Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:38:36

LOGOUT.hu

ZTE v5 Red Bull (v9180 - WCDMA)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Heló

Vagy egy ZTE 9180 as készülékem ,mostanában mindig azt írja ki ,hogy kevés a rendelkezésre álló tárhely.A teló ramjában van 1.4GB sza bad hely ,az SD kártyán megy 11GB szabad hely van.Ez mitől van?

:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#13052) KurtCobain válasza Tommi000001 (#13051) üzenetére


KurtCobain
őstag

Mert a /data partíción lévő helyed van fogyóban. Oda települnek az alkalmazások, oda szemetel a rendszer.
Ideiglenes megoldást a cache törlése (pl CCleaner-rel) és a felesleges alkalmazások törlése jelentheti.
Végleges megoldás pedig az átparticionálás, mellyel lecsökkented a belső sd kártya méretét, és megnöveled a /data-t. Nem veszélytelen művelet, szóval inkább többször olvasd át, mielőtt nekilátsz.

Mmm'kay?

(#13053) Victoryus94 válasza KurtCobain (#13052) üzenetére


Victoryus94
őstag

Vagy a 2GB-os játékokat átteszi SD kártyára. :D
Egyébként én is az átparticionálást javasolnám, de a kérdésből adódóan nem ért hozzá... teljesen kezdő usernek pedig nem ajánlok nyugodt szívvel ilyenfajta módosítást.

[ Szerkesztve ]

(#13054) asdf_ válasza Tommi000001 (#13051) üzenetére


asdf_
veterán

Nézd meg a google play mennyit kajál, nekem épp a múlt héten hülyült meg és ette meg az összes elérhető helyet, valami 560 megabyte-nál tartott, amikor már nem volt több szabad hely a telefonon. Töröltem az app adatait, de kezdte elölről (bónuszként egyszer az akksit is nullára zabálta és elaludtam). Az volt a megoldás, hogy play app törlése (ez a gyári romon található ősrégi verzióra való visszaállást jelenti), aztán arra update. Még csak 3-4 nap telt el, de egyelőre nyugi van, remélem, így is marad.

(#13055) Tommi000001 válasza asdf_ (#13054) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Victoryus94
(őstag)
Nincs játék a telefonon. ;)

Heló
googleplay szolgáltatások 880MB nál tart most.
Pontosan hogyan kell kivitelezni a törlést?Nem fog összeomlani a telefon ??

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#13056) asdf_ válasza Tommi000001 (#13055) üzenetére


asdf_
veterán

Fokepernyon bal gomb, System settings, About Phone, Storage, klikk a felso Apps-ra, ott All ful, Google play szolgaltatasok, Manage space, alul osszes adat torlese. Ekkor beugat, hogy rendszeradminisztator az app (a tavoli letiltas, wipe miatt, ezt a jogosultsagot le kell venni) es csak ennek letiltasa utan tud torolni, aztan utana play store, elidnul a regi, es felkinal egy huszonx megas frissitest a Play store-ra, lefrissited es kesz. Nekem ennyi volt.

(#13057) kóóó


kóóó
aktív tag

Cm13-al miujsag?
Van mar hasznalhato?

Üdv.: kóóó!

(#13058) asdf_ válasza asdf_ (#13056) üzenetére


asdf_
veterán

Egeszen egy hetig tartott az orom, ma reggelre megint felzabalta az osszes szabad helyet, meg az akksi felet megette.

(#13059) CPT.Pirk válasza asdf_ (#13058) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Cserélj romot a telefonon. Az android 5.1-es CM12.1 és Mokee sem csinál ilyet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13060) asdf_ válasza CPT.Pirk (#13059) üzenetére


asdf_
veterán

Majd a google megoldja, valahol végtelen ciklusba kerül a vackuk ;)

(#13061) KTU válasza Upo (#13047) üzenetére


KTU
addikt

Köszi a linket, épp kell egy.
:R

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13062) tlala válasza KTU (#13061) üzenetére


tlala
addikt

Sziasztok,

Windows 10-re milyen USB drivert kell feltenni, hogy a win lássa a telefon memóriát és az SD-t is?
Köszi.

(#13063) wwenigma válasza tlala (#13062) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Semmilyet. Hasznald Médiaeszköz (MTP) módban.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13064) tlala válasza wwenigma (#13063) üzenetére


tlala
addikt

De hát az jön fel, hogy "Csatlakoztatva médiaeszközként", és az is van bejelölve.
Mégsem jelenik meg a sajátgépben.
Két win10-es gépen is próbáltam.

(#13065) CPT.Pirk válasza tlala (#13064) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A Win10-ből nincs véletlen N-es verzió, mint Win7-ből amiből kompletten hiányzott az MTP keretrendszer?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13066) tlala válasza CPT.Pirk (#13065) üzenetére


tlala
addikt

Tényleg, az egyik gépen "N" rendszer van.
A másikon meg Home (32 bit), és úgy emlékszem, az régebben felismerte. De már régen nem dugtam arra sem (a fiam telója, új ROM-ot akarok neki ráhúzni, de előtte jó lenne a belső memóból lementeni a képeket, stb.)

[ Szerkesztve ]

(#13067) CPT.Pirk válasza tlala (#13066) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem tudom a nevét, de az N-es verzióból hiányzó dolgok egy ingyenes csomag formájában letölthetőek az MS-től (legalább is a Win7-hez van ilyen, gondolom a 10-hez is). Anno ráment pár napom, mire rájöttem mi a gond.

Ha máshogy nem megy, akár foghatsz egy live Linuxot egy pendriveról, az simán kezelni fogja a telót és le tudod menteni a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13068) kóóó válasza CPT.Pirk (#12996) üzenetére


kóóó
aktív tag

Van esetleg valami hired a cm13-rol? :U

Üdv.: kóóó!

(#13069) CPT.Pirk válasza kóóó (#13068) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy 20 perce már fordul itt a gépemen. ;)

Meglátjuk mire jutok vele, ezúttal a bitbucketen találtam használható forrást, a gitlabon nincs cm13-as forrás, a githubon lévő cm13-as x1980 forrás meg nem fordult le.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13070) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No odáig eljutottam, hogy van boot képes CM13-am. Ennél többet egyenlőre nem tudok róla mondani, mert a beállításoknál meg is hal a dolog. Írtam a repó tulajdonosának, remélem kapok tőle valamilyen választ.

Aki tud olyam repóról ehhez a telefonhoz ami működik, az megírhatja nekem. Az flhw-s repó a githubon nem volt jó, máshol meg nem találtam CM13-as repót, csak 12.1-est.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13071) asdf_


asdf_
veterán

Filleres (4-5-6-700 Ft) tempered glass-t rendelt valaki mostanaban a telefonhoz? Vagy 650-ert 5 sima foliat? Milyenek ezek? Sikeresen osszekarcoltam a gyarit, igy ugy nez ki, kenytelen vagyok rakni ra valami ujat.

(#13072) wwenigma válasza asdf_ (#13071) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

En igen, korabban is linkeltem (1,5$), jok de par csepp vizzel kell felrakni mert egyebkent alalevegosodik egy ido utan. Mindegyik uveg.

Mentette mar meg a kijelzot, amikor 1 meterrol raejtettem az elektromos cigim patronját (szép fémdarab), sima foliaval cserelhettem volna. Ez meg se karcolodott.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13073) asdf_ válasza wwenigma (#13072) üzenetére


asdf_
veterán

Es olyan hulyen is van vagva, mint a kepen? Egy ilyen fele jobban hajlanek. Vagy fillerszexualizalok, es megyek erre, aztan lesz, amilyen lesz, mert pont nincs kep rola :)

[ Szerkesztve ]

(#13074) wwenigma válasza asdf_ (#13073) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem, csak a kamera es a tavolsagerzekelo van kivagva, felul ossze van huzva.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#13075) asdf_ válasza wwenigma (#13074) üzenetére


asdf_
veterán

Thx, akkor este rendelek egyet.

(#13076) cenzor


cenzor
tag

Sziasztok!

A Mokee Centerből próbálom letölteni a WiFi MAC changer applicationt (PrimaMAC-1.0.apk - 944.91K). Sajnos többszöri próbálkozás után sem sikerül. Update download was unsuccessful hibaüzenetet ír ki. Tud erre valaki megoldást? Vagy esetleg az apk-t meg tudná osztani velem valaki?

Köszönöm!

(#13077) KTU válasza cenzor (#13076) üzenetére


KTU
addikt

Lehet ez segít,
wifi mac átírás Upo fórumtárs jóvoltából: [link]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#13078) cenzor válasza KTU (#13077) üzenetére


cenzor
tag

Köszönöm! Időközben megtaláltam a Mokee appot is (link), de lehet, hogy az általad linkelt megoldást fogom választani.

(#13079) cenzor


cenzor
tag

Van arra megoldás, hogy az egyik telefon komplett tartalmát átmásoljam egy másik telefonra? Mindkettő ZTE V5, 8/2GB-os, de az egyiknél a partíció formázást követően apróbb gondok léptek fel :) Szeretném a még érintetlen telefont klónozni.

(#13080) cenzor válasza cenzor (#13079) üzenetére


cenzor
tag

Használhattam volna a keresőt is :) klón és emmc backup kulcsszavakkal. Elnézést a szemetelésért.

(#13081) KurtCobain válasza cenzor (#13080) üzenetére


KurtCobain
őstag

XDA-n van leírás róla. De milyen hibák vannak? Lehet meg lehet egyszerűbben is oldani.

Mmm'kay?

(#13082) cenzor válasza KurtCobain (#13081) üzenetére


cenzor
tag

Átpartícionáltam 5 + 1 GB-ra, de a +1GB internal sd read only maradt valamiért. Raktam a telefonba egy SD kártyát és most így minden működik. Az 5 GB-os userdata elég lesz bőven, a fényképek mennek az SD kártyára, úgyhogy az "elveszett" 1 GB annyira nem is hiányzik.

(#13083) KurtCobain válasza cenzor (#13082) üzenetére


KurtCobain
őstag

Amiatt nehogy klónozz. :)
Ezt olvasd végig. Annyi a különbség, hogy neked az utolsó partíciót kell rendbe hoznod.

Mmm'kay?

(#13084) cenzor válasza KurtCobain (#13083) üzenetére


cenzor
tag

Köszönöm! Ez eleinte mindenféle hibákat írt ki, de most úgy tűnik, hogy visszaállt a rend és újra írható a partíció. Minden szuper! :)

(#13085) rxzcums válasza CPT.Pirk (#13070) üzenetére


rxzcums
újonc

Hi bro, happy weekend!
Will you continue make cm12.1?
Updating security string to 2016-07-01
http://review.cyanogenmod.org/#/c/152112/
Hope you have interest and have free time!

(#13086) CPT.Pirk válasza rxzcums (#13085) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hi! For you too. ;)

Yes, while there are no usable CM13 repo on the net.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13087) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13086) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nem tudnál a következő ROM-od mellé egy módosítatlan kernelt is tenni .img formában?
Az előző ROM-jaid brutál módon wakelock-oltak, alig volt meg a 3 órás kijelzőidő, az áprilisi Mokee-val viszont 4.5-5 órás időket kapok.
Kíváncsi lennék, hogy módosítatlan kernellel mit produkálna.
Nem forgattam még ROM-ot, nem tudom hogy külön lehet-e csak kernelt. Gondoltam már arra, hogy a leírásod alapján kipróbálom, de kevésnek érzem a gépem hozzá (4GB RAM, i3).

(#13084) cenzor:
Örülök neki, hogy sikerült. :)

Mmm'kay?

(#13088) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13087) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Külön nem megy, emiatt újra kell fordítani az egész packot. ~2 óra
Biztosan nem a kernel módosításaim csinálják a wakelockot. Ezeket a módosításokat használom:

CONFIG_CC_OPTIMIZE_FOR_SIZE=n -ez azt jelenti, hogy a GCC nem méretre fog optimalizálni, hanem O2-es beállítást használva sebességre. A O3 ennél annyival lenne több, hogy ott olyan tuning is be van kapcsolva, ami növel kódméretet. O2-vel fordítják a Linux disztrók kerneljeit is úgy általában.

CONFIG_KSM=y -kernel samepage merging egy memória takarékossági beállítás, ezt régebben állítani is lehetett CM romban az egyik telómon

CONFIG_SLUB_DEBUG=n -a slub alrendszer debug felületének kikapcsolása, ez alapból be van kapcsolva, de csak kernel fejlesztőket érdekli

CONFIG_PRINTK=n
CONFIG_PRINTK_TIME=n
CONFIG_EARLY_PRINTK=n
CONFIG_TTY_PRINTK=n -ezek idő cimke kiíratások jellemzően boot alatt de mivel nem látjuk a boot folyamatot, így szükség sincsen rájuk.

CONFIG_HAVE_ARCH_JUMP_LABEL=y
CONFIG_JUMP_LABEL=y -a proci branch prediction teljesítményét javítják ezek

CONFIG_LEGACY_PTY_COUNT=4 -pseudo terminálok számát korlátozza 4-re az alap 256 helyett. Mindegyik elfoglal 12Byte memóriát és azt hiszem semmire sem használják manapság.

Szóval ezek után inkább azt mondanám, hogy a Mokee és a CM forrás között lesz valami különbség. De amúgy ha ki akarod próbálni a kernel dolgot, elvileg nyugodtan foghatod a kernelt az utolsó Amsuse buildből, csak be kell tenni a rom zipbe és fel kell rakni újra, mert nem változott a forrás.

Egyébként a te gépeden is lehet romot fordítani, csak kellően nagy swap partíciót kell beállítani. A fordítás során általában nem lépi túl a 4GB-ot a ram használat, csak bizonyos pontokon. Mondjuk 15GB swap partícióval már meg tudnád csinálni a fordítást.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13089) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13088) üzenetére


KurtCobain
őstag

Aha, értem.
Akkor fogalmam sincs mitől wakelock-ol a ROM-od, írta daninet, hogy ő úgy oldotta meg más telefonon, hogy semmilyen app-ot nem rakott vissza mentésből. Próbáltam úgyis, hogy tényleg mindent tiszta telepítéssel raktam vissza, akkor is csinálta. (Hozzáteszem, sosem volt probléma CM-Mokee mentés-visszaállítással.)

Amúgy épp csinálom a helyet neki, régóta ki akarom próbálni. :)

A CM13 ROM-odat törölted már?

Mmm'kay?

(#13090) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13089) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mentésből én sem raktam vissza semmit, csak simán a play újrarakja az appokat aztán kész.

A CM13-at nem töröltem még le, de nem érdemes foglalkozni vele per pillanat, mert nem működik. Most várunk egy 3. kollégára, aki elvileg megoldja majd a bitbucketes repó problémáit, mert aki azt csinálta, ő április óta nem csinált ott semmit. Az írt levélre sem válaszolt eddig.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13091) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13090) üzenetére


KurtCobain
őstag

Én szeretem ROM cserénél ott folytatni a dolgokat, ahol az előzőn abbahagytam. Szinte mindig titanium backup-pal mentek-állítok vissza.

Azt olvastam, hogy a beállításoknál meghal, de egyébként a SIM-et látta?
A tag, aki 4pda-ra írt, addig jutott, hogy beboolt, működött is a beállítások menü, de a SIM-eket nem látta a telefon, és a kamera sem volt százas.

Mmm'kay?

(#13092) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13091) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem jutottam el odáig. A nyelv kiválasztásánál pár másodperc után megfagyott a telefon. Egyszer átjutott a következő, wifi beállító oldalra, de ott meg fals mac címet mutatott az adapterhez és a hálózatokat sem látta, majd meghalt.
Nagyon érdekes kérdés, hogy miért akkora trauma átállni CM13-re ezen a szinten...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13093) Aske


Aske
aktív tag

Sziasztok,

megpróbáltam a leírás alapján átparticionálni a zte V5-öt, de sajnos az alábbi hibára fut, és a területet nem tudja megnövelni.

H119-es Nubia ROM van a telefonon.

A factory reset lehet a megoldás?

(#13094) Telda válasza Aske (#13093) üzenetére


Telda
addikt

Ha jól emlékszem nyomni kell egy formázást még recoveryből. Utána nem fogja ezt kiírni.

(#13095) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Végül sikerült beüzemelni a dolgot, és kipróbáltam a ROM fordítást. :)
A kernelhez direkt nem nyúltam, mivel elsősorban magamnak szántam, tesztelésre. De ha érdekel valakit, letöltheti innen:
CM12.1 2016.07.16

AOSP bill FC-zik benne, így csináltam egy kis flashelhető .zip-et, ha másnál is előjönne a hiba. AOSP-to-GoogleKeyboard.zip néven van a mappában. Cseréli az AOSP bill-t a Google billentyűzetre (ami véleményem szerint amúgy is jobb.)
A dupla koppos ébresztés megakadályozása elég hektikusan működik. Ha előtte használtam valamire a proximity sensor-t (mondjuk hívás, vagy CPU-Z szenzorok része), akkor működik, de utána már elfelejti használni... A CPT.Pirk féle ROM-okon is így működik, Mokee alatt viszont jó.

:R a leírásért, CPT.Pirk.

Mmm'kay?

(#13096) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13095) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, gratulálok!

Az az aosp billentyűzet összeomlik dolog meg érdekes, mert nem minden telepítésnél csinálja, az okára nem jöttem rá. Viszont jó, hogy felraktad azt a zipet oda.

Kíváncsi vagyok mire jutsz vele a wakelock terén. Nekem is kellene fordítani egyet, aztán össze lehetne mérni mondjuk antutu alatt, hogy van-e a krenel módosításoknak mérhető hatása a teljesítményre.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13097) KurtCobain válasza CPT.Pirk (#13096) üzenetére


KurtCobain
őstag

Köszi. :)

Én sem értem teljesen, de amikor csak simán a google keyboard apk-t rakattam be a zip-pel az aosp helyére, akkor meg a google bill fc-zett. :D
Ha beraktam az arm mappát is, benne a 2 .so fájllal, akkor működött.

Én is kíváncsi vagyok, hogy mennyit lesz ébren, mert mondom, nálam a Mokee teljesen jó.
Antutu-t nem csípem annyira, mert ahány mérés annyi eredmény. :D

De ez a proximity-s hiba zavar most...

Kár, hogy a Mokee leállt a CM12.1-gyel, én tökéletesen meg voltam elégedve vele.

[ Szerkesztve ]

Mmm'kay?

(#13098) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13097) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Fater telefonján az utolsó Mokee van fent, de nála meg az produkál gyors merülést, pedig először nem volt ilyen. Gondoltuk az FB üzenetek app csinálja, de nélküle is gyorsan merül neki valamiért.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13099) CPT.Pirk válasza KurtCobain (#13097) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kijavítottam a leírásomat, mert megtaláltam az ffmpeg dolgait a forrásban a stagefright-hoz. Meg fordítottam én is romot ma, majd nemsokára felrakom aztán akkor ki tudod próbálni azzal is a telót.

Egy dolog van még, én nem szoktam engedni a névtelen adatok küldését a CM-hez.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13100) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szóval ez itt az aktuális CM12.1. A fájlok telepítése a megadott sorrendben történjen.

1. cm-12.1-20160717-UNOFFICIAL-X9180.zip
md5sum: 546ee519ca8c761b80565d04087c22ee -ha nem ezt látod a recoveryben, akkor a fájl letöltése / felmásolása nem sikerült hibátlanul, ne kezed el a telepítést.
2. [open_gapps-arm-5.1-nano-20160717.zip]
3. [AOSP-to-GoogleKeyboard.zip]

[nubiaCamera_5.2_new_fixburst.apk]
[adfree.apk]

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.