportálása ... de hogy ezt hogyan ...

(#135502) Foose


Foose
addikt

Na most akkor kinek van igaza!? Működik a szótár szinkron vagy nem!? :U ha én most a gboardot letörlöm, nem biztos hogy vissza rakom. Én sem találom az import-export lehetőséget... Jó lenne még a swype, de az meg ugye.... Mindent megszüntetnek ami jó. Kajla csoki, krumplicukor... :D

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#135503) bigrock válasza Foose (#135502) üzenetére


bigrock
addikt

A #135498 hsz. alapján működik. Én is így tettem fel, ott a menüpont. A gógli meg sz@rjon sünt, hogy ennyire töketlenek.

[ Szerkesztve ]

(#135504) Foose válasza bigrock (#135503) üzenetére


Foose
addikt

És mi van akkor, ha Seth-nek van igaza, és bár rá lehet nyomni a lentebb írtak szerint a szinkronra, de nem is működik!? Nekem most a gboard menüjében a szótárt megnyitva kb 30 szót mutat. Bár írás közben meg felismeri amit akarok. :F

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#135505) bigrock


bigrock
addikt

A személyes szótárban az jelenik csak meg, amit a + jellel oda viszel fel. A többi elvileg a felhőben szinkronizálódik. Elvileg :)

(#135506) Foose válasza bigrock (#135505) üzenetére


Foose
addikt

Aha, oké. Kár hogy a felhőhöz nem lehet hozzáférni. Egy darabig tesztelem még, hátha nem rontották el...

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#135507) darvinya válasza Foose (#135502) üzenetére


darvinya
titán

Mint írtam, hogy akkor fogja mutatni a szinkronizációt, mikor nincs fiókhoz kötve.
Nálam is ez volt, mert nem voltam belépve emiatt mutatta.
Miután beléptem eltűnt a menü, s csak törlés van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135508) Foose válasza darvinya (#135507) üzenetére


Foose
addikt

Értem én, most nálam is csak törlés van. Most kicsit vissza térek a SwiftKeyhez, sok éve karácsonyi akcióban megvettem, így már van benne sok szó megtanulva.

Lehet ismersz régebbről,Nrg néven :) Mostanában SirDannyL

(#135509) gyuszmó


gyuszmó
őstag

Üdvözlet

Van vmi program ha jól emlékszem amivel a böngészés alatt chrome, menteni lehet. Cikket képet stb jegyzebe ilyesmi.

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#135510) pube111


pube111
senior tag

Melyik appal lehet azt megoldani, hogy egy ismert wifi hálózatra ne csatlakozzon a teló? Nem akarom elfelejtetni, mert azt is használom, de ne csatlakozzon hozzá magától.

(#135511) pikszel válasza pube111 (#135510) üzenetére


pikszel
őstag

Nem tudom milyen rendszered van, de ha rányomsz a hálózat nevére, akkor ott van olyan opció, hogy automatikus újracsatlakozás, vagy valami hasonló. Az elől kellene kivenni a pipát.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#135512) vgyuri válasza gyuszmó (#135509) üzenetére


vgyuri
őstag

Pocket? Androidon (megosztás) és pc-n is (kiegészítő) működik Felhőbe is szinkronizál, hosszabb cikkeket ezzel szoktam elmenteni, hogy majd később elolvasom.

(#135514) gyuszmó válasza Marlon.B (#135513) üzenetére


gyuszmó
őstag

Igen, Sorry droidra cikk, szöveg kép mentése , stb amit böngészés során menteni szeretnék.
Köszi

"Ne tégy olyat mással amit nem szeretnéd,hogy veled tegyenek"

(#135515) pikszel válasza Marlon.B (#135513) üzenetére


pikszel
őstag

Android rendszerre gondoltam nyilván, csak azon belül volt kérdéses a verzió. Viszont most megnéztem a biztonság kedvéért. Készülékfüggő lehet, mert Samsung Galaxy J6+-szon van ilyen opció, Huawei Mate 20 Lite-on nincs, vagy csak nem találtam meg.

„Az egyedüli létező dolgok az atomok és az üres tér; minden egyéb puszta képzelet”

(#135516) Dolphine


Dolphine
addikt

Sziasztok!

Létezik olyan képnéző app, ami a tabletre kötött SD kártyán (OTG-n keresztül) a RAW fájlokat képes kezelni és lapozni? Egyesével meg tudom nézni már most is, de csoportosan nem tudok olyan appról ami megnyitná, így a képek "söprése" sem működik. :F

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135517) Fall-N válasza tibike8 (#135410) üzenetére


Fall-N
veterán

Próbálja ki az Alarmy nevű ébresztőt. Van benne sok nehezítés, de neki a QR kód beolvasás vagy a fotóval való feloldás lenne a legjobb. Érdemes a kinyomtatott QR-t a mosdónál elhelyezni vagy a fotót ott beállítani valamilyen tárgyra. Addig úgysem áll le, úgyhogy biztos felébred rá.

(#135518) Fall-N válasza Dolphine (#135516) üzenetére


Fall-N
veterán

Azt hiszem a photo kiegészítővel a MiXplorer tudja. A Silver változat fizetős az ingyenes változat az XDA-n van.

Mondjuk érdemes megvenni, mert (szinte?) mindent tud.

(#135519) tybsen


tybsen
addikt

Sziasztok, 2 dologban szeretnék egy kis segítséget kérni:

1. Facebook Messenger lite-nál a rezgést hol lehet kikapcsolni? Nálam nincs ilyen opció vagy legalábbis nem találom sajnos.

(2. Ez igazából inkább androidos általános kérdés de nem tudom hol tudnám megkérdezni: régen volt olyan lehetőség fejlesztői beállítások alatt (nexuson - addig kellett klikkelni amíg az ember fejlesztővé nem vált), hogy az egyes alkalmazásokat részletesen testre lehetett szabni hogy hogyan értesítsenek. Felugró ablak, hang és vizuális, stb - ez már nem létezik? Pixelen hiába keresem. Persze az értesítéseknél és hangoknál a normál menüpontban vannak dolgok de én nem ezt keresem hanem ezt a fejlesztői dolgot ami régen volt).

Koszi előre is ha valaki tud segíteni.

(#135520) Probert75 válasza tybsen (#135519) üzenetére


Probert75
addikt

A Biuld számot kell sokszor bökni, 7-8X.

(#135521) tybsen válasza Probert75 (#135520) üzenetére


tybsen
addikt

Igen köszi arra emlékeztem de sajnos ott nem találom ezeket már :( (köszi szépen a gyors választ!)

(#135522) Dolphine válasza Fall-N (#135518) üzenetére


Dolphine
addikt

Az ingyenes XDA változat tudja kipróbáltam. Gyors, nagyon jó! :Y Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R
Szerintem a fizetős változatot is megveszem, úgy érzem! :K

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135523) -B-


-B-
senior tag

Autós költségek (szerviz, tankolás) nyilvántartására melyik alkalmazás ajánlott?
Elsősorban magyar nyelvű érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#135524) Fall-N válasza Dolphine (#135522) üzenetére


Fall-N
veterán

Nincs mit, én már a Silver változattal leváltottam a Solid Explorert.

(#135525) zhorvath válasza -B- (#135523) üzenetére


zhorvath
aktív tag

Drivvo.

(#135526) domerator


domerator
veterán

Sziasztok

Google mapset navigációra használva, ha nyomok egy home gombot, akkor egy kis ablakba teszi a maps képét. Igaz, hogy ide-oda lehet húzogatni, de nekem akkor is k..vára zavaró: ha háttérbe akarom tenni, akkor mi a retekért nem megy tényleg háttérbe??? :W

Lehet ezt valahogy beállítani, hogy tényleg eltűnjön a navi ablak, vagy ezt is ránk erőszakolta a gugli?

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#135527) Probert75 válasza domerator (#135526) üzenetére


Probert75
addikt

Nekem simán a kis ablakot kiixelve eltünik, majd a legutóbbi alkalmazásokban megérintve újra mutatja a beállított útvonalat.

[ Szerkesztve ]

(#135528) darvinya válasza domerator (#135526) üzenetére


darvinya
titán

Mivel navigációt indítottad és be van kapcsolva a Kép a képben funkció (Beállítások-Alkalmazások-Összes alkalmazás-Térkép-Speciális-Kép a képben), emiatt rakja kis ablakba.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135529) tomy86 válasza -B- (#135523) üzenetére


tomy86
addikt

(#135530) -B-


-B-
senior tag

zhorvath
tomy86

Köszönöm a javaslatokat, kipróbálom őket!

(#135531) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Van ajánlott RAW editor?
Lightroom eredményével nem vagyok elégedett.

#?*@&!

(#135532) domerator válasza darvinya (#135528) üzenetére


domerator
veterán

Koszi, ez volt a megoldas. :R

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#135533) junior11


junior11
veterán

Ha vki ki szeretné próbálni... Tesztelhető az androidos Firefox új kiadása

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#135534) Dolphine válasza Fall-N (#135524) üzenetére


Dolphine
addikt

Az nekem még fenn van! :DDD

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#135535) darvinya válasza junior11 (#135533) üzenetére


darvinya
titán

Maradok Opera-nál. :D

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#135536) laleeee


laleeee
őstag

Van olyan app,ami egy szöveges videó alá ki tudja írni a szöveget angolul mint a youtube ?

[ Szerkesztve ]

(#135537) Magnat


Magnat
veterán

Üdv,

erre esetleg vki?

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#135538) eclipse19 válasza laleeee (#135536) üzenetére


eclipse19
senior tag

Azt nem a Youtube app egyedül csinálja, hanem a mögötte lévő online Youtube szolgáltatás.

Újabban a google csinált valami hasonlót, de nem hinném, hogy a képernyőn futó videóra rá tudja tenni a felismert szöveget.

Viszont ha van egy videód, bármikor feltöltheted YT-ra és lejátszhatod onnan.

Hogy a telefonom működése attól függjön, hogy valaki más fizeti-e a számláját??? Viccnek is rossz....

(#135539) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

A bnőm telefonján újratelepíteném a messenger alkalmazást,de nem tudom,hogy visszajönnek e az üzenetek a telefonba?
Alkalmazás töröl majd újratelepít,meglesznek e az alkalmazásban (facebook-ban biztos megmaradnak) az eddig trécselt/fogadott/küldött fotók?

(#135540) kidnou válasza Elims (#135539) üzenetére


kidnou
senior tag

Minden marad

(#135541) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Egyik rokon srác vett egy okosórát... Ami nem túl okos az alkalmazás nélkül.

Az óra típusa Elements Terra EL

Van hozzá ugyan QR kód... De minek, ha nincs alkalmazás már a linken...

Kérdés: Valami alternatív megoldása létezik a ilyesminek, vagy kb. kidobhatja az órát?

(#135542) laleeee válasza eclipse19 (#135538) üzenetére


laleeee
őstag

Köszi :R

(#135543) nyisziati válasza Keeperv85 (#135541) üzenetére


nyisziati
veterán

Próbáld meg a Fundo appok valamelyikével (Wear, Bracelet, Pro), hátha beveszi.

(#135544) Somatom válasza Keeperv85 (#135541) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem felejtős. Egyébként érdekes probléma. Gyanítom, hogy a Google új, jogosultsági hisztije miatt hiányzik az alkalmazás a link mögül. Én a Huawei Talkband -del jártam hasonlóan. A Xiaomi Mi A2 Lite -on errorba futott a segédalkalmazás telepítése. Nélküle ez a kütyü is elég butus lett.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#135545) sbwolf válasza Keeperv85 (#135541) üzenetére


sbwolf
aktív tag

Próbáld meg ezt.
Illetve érdeklődj itt.

(#135546) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Köszi!

Közben találtam egy ilyet is:

[link]

Úgy tűnik ez is működik...

(#135547) atosan


atosan
addikt

[link] Húha? Bocsi ha már volt, annyira nem merültem bele a témába.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#135548) Llew


Llew
senior tag

VLC-vel van olyan gondom az utóbbi időben (pár hete), hogy eltűnnek belőle az adatok (előadók, albumlista, stb.) és ha kézzel beállítom a mediafájl mappát akkor sem kezd el frissíteni csak ha az alkalmazás kezelőben lelövöm az egész appot majd újraindítom. Korábban ilyet sose csinált pedig évek óta használom. A beállításokat sem módosítottam. Valakinek ötlete?

Az emberiség olyan, mint a krumpli: a java a föld alatt van.

(#135549) Elims válasza kidnou (#135540) üzenetére


Elims
veterán

Köszi!! :-)

(#135550) Somatom válasza atosan (#135547) üzenetére


Somatom
veterán

De csúnya vége lesz ennek, ha a kínai kormány is beszáll a buliba! Vajon, mennyire lesz eladható egy iPhone, ha majd otthon kell gyártani, amerikai munkabérekkel?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.