Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz hoolla #6007 üzenetére

    Elfér a két EAH6950 DCII VGA az alaplapod leírása alapján:

    - 3 x PCI Express 2.0 x16 slots (PCIE2/PCIE4: single at x16
    or dual at x8/x8 mode; PCIE5: x4 mode)
    - 2 x PCI Express 2.0 x1 slots
    - 2 x PCI slots
    - Supports ATI Quad CrossFireX, 3-Way CrossFireX and CrossFireX
    - Supports NVIDIA Quad SLI and SLI

    ASUS azért lenne jobb, mert halkabb (első ránézésre).

    [ Szerkesztve ]

    ⭐ Stella

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz hoolla #6042 üzenetére

    Nem tudom mit értesz driver probléma alatt. Azt, hogy nincs CrossifreX támogatás? Vannak olyan játékok, amikben nincsen. De CrossfireX jobban skálázódik általában, mint SLi.

    ⭐ Stella

  • Tökmindegy

    senior tag

    válasz hoolla #6042 üzenetére

    Driver problémáról.
    Ez kényes egy kérdés:)) Nincs is általános egyetértés ebben a témában:)
    Ha őszinte akarok lenni pont ezért adom el a kártyám és veszek 580 ast,de!!!!!!
    Nincs igazán probléma velük,csak néha nyűgös. Pontosabban azt vettem észre,hogy némely játék alatt hullámzó teljesítményt adnak a különböző driverek. Van amelyik pici laggokat okoz ,ha felteszek egy régebbit akkor ez megszűnik.Ellenben egy másik gaménél meg látványos teljesítmény növekedést okoz. Viszont régebbi kedvencnél meg komoly anomáliák vannak. És áll ott a paraszt (én) vakarja a fejét,hogy akkor most mi van?
    Eljátszogattam vele pár napot,hogy éppen mivel foglalatoskodtam azt a drivert tettem alá,de hogy finoman fogalmazzak meguntam.Különben pont a régebbi játékoknál látok problémákat ,no meg az nem szimpi,hogy folyamatosan jönnek a hotfixek,az apróbb problémák kiküszöbölésérre,ami nem is lenne baj de születnek újak:)
    NV valahogy kiegyensúlyozottabb. Én ezt tapasztaltam.
    De még egyszer mondom alapvetően ezekkel sincs semmi baj ,csak mint említettem nyűgös egy pöttyet:)

    Fúúúú, végre van egy kártya mégdrágábban mint amennyiért eddig sem tudtam megvenni! Király!!"by capulet75"

  • Landon

    őstag

    válasz hoolla #6056 üzenetére

    Én is ezen gondolkodtam nagyon sokjáig amikor gépet vettem nem is olyan régen. Akkor egy 580-as árából kijött a 6950CF és ugye a 6950CF teljesítménye azért nem kicsit jobb a GTX580-énál a tesztekben. Persze itt is vannak kivételek ahogy azt fentebb is írták. Mindig lesz olyan játék amibe 3db 6970 is rosszabbul fogg teljesíteni mint egy 580-as (eltúlzott példa csak a szemléltetésért) és vice versa. De ez mindkét oldalon előjön és nem egyedi az AMD-nél. Ez előtt GTX480asom volt, abban egyet kell értenem, hogy ott a driverekkel fele ennyi szívás nem volt. Vagy csak én voltam baromi mázlis és egy jó időszakot fogtam ki... De ilyenkor megint bejön két dolog: 1: Amit fentebb is írtak, hogy az nV logo nem véletlen virít minden játék előtt. De 2011-re több az AMDs DX11-es cím mint az nV-s. 2: Ugyanazon az áron sokkal nagyobb teljesítmény... nálam ez volt a döntő. Egyszerűen frusztráló volt, hogy 6950CF helyett inkább érjem be az 580-assal csak a 'TWIMTBP' miatt... Inkább akkor várok hotfix-ekre meg patchekre. :)

    Egyébként ha megnézzük, legtöbbször a gagyi konzol portok és az egyéb vacak játékok skálázódnak rosszul/problémásak, azok meg általában meg sem érik azt, hogy sokat törődjön velük az ember. :D Erős kivételt képez jelenleg a The Witcher 2 bár nem tudom ott az ubersampling a zöld oldalt is nem fekteti e meg ugyanúgy.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés