Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) BL@CK válasza atti_2010 (#400) üzenetére


BL@CK
aktív tag

De, csak nem talál magának se semmit hozzá, meg én is hiába raktam fel minden drivert. SM buszvezérlő, USB vezérlő sárga, de az usb3 vezérlő jó, ott nincsen gond elvileg driver szinten.

Shatter your limits!

(#402) atti_2010 válasza BL@CK (#401) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Alapon van minden? Csinálj egy Bios frissítést és egy Resetet.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#403) BL@CK válasza atti_2010 (#402) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Megtörténtek ezek már és semmi, más ötlet :F

Más: Nálam elég tuningosnak tűnik a proci 4.8 simán megy 1200-as gpu órajellel és 2400-as rammal :)

Shatter your limits!

(#404) leviske


leviske
veterán

(#388) Lord Vader: :DDD

(#390) dergander: Ezt nem vitatom, csak ha belövik mondjuk a Extreme6+ ára fölé, akkor zavaró, hogy ilyesmin spóroltak. (Eredetileg Fatal1tyt akartam írni, de úgy látom végül az is 4+2 kiszerelésben jött ki. Vagyis a honlapja szerint.)

(#391) Vartanus: Nem teljesen fair elkezdeni győzködni egy tulajt arról, hogy rosszul választott. Főleg, hogy azért a Sniper messze nem nevezhető rossz választásnak. Tény, hogy a Gigabyte szétválasztotta a "gamer" és a "technológiai zászlóshajó" kategóriát, de végignézve ugyanezt csinálta végül az MSI és az AsRock is. Sőt, nem lepne meg, ha az új Crosshair is ennek megfelelően lenne kialakítva. (Kicsit Maximus Formula feeling a mostani helyzet.)

(#393) atti_2010: Majd tesztet azért kérünk. :))

(#403) BL@CK: Alap feszen? :Y

[ Szerkesztve ]

(#405) BL@CK válasza leviske (#404) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Jelenleg csak tesztelgetem még, beraktam procit 1.4 -re aput is ugyanennyire a ramot meg 1.7-re. Mihelyst lesz majd időm foglalkozni vele majd rámegyek jobban, meg a feszeket is belövöm, mert most csak jócskán felényomtam, hogy tutira mennyen.

Shatter your limits!

(#406) atti_2010 válasza leviske (#404) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Egyelőre csak a Trinityvel fog menni mert szeretnem kicsit olcsóbban megvenni a Kaverit, meg amúgy is sokat költöttem most hardvere.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#407) Vartanus válasza leviske (#404) üzenetére


Vartanus
őstag

Én nem győzködöttem,csak leírtam,hogy szerintem mit hibázott el rajta a Giga és hogy végül miért nem vettem meg,talán ez nem baj egy számtech fórumon:)

Egyébként fura az MSI..a G45-öst a CES-en az MSI kolléga úgy mutatta be,hogy ezt a deszkát játékra és OC-ra tervezték direkten. Az OC tervezésre utal több fícsőrje is: dedikált feszültségmérő pontok,POST code kijelző,instant gombok a deszkán,valahol olvastam hogy direkt 6rétegű PCB,tuningra kihegyezett bios és utility programok....és a CES-re kirakott lapon ugye még 6+2fázis volt-erre meg kiderül hogy a kereskedelmi forgalomba került lapokon 4+2 van,kicsit kib@szásnak érzem egy olyan lapnál aminek egyik fő tervezési célja a tuning volt,pláne haaa olyan áron jön(a régi lapomon az A85X-G65-ösön,ami anno 30K volt is 6+2 figyel). A kis „szar” 25K-s Asrockon meg ott figyel a 8+2. Nagyon bízom benne hogy az MSI csak a képet szúrta el,mert az lenne nekem a tökéletes lap.

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#408) apatyas válasza BL@CK (#403) üzenetére


apatyas
Korrektor

Hát ha nálam (lenne egyáltalán) annyin menne, akkor én letojnám hogy nem megy az usb.

pezo77 #5 2017.12.14. 13:29 Hmm. És ez az e-hajó akkor hol is tud kikötni? Az e-bay -ben? ;)

(#409) BL@CK válasza apatyas (#408) üzenetére


BL@CK
aktív tag

Ez egy htpc-ként fog üzemelni, csak kitesztelem egyenlőre, majd később jelentkezek még eredményekkel, ha sikerül valami. Fontos lenne az usb nálam a htpc szerep miatt is.

Shatter your limits!

(#410) dergander válasza leviske (#404) üzenetére


dergander
addikt

Ha észrevetted akkor csak szinte olcsó kategóriás lap jött ki az FM2+ hoz ,de ez volt a Richland/Trinity időkbe is,nem nagyon fognak 30e forint fölé menni,vagyis fognak,de a 40e határt nemfogják elérni. Ez az AMD sajátotssága olcsón ad jót,mostse lesz másképp... Kérdéses hogy majd a nagy overclock bajnokok mivel érik el a 7Ghzes határt,mert akkor már a 4+2 kevés lesz,de nekünk mint egyszerű gémereknek eddig azt mutatja elég.

Kiváncsi vagyok lesz-e mondjuk 10+2 v 8+2 kiadás FM2+ fronton

(#411) Vartanus válasza atti_2010 (#393) üzenetére


Vartanus
őstag

atti,te elvileg nem az MSI A88X-G43-at tervezted megvenni egyébként?

dergander:

Elvileg az Asrock Extreme6+ az 8+2-es és a biosában van is direkten olyan opció,hogy LN2 OC. Én is extrémebb hűtést tervezek(vízhűtés amin 2nagy hűtőradiátor lesz szárazjéggel),nagyobb mértékű OC-val,ezért ennyire fontos nekem a VRM és a bios milyensége.

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#412) dergander válasza Vartanus (#411) üzenetére


dergander
addikt

Mennyibe fog vajon fájni az az extreme 6+ ?

Éppen legyen kevés fázis,de minőségi...mint sok de gagyi.

[ Szerkesztve ]

(#413) headhunter válasza dergander (#412) üzenetére


headhunter
addikt

[link]

A10-7850K 2x annyiba kerül, mint a csúcs lap hozzá... :F

Én 60-65.000Ft-ra gondoltam előzetesen az alaplap és proci árára.

(#414) leviske válasza dergander (#410) üzenetére


leviske
veterán

Hát, azért nem fitymálnám le a mostani lapokat sem. Messze jobb a kínálat, mint amilyen FM2/FM1 esetén volt. Szvsz minél jobban nézegetem a lapokat, annál gyanúsabb, hogy az AMD kért $120 köré a gyártóktól 1-1 "gamer" cuccot, javított hangkimenettel.

Extrém tuningra meg ott van még mindig az Extreme6+ a maga 8+2-es DIGI VRM kiszerelésével. :DDD

(#412): A Sniper árában kapható.

(#407) Vartanus: Nem hiszem, hogy rossz a kép, mert a hivatalos oldalon is ezt látni.

(#406) atti_2010: Akkor meg képeket a biosról meg a kiszerelésről! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#415) atti_2010 válasza Vartanus (#411) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Eredetileg igen de aztán megláttam az Asrock Killert és megtetszett.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#416) steewcv65 válasza xmaas (#392) üzenetére


steewcv65
őstag

Köszönöm szépen az infót!
Még annyi kérdésem lenne,hogy érdemes egy ilyen rendszerbe pénzt tenni,és venni hozzá egy r9-270x-vgat-t.Vagy inkább vegyek egy r9-280x-et?
Mert a gondolatom az lenne,hogy a kaveri+r9 270x lehozná ,vagy megközelíteni az r9 280x teljesítményét?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#417) dergander válasza steewcv65 (#416) üzenetére


dergander
addikt

A kaveri minden GCN kártyával képes lesz CFre,csak épp a 270xnél nemlesz semmi teljesítmény növekedés,mint mondjuk a 260nal mérten,inkább csak a true audio miatt kellesz nekünk a nagyobb kártyásoknak a cf és a kaveri

(#418) atti_2010 válasza dergander (#417) üzenetére


atti_2010
nagyúr

csak a true audio miatt kellesz nekünk a nagyobb kártyásoknak a cf és a kaveri

No meg a Mantle miatt.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#419) dergander válasza atti_2010 (#418) üzenetére


dergander
addikt

De a mante minden kártyán lesz,viszont True Audio csak a 260x,290,290x valamint a Kaveribe van csak,igy aki 270xet vesz annak nincs eme technológia :B

[ Szerkesztve ]

(#420) leviske válasza dergander (#417) üzenetére


leviske
veterán

Azért a 270X esetében jó esély van rá, hogy észre lehet majd venni. És "statisztikailag" a 290X mellett is észre lehet majd venni, ha minden jól megy.

(#419): Én úgy tudtam, hogy a Kaveri mellett felelseges TrueAudio-t támogató kártyát venni, mert a processzor intézi a kód feldolgozását. Ha Intel nem Kaveri van a gépben, akkor van szükség 260/290 szériás kártyára.

[ Szerkesztve ]

(#421) stratova válasza atti_2010 (#418) üzenetére


stratova
veterán

Ne vedd magadra, mert nem csak te használod így. Már nagyon böki a csőrömet.
Nincs olyan szóhasználat, hogy "kellesz".

(#422) steewcv65 válasza steewcv65 (#416) üzenetére


steewcv65
őstag

Mi sz s GCN?Akkor ez azt jelenti,hogy sokat nem dob egy 270x-en?

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#423) Vartanus válasza steewcv65 (#422) üzenetére


Vartanus
őstag

GCN=Graphics Core Next>az AMD Radeon VGA-k(és IGP-k)legújabb architektúrájának a neve.
Az hogy mennyit dob és micsodán,várjuk már meg a teszteket a Kaveriről,mert jelen esetben sokan csak kósza netes adatok alapján hasraütés szerűen állítanak ezt-azt.

[ Szerkesztve ]

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#424) steewcv65 válasza Vartanus (#423) üzenetére


steewcv65
őstag

Köszi!Valahogy én is így gondolom,mert nem találtak úgy igazából semmi olyat róla!

#MSI B550 Gaming Plus# Amd Ryzen 5800x3D# Kingston Renegade 3733mhz cl15 #Fractal Lumen S28#Nitro+ 7900 XT #Seasonic Focus Gold 850W# HYTE Y60# Keychron Q3 Silent Peach#Epomaker Th80Pro#Razer Pro Click#Rog Cetra#34" Odyssey OLED G8 G85SB #Google Pixel7

(#425) Vartanus válasza steewcv65 (#424) üzenetére


Vartanus
őstag

Majd ha kijön Oliverdáék 8-10oldalas ph!s tesztje,na majd akkor már lehet mondani a konkrétumokat.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#426) dergander válasza Vartanus (#423) üzenetére


dergander
addikt

Mondjuk épp szerkeszthetnél is,nemkell floodot használni.

A GCN kártyák azok amelyek 7xxx szériaszámmal kezdődnek és az újabbak pedig R7 vagy R9el, Az erősebb kártyákon nemfog meglátaszani nagy növekedés,lehet hogy csak minimális lehet hogy annyi se,ergo a kaverivel CF lehet nemlesz előrébb.
A Kaveri cikkben itt a PHn leírták már,a bivaly kárták alapból erősek és egy IGP már nemtud nagyon beleszólni :)

[ Szerkesztve ]

(#427) Vartanus válasza dergander (#426) üzenetére


Vartanus
őstag

Mondjuk épp lejárt a szerkesztési idő...

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#428) dergander válasza Vartanus (#427) üzenetére


dergander
addikt

Elvileg 5 perc van,belefért volna,de sebaj hagyjuk

Egy kis Aidás GPGPU mérés

(#429) atti_2010 válasza stratova (#421) üzenetére


atti_2010
nagyúr

A 417 hozzászólásból idézet csak elbaltáztam.

[ Szerkesztve ]

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#430) dergander


dergander
addikt

Csináltam egy mérést,IGP+dVga

(#431) dezz válasza dergander (#426) üzenetére


dezz
nagyúr

Nem volt flood, ugyanaz az avatarjuk. :)

(#432) dergander válasza dezz (#431) üzenetére


dergander
addikt

Uhh tényleg bocsi a sértettől :B :P :DD

[ Szerkesztve ]

(#433) letepem válasza dergander (#428) üzenetére


letepem
aktív tag

Gpu mread miért kevesebb mint a cpu-é ?

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#434) dergander válasza letepem (#433) üzenetére


dergander
addikt

Ezt énse értem,de a másolás brutális nagy :)

(#435) Vartanus válasza dergander (#432) üzenetére


Vartanus
őstag

Semmi gáz,este volt nem figyeltél:D

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#436) O_L_I


O_L_I
őstag

Van ez a AMD Face login és screen mirror amit elvileg támogat a Kaveri de nem tudom telepíteni.
TI mit tudtok erről?

Ja csak notebook és tablet.... de miért.

[ Szerkesztve ]

(#437) eastone1


eastone1
senior tag

Semmi infó? Mindenki hógolyózik :DDD

(#438) dergander


dergander
addikt

Elég érdekes dolgot tapasztaltam,bármi húzásra nem nagyon reagál a gép,viszont Játékok alatt szépen tartja az elvárt FPS szintet,viszont az aida memória benchnél valami furcsa mód,olyannyira minimálisat ugrik,minden bizonnyal betudható a Régi Aida verziónak

Tehát ettől nem nagyon rugaszkodik el,még vicces dolog az is hogy az NB miért csak 200Mhz :Y ;)

(#439) Vartanus válasza dergander (#438) üzenetére


Vartanus
őstag

Ezt: „ bármi húzásra nem nagyon reagál a gép”-hogyan érted?Biosban pl beállítod hogy 4Ghz és nem tartja vagy hogy?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#440) leviske válasza dergander (#438) üzenetére


leviske
veterán

Fiery-vel korábban ezt már beszéltük. Nem az AIDA hibája, mert WinRAR alatt is ilyen arányokban van a Trinity/Richland duóval. Ez vagy BIOS hiba, vagy a HSA miatt lett így belőve, vagy szimplán egy olyan hiba, amit egy későbbi revíziójú lapka javíthat.

Az NB órajel már más tészta ennek fényében.

(#441) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Jól látom, hogy hagyományos x64 CPU-ként azonos órajelen jelentősen lassabb a Kaveri, mint a SandyBridge? :U

A HSA (leginkább a jövendő PS4/XBO játékportok remélt funkciói) miatt talán váltottam volna, ha kb. ugyan azt hozza, de így...? :(((

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#442) solfilo válasza janos666 (#441) üzenetére


solfilo
veterán

Igen, c2c gyengébb, nem tudom, ezen mi a meglepő. Emellett a Kaveri sok minden, csak nem hagyományos x64 CPU.
A tranyók az igp-ben vannak, csak egyelőre nincs nagyon semmi, ami kihasználná. Ha ez megtörténik, akkor másképp fest majd a kép. :K

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#443) deja vu válasza janos666 (#441) üzenetére


deja vu
addikt

A 290x-ed mellé gondoltad a kaverit? :DDD Azért mert jelenleg haswell i5 árban van még nem hozza prociban azt a szintet, majd pár hónap és beáll 35 ezer körülire amiért már kafa vétel lesz.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#444) janos666 válasza solfilo (#442) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, c2c gyengébb, nem tudom, ezen mi a meglepő.

Nem is tudom...? Az, hogy két generáció van köztük az AMD előnyére? :P

Rendben, hogy APU-ként még le is nyomhatja az Intel aktuális (és akár következő generációs) termékeit, de manapság és a nem túl távoli jövőben azért erősen kell még a nyers CPU erő, akár még játékra is (ahogy megannyi másra, köztük számtalan olyan dologra is, ami nem is igazán profitálna a HSA-ból, de gyakorlatilag még akkor se csinálnák meg a programozók, ha amúgy lenne értelme).

Épp ezért én elvártam volna, hogy nagyjából hozza azt CPU-ként is a Kaveri, mint a Sandy, különben számomra teljesen értelmetlennek tűnik a csere. Főleg, hogy ott van az az opció is, hogy cserélek, csak épp erősebb Intel CPU-ra, és abszolút pesszimista vagyok, hogy a következő egy-két évben jön majd olyan játék, ami többet nyújt Kaveri-vel, mint SandyBridge-el, és mint játék is érdekel, nem csak mint benchmark.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#445) solfilo válasza janos666 (#444) üzenetére


solfilo
veterán

Két generáció ide vagy oda, teljesen más a két architektúra (Trinity előtti AMD-khez képest is), c2c összevetésnek nincs nagyon helye sztem. Többet ér a teljesítmény/fogyasztás, de ugye abban sem jeleskedik. :DDD Egyébként házon belül is szép visszalépés c2c. Trinity teszt architektúra részéből lehet követeztetni, hogy szerepel a Kaveri.
A csalódottságot értem. Jövőbe mutató APU, még nincs kihasználva. Mire ki lesz, addigra meg jó eséllyel kint lesz még 1-2 generáció.

solfilo

(#446) atti_2010 válasza janos666 (#444) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Miért kérdezel ha konkrét válaszod van, amúgy a Kaveri nagyon sokkal jobb mint a c2d bármilyen szinten.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#447) janos666 válasza atti_2010 (#446) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A kérdésem szó szerint értendő.
Eddig csak egyetlen AIDA benchmark-al sikerült összevetnem a saját 2500K-mmal egy 4.5Ghz-re húzott Kaveri-t, és ott képedtem el, hogy egyes tesztekben mennyivel lassabb. (Nem azt vártam, hogy lesöpri, de nem is ezt, hogy ennyire elmarad.) Így megkérdeztem, hogy jól látom-e, hátha valaki több teszt látott már, és ettől azért árnyaltabb a kép.

amúgy a Kaveri nagyon sokkal jobb mint a c2d bármilyen szinten.
Ez most pontosan mi, és honnan jön ide? :U
Két generációt mondtam. A Nehalem előtti Core2Duo az már muzeális. :DD
(Már rég a Haswell-nél jár az Intel és volt még a Sandy/Ivy a Nehalem/Westmere előtt, majd csak azután jön visszafelé a Core/Peryn.)

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#448) stratova válasza janos666 (#447) üzenetére


stratova
veterán

Nem tudom meddig marad ilyen magas Kaveri ára (remélem nem sokáig), de CPU oldalon eddig a 2 modulos APU-k Core i3 ligájában játszottak s még ha a több szálon nyújtott teljesítmény javult is, nem termett Kaveriben +1 modul. :) Ahol több szálat intenzíven használt az alkalmazás ott FX 6300/6350 volt Sandy i5 környékén, FX-8350 pedig 2600K szintjére jött fel 4 modullal pl Cinebenchben (nem c2c, hanem mindkettõt gyári órajelén viszgálva). Egy szálon 40-60% volt a lemaradása Sandy Bridgehez mérten Piledrivernek c2c. Steamroller átlagosan ~10%-ot javult Piledriverhez képest c2c.
Jelenleg semmi nem kényszerít téged kapkodásra. Ha jó a Sandy i5, legfeljebb megvárod míg befut pár újabb cím és teszt, majd meglátod jelent-e számodra Kaveri bármilyen érdemi extrát.

[ Szerkesztve ]

(#449) leviske válasza janos666 (#444) üzenetére


leviske
veterán

Aktuálisan a Kaveri-t érdemes úgy kezelni, mint egy konzolt amin lehet Windows-t futtatni. Hogy fog-e ténylegesen olyan támogatást nyújtani az AMD, mint amilyet a Microsoft és Sony képes, azt majd az idő eldönti. Mindenesetre az látszik, hogy nem sikerült akkorát pukkantani a szoftveres körítéssel megjelenéskor, ami hatalmas gond.

Ezeken túl a HSA kapcsán vannak kialakulóban dolgok és ahol van OpenCL, ott ténylegesen megfelelő árban van az Intelekkel, de erre alapozva még korai APU-t venni.

A vásárlás kapcsán én sem vagyok még meggyőzve, mert nem csak játszani szoktam a gépen és az exkluzív képességek közül is egyelőre a TrueAudio van belengetve, ami azért számomra se elég ahhoz, hogy annyit adjak érte, mint egy FX-8350-ért vagy egy i5-4670-ért.

[ Szerkesztve ]

(#450) janos666 válasza deja vu (#443) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

A 290x-ed mellé gondoltad a kaverit? :DDD

Azért elég ironikus az is, ha csak röhögni lehet az ötleten, hogy egy AMD kártya mellé AMD APU-n gondolkozik az ember, mert tudhatná, hogy a mellé csak Intel CPU-t szabad tenni. :C

Jelenleg amúgy csak egy HD5850 van a gépben, a 290(X)-ek egyelőre a bányában dolgoznak. Majd akkor fogok be egyet játékra, ha nem lesz már értelme ott járatni őket, vagy ha jön egy játék, ami tényleg érdekel, és kell alá a vas.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.