Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64301) NyxNyxNyx válasza pohár (#64298) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Aki utoljára beleér. Öngólnál nem nézik a beleérést ha alapból is gólra tart a lövés. Ha Bale Levantés lenne, akkor is öngól lenne, mert mellé ment volna ha nem ér bele. Szóval ez minden szempontból Bale-é. :))

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64302) Tibiajax válasza Ringman (#64300) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nekem kéne beállnom..

(#64303) Dinter válasza pohár (#64298) üzenetére


Dinter
addikt

Amúgy szerintem mellé is ment volna.

(#64304) cyberkind


cyberkind
félisten

Benzema nagyon Swagzema volt. :Y

Paranormal Cocktivity

(#64305) grabber


grabber
addikt

Benzema mekkora ficak lett volna :Y

(#64306) Dinter


Dinter
addikt

Ekkora balszerencsét.. Sirok :(

(#64307) IreN!CuS


IreN!CuS
őstag

Na Benzikém ez szép volt...:)

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#64308) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Hihetetlen, hogy Ronaldo-t mennyire zavarja hogy Messi megelőzte :))

Adjon már valaki neki egy Xanax-ot.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64309) cyberkind válasza NyxNyxNyx (#64308) üzenetére


cyberkind
félisten

Bale-t nem zavarta közönség, egy kis jelzésértékkel a fülét is befogta, hogy ő leszarja a kritikát. :D

Paranormal Cocktivity

(#64310) Ringman


Ringman
nagyúr

podolski megdöbbentően gyenge minden meccsén.

(#64311) pohár válasza Dinter (#64303) üzenetére


pohár
félisten

ép pont nem így láttam, azért csodáltam, hogy ennyiért neki adják a gólt, de akkor így már érthető

Benzin ha ezt belövi, pfú... a múltkor Bale félpályás majdnem gólja után lehetett volna a rangsorban a követkető :Y

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64312) pohár


pohár
félisten

Benyó lövése

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64313) L_YKing válasza pohár (#64312) üzenetére


L_YKing
addikt

Nem rossz.. ami jött vissza a kapufáról azt kellet volna így ;) :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64314) pohár válasza L_YKing (#64313) üzenetére


pohár
félisten

ja, ugyanúgy, csak ballal :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64315) L_YKing válasza pohár (#64314) üzenetére


L_YKing
addikt

Na így gondoltam én is, csak este van :D

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#64316) Napfénysüti válasza pohár (#64312) üzenetére

Ez szép volt, azért nem ügyetlen gyerek ez a Benzema.

Més que un club!

(#64317) BenHans


BenHans
addikt

Sokan bírálják a Real szurkolók közül is, sokan el is adnák már, de szerintem óriási hiba lenne.

Pletykagép beindult: SAF személyesen kereste meg CR-t hogy visszacsábítsa a MU-ba, mert a klub vezetősége kész megtenni a megfelelő lépéseket és LvG is szívesen látná a keretben. (mondjuk ő kit nem? :D ) Én a helyében tuti nem mennék vissza, de a közösségi oldalakon írták a szakértők hogy ott volt az igazi technikás játékos CR a Madridban megromlott. :DDD

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#64318) 7600 GS válasza BenHans (#64317) üzenetére


7600 GS
addikt

Darwin-díjas az összes, nem kell őket komolyan venni...

(#64319) BenHans válasza 7600 GS (#64318) üzenetére


BenHans
addikt

"Darwin-díjas" :C :D

----

Előző hsz-em 2. részéhez: Ezt nem is olvastam anno, hogy LvG-nek csak CR nem kell. Biztos megbomlik a csapategység. :DDD [link]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#64320) DeathAdder válasza BenHans (#64317) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nem tudnám elképzelni se a bayernben se egy liverpoolban ahogy keményen presszingeli a maga lajhár lustaságával az ellent :D
real a tökéletes hely neki ahol CR fajta klasszisok tömik labdával.

(#64321) NyxNyxNyx válasza DeathAdder (#64320) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pedig képes rá, csak feltüzelni lehet nehéz. :DDD Nála lehet a legjobban látni, hogy a BL sokkal jobban izgatja.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#64322) itouchfan


itouchfan
senior tag

akkora barom vagyok, délután 3 óta abban a hitben éltem, hogy én ma este egy qrva jó Bl-mccset fogok megnézni. most esett le.... :( :B

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#64323) DeathAdder


DeathAdder
veterán

És akkor 4 ponton belül a city, arsenal, manu, pool.
Mi lesz itt még atyaég, egymás ellen is rengeteg meccs lesz még a 4 csapat között :)

(#64324) scincole válasza DeathAdder (#64323) üzenetére


scincole
csendes tag

Hát most hétvégén MU, utána Arsenal, két cumival vége mindennek, ellenben 4+ ponttal bizony kemény hajrá várható. Hétvégére remélem a játék feljavul, a mai nem volt igazi.

(#64325) szab.tam válasza itouchfan (#64282) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a lényeget (#64291) Napfénysüti írta meg.
látogasd!
ilyenkor ő úgy gondolja, hogy soha többet nem fog, és nem fog tudni focizni.

'90-es évek közepe, másodki fele.
haver a budafokban, (akkor mb2), focizott.
nem kapott sok lehetőséget, így másfelé is tolta.
teremfoci.
ott voltam.
szombat délelőtt. akasztották, és ahogy repült, ráesett a kezére. rosszul is esett, talaj is valszeg rugalmatlan volt. könyök alatt gyakorlatilag lefittyedt a karja. asszem mindkét csont törött.
amikor a műtőbe tolták, ő benne az volt, hogy itt vége a focinak.
ilyenkor nagy szerepe van az őszinte motivációnak.

viszot volt egy fradi elleni edzőmeccsük.
edzőpályán.
baromi sokan kijártak még az iyen meccsre is akkor.
még simon tibi is játszott.
közös haverral kimentünk megnézni.
(mindhárman fradi drukkerek vagyunk, együtt is jártunk meccsre.)

akkora gólt akasztott a fradinak... :))
balatoni zoltánnak hívják a srácot.
(tzenéve nem láttam...) :(

de a meccs után kapta az ívet rendesen, hogy a gól után miért nem borult le simi simon tibi előtt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64326) szab.tam válasza itouchfan (#64282) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a lényeget (#64291) Napfénysüti írta meg.
látogasd!
ilyenkor ő úgy gondolja, hogy soha többet nem fog, és nem fog tudni focizni.

'90-es évek közepe, másodki fele.
haver a budafokban, (akkor mb2), focizott.
nem kapott sok lehetőséget, így másfelé is tolta.
teremfoci.
ott voltam.
szombat délelőtt. akasztották, és ahogy repült, ráesett a kezére. rosszul is esett, talaj is valszeg rugalmatlan volt. könyök alatt gyakorlatilag lefittyedt a karja. asszem mindkét csont törött.
amikor a műtőbe tolták, benne az volt az, hogy itt vége a focinak.
ilyenkor nagy szerepe van az őszinte motivációnak.

viszot volt egy fradi elleni edzőmeccsük.
fradi edzőpályán.
baromi sokan kijártak még az ilyen meccsre is akkor.
még simon tibi is játszott.
közös haverral kimentünk megnézni.
(mindhárman fradi drukkerek vagyunk, együtt is jártunk meccsre.)

akkora gólt akasztott a fradinak... :))
balatoni zoltánnak hívják a srácot.
(tzenéve nem láttam...) :(

de a meccs után kapta az ívet rendesen, hogy a gól után miért nem borult le simi simon tibi előtt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64327) szab.tam válasza itouchfan (#64282) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a lényeget (#64291) Napfénysüti írta meg.
látogasd!
ilyenkor ő úgy gondolja, hogy soha többet nem fog, és nem fog tudni focizni.

'90-es évek közepe, másodki fele.
haver a budafokban, (akkor mb2), focizott.
nem kapott sok lehetőséget, így másfelé is tolta.
teremfoci.
ott voltam.
szombat délelőtt. akasztották, és ahogy repült, ráesett a kezére. rosszul is esett, talaj is valszeg rugalmatlan volt. könyök alatt gyakorlatilag lefittyedt a karja. asszem mindkét csont törött.
amikor a műtőbe tolták, benne az volt az, hogy itt vége a focinak.
ilyenkor nagy szerepe van az őszinte motivációnak.

viszot volt egy fradi elleni edzőmeccsük.
fradi edzőpályán.
baromi sokan kijártak még az ilyen meccsre is akkor.
még simon tibi is játszott.
közös haverral kimentünk megnézni.
(mindhárman fradi drukkerek vagyunk, együtt is jártunk meccsre.)

akkora gólt akasztott a fradinak... :))
balatoni zoltánnak hívják a srácot.
(tizenéve nem láttam...) :(

de a meccs után kapta az ívet rendesen, hogy a gól után miért nem borult le simi simon tibi előtt.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64328) forceberg válasza szab.tam (#64325) üzenetére


forceberg
veterán

Ez a Simon Tibi mítosz egyébként honnan jött a "középrégi" Fradistáknak?
A kétes és sajnálatos halálát nem figyelembe véve.
Oké, hogy küzdött-hajtott, de ez akkoriban alap volt a Fradiban, bár nem biztos, mert akkor már lejtmenet volt.
Én egy közepes játékosnak tartottam, a hajtással együtt is, nem emelkedett ki a magyar mezőnyből sem...

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#64330) szab.tam válasza forceberg (#64328) üzenetére


szab.tam
nagyúr

erre most félve válaszolok, mert esetleg jön valaki, és jó legyakaz.
passz.
az emberek szeretnek rajongani valakiért.
őbenne sokan megtalálták eme vágyuk tárgyát, és ez öngerjesztő módon generálódott tovább.
a frizurája, arckifejezése is illett az fradista bálvány összképbe.
szerintem kb. ennyi.

egyszerűen kellet valaki nyíl helyett, akit újra lehet imádni.
csak hát ezt a 2 embert elég nehezen tudom összemérni, és/vagy egy kategóriába tenni.
a halála pedig bekeretezte egy emlékképbe, mint egy hőst...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#64331) itouchfan válasza szab.tam (#64327) üzenetére


itouchfan
senior tag

Rendben, köszi! Egyébként már beszéltem vele, és mondta hogy nem adja fel, folytatja minél hamarabb ahogy csak lehet! :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#64332) Napfénysüti válasza szab.tam (#64330) üzenetére

Én nem igazán ismertem, talán párszor láttam TV-ben játszani de lehet hogy tényleg egy hajtós és allűröktől mentes játékos volt akit esetleg a normál emberek példaképnek tekintettek.

Például nekem is sokkal szimpatikusabbak az ilyen játékosok és akkor is jobban fel tudok rájuk nézni ha nem is értek el annyit mint egy abszolút csúcs játékos (pl CR, Messi).
Látszik is mert nekem ugye nagy kedvencem Canizares (jó az extrém frizurájától tekintsünk el :D ) vagy mezőnyben Mendieta. :)

Én is mindig inkább hajtós játékos voltam mint technikás. Tibi mondjuk tuti ezerszer ügyesebb nálam. :D

Més que un club!

(#64333) Napfénysüti válasza itouchfan (#64331) üzenetére

Ha normális orvosok kezelik akkor biztos játszhat még.
Volt egy barátom aki egy meccsen valamelyik csodás megyei pályán becsúszásnál elkapott egy gödröt és letapadt a lába. Elszakadt az összes szalag a bokájánál, el is törött plusz a sípcson mögötti csontból letörött neki egy több centis darab. Igaz elég sok időbe telt mire újra játszhatott (talán fél év után tudott rendesen járni és több mint egy év után focizni) de felépült. Bár azt hozzáteszem hogy már sose tudott úgy játszani mint előtte ez sajnos benne van egy komoly sérülésnél a pakliban.

Més que un club!

(#64334) itouchfan válasza Napfénysüti (#64333) üzenetére


itouchfan
senior tag

Igen, sajnos benne van a pakliban, ezért volt utána para tovább játszani a meccset...de remélem ehhez hasonlót soha nem fogok tapasztalni, pedig én is túl vagyok 2 bokatörésen.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#64335) Tibiajax válasza Napfénysüti (#64332) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az biztos..

:DDD

(#64336) Napfénysüti válasza Tibiajax (#64335) üzenetére

Tudtam én hát múltkor a videón amit beraktál egyből levágtam hogy nem vagyunk egy szinten. :DDD

Més que un club!

(#64337) Tibiajax válasza Napfénysüti (#64336) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

sosem ijedtem meg egy-két free sarkazástól, az biztos..

(#64338) Napfénysüti válasza Tibiajax (#64337) üzenetére

A rabona azért nekem is megy meg az ollózás. ;]

Més que un club!

(#64339) Tibiajax válasza Napfénysüti (#64338) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

a játékom régen R9 és Bergkamp egy rendkívül finom keveréke volt, fűszerezve Jari Litmanen stílusjegyeivel (forintos passzok, indítások, kiugratások stbstb), ma ha mondani kellene valakit, aki abszolút leutánozza a pályán a játékstílusomat, az Junior.
minél többször nézem mostanában, egyre inkább vélem felfedezni, mennyire olyan a srác mint én. mennyire jó.. majdnem olyan jó, mint én

: ))

(#64340) DeathAdder válasza scincole (#64324) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bármi történjen, ezek után bármelyik csapat zsinórban kétszer kiszop az nagyon nagy hátrányba kerülhet.
Nekem is megvan a tippem a befutóra (sőt még fogadnék is rá ha lenne miből ;] ), de bármi is legyen, élvezetes hajrára van kilátás :)

[ Szerkesztve ]

(#64341) DeathAdder válasza DeathAdder (#64340) üzenetére


DeathAdder
veterán

Párosítások a következő 10 fordulóban:

(#64342) forceberg válasza Tibiajax (#64339) üzenetére


forceberg
veterán

Mikor lesz már egy topikderbi, hogy meg is mutathasd, hogy mi maradt meg ebből? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#64343) szami777 válasza DeathAdder (#64341) üzenetére


szami777
addikt

Első ránézésre Spursnek van a legkönnyebb dolga, aztán City, MU párosítás elég szopó lett.
De hányszor láttunk már ilyen táblázatot, és hányszor lett más eredmény a vártnál... :)

(#64344) KisTücsök
Úgy értettem, hogy mindenki a rangadükat nézni, pedig a kiscsapatok elleni meccseken fog eldőlni.
Szerintem például arra sincs garancia, hogy a city ott lesz top4-ben, pedig eléggé elvetemült feltételezés. A végén még bejut a Soton és a Spurs is a Pool mellett.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#64344) KisTücsök válasza szami777 (#64343) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért más már nem igen fog beleszólni a legjobb 4-be.

(#64345) Tibiajax válasza forceberg (#64342) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem akarom alázni Sütit..
:N

:D

(#64346) DeathAdder válasza szami777 (#64343) üzenetére


DeathAdder
veterán

Szerintem a spurs és a soton már kiszállt ebből a csatából, abban viszont igazad van hogy a kiscsapatok (ráadásul a kiesők) lehet jobban küzdenek mint egy topcsapat a hajrában.
Elég példának a tavalyi Poyet féle feltámadás a bevehetetlen Mou stamfordján. Hogy is volt az, 10 év után kapott ki először hazai pályán? :D ráadásul egy kiesőjelölt csapattól.

(#64347) szami777 válasza DeathAdder (#64346) üzenetére


szami777
addikt

Ne is mond, Mou első hazai veresége :( :(
Az utóbbi évek legfájóbb veresége volt az.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#64348) Tibiajax válasza szami777 (#64347) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

pohár!! xd

(#64349) pohár válasza Tibiajax (#64348) üzenetére


pohár
félisten

itt rejtőzöm lesben :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#64350) Napfénysüti válasza Tibiajax (#64345) üzenetére

Nem kell azért engem félteni Tibi. ;] :D

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.