Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:03

LOGOUT.hu

~ Kamaszkorunk legszebb focicsapatai ~

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#156851) Datsyuk válasza Datsyuk (#156825) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Juhúúú, kedden Schulz és Meunier mellett Haaland is lesérült több hétre. Így már 12 sérült van a BvB-nél.

(#156852) forceberg válasza Peterhappy (#156850) üzenetére


forceberg
veterán

Ez így igaz, csak nem vakegér edző kellene.
Balverde ezzel a kerettel csont nélkül :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#156853) sh4d0w válasza Peterhappy (#156850) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

A szezon eleje óta volt rá időd... ;]

https://www.coreinfinity.tech

(#156854) Peterhappy válasza sh4d0w (#156853) üzenetére


Peterhappy
őstag

:D Szerencsére nem vagyok annyira elvakult hungarokatalán, különben a 2-8 óta masszív alkoholista lennék.

(#156855) IreN!CuS válasza Peterhappy (#156850) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nézd a 11 játékos meg a pár csere adott tehát a csapat megvan ergo nem is mondott akkora marhaságot :D

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#156856) vans? válasza Datsyuk (#156851) üzenetére


vans?
őstag

Bazz, pedig jo lett volna eloben latni a norveg sracot jatszani.

[ Szerkesztve ]

hábm bábm

(#156857) Peterhappy válasza IreN!CuS (#156855) üzenetére


Peterhappy
őstag

Megadom a pontot. :K
Blian óta tudjuk, hogy a férfiaknak is jogukban áll szülni, miért ne lehetne joga a Barcának bajnokságot nyerni? :)

(#156858) Tibiajax válasza BenHans (#156846) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

egy kérdés csak, s aztán cipzár a számra:
mikor nyert - bármilyen - kupát utoljára az AS Roma?

(#156859) Richard! válasza Tibiajax (#156858) üzenetére


Richard!
addikt

Ehunne: [link]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#156860) venember83 válasza Tibiajax (#156858) üzenetére


venember83
nagyúr

A győzelem nem fontos, hanem az egyetlen dolog, ami számít? :)

(#156861) BenHans válasza venember83 (#156860) üzenetére


BenHans
addikt

Valakinek biztos...
--------
Am van itt valami ami kicsit lényegesebb:

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#156862) Peterhappy válasza BenHans (#156861) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azt mondod Del Piero-nak kellene váltania Mou-t?

(#156863) venember83 válasza BenHans (#156861) üzenetére


venember83
nagyúr

De Rossiból hamarabb kinézek egy valamire való edzői karriert a felnőtteknél, mint Del Pieróból. Valahogy a brusztolós, keményebb futballisták mintha sikeresebb edzői pályát futnának be, mint a rendkívül technikás játékosok. Most pl. Conte ugrik be példaként.

[ Szerkesztve ]

(#156864) Tibiajax válasza BenHans (#156861) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

semmi máshoz se értenek, miért ne ez lenne a köv munkájuk, még nekik is..

na, szóval akkor 08ban jött össze egy kupa, meg valamikor 2001ben sikerült betolni a bajnokit a fővárosnak
ennyi, amire emlékezhetnek a roma-sok, meg a szentlélek Totti-ra..
4-5-6bekapott gólnál miért kell csodálkozni, mégha egy sarkköri kiscsapat is az?

(#156865) sh4d0w


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog

Mekkora lúzerek vagyunk baz+... :W

https://www.coreinfinity.tech

(#156866) venember83 válasza Tibiajax (#156864) üzenetére


venember83
nagyúr

...sarkköri kiscsapat... :)) :D :DD

Elnézést kérek. :)

(#156867) BenHans válasza Tibiajax (#156864) üzenetére


BenHans
addikt

Nem csodálkozom, a B-C keret megérdemli amit mondtatok, Mou és az alap nem.
Ezeknek a kis taknyoknak most kellett volna sziporkázni ha esik ha fúj, mert eddig sírt a szájuk hogy jaj kevés a lehetőségük bizonyítani, de meg akarnak küzdeni a helyükért.
Ne haragudjon már meg de Kumbullát lefocizza a pályáról Smalling, Reynolds jóindulattal Salernitana szint, Villar nulla fizikum pedig brutál technikás kb Iniesta lehetne ha az az alázat és mentalitás is párosulna hozzá, stb.
Hát na, tök jogos, hogy Mou elmondta tovább kell erősíteni akár már a télen, mert a Roma 13 olyan játékosból áll akik megütik a megfelelő szintet ahhoz, hogy BL hely és dobogó legyen a cél. De ezek kis taknyos fiúcskák, akik a megaláztatást sértettséggel és behúzott farokkal tűrik, egy Pellegrini és egy Abraham a helyükben ment a szurkolókhoz bocsánatért.

Lehet szidni Hókuszpókot, de legalább őszinte. Korrekt volt amit mondott.
--------
Friedkinék előtt ismét le a kalappal. Elvileg vissza fogják téríteni valamilyen módon a 400 szurkoló költségeit.
--------
#156862 Peterhappy: :D szerintem Nedvednek.... ;] Egyelőre amúgy senkinek, ha megerősítik a csapatot a tulajok és jó helyzetbe hozzák, akkor De Rossinak kell majd leülnie a padra.
Ott nem lesz facolás, meséltem a sztorit hogy milyen jó pedagógus volt kapitányként ha valakit meg kellett védeni, (pl Rüdiger) de azért a habitusa megvan ahhoz, hogy a kaki is megálljon valakiben.

#156863 venember83: Remélem igazad lesz. Én álmodom egy jól felépített rendezett (stadion) hátterű Rómáról, amit Friedkin minden bizonnyal meg is fog adni, és akkor egy De Rossi - edző és Totti - Sportigazgató felállás rendesen megdobogtatná a szívem.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#156868) venember83 válasza BenHans (#156867) üzenetére


venember83
nagyúr

Totti és Del Piero szerintem olyan szent tehén, akit nem lenne szabad az adott kluboknál alkalmazni. Vezetőként nagyon-nagyon kicsi az esély, hogy elérhetnék azokat a magasságokat, mint játékosként, ráadásul saját szobrukat rombolhatják le, ha mégse jönne össze ez a pályán kívüli karrier.

Ezért is írtam utánpótlásnevelést, ott sokkal inkább el tudom képzelni ezt a két ikont, mint a felnőtteknél, amikor rendkívül fontos pontokért megy a harc, és a szurkolók is nagyon komoly elvárásokat támasztanak velük szemben. Jó példa pl. Pirlo, hogy mennyire le tudja valaki rombolni a nimbuszát edzőként egy év alatt. Kígyót és békát rákiabáltak, közben nyilván rengeteg nehézségbe ütközött, és egyáltalán nem biztos, hogy más sokkal jobban megoldotta volna a helyzetet.

(#156869) mephi666 válasza venember83 (#156868) üzenetére


mephi666
nagyúr

Olaszoktól én továbbra is Gattuso-t tartom legtöbbre :) az az ember edzőként is képes volt meghalni a csapatáért... nem egy pénzhajhász zsoldos... aztán csúszik lefelé...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156870) Datsyuk


Datsyuk
aktív tag

Jude Bellingham:
[link] :R

(#156871) mephi666 válasza Datsyuk (#156870) üzenetére


mephi666
nagyúr

Sokat nézte Salah-t mostanában, csak ő a másik oldalról szólózott :D ...tegnap Ronaldinho válogatást néztem: basszus, mikor lesz megint ilyen ember, aki vigyorogva esernyőzgeti meg beforgatja a topvédőket? :D kár, hogy brazilosan-gyorsan kiöregedett

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156872) BenHans


BenHans
addikt

Na, Friedkin tényleg visszafizeti a 395 romanista költségeit. :R

Emellett pedig: Rome, Friedkin: capital increase of 460 million (az angol változat forrása a gazzetta)

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#156873) venember83


venember83
nagyúr

Hosszabb interjú Barzával a vasárnap esti Derby d'Italia előtt: [link]

(#156874) LyonnaisFan1 válasza BenHans (#156872) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

O meg majd behajtja a jatekosokon, es a stabon. :C
Egy kisebb fizumegvonas mindenkitol.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#156875) venember83 válasza BenHans (#156872) üzenetére


venember83
nagyúr

Amilyen mínuszok voltak az elmúlt másfél évben, kvázi kötelező a tőkeemelés, ha a tulaj megengedheti magának.

(#156876) Phoen|x


Phoen|x
őstag

A Watford meccs elég jó lett a végére. D*ckford csak kamillázott. :D

Go Gunners!

(#156877) vans? válasza Datsyuk (#156870) üzenetére


vans?
őstag

Azert az elso felidoben a ket ziccert ha belovi a csapat… na mindegy, mas liga a BVB nyilvan. Bellingham golja gyonyoru volt.

hábm bábm

(#156878) viharhozo válasza Datsyuk (#156870) üzenetére


viharhozo
addikt

Kozben kiderult, h Kimmich nincs beoltva, szoval ot eleg a fontos meccsek elott letusszentetni egy koronassal, es maris kiesik.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#156879) venember83 válasza viharhozo (#156878) üzenetére


venember83
nagyúr

S hogy kerül a pályára koronás játékos? S miből gondolod, hogy beoltatlanként tuti elkapja? Gondolom, hogy az oltottakat is tesztelik, nem csak az oltatlanokat.

(#156880) Datsyuk válasza viharhozo (#156878) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ahogy a héten írtam, Kimmich a személyisége miatt nem éppen szimpatikus játékos. Ezért annyira ez nem lepett meg......de focistának jó.

(#156881) Tibiajax válasza BenHans (#156867) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

most erre (mármint a hozzám címzetten írtakra) ugyan mit írhatnék neked?...
mondjam, h hát sajnálhatod, mert van olyan klub simán az elit vonalban, ahol a csikók is hozzák a szintet, ha lehetőséghez jutnak? mondjam, h van olyan edző is, aki kiscsikókkal is megcsinálja azt, h akár bl-ben is helyt áll? mondjam, hogy van olyan klub, ahol nem összevásárolgatnak innen onnan - ahogy azt muringyó is, meg ancelotti is, meg az összes elit edző is folyamatosan elképzeli-, hanem úgy hogy lerabolják a javát minden egyes évben, az edzőjük újra és újra összerakja őket és olyan fociznak a suhancokkal, hogy rommá vernek -most épp- egy nagypofájú dortmundot is, Hálánadostul, mindenestül?...

mondjam ezeket vagy... vagy ezeket te is tudod?

pontosan ebből is látszik, innen látszódik meg a legjobban, ki a nagy edző is ki nem az. murinnyó egy fos, ma már ez nem kérdés, míg épp az ajax edzője az, aki -azt gondolom- a jelenlegi világ egyik, ha nem a legjobbja

[ Szerkesztve ]

(#156882) viharhozo válasza venember83 (#156879) üzenetére


viharhozo
addikt

Hasznald a fantaziad! Dec. 4-en Dortmund-Bayern, tiz nappal elotte a Koronas Dortmund-Drukkerek Elitalakulata (KDDE) az edzesrol hazafele tarto Kimmichet korbeveszi es letusszogi.

Egyebkent a Bayern keretebol oten nincsenek beoltva, a tobbiek neve egyelore nem szivargott ki, de ennek megfeleloen barmikor kieshetnek.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#156883) Datsyuk válasza Tibiajax (#156881) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Segíts, hol volt "nagypofájú" a dortmund?

(#156884) Tibiajax válasza Datsyuk (#156883) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

linkeltem. az már elég volt h látszódjon, mekkora arccal érkeztek Amsterdamba

(#156885) Datsyuk válasza Tibiajax (#156884) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Ok, akkor ezt csak hozzáköltötted. Így már értem.

(#156886) Tibiajax válasza Datsyuk (#156885) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, kitalálom, dortmund-drukker vagy..

(#156887) Datsyuk válasza Tibiajax (#156886) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

sőt, mától azt hiszem Lucas Moura fan :DDD

[ Szerkesztve ]

(#156888) dudu5130 válasza Datsyuk (#156887) üzenetére


dudu5130
őstag

Müller fant nem merted írni mi? ;]

(#156889) Tibiajax válasza dudu5130 (#156888) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:) belenéztem egy pillanatra még hétközben a benfica-müntyhen-gólösszefoglalóba, pont annak a nyomorultnak a gólját kaptam el, amikor ideoda pattogott a labda és szokás szerint ott állt ő, végül belerakta a csülkjét, bement a labda róla és már emelte is magasba azt a nyamvadt kezét. hogy ...yeeeeeeee, gólt rúgtam.
Muller can't escape Bayern issues, even on Germany duty
óriási..
akkora játékos, akkora klasszis, a futball leaonardo da vinci-je

(#156890) BenHans válasza Tibiajax (#156881) üzenetére


BenHans
addikt

Mou egy kiváló edző, vannak tökei ahhoz hogy őszinte legyen és korrekt, nem kertel.
"Sokan vannak, akik nevetnek azon, amit a Romával tettek. Friedkinék egy olyan helyzetet örököltek, ahol rengeteg hibát követtek el mások. Tiago Pinto is ezt örökölte. A tulajdonosok rengeteg pénzt költöttek arra, hogy megpróbálják megoldani a sok hibát, amit olyan emberek követtek el, akik nevetnek, és néhányan közülük szinte biztosan nevetnek a zsebükben lévő pénzzel is."
"Igaza van: sok pénzt költöttek el. Pénzt költöttünk arra, hogy megpróbáljunk tisztázni néhány dolgot, és megteremtsük a megfelelő feltételeket egy sikeres projekt megépítéséhez. Egy olyan projektet, amelynek időre van szüksége. Amikor valaki olyasmit ír, hogy 'Mourinho nem elégedett a tulajdonosi körrel', akkor az hazugság, ennél nagyobb hazugságot aligha lehetne kitalálni."
"Mourinho több játékost akar? Igen, Mourinho akar, mint minden más edző. Mourinho kiegyensúlyozott csapatot akar, minden posztra két-két játékossal, két azonos szintű játékossal, hogy minden meccsen tudjon rotálni és öt cserét végrehajtani egy órán belül? Igen, de Mourinho nem egy seggfej. Mourinho nagyon tiszteli Friedkinéket és Tiagót, és pontosan azért döntött úgy, hogy elfogadja ezt a munkát a Románál, mert megértette, hogy mivel jár a helyzet."
"Mindenekelőtt egy ilyen eredmény egyszer fordul elő az életben - és akár 7-1-re vagy 8-1-re is végződhetett volna, ha öt-tíz perccel többet játszunk. De ezért csak én vagyok a felelős. Nem a játékosok, nem a tulajdonosi kör, nem Tiago. Ez az enyém, és csakis az enyém. Mert én döntöttem úgy, hogy olyan csapatot állítok ki, amely kockáztatta a vereséget. Nyilván nem gondoltam, hogy ilyen katasztrófa lesz. De a felelősség az enyém."
"Jó szándékkal tettem: a sérülésektől való félelem miatt, a műfüves pályával kapcsolatos félelmek miatt, az időjárással kapcsolatos félelmek miatt, és az összes eddigi meccsünkkel kapcsolatos félelmek miatt, valamint a félelmek miatt, hogy nem minden posztra van két játékosunk. Azért tettem, mert arra gondoltam, hogy utána a Napoli, a Cagliari és a Milan elleni meccsekre kell felkészülnünk. És tévedtem. A felelősség az enyém, és csakis az enyém. Nem a játékosoké, nem a tulajdonosi köré. Az enyém."
Ajánlom a többi részét is.

Nos, az Ajax jó csapat, tapasztaltuk nemrég az EL-ben, ahol ki-ki meccset játszottunk velük, máskor pedig nagyon szorítottam nekik, pl a nagy BL menetelésükkor mint a Roma nagy Barca verős menete, és úgy sajnáltam őket, annyira vagány volt, de már tudtam közben hogy szét is kapják őket a piacon.
Erik ten Hag jó edző valóban, de ne vicceljünk már és ne hasonlítsunk össze egy Mazraouit egy Reynoldsszal, amikor pont azért akarjuk leigazolni, mert kiválóan meglennénk jobb hátul vele és Karsdorppal, de az amcsi srác csak max Salernitana szint.
Gravenberch is pöppet jobb mint Diawara és ugyan Darboe majd lehet hasonló de még alig van benne profi meccs, Blind pedig sokkal rutinosabb és tapasztaltabb mint Kumbulla, Antonyról nem is beszélve, aki next big thing várományos. Szóval a Roma B/C nem egyenlő Ajax A.

ps. Az a "nagypofájú" Dortmund pont annyira nagypofájú mint a "gőgös" Roma, amit azóta sem értek, pont hogy kisebbségi komplexusos önbizalomhiányos mentálisan labilis brigád volt az elmúlt években. Na mindegy, szóval a BVB jelenlegi legnagyobb skillje kb egy Haaland, a többi részen szerintem az A keretük úgy átlagban nagyságrendileg hasonló mint a Rómáé.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#156891) Tibiajax válasza BenHans (#156890) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

végignéztem ezt a 'színfalak mögötti' videót - amiket egyébként tudok imádni, mert annyi sok más minden látható rajtuk, ami a meccs alatt nyilván nem -, és nekem az jött le, hogy a BVB akkora arccal érkezett, hogy majd helyre teszik a kis csikócsapatot, a norvég palacsintaarcú vág vagy négyet oszt cső, hogy ihaj. valahol persze érthető is, megy nekik a szekér, jó csapatuk van, nyilván magasabban is jegyzettek, mint a holland ificsapat.
sajnos azonban, végül pofára estek
és ez még csak a kezdet, nagyon kiváncsi leszek meddig megy el az Ajax. de ha a bvb-t ily módon le tudták gázolni, faterom mesélte miután megnézte végi a meccset, h a hollandok akkor csináltak helyeztet, amikor nem szégyelltek, vagy épp kedvük volt...
szóval hogy meddig fognak el tudni menni, az egy nagy só lesz majd
remélem még leszopatnak pár nagy címet. az angolokkal az élen

murinnyó nem jó. volt az unitednél, a csirkéknél, semmit nem tudott összehozni. pofája ugyanúgy nagy, de ennyi. kész sztárokkal semmi nagy dologra nem képes ma már, láthattuk, láthatjuk folyamatosan.. most épp olaszban próbálkozik, de ne haragudj, egy 6 gólos vereséget semmivel nem magyarázhat meg egy AS Roma. sok szépet írhatsz akár te magad is, de nincs és nem is lehet magyarázat arra, hogy ilyet megengedhet magának egy top top olasz pro klub, egy senki által nem ismert norvég kiscsapattal szemben. idegenben se, műfüvön se, sehol se. ez nem vereség volt, szerintem, hanem konkrétan szégyen. nem érdekes hogy uefa líg és nincs jelentősége. ilyen nem lehetséges
én ezt gondolom
más lett volna, ha -mondjuk- kikap a roma igen, mondjuk egy góllal. rohadt nagy meglepetés, hát.. ez van. szarok is voltunk, semmi nem is jött össze, hideg is volt, nem baj, mindjárt javítunk.
de hat góllal???..... ugyan már
:)

(#156892) Datsyuk válasza Tibiajax (#156891) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

Mivel újra felkaroltad a témát. Én is láttam a videót ( a bvb-nél minden BL meccsen forgatnak ilyet) de így olvasva amiket írsz neken nem úgy tűnik, hogy a bvb nek volt/van nagypofája.....

(#156893) Tibiajax válasza Datsyuk (#156892) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

mindenkinek nagypofája van :D meccs előtt
max utána már nem

(#156894) venember83 válasza Tibiajax (#156893) üzenetére


venember83
nagyúr

Mindenkinek van egy terve, amíg pofán nem ba... izé, törlik. Elnézést, erről csak ennyit tudok mondani.

BenHans: Sok ez a magyarázat, ahogy a nagyarányú vereségek is elég jelentős számban szerepelnek a Roma közelmúltjában sajnos. Azért ezen remélhetőleg elgondolkodik a vezetőség, kár lenne, ha ez a farkasok futballkultúrájának a részét képezné a jövőben.

[ Szerkesztve ]

(#156895) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

figyeld a kiskunfélegyházi stadiont...

(#156896) Datsyuk válasza Tibiajax (#156893) üzenetére


Datsyuk
aktív tag

A nagyon bátraknak pedig csak utána...... :))

[ Szerkesztve ]

(#156897) mephi666 válasza Tibiajax (#156895) üzenetére


mephi666
nagyúr

...jó gyorsan átépítették a várost: 2 órája ott jártunk és akkor még nem így nézett ki :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#156898) Tibiajax válasza mephi666 (#156897) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

figyelj… :) pikkpakk felhúzzák ma már a stadionokat
csak legyenek nézők is bele

[ Szerkesztve ]

(#156899) venember83 válasza Tibiajax (#156898) üzenetére


venember83
nagyúr

Fizető vagy fizetett? :U

(#156900) DeathAdder


DeathAdder
veterán

azt a napot is megértük hogy a klasszikó két everton reject edző meccse legyen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.