Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-01-31 18:13:51

LOGOUT.hu

Gyakori kérdések, téma összefoglaló és alkalmazás ajánló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18228) paulo92


paulo92
tag

Sziasztok!
Macbook Air vásárlása előtt állok. A következő lenne a kérdésem: kb. hány GB szabad hely áll rendelkezésre egy 128GB-os modell esetében? Azért érdekelne, mert nem tudom, hogy megérné-e számomra a 256-os modell.. Alap feladatokra lenne: netezés, jegyzetelés, szövegek szerkesztése, illetve időnként képek szerkesztése (lightroom, photoshop) és weblapkészítésre (dreamweaver). Viszont ezek mellett szükségem van windows-ra is (egyetemi c# tanulás végett) virtualizálva...(parallels-t néztem ki erre a célra) Jelenleg windows asztali pc-t használok, ebben is 128-as SSD van és még kicsit több mint 60Gb szabad hely áll rendelkezésre. Adatok többségét amúgy külső meghajtókon illetve felhőben tárolom. Cto gépet szeretnék 8GB rammal. Szerintetek hol érdemes megvásárolni? (apple.hu - Itt szokott lenni back to school akció, nem tudja valaki ? :) /istyle ? ) Apple.hu ahogy nézem cto gépek esetében is 3-4 napos szállítási időt ír, míg az istyle honlapján 3-6 hét van o.O. Még egy utolsó kérdés: biztosítás: valaki kötött már esetleg ilyen gépekre biztosítást lopás illetve törés fedezésére? (nem kis összeg, szeretem biztonságban tudni magamat :D )
Választok előre is köszönöm!
Zoli

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  Apple asztali gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.