Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63901) itouchfan válasza forceberg (#63893) üzenetére


itouchfan
senior tag

ehhez kell kártya ha jól tudom nem igaz? és milyen kártya? vagy hol kell kártyát csináltatni, úgy hogy kész is legyen a meccsre? :F

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63902) pohár válasza Tibiajax (#63900) üzenetére


pohár
félisten

de csak 1 grammot kapsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#63903) Tibiajax válasza pohár (#63902) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

elég lesz annyi is.. ismertek, mindenre képes vagyok, csak hogy láthassam a magyar labdarúgó fiúkat játszani. és mindezt élőben

(#63904) szami777 válasza itouchfan (#63901) üzenetére


szami777
addikt

Én is a héten tervezek ilyet csináltatni, neten ezt találtam róla:
[link]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63905) DeathAdder


DeathAdder
veterán

De szép gól :)

(#63906) #84221696


#84221696
törölt tag

De Gea de szépen lehúzta a lasztit. :C

(#63907) #84221696 válasza #84221696 (#63906) üzenetére


#84221696
törölt tag

Di Maria b...dmeg!

Arsenal!!!! Ezek mit csináltak????

(#63908) homeless09


homeless09
őstag

Valencia meg De Gea ezt szépen összehozta.... :W
Smalling meg persze, hogy 3 méterről kirúgja a stadionból.

[ Szerkesztve ]

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63909) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na akkor most szépen legyen 2-2 és újrajátszás.

(#63910) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Fellaini a legjobb a manuban.

(#63911) szami777 válasza DeathAdder (#63909) üzenetére


szami777
addikt

Di Marianak nagyon nem megy itt a szigetországban, csak szenved. A felidei kettős cserenek semmi ertelmet nem láttam. De legalább foci van, nem is akármilyen. :)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63912) DeathAdder válasza szami777 (#63911) üzenetére


DeathAdder
veterán

Így van, igazi FA kupa :K
Egyébként meg Robben sem éppen lenne a PL ideálja a manuban szerintem..

(#63913) BenHans


BenHans
addikt

De Gea :Y

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63914) NyxNyxNyx válasza szami777 (#63911) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én a Real-ban sem szerettem, persze van amikor megnyeri a meccset, de amiket itt is fetreng...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63915) #84221696


#84221696
törölt tag

Di Maria, te mi a f@szt színészkedsz????? Ezt az ökröt!!!!

(#63916) homeless09


homeless09
őstag

Na, kiestünk.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#63917) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na ebből tényleg címvédés lesz....

(#63918) szami777 válasza NyxNyxNyx (#63914) üzenetére


szami777
addikt

Na mehet zuhanyozni, anyukáját cibálgassa :D :D

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63919) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Tamás, megraktad végül 1-0ra juve-meccset?
:DDD

(#63920) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Maris az anfielden sem játszhat akkor? Vagy ez csak egy meccs?

[ Szerkesztve ]

(#63921) szab.tam válasza Tibiajax (#63919) üzenetére


szab.tam
nagyúr

természetesen. :K
hendire már nem raktam. :N :D

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#63922) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Manumanu :N
Oliver nem eladó!!

(#63923) #84221696


#84221696
törölt tag

Mekkora színészválogatott!!!

(#63924) szami777 válasza #84221696 (#63923) üzenetére


szami777
addikt

Januzaj mit gondolt?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63925) NyxNyxNyx válasza szami777 (#63918) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

"Hallod tezsvírem, add mán ide ezt a pólót, csak kölcsön veszem. Haverom is ilyet akar venni ott áll a sarkon. Hadd mutassam má meg neki, nyugi visszahozzom, ne parázzá má"

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#63926) #84221696 válasza szami777 (#63924) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez a bíró Marcsi hihetőbb alakítását sem ette meg, akkor ezt a halvány műesést naná, hogy nem.

(#63927) itouchfan


itouchfan
senior tag

Ritka jó, élvezetes meccs volt, csak ezek a színészkedések annyira sunyi, aljas dolgok az én szememben hogy kihatással vannak egy egész meccs megítélésére is, legalábbis nálam.

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63928) szami777


szami777
addikt

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63929) #84221696 válasza szami777 (#63928) üzenetére


#84221696
törölt tag

Baszki, majdnem felkelt a család, akkorát nyerítettem! :DDD

(#63930) szab.tam


szab.tam
nagyúr

(#63919) Tibiajax
(#63921) szab.tam

ha tudnék még 1-2 csapatot is ennyire olvasni, mint ezeket a bajnokságukban, akkor gazdag lennék...

szerencsétlen, amatőr kiscsirkéket sajnálom, akik ma rakták pl. a juve és sporting hendit.
én óvatosan csak 1 gólosra vettem őket...

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#63931) Tibiajax válasza szab.tam (#63930) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

.............

istenem, bár visszajöhetne egy forduló erejéig a '10-es Inter, rommá zúzná, atomjaira szaggatná ezt a szar, dögunalom Juvét
csak hátradőlnék és élvezném a sót.. de nem baj, fő h ezt a scudettót is behúzzák
alanyi jogon jár már nekik :D

(#63932) gmx9


gmx9
aktív tag

Az MU-Arsenal meccsről pár szó. Rég láttam annyira buta játékosokat elit szinten, mint a Valencia-Young-Fellaini trió, de nem semmi, hogy LvG még rájuk is épít, meg persze arra, hogy ívelgessenek az utóbbira. Ez a nagy taktika 150 millió kivágása után. Mindig is mondtam, hogy régebben bírtam őket, főleg Ferguson miatt, viszont amióta volt a tavaly nyári nagytakarítás, számomra minden kiveszett, amit egykor kedveltem bennük. Azóta minden percét élvezem, ahogy szívnak, legalább a szokásos villantás is jött a sorstól Welbeck személyében. Van Gaal nem hiszem, hogy megy, bármi is lesz a szezon végén. Túl nagy név ahhoz. Kap még egy nyarat eltapsolni pár milliót, mint egy utolsó csőcselék olajcsapat, úgyhogy már csak azt kívánom, azok az emberek, akiket még kedvelek onnan, találjanak maguknak egy értelmes csapatot.

- Az, hogy maga átölel, nekem nem ad okot semmiféle izgalomra. - Sajnálom szivi, többre jelenleg nincs idő!

(#63933) venember83 válasza Tibiajax (#63931) üzenetére


venember83
nagyúr

Szeretem az 1-0 eredményű győzelmeket, mivel a meccs így végig izgalmas, és szerintem taktikai szempontból is jól teljesítettek a srácok.

Vajon ki mondhatta? :D

PS. Nem a Juve sara, hogy ennyire lezüllött a Serie A. Viszont a Calciopoli utórezgései alaposan megtréfálták a milánói gárdákat, mert a Juve teljesen megújult, a hagyományos milánói ellenfelek meg belesüppedtek tán nyakig (vagy lassan már tovább...) a saját maguk által összehordott szemétdombba. Szar az olasz focinak, de nem tudom igazán sajnálni az Intert pl., mert nem ártott volna mással is foglalkozni az egyeduralom évei alatt, mint csak a bajnoki címek besöprésével, ahol amúgy likvidálva lett a legfőbb ellenfél pár szezonra. Stadion és befektetések nélkül nem is fog változni a helyzetük, de nem úgy tűnik, hogy tényleg tenni akarnának valamit a reform érdekében.

(#63934) #84221696 válasza gmx9 (#63932) üzenetére


#84221696
törölt tag

Könnyezve bár, de elismerem az igazad! Sajnos, az a csapat, az a szellem amit szerettem az MU-ban, nyomokban sincs jelen. Talán csak Rooney-n láttam valamit, de az sem volt túl meggyőző!
Őszintén remélem, innen csak felfelé vezet az út.

(#63935) venember83 válasza Tibiajax (#63931) üzenetére


venember83
nagyúr

Találtam egy nagyszerű apartmant számodra Lillafüreden, ha arra nyaralnál: [link].

(#63936) L_YKing


L_YKing
addikt

[link]

Tegnapi Mu meccs :DDD :DDD :DDD

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

(#63937) Tibiajax válasza venember83 (#63935) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ez tényleg nagyszerű kis bungaló :K jó kis kolbászsütést lehetne tartani

nézd tény, jelenleg a legerősebb, legösszerakottabb gárda nyilván a torinói, a csodastadionról, szurkolóiról, hangulatról nem is beszélve
de az biztos, h az olasz foci csak pislákol ahhoz az állapothoz képest, ami akár 10évvel ezelőtt volt
a milánóiak 'kiesése' nagy érvágás, ez gyönyörűen látszik...

(#63938) viharhozo


viharhozo
addikt

Hatha van vkinek ilyen tapasztalata. Ha elmegyek a Ticket Express Balnaba, ott egybol megcsinaljak a szurkoloi kartyat?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#63939) BenHans válasza viharhozo (#63938) üzenetére


BenHans
addikt

Én itt igényeltem: [link] a klubkártya előregisztrációra kattintva lehet simán MLSZ futballkártyát is igényelni, az MLSZ logóra kattintva.
Írni fogja a választható helyeknél hogy hol van lehetőség fényképezésre/és nyomtatásra, ahol nincs ott képet kell mellékelni a regisztrációhoz.

Én a SYMA-ban(a fedett atlétikai csarnok épületében, és közvetlen előtte van parkolási lehetőség is) vettem át, ahol egyből le is fotóztak webkamerával :DDD és a nyomtatványok aláírása után már kész is voltam.
Úgy emlékszem a Bálnában is így működik...

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#63940) nextman válasza viharhozo (#63938) üzenetére


nextman
aktív tag

Igen. De gyorsabb, ha neten elotte mar kitoltod az adatokat.

[ Szerkesztve ]

(#63941) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Maris eltiltásáról van már valami hír?
Remélem az anfielden már játszani tud!

(#63942) szami777 válasza DeathAdder (#63941) üzenetére


szami777
addikt

[link]

Csak a Spurs elleni meccset hagyja ki.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63943) lacy86


lacy86
addikt

Tegnap igen sokat koszonhetett az M. United De Gea-nak!
Nagyon jol nyomja ez a srac --> remelem viszik is el minel hamrabb :)

(#63944) Napfénysüti válasza lacy86 (#63943) üzenetére

Tényleg remek formában van, jobb csapatot érdemelne. Kíváncsi vagyok nyáron tesznek-e rá ajánlatot.

Més que un club!

(#63945) DeathAdder válasza szami777 (#63942) üzenetére


DeathAdder
veterán

Király :C

Amúgy fasza, ezért Suárez alsó hangon is legalább 10 meccset kapott volna.

(#63946) szami777 válasza DeathAdder (#63945) üzenetére


szami777
addikt

Na-na azért annyira nem kell kihegyezni.
Suarez, mint többszörös visszaeső 2-3 hónapot kapott volna. :DDD :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#63947) viharhozo válasza nextman (#63940) üzenetére


viharhozo
addikt

Kosz mindkettotoknek.

Ha elore neten kitoltom az adatokat, azonnal mehetek a kartyaert, vagy mitol lesz gyorsabb?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#63948) itouchfan válasza viharhozo (#63947) üzenetére


itouchfan
senior tag

hogy nem ott kell kitölteni, sorban állni, hanem csak a fotót kell megcsinálni szerintem. de akkor odamegyek a bálnába és meg tudom csinálni úgy hogy nem kell várni meg semmi, csak odamegyek és úgy jövök el hogy kész van?

„Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

(#63949) Enzolord válasza Napfénysüti (#63944) üzenetére


Enzolord
addikt

Meg is kapja a jobb csapatot, LVG második éve szokott erős lenni, akárhol volt eddig is, kap megint 150M-et, eladni nem fogják a nyáron annak a hiéna csapatnak, szóval azzal nem lesz gond...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#63950) L_YKing válasza Napfénysüti (#63944) üzenetére


L_YKing
addikt

Csak ne az legyen, mint keylorral... Mindenki cumizza a himbilimbijet, alig kap szerepet, ideny felenel meg minden realos el akarja kuldeni a fenebe aztan helyere hozni meg egy cserekapust ( gondolom 100millaert) :)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça! Mes Que Un Club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.