Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) szami777 válasza DeathAdder (#63599) üzenetére


szami777
addikt

Ritka erős hétvége lesz. Naná hogy vasárnap déután dolgoznom kell. :W

Ha az általad felsoroltak még nem lennének elegek:
Dortmund - Schalke (szonbat)
Inter- Fio (vasárnap)
Roma- Juve (hétfő)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63602) Ringman válasza BenHans (#63580) üzenetére


Ringman
nagyúr

azért az olaszok se semmik

video

(#63603) KisTücsök válasza DeathAdder (#63599) üzenetére


KisTücsök
addikt

Váo.

Verjétek már el a cityt. Lécciiiiii!!

(#63604) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

istenem, ez az OM......
ezzel végleg elúszott a nagy álom
teljesen kipukkantak tavaszra

(#63605) cyberkind válasza IreN!CuS (#63593) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezer bocsánat uram, máskor hagyom az ilyen szarságokat, nem mellesleg az utóbbi időben csak a múlt hét keddi meccset láttam és kész, de ahogy látom már lassan írni se lesz érdemes ide, mert valakinek mindig a hátsójába van szorulva valami, így marad az olvasgatás.

Paranormal Cocktivity

(#63606) szami777 válasza KisTücsök (#63603) üzenetére


szami777
addikt

Hogy tetszik az új szponzor? :)

Persze ez a kinézet még nem hivatalos, de valami nagyon hasonló lesz.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63607) itouchfan


itouchfan
senior tag

Mekkora volt ez a marseille meccs! Imádtam ezt a Caent végig ahogy játszottak, küzdöttek, nagyon szimpi kis csapat! :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63608) BenHans válasza itouchfan (#63607) üzenetére


BenHans
addikt

Nagyon szimpatikus csapat, én is kedvelem őket. Szépen gyűjtik a skalpokat, most OM verés (mondjuk szerencsétlen is volt az OM), múltkor meg PSG X ráadásul a stat is komoly volt egy kis csapattól [link]. :)

----

xsanyi77: Nekem jobban bejön mint a Samsung ;) ;]

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63609) KisTücsök válasza szami777 (#63606) üzenetére


KisTücsök
addikt

Oh. Nem is rossz.

De mi van a türkish airlinesal? vagy mi volt az. Na, az mondjuk nem tetszett.

(#63610) szami777 válasza KisTücsök (#63609) üzenetére


szami777
addikt

Nem lett belőle semmi. A samsung évi 18 millió fontot fizetett a klubnak, a yokohama most évi 40-et fizet, így nyilván nem gondolkodott senki se sokat a váltáson.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63611) DeathAdder válasza KisTücsök (#63603) üzenetére


DeathAdder
veterán

Nyugi, úgyis a Chelsea lesz a bajnok, ebben teljesen biztos vagyok a top4-et sem nehéz megtippelni :)

(#63612) NyxNyxNyx válasza szami777 (#63606) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

A Samsung sokkal jobban nézett ki, de ez se vészes.

A Spurs meg szopik ezzel a vörös AIA logóval :W legrondább szponzor ever.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63613) pohár válasza NyxNyxNyx (#63612) üzenetére


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63614) Tibiajax válasza pohár (#63613) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

igen?...

(#63615) NyxNyxNyx válasza Tibiajax (#63614) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Nekem ment válaszba gondolom hogy felismerem-e, vagy érdekességnek. Ott van jobb oldalt a pici aranyos Hurricane még kis szellő korában. Beckham gondolom megvan ;]

pohár még nem láttam :R

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63616) salival válasza szami777 (#63606) üzenetére


salival
aktív tag

Szebb mint a Samsung.

YNWA

(#63617) Tibiajax válasza NyxNyxNyx (#63615) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

azokat a tipikus angol fejeket levágtam, az ment...

(#63618) homeless09


homeless09
őstag

Már megint nagyon gyenge a MU...

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63619) itouchfan válasza homeless09 (#63618) üzenetére


itouchfan
senior tag

Barca szintén, de legalább vezet...

Nyert a BVB 3-0ra!! :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63620) homeless09 válasza itouchfan (#63619) üzenetére


homeless09
őstag

MU is már 1-0, Falcao szépen csinálta, csak lerántani tudták. Rooney meg hogy is hagyna ki tizit. :) De miért Brown-t állították ki... :DDD

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63621) Enzolord válasza homeless09 (#63620) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt én se értettem, és ő sem... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63622) NyxNyxNyx válasza itouchfan (#63619) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

most látom, 4 győzelem zsinórban :)

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63623) itouchfan válasza NyxNyxNyx (#63622) üzenetére


itouchfan
senior tag

Ja, feltámadtak végre :)
Na barca is 3-1

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63624) Cartevo válasza Enzolord (#63621) üzenetére


Cartevo
őstag

Indokolt már a videobíró, de Blatter szerint tördelné a meccset.
A doppingvizsgálat is zűrös, de a sport tisztasága előbbrevaló.
Lehet, hogy onnantól másik sportágat látnánk, de korrekt sportágat.

(#63625) Enzolord válasza Cartevo (#63624) üzenetére


Enzolord
addikt

Kíváncsi leszek, hogy az eltiltás hogy alakul.. :)
De most azon mit tördelne, hogy ilyenkor visszanéznék, hogy mi volt.. Amúgy is állt a játék..

Érdekes gólokkal operálunk.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63626) itouchfan


itouchfan
senior tag

A BVB a 4. helytől való 12 pontos hátrányát 2 hét alatt 8-ra faragta, ha így folytatják simán meg lesz. :K

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63627) MPowerPH válasza itouchfan (#63626) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ugy legyen... :K Csak tudnam, hog ezt miert nem lehett az oszi szezonban jatszani. Mert ma vegre volt jatek, es csak sikerult golt is osszehozni belole.
Remelem a BL-re is atmentik ezt a formajukat.

Don't Tread On Me

(#63628) venember83 válasza MPowerPH (#63627) üzenetére


venember83
nagyúr

Szerintem most már ideje lenne csak a bajnokságra figyelniük, a BL-t kell hagyni a francba. :U

(#63629) lacy86


lacy86
addikt

Vallecano = 15 perc alatt 4 gol :DD

(#63630) MPowerPH válasza venember83 (#63628) üzenetére


MPowerPH
félisten

Hogyisne. ;] Nehogy man az olaszok tovabbmenjenek. Pont ott kellene alakitani, hogy anyagilag is legyen ertelme ennek a szezonnak., mert a Bundasbol nem jon be sok love.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#63631) Cartevo válasza venember83 (#63628) üzenetére


Cartevo
őstag

Mint itthon?

(#63632) itouchfan válasza lacy86 (#63629) üzenetére


itouchfan
senior tag

WTF?? Ezt nem néztem? :D

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63633) itouchfan


itouchfan
senior tag

Újabb Stieber goooooooool!! Klasse, klasse! :)

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63634) Cartevo válasza itouchfan (#63633) üzenetére


Cartevo
őstag

Stimmel

(#63635) Tibiajax válasza venember83 (#63628) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

biztos vagyok benne, h ezt írnád akkor is, ha az Inter lenne az ellenfelük a bl-ben. egészen biztos

(#63636) BenHans


BenHans
addikt

Közben szép csendben megverte a Lille a Lyont, 2-1. Zajlik ott is a bajnokság. :)
Ha a PSG is kikap vagy döntetlenezik holnap a Monaco ellen, akkor az illem azt diktálná hogy az OM meghívja Lille-t és a Monaco-t is egy sörre. :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63637) Napfénysüti válasza itouchfan (#63633) üzenetére

Szépen beépült, mondtam én hogy jó lesz ő a Hamburgban. :)

Més que un club!

(#63638) #84221696 válasza Napfénysüti (#63637) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mennyi lett a hsv?

[ Szerkesztve ]

(#63639) pohár válasza #84221696 (#63638) üzenetére


pohár
félisten

[link]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63640) #84221696 válasza pohár (#63639) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszönöm! :R

(#63641) venember83 válasza Tibiajax (#63635) üzenetére


venember83
nagyúr

Egészen biztosan, mivel az Inter is az olasz focit képviseli, és Olaszországnak gyűjti a pontokat. BL és EL szintjén nem érdekel, milyen mez van az olasz csapatokon, szurkolok nekik.

(#63642) Tibiajax válasza venember83 (#63641) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:Y :R

(#63643) Enzolord


Enzolord
addikt

Werder meg a BVB igen nagy feltámadást produkálnak...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63644) pohár


pohár
félisten

hűbazdmeg :Y :D

az már gólt volt a javából, jöhet is a válasz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63645) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

szinte fájdalmas nézni ezt a Liverpoolt... olyan halál unalmas egy csapat szegénykém

(#63646) venember83 válasza Tibiajax (#63645) üzenetére


venember83
nagyúr

Néznéd te is inkább a Cagliari - Verona meccset, vannak veszélyesen vicces jelenetek, illetve szép helyzetek is. :)

(#63647) messi6502 válasza Tibiajax (#63645) üzenetére


messi6502
tag

Szerintem messzemenőkig a legélvezetesebb focit játsszák az új évben a ligában. 3-4-3as felállás amúgy is a kedvencem. Csak az átütőerő hiányzik nekem, kéne egy klasszis oda. :B

(#63648) pohár


pohár
félisten

az igen, úgy látszik, hogy a Poolnak ma csak ezek a bal felsőbe tekert labdák jönnek csak be :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63649) Tibiajax válasza messi6502 (#63647) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Balotelli smafu?..
:)

(#63650) BenHans válasza messi6502 (#63647) üzenetére


BenHans
addikt

Csiszolódnak már ott a jövő kulcsemberei... Sterling(20) első sorban, aztán Coutinho(22) aztán ott van még Moreno(22) és Emre Can(21) És az idő múlásával egyre jobbak lesznek, ha megtartja őket a Pool akkor a jövőben komoly gerince lehet a csapatnak, de ez csak az én meglátásom. És nekem CFC szimpatizánsként is tetszik a Liverpool játéka.

Köszi Pool & Coutinho! ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.